Hazel lakrésze
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Hazel lakrésze


Hazel Sage Stargrace
Tündérkirálynõ

Hazel Sage Stargrace
Hazel Sage Stargrace


570
Kor :

Tündérek Birodalma
Tartózkodási hely :

2017. Jul. 15.
Csatlakozás ideje :


Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠ Szomb. Aug. 19, 2017 9:19 pm

Lezárt játék
+18


Arne ∞ Hazel
Two long years without you
A nyers, férfias, puszta erőre volt szükségem. Az Arne-ben lobogó tűz semmihez sem hasonlítható, a vadsága, a hevessége egyszerűen elveszi az eszemet. Gyönyörű férfi - a teste izmos, a kezei kemények, de gyengéden simítanak végig a bőrömön. Már a jelenléte felizgat, az energia, amelyet sugároz, megtölt, és felrobbant belülről. Mellette nőnek érezhetem magam, tudom, hogyha szétesem, összetörök, maga alá temet a gyönyör, ő ott lesz, összeszed, megment, majd újra összetör. Nem csupán megbízom benne, hanem szeretem is, vágyom is rá, az érintéseire, a hangjára. Minden egyes ébren töltött percemben arra gondolok, milyen lesz újra találkozni majd, s éjjelente róla álmodom, ahogyan testünk ismét összeforr, eggyé válik, ahogyan megint egymáséi leszünk, látjuk, érezzük, ahogyan a másikon úrrá lesz a kéj és a gyönyör.
Ismeri a testem. Tudja, milyen lassúsággal kell belém hatolnia, hogy a lehető legjobban megkínozzon. Az érzés, ahogyan megtölt, annyira hiányzott már! Sosem hittem volna, hogy két év ennyire sokat jelent majd ebben a hosszú életben. Csípőjének mozgása megvadít, és ha akarnám se tudnám elfojtani a belőlem feltörő kéjes nyögéseket. A csendet nehéz légzésünk töri meg, és olykor-olykor nyögéseink visszhangzanak a fülemben. Ez a melódia angyalian cseng, ennél nem hallottam még szebb dalt.
Pozíciócserénk által felülre kerülök. Szeretem, ha ő irányít, mivel minden napom evvel telik, és élvezem, ha ő vezet minket. Azonban örömmel kerekedem most felül én, mivel mohón mindenből szeretnék egy kicsit most. A csókjaiból, az érintéseiből, a nyelvéből, az ujjaiból, a férfiasságából. Minden porcikáját élvezni akarom, azt szeretném, ha minden lehetséges módon örömet okoznánk egymásnak. Olyan rég hallottam, ahogyan megszaporodnak a nyögései, majd minden összemosódik, s elélvez az ölemben. Nem vagyok hát képes sokáig húzni, kezének érintése a mellemen felvillanyoz, s gyorsabb tempóra kapcsolok. Érezni akarom őt magamban, teljes hosszában, minden egyes porcikáját meg akarom csókolni. Minél közelebb kerülök a kielégüléshez, annál rendezetlenebb a légzésem, a mozgásom. Ő is hasonlóképpen érez, látom rajta, hogy nem sok kell neki, és elmerül a gyönyör érzésében. Szeretem, mikor egyszerre megyünk el, még inkább isteni érzéssé varázsolja az orgazmusunkat. Belé kapaszkodom, a kidolgozott mellkasába, s mikor magával ránt a kielégülés, rögtön Arne után, átadom neki magam. A torkomból feltörő hangom megtölti a levegőt, s a testem lángba borul - képletesen. Remegek az élménytől, minden izmom görcsbe rándul, ahogyan végigsöpör rajtam a megkönnyebbülés. Nem tudok azonnal leszállni Arne-ról. Nem akarom, hogy máris vége legyen az érzésnek, hogy kitölt engem, hogy összeforrunk, de néhány másodperc múlva végül mégiscsak leszállok róla és mellébújok. Izzadt vagyok, és még mindig nem nyertem vissza teljesen az erőmet, de hálásan fogadom Arne csókját, amit az ajkaimra nyom. Szinte el is felejtettem már, mennyire édesen, forrón tud csókolni, még akkor is, mikor fáradt. Hálásan simítok végig a karján, a mellkasán, míg rendeződik a légzésem. Még mindig nem tetszenek a sebhelyei. Nem tudom, mi történt vele, de ezek alapján szenvedett. Sokat. Akármennyire is kielégítő volt ez a viszontlátás, tudni akarom, milyen szörnyűségeken ment keresztül. Talán miattam. Sőt, biztosan miattam, érzem. Keze a fenekemen állapodik meg, jólesően simulok a markába. Az arcát nézem, azt a gyönyörű arcát, amely annyira szívbemarkolóan ismerős számomra. Mellette könnyű megnyugvást találnom. - Nekem is kimondhatatlanul hiányoztál. - suttogom, s remélem, meghallja, amit mondok. Tényleg nagyon szükségem volt már rá, hogy lássam, minden nap egyre nehezebbé vált nélküle. El sem tudom hinni, hogy már itt van... Mint húsz éve, mikor végre újra egymáséi lehettünk. - Egyetértek. De szerencsére nem annyi időt töltöttünk távol egymástól. - sóhajtom nehézkesen. Az emléktől is kiráz a hideg, na, nem az újralátásétól, hanem a magányosan töltött évek emlékétől. Mióta megismertem, a világ kifakul, ha ő nincs velem. A keze a fenekemen megnyugtat, s jólesően sütkérezem testének forróságában.
- Az Udvar? - kuncogok fel halkan, aztán egy csókot nyomok a mellkasára. - Eléggé sok a teendőm mostanában, de jól megy a szekere, minden rendben. - mondom. Talán nincs így, nem tudom, egyelőre úgy érzem, minden a legnagyobb rendben. - Ugye nem mész el most egy darabig? - csúszik ki a számon aggodalmaskodva. Csak egy kicsit maradjon még velem, legyen az enyém. Csakis az enyém.
code by Silver Lungs



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠ Pént. Aug. 18, 2017 11:26 pm

+18

Azalatt a két év alatt, míg el voltam zárva és megkínoztak, lényegében emberszámba sem vettek, és rosszabbul bántak velem, mint egy kutyával, nem sok kedvem volt már az élethez. Régi emlékképe voltam már csupán magamnak, jó néhány tíz kilótól megszabadultam, és úgy néztem ki, mint egy ősember. Ebben az időben másra sem tudtam hagyatkozni, csupán az emlékeimre, és egy lehetséges jobb jövőre. A legfőbb ok, amiért életben akartam maradni mindenáron, az Hazel volt. Az én egyetlen tündérem. Tudom, hogy nem mindennapi a mi kapcsolatunk, és hogy milyen okból sodort minket egymáshoz újra az élet, de örülök, hogy így történtek a dolgok. Fogalmam sincs, mivel lenne másabb most a kapcsolatunk, ha akkor nem üldözöm el őt… de ahogy most vagyunk, az teljesen megfelel mindkettőnknek szerintem. Miután a tündéreket elküldte értem, az pedig csak olaj volt a tűzre. A vágyam amellett, hogy visszatérjek a tündéremhez azzal egészült ki, hogy meg akartam ölni fogva tartóimat. Mind egy szálig. És így is lett végül. Azalatt az idő alatt, míg a testvéremmel jártuk a világot, erről gondoskodtunk, illetve én is elkezdtem egyre inkább visszanyerni a régi formámat. A testemen keletkezett sebekkel viszont nem akartam semmit sem csinálni. Megtartottam őket. Emlékeztetőként, hogy ne felejtsem el a történteket.
Nagyon örülök neki, hogy az emlékképeim végre valósággá válhattak. Jó érzés újra érezni Hazel ágyékának forróságát, és nedvességét, ahogyan ki-be mozognak benne az ujjaim, a mellei teltségét, ahogyan finoman a kezembe simulnak, mikor hozzájuk érek… nincs olyan pont ezen a nőn, amit ne szeretnék és ami után ne vágyakoznék. Nyögdécselései egyre inkább segítenek abban, hogy arra törekedjek, a lehető legnagyobb örömet és élvezetet okozzak neki. Lassan hatolok végül belé férfiasságommal, miután elég ideig kínoztam, és elkezdek benne mozogni. Élvezem, ahogyan a hajamba túr, miközben én egyre hevesebben ringatom a csípőmet, a kiteljesedés felé vezényelve mind a kettőnket. Érzem, hogy mindketten milyen közel vagyunk már ahhoz a ponthoz, de mivel nem akartam, hogy ilyen gyorsan véget érjen az együttlétünk, ezért inkább átadom kicsit a tündéremnek a stafétabotot, hadd húzzuk el még ennél tovább is az együttlétünket. Kell is ez a néhány másodperc, míg kicsit sikerül lecsillapodnom, de aztán észbe kapni is alig van időm. Míg mellkasomon támaszkodik meg, addig ráteszem a kezére az enyémet, és úgy figyelem, ahogy lágyan ringatja fölöttem a csípőjét. De imádom ezt a látványt... mikor ez keveredik a kéjes mosolyával, az pedig csak olaj a tűzre, hogy még inkább elveszítsem a fejem és a csúcs felé terelődjek. Figyelem formás melleinek mozgását, ahogy elő-előtűnnek a haja takarásából, és mivel teljes egészében akarom látni őket, hátravetem a haját, és bele is markolok az egyikbe. Látom, hogy élvezi, és én is ugyanígy vagyok vele. Finoman masszírozgatom, de ez egyre nehezebbé válik, amint ő is gyorsabb tempóra vált. Én megyek el előbb, de csupán néhány pillanattal, és jólesően könnyebbülök meg újra. Érzem, ahogyan megtámaszkodik a combjaimon Hazel, és ha akarnék sem tennék ellene semmit. Örülök, hogy egy ideig még nem akar ő sem távolabb lenni tőlem és még mindig érezhetem hüvelyének melegségét, ahogyan rajtam piheg. Mikor viszont leszáll rólam, és mellém fekszik, akkor csak odafordulok hozzá és egy csókot nyomok ajkaira, de ennyire futja most.
Miután sikerült kicsit összekapnunk magunkat, akkor végigsimítok a vállán, és oldalán, majd a fenekén állapodik meg végül a kezem. - Annyira hiányoztál… - ennyit mondok csak neki csupán, mielőtt újra odahajolnék hozzá, hogy szenvedélyesen megcsókolhassam őt. A legkevésbé sem tud érdekelni, az előbbiekből ki-mit láthatott, hallhatott, mégiscsak a szabadban vagyunk. Erre túlzottan is szükségünk volt. Mindkettőnknek. - Emlékszel, milyen volt, mikor húsz éve végre újra hasonlóakban volt részünk? Őszinte leszek… ehhez képest az semmi sem volt - mondom neki mosolyogva, ahogyan újra végig simítok fenekén.
- Na és mondd csak, szerelmem. Minden rendben van veled? Hogy megy az udvar? - ha nem jelenleg ilyesmikről beszélni, akkor azt is teljesen megértem, és nem fogok erőlködni emiatt. Ilyet ugyanis sosem tennék.



Vissza az elejére Go down
Hazel Sage Stargrace
Tündérkirálynõ

Hazel Sage Stargrace
Hazel Sage Stargrace


570
Kor :

Tündérek Birodalma
Tartózkodási hely :

2017. Jul. 15.
Csatlakozás ideje :


Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠ Pént. Júl. 28, 2017 4:33 am

+18


Arne ∞ Hazel
Two long years without you
Sosem gondoltam volna, hogy a viszontlátás ilyen édes lesz. Sőt, kételkedtem abban, hogy egyáltalán lesz viszontlátásunk. Az érintésével álmodtam, a vad, mélyfekete tekintetével, a nehéz sóhajaival, a testének minden apró rángásával. A hiánya őrjítő volt, egészen kiábrándító. Lassan vesztettem el a hitemet, a szerelmemet, a melegségemet, és egy kiöregedett, kegyetlen királynővé váltam.
Csókjaival azonban Arne újraélesztett engem, azt az oldalamat, amelyet több, mint száz éve megismerhetett, amely szerelmesen feküdt a hideg norvég estéken a karjaiban. Újra elérhettem a csúcsot az ő ujjai, az ő nyelve által, s egészen azóta egy teljes önkívületi állapotban vagyok, mintha meghaltam volna, s a lelkem kiszabadult volna. Ajkának minden egyes érintése visszahoz engem az életben, hozzá, s az ölében térek magamhoz. El sem hiszem, hogy mindketten belekóstolhattunk abba, amit két éve nélkülöznünk kellett.
Ajkaival akadályt állít nyögéseimnek, de mikor elkezd lejjebb is csókokkal elhalmozni, feltörnek belőlem az élvezet hangjai. Ki vagyok éhezve rá, úgyis, hogy nem olyan rég elégített ki - belőle tulajdonképpen sosem elég. Ujjai lábaim közé csúsznak, könnyedén, és egy hatalmas sóhaj szakad ki belőlem. Keze melleimet masszírozza, pontosan tudja, mennyire szeretem ezt. Remélem nem kínoz sokáig, mert nem bírnám ki. A csiklómon kőröz, és bár gyengéden csinálja, nyakamon megfeszülnék az izmok, ajkaim egy hatalmas O betűt formáznak. Szemeim félig lecsukódnak, ahogyan elmerülök az érintésében. Tudom, hogy ez csak észveszejtőbb lesz, mikor végre belém csúszik, de én már most élvezem, hangjaim adnak erről bizonyosságot Arne-nak. Végül ujjait is könnyedén belém csúsztatja, én pedig szaporábban kezdem nyelni a levegőt, fulladozom a gyönyörben. Nem sokáig élvezhetem őt, kihúzza magát belőlem, s feljebb mászik, a tarkóm alá nyúl és csókol, hevesen, mintha minden egyes szeretkezésünk emlékét tenné bele ajkaink táncába. Férfiasságával a csiklómat kínozza, s ha nem csókolóznánk, akkor hatalmas nyögés hagyná el égő ajkaimat. A nyakamat csókolja ezután, így hallhatja, amint kéjes nyögésekkel töröm meg a nehéz légzésünk monoton háttérzenéjét. Meddig akar még várni? Általában élvezem az előjátékunkat, az édes kínzást, de most képtelen vagyok másra gondolni csak rá, ahogyan bennem ring. Nem kell sok, hogy bekövetkezzen, lassan belém siklik férfiassága, érzem, ahogyan megtölt, mellkasom hihetetlenül magasra emelkedik, amint egy hatalmas levegőt veszek, majd ki is eresztem azt. Szépen lassan kezd el bennem mozogni, keze combomat markolja. Hajába túrok, élvezem apró csókjait, közöttük hangos nyögések törnek fel belőlem, de az ő hangja is jól hallatszik. Jól esik, ahogyan gyorsít a tempón, nagyon izgató, ahogy láthatom egyre sodródni az orgazmus felé, és vággyal teli arcára pillantani. A tekintete ugyanolyan sötét, mint nyugalmában, de látni rajta a vadságot, azt a fajtát, amelyet csak a testemmel tudok belőle előhozni. Ahogyan lassít, majd végül megáll, mély levegőket veszek, és kissé csalódott vagyok - mint egy gyerek, azonnal akarom őt, nem szeretnék többet várni rá. El akarok élvezni úgy, hogy bennem van. Mosolyából sejtem, mit fog tenni, és segítem mozdulatát. Elhelyezkedem, és leereszkedem, mélyre engedem őt, először lassan és megfontoltan mozgok, majd egyre gyorsabban mozgok rajta. Kezeimmel a mellkasát, hasát simogatom, combjain támaszkodom. Észreveszem ám, hogy Arne élvezi a látványomat, és kéjesen rámosolygok, de ezt a gesztust megtörik a kéjes nyögéseim, amelyek egyre hangosabbakká válnak. Hajamat, amely eddig a mellkasomon hullámzott, hátradobja Arne, és marka újra a mellemen van, érzem tenyerének vadító forróságát. A fejem hátrahajlik, ahogyan egyre inkább az orgazmus felé ringatózik a testem, de hallom a hangján hogy ő is hasonlóképpen érez, nem bírj már sokáig. Meg adom a végső lökést neki, érzem, ahogyan teste megfeszül alattam, és forrón belém élvez - ennyi kell nekem is, a hátam egy hatalmas ívben megfeszül, karjaimmal hátul kapaszkodom meg, torkomat egy mélyről jövő kiáltás hagyja el, testem minden izma egy jóleső görcsbe rándul, altestem lüktet, alig kapok elég levegőt, a fejem zúg. Mikor valamennyi erőmet visszanyerem, óvatosan leszállok Arne-ról, és pihegve melléfekszem, még mindig a gyönyörben fürödve. Bal kezemet a combján pihentetem, és mosolyogva tekintek fel, próbálom rendezni a légzésemet. Nem tudok megszólalni még, túl friss és heves volt az élmény.
code by Silver Lungs



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠ Szer. Júl. 26, 2017 5:46 pm

To the moon of my life

+18
Elképesztő, hogy még ennyi idő után is ugyanúgy reagálunk egymás érintéseire, mint a legelső alkalmaknál. Sokaknál láttam már, hogy egyszerűen idővel kihalt a szikra, már nem volt minden olyan, mint a kapcsolatuk kezdetén. De nálunk Hazellel ez sosem így volt. Mi mindig ugyanúgy tudtuk egymást ölelni, csókolni, mintha legelőször tennénk ezt. Ha el kellett mennem, mindig ugyanolyan nehéz szívvel tettem ezt meg, és ő is hasonlóan nehezen engedett el, még ha nem is mindig mondta ki nyíltan, de tudom. Ez a viszontlátás pedig… nos, itt most minden érzésünk a felszínre kerül, és a legkevésbé sem fogjuk vissza magunkat. Örülünk egymásnak, és szeretnénk a másiknak megadni azokat az élvezeteket, amiket nem kaphatott meg. Időnk az van, mint a tenger… és én nekem pedig nem áll a legkisebb szándékomban sem, hogy mindennek ilyen rövid időn belül vége legyen. Nem is bírnám ki, az az igazság. Szükségem van most erre, ahogyan a tündérkémnek is. Talán jobban, mint azt hisszük.
Sikerült már teljesen kiismernie a testemet, és ezt most tökéletesen kamatoztatja a kényeztetésemmel. Tudja, mennyire szeretem, ha nem csak az érzés, hanem a látvány is ugyanolyan élvezetes. Nem kényeztet sokáig a mellével, de ez idő alatt is sikerült már olyan pontra eljuttatnia olyan rövid idő alatt, amire nincsenek szavak. A szájára vált és úgy folytatja ezek után. Én teljességgel tisztában voltam azzal, hogy biztos nem leszek képes megállítani őt, még ha akarnám is. De őt sem hajtja annyira a vágy – vagy ha mégis, akkor éppen csak vissza tudja tartani magát -, hogy testünk újra eggyé legyen, és úgy jussunk el közösen arra a pontra, ahonnan már nincsen visszaút. Folytatja az ingerlésemet a szájával, én pedig nem is bírom túlzottan sokáig. Túl régen érezhettem már ilyesmit, és pontosan ezért is olyan elképesztően felemelő, pusztító az érzés, mikor elér engem az orgazmus és a szájába élvezek. Hosszasan élvezek el, és könnyebülök meg egyúttal, és mikor sikerül kicsit csillapodnom, akkor pillantok csak le Hazelre. Látom, hogy lenyeli élvezetem gyümölcsét, és aztán a medencében is megtörli az arcát. Ezt követően szinte azonnal érte nyúlok, hogy kirántsam a vízből, egyenesen bele az ölembe. Nem akarok egy pillanattal sem tovább távol maradni tőle, ezért hamar újra rátalálok az ajkaira, és elkezdem csókolgatni őt.
A csók közben elkezdem őt simogatni, és csak sejteni tudom, mennyire nehéz most visszatartania a belőle is feltörő élvezetekkel teli hangokat. Elhiszem, hasonlóan érzek én is… Végül elszakadok tőle, és elkezdem őt egyre lejjebb haladva csókolni, ezzel együtt pedig ő is utat enged a feltörő hangoknak. Lábai közé csúsznak le az ujjaim, és érzem rajta, mennyire fel van már izgulva. Annyira szeretem ezt. Hogy őt is ugyanúgy képes ilyesfajta izgalmi állapotba hozni, hogyha engem kényeztethet. Nem akarom túl sokáig kínozni őt, csupán addig, míg én is visszanyerem a legjobb formámat. Elmosolyodom, ahogy széjjelebb nyitja a lábait, én viszont egy pillanatra sem állok le az ingerlésével a mellénél. Lent a csiklóját simogatom gyengéden, ráérősen, mit végül az koronáz meg, hogy újra belévezetem két ujjamat, és úgy folytatom az ingerlését. Érezve milyen forró és nedves odalent, illetve hallva nyögdécseléseit nem kell túl sok, hogy újra elkezdjek odalent merevedni. Felpillantok rá, mikor megszólal, és látom rajta, hogy egyszerűen képtelen lenne bármennyire is ellenkezni nekem. Ujjaimat kihúzom belőle, és azzal a kezemmel nyúlok tarkója alá, miközben feljebb kúszok és magamhoz húzva őt csókolom meg teljes szívemből. Mindeközben férfiasságomat elkezdem a csiklójához dörzsölni, hogy még inkább kínozzam mind a kettőnket. Nyakára csókolok rá újfent, és miután elégnek véltem a kínzást és már én sem bírom tovább, szép lassan belécsúszok. Ekkor kell egy kis idő nekem is, viszont néhány pillanat után elkezdek szépen, lassan mozogni benne. Kezemmel a combját markolom és simogatom felváltva, és ajkaimmal kisebb-nagyobb csókokat adok neki. Fokozatosan elkezdek gyorsítani, és ekkor már egyre kevésbé tudom csókolni őt, mert vele együtt sóhajtozok, és néha nyögök fel. Érzem, hogy egyre közeledünk a vég fele, ekkor visszalassítok és megállok. Mosolyogva nézek le a tündérre, aztán pedig fordítok a helyzeten, hogy ő kerüljön fölülre és folytathassa, amibe belekezdtem. Szeretek én irányítani, de azt is szeretem, mikor ő tesz ugyanígy. Imádom nézni, ahogy meglovagol, és mindeközben előrehulló haja alól elő-elő bukkannak formás mellei. Előbb-utóbb viszont csak egyszerűen a háta mögé söpröm a haját, és úgy markolok rá a mellére, aztán elkezdem azt masszírozni.
Jólesően sóhajtozok és nyögök fel folyamatosan, ahogy egyre közelebb kerülök a kielégüléshez – újra. Végül már érzem, hogy nem fogom ennél tovább bírni, és ekkor testem ismét megfeszül, és belé élvezve ér el az orgazmus, melegséggel töltve meg az ölét. Fogalmam sincs, hogy előttem vagy utánam érte el ugyanezt a pontot Hazel, annyira összemosódott minden ezekben a pillanatokban.






Vissza az elejére Go down
Hazel Sage Stargrace
Tündérkirálynõ

Hazel Sage Stargrace
Hazel Sage Stargrace


570
Kor :

Tündérek Birodalma
Tartózkodási hely :

2017. Jul. 15.
Csatlakozás ideje :


Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠ Kedd Júl. 25, 2017 12:37 am

+18


Arne ∞ Hazel
Two long years without you
AArne minden egyes mozdulatát, minden egyes hangját élvezni szeretném. Ez az a dallam, amerre a testem minden apró izma megrezdül, ez az a tánc, amelyet akaratlanul is eltáncolok, s egyedül ő tud vezetni a parketten. Mióta találkoztam vele, sosem vágytam másra. Minek, hiszen tökéletesen összeillünk, mint két kirakós darabka, melyek ha egyszer összekapcsolódnak, többé nem esnek ketté. Az elmúlt húsz év alatt akármennyire is távol voltunk egymástól, sosem éreztem őt messzinek, s lám igazam volt – most kezei alatt megbizonyosodhattam róla, hogy érzéseim és vágyaim mit sem változtak iránta.
Könnyen felizgulok, de érzem, ő is. Mikor hozzáérek már kemény, és megbolondít a tudat, hogy ezt én teszem vele. Jó érzés arra gondolni, hogy izgatónak talál, hogy ilyen hatással lehetek a testére. A vérem az ereimben száguldoznak, s ez részben ennek köszönhető - a reakcióinak, a hangjainak. Különösen a nyögései izgatnak fel nagyon, hangszínéért amúgy is rajongók, de kéjes, élvezettel teli nyögéseinél édesebb hangot se földön, se égen nem tapasztaltam még.
Kényeztetésemet borzasztóan élvezi. Ismerem őt már, tudom mik a gyenge pontjai, úgy gondolom legalábbis. Nem csak a lelkét, de a testét is sikerült felfedeznem, és ezt a tudást felhasználhatom most. Mikor melleim közé veszem őt, ő megkapaszkodik a medence szélében, másik kezével a hajamba túr - imádom, mikor belém kapaszkodik. Nincs is jobb érzés annál, mint amikor érezhetem, mennyire ki van, mennyire kíván, mennyire leli örömét a mozdulataimban. Megfeszül, levegőjét szaporábban veszi, így adja akaratlanul is a tudtomra, hogy jó munkát végzek - egyszerre hízelgő és kívánatos. Tovább megyek, hiszen tudom, mennyire rossz lehetett két éven keresztül érintetlenül maradni - hiszen magam is átéltem ezt a hosszú időt. Ajkaim közé veszem őt, és a teste szinte azonnal reagál. A fejét hátrahajlítja, és el tudom képzelni mit érezhet most - nem olyan rég magam is ugyanígy küzdöttem a gyönyörrel, amint nyelvével kényeztetett engem odalent. Jó érzés visszaadni neki. Kezével még vadabbul túr a hajamba, csípőjének mozgása egyre hevesebb lesz, s sejtem, lassan ő is túljut azon a bizonyos ponton. Testének hirtelen megfeszülését várom, s mikor végre eljön a pillanat, hagyom, hadd robbanjon szét benne minden. Forrón élvezik ajkaim közé, és végre újra megízlelhetem az örömét. Kevés ehhez foghatót kóstoltam az 500 évem alatt, a legtöbb íz nem annyira kielégítő és izgató, mint Ő. Tarkómat vadabbul markolja, s elég hosszan élvez el, aminek csak örülök. Örülök, hogy én csalhattam ki ezt belőle. Mikor lenyugodni látszik nyelek egy nagyot, és letörlöm az arcom a medencém vízében, mind eközben lopva rá-rápillantok Arne-ra. Lassan felül, s a kezét nyújtja nekem, hogy kihúzhasson a vízből, én pedig örömmel mászok az ölébe, élvezem a csókját, a bőrömet égető napfényt, a szellő cirógatását libabőrös testemen. Mint egy éhező, úgy kívánom Arne-t.
Így állunk fel, s megyünk az ágyam felé. Még tegnap olyan hidegnek éreztem, most pedig ahogyan Arne háttal lefektet rá, miközben ajkaink egy pillanatra sem válnak el, úgy érzem azonnal meggyulladok. Ezt a kis időt, amelyet pihenéssel töltünk sem pazaroljuk el, s egyből érzem, ahogyan ujjai a combomon játszanak, másik kezével pedig a mellemet markolja. Hatalmas sóhaj szakadna ki az ajkamon, ha az övé nem tapadna rá az enyém, így csupán hevesebben csókolom érintései nyomára. Bókjára belemosolyogok a csókunkba, de nem hagyom, hogy ez kibillentsen, néhány pillanat múlva újra belemélyülök nyelvünk vad táncába. Jól esnek bókjai, főleg mert tudom, hogy komolyan gondolja őket. Az üres, illedelmességből elejtet bókokat meghagyom a királynőnek, ma este Hazel vagyok - a tündér, akibe Arne beleszeretett.
Ajka elkalandozik, nyakamat csókolja, a kulcscsontomat, belőlem pedig egyre csak szakadnak ki a mély levegők. A mellkasom vadul emelkedik s süllyed, majd mikor nyelve a mellbimbómra siklik, egy hatalmas sóhaj is kiszökik ajkaim közül. Nyelvével köröket ír le rajta, s úgy érzem minden idegvégződésem kikapcsol, s csak a lüktető mellbimbómat érzem. Kezei lassan a combjaim közé csúsznak, s érezheti, hogy őrületesen fel vagyok izgulva már. Lábaim kissé szétnyílnak, hogy közelebb férkőzhessen, ő viszont nem sieti el a dolgokat, fogaival megkaristolja a legérzékenyebb pontomat, szívogatja azt, hol gyengéden, hol erősen. Teljesen megőrjít ezzel, s nem tudok mit tenni, két levegővétel között nyögdécselve kérlelem őt, nagyon kívánom már az érzést, ahogyan bennem van, ahogyan együtt mozgunk.
- Arne... Kérlek... - hangomon hallhatja, hogy teljesen kivagyok, és a testem, az élvezetem rajta áll. Bármit megtehet velem, mert hagyom, képtelen lennék leállítani őt.
code by Silver Lungs



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠ Hétf. Júl. 24, 2017 4:37 am

To the moon of my life

+18
Elmondani sem tudom, hogy milyen boldognak érzem most magam, hogy újra itt lehetek, és ölelhetem magamhoz Hazelt, ahogy senki más nem tudja. Simogathatom puha bőrét, falhatom finom ajkait… minden egyes porcikája már túlontúl hiányzott. Épp ezért sem akarom ezt az egészet elsietni. Szeretném újra felfedezni őt, a testét, az egész lényét, mintha csak ez lenne a legelső alkalmunk együtt. Élvezetekkel teli sóhajai, nyögései zene füleimnek, és emiatt, illetve testének reakciói miatt sincs túlzottan nehéz dolga azzal, hogy felizgasson apró érintéseivel, máris könnyedén merevedek az ujjai fogása között. És csak remélni tudtam, hogy nem egyedül a keze(i) által fogok most elveszni, hanem sokkal nagyobb élvezetekben lesz részem. Ezen a téren, főként Hazellel, nem szoktam önző lenni. Viszont most úgy vágyom az érintésére, mint egy szomjhalál szélén álló ember egyetlen éltető vízcseppre. Kérésemre elmosolyodik, ezzel pedig szinte közli is velem, hogy nem bánja ezt, egyáltalán nem. Na meg egyébként is… ha bármi gondunk is lenne úgy igazából bármivel, azt elmondanánk egymásnak. Én legalábbis szeretem ezt hinni.
Kimászok a vízből, és ő pedig nem tétlenkedik sokat. Kezei a testemen, és csókjával pedig a legérzékenyebb pontomra ad egy csókot, amibe beleborzongok, sóhajtok is egy kisebbet, és egyfajta kisülésként élem meg ezt az egész röpke pillanatot, míg tart. Amint látom, hogy mellei közé veszi férfiasságomat, akkor pedig meg kell tartanom magam. Egyik kezemmel a medence szélébe kapaszkodok, másikkal pedig vörös fürtjeibe túrok bele vadul, de nem úgy, hogy fájdalmat okozzak neki. Testem többször is megfeszül annak a néhány érintésnek a nyomán, viszont nem is akarom ezt eltitkolni előle. Hadd érezze, hogy mennyire megőrjít engem még mindig. Rekedtes nyögések, egyre szaporább légzéssel adom tudtára élvezkedésemet, amikor viszont lassan forró ajkait megérzem férfiasságom körül, erősebben szorítom meg a haját, próbálva továbbra is nem fájdalmat okozni neki, csak éreztetni vele, mennyire megőrülök tőle. Fejemet őhozzá hasonlóan én is hátrébb feszítem, ahogy érzem nyelvét a férfiasságomon körözni, majd ahogy egyre mélyebbre enged engem a szájában.
Szinte már egy másik univerzumban érzem magamat, ahogyan ujjaival golyóimmal játszadozik, én pedig ennek köszönhetően markolászom továbbra is a haját, és masszírozgatom tarkóját. Nem fog már sok kelleni, hogy elrepítsen arra a pontra, ahonnan már nincs semmilyen visszaút. A csípőm mozgásából, és hevesen emelkedő mellkasomból ő is tudja, hogy ez lesz, de nem akar megállni. Ujjait is beveti, és gyorsabb tempóra vált, én nekem meg egyszer csak hirtelen megfeszül a testem, és érzem, hogy teljesen elvesztem. Rettentő forrón és sűrűn eresztem magamat a szájába, és az elmúlt két év hiánya most teljesen ebben összpontosul. Elég nagy adagot terítek rá, és mindeközben a látásom is teljesen elhomályosodik, ahogy a megkönnyebbülés átjárja az egész testemet. Ujjaim ekkor valamivel keményebben fogják a fejét, de amint lecsendesül a testem, és véget ér az egyáltalán nem meglepően hosszabb orgazmusom, elernyednek ujjaim, és lepillantok Hazelre, még mindig teljesen szétesve. Egyik kezemmel hátrasimítom az arcomba hulló hajamat, és próbálom légzésemet rendezni, több – de inkább - kevesebb sikerrel. Kell is még legalább három-négy perc, hogy sikerüljön rendezni sorainkat, de ez főként miattam húzódik ki, mert alig bírok magamhoz térni. Egek, de imádom ezt a nőszemélyt.
Végül, ha még mindig a medencében lenne, akkor két kezéért nyúlok, hogy kihúzhassam őt a vízből, egyenesen az ölembe. Megcsókolom őt, miközben elkezdek felállni, és a közeli ágyhoz indulok meg, ami szerencsére tényleg nincs valami messze. Hátára fektetem ott, de ajkaitól nem szakadok el, egyik kezemmel combját cirógatom finoman, másikkal a mellébe markolok és masszírozgatom egy kicsit. Kelleni fog egy kis idő, hogy újra visszanyerjem az előbbi állapotomat, de tisztában vagyok vele, hogy ez nem fog valami hosszú időintervallumot igénybe venni. De hogy hergeljem magamat, nem vagyok rest a tündéremet is kényeztetni eközben. Szavakkal, és tettekkel. - Én vagyok a világ legszerencsésebb embere, hogy egy ilyen szépséget tarthatok a karjaim között, mint amilyen te vagy - tudom, mennyire szereti, ha bókolok neki, és ilyen szép szavakkal illetem. De a beszédnek nincs itt most sok helye, ezért hagyom, a tettek hadd vegyék át az irányítást. Rácsókolok nyakára, kulccsontjára párat, de aztán pedig kicsit lejjebb haladok, és a mellbimbójára adok ugyanúgy néhány csókot, hogy aztán nyelvemmel kezdjek el körözni rajta, finoman nyalogatva. A kezem, amivel eddig a mellét kényeztettem a combjai közé csúszik, miközben kicsit fogammal is megkaristolom az érzékeny testrészét, majd pedig hol gyengédebben, hol vadabbul szívom meg. Most viszont nem fogom hagyni, hogy elélvezzen a játékomtól… nem, ahhoz túlontúl is azt akarom már, hogy újra egybe forrjon a testünk.






Vissza az elejére Go down
Hazel Sage Stargrace
Tündérkirálynõ

Hazel Sage Stargrace
Hazel Sage Stargrace


570
Kor :

Tündérek Birodalma
Tartózkodási hely :

2017. Jul. 15.
Csatlakozás ideje :


Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠ Hétf. Júl. 24, 2017 2:01 am

+18


Arne ∞ Hazel
Two long years without you
Tudom, hogy Arne élvezi, ha én is élvezem. Számára fontos, én hogyan élem meg az együttléteinket, s ha teheti, mindig engem elégít ki először. Az első pár alkalommal egészen zavart ez, nem tudtam miképp reagáljak rá, mivel az előtte lévő tapasztalataim alapján ez igazán szokatlan dolognak számított. Féltem, hogy nem tart elég jónak, határozottnak, kielégítőnek. Hiszen nem volt sok mintám, amihez hasonlíthattam volna a reakcióit, a mozdulatait, a nyögéseit. Eleinte eléggé ügyetlenke voltam, de úgy érzem megérettem a figyelmes érintései alatt, s mint egy jó bor, az idővel lettem egyre finomabb. A hosszú idő, melyet egymástól távol töltöttünk, még inkább azt éreztette velem, hogy nála jobb partnerre sosem lelek - talán mert mindent tőle tanultam, a testem hozzá igazodott, az idegvégződéseim rá érzékenyek kizárólag. A szívverésem az ö szívének ritmusát vették fel, s úgy érzem két alatt ez a kapcsolat mit sem változott közöttünk. Annyira távolinak tűnik az az idő, mikor hiányoltam, sőt, az idő maga is olyan távolinak tűnik - mintha nem létezne, a tér kizárólagos állandóságában zárva élveznénk egymás testét. Nem bánom. A hiányától már kezdtem kihalni, lassanként elszállt belőlem az élet. Mióta megpillantottam, apránként visszanyertem önmagamat is, ahogyan ajkai egyre közeledtek a combjaim közé, megvadulok. Látom rajta, hogy ő is élvezi, hogy ő is fel van izgulva, s alig várja, hogy egymáséi lehessünk, bennem lehessen, együtt ringatózhassunk.
Arra azonban még várnunk kell.
Érintésemet egyből egy sóhajjal jutalmazza meg, a borzongása rám is hatással van. Testének apró mozdulataiból tudom, hogy neki is mennyire hiányoztam, hogy mennyire akar, és hogy milyen rég volt orgazmusa már. Sosem áltattam magam régebben sem, sejtettem, hogy neki a nők alkalmi játékszerek, s elég sokat játszadozik, de elég régóta már nem volt szabad ember, így meg szeretném neki adni azt, amiből a legnagyobb hiányt szenvedte. Marka a fenekembe mélyed, a világ egyik legjobb érzése ez. Csókunk nem folyamatos, meg-megszakítja, s amint kezem elkezd mozogni férfiasságán, a testén érzem apró rángásait, rekedtes nyögéseinek forróságát érzem a saját bőrömön. Mikor ujjaival megállít engem már sejtem mit szeretne, suttogására elmosolyodom. Végignézem ahogyan kimászik a medence szálára, ahol nem is olyan rég én élveztem el, s követem őt a tekintetemmel és a testemmel egyaránt. Jobb kezem a csípőjén pihentetem, a balt a jobb combján, így adok egy apró csókot a férfiassága hegyére. Ránézek az arcára, vajon élvezte el, de nem sokat időzök ezen, a két mellem közé ölelem őt, és néhány mozdulatot teszek így -
érezni akarom, ahogyan az őrület határán átbillen. Nem sokáig kínzom őt így, habár szeretném még agóniájának szimfóniáját hallgatni. Lassan a számba veszem, megízlelem őt újra. Pontosan olyan, amilyen emlékeimben volt, és ez valamiféle megnyugvással tölti el a lelkem - a testem evvel ellentétben teljes izgalomban van. Nyelvemmel kőrözök rajta, egyre mélyebbre megyek, majd lassan elkezdem mozgatni a fejemet. Jobb kezemmel heréivel kezdek játszadozni, gyengéden, de mégis határozottan masszírozom őket. Remélem elérem evvel a kellő hatást.
Mikor érzem, hogy nem sok kell már neki, hogy elmerülhessen a gyönyör tengerébe, gyorsítok a tempón, ujjaimmal rásegítek. Szívesen kínoznám még egy kicsit - csak egy nagyon kicsit - de el sem tudom képzelni, mennyire kívánhat most, mennyire ki lehet éhezve már rám. Hiányzott már az az érzés, ahogyan a testének minden egyes apró izma megfeszül, s ahogyan hirtelen kirobban belőle minden. Ha itt az idő, hagyom, hogy a számba élvezzen - olyan rég kóstolhattam őt már, nem fogom most kihagyni.
code by Silver Lungs



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠ Vas. Júl. 23, 2017 9:25 am

To the moon of my life

Mindig is ilyen voltam Hazellel, mint ahogy most, ha valami, hát ez nem változott. Sosem azt éreztem prioritásomnak, hogy én elégüljek ki, a másik fél pedig nem számít. Más nőkkel így volt, de ő vele épp ellenkezőleg. Szeretem őt kényeztetni. Érezni testének lágy, apróbb ringását, mikor odalent munkálkodok, hallani vágytól ittas nyögéseit, látni arcán az élvezet különböző fokozatait… ez mind olyasmi, amit imádok. Minden egyes rezdülése olyan módon hat rám, hogy az már egyszerűen kegyetlen. Nem is kellett sok, elég volt csupán megéreznem azt a forróságot, és nedvességet, ami odalent várt rám, én is egyre jobban elkezdtem megkeményedni. De ahogy említettem, sosem önmagamat tartottam a fontosnak ezekben a helyzetekben. Azt szerettem volna, ha újra átélheti azokat az érintéseket, csókokat, amiket már oly’ régen tapasztalhatott meg tőlem. És minden bizonnyal mástól is. Ismerem Hazelt. Tudom, hogy az elmúlt két évben nem hogy nem történt meg semmi ehhez fogható, de még csak meg sem fordult a fejében. De nem is feltétlen muszáj csak az elmúlt két évről beszélnünk, ez kétlem, hogy az azt megelőző húszban másképp lett volna. Sok mindenben kiegészítjük egymást, és ez alól a szeretkezésünk sem kivétel. Mert az egyértelmű, hogy ez többről szól, mint a szex. Nem áltatom magam, biztosra veszem, hogy voltak élete során kapcsolatai, de abban valószínűleg egyet érthetünk, hogy azok nem voltak ehhez foghatóak, amiket együtt vagyunk képesek átélni.
Nem sietem a dolgokat, és nem kímélem őt. A mester megkapta a hangszerét, amelyen olyan hosszú idő után végre újra játszhat. Én pedig nem akarom ezt elsietni. Nem akarom őt a kelleténél tovább kínozni, pedig megfordul a fejemben. De úgy érzem, hogy rengeteg időnk van még. Attól függetlenül, hogy most elviszem a végsőkig és tovább, nem jelenti azt, hogy mikor majd egymáséi leszünk, az bármivel is kisebb élvezetet jelentene nekünk. Így hát át akarom segíteni őt a túlsó partra, ahonnan már nincsen visszaút. Fogalmam sincs, ő hogyan fog vélekedni erről a másik oldalról, vajon lesz elég türelmes, avagy sem? Akármi is lesz, nem hiszem, hogy rosszul járok vele.
Látom rajta, hogy neki is tetszik, mikor kezét a legérzékenyebb pontjához vezetem, és elengedem, hogy aztán hadd ingerelje magát mind az ő, mind az én élvezetemre. Láthatja a szemeimen, hogy teljesen oda vagyok érte a vágytól. Ujjaimmal elkezdek nemsokára mozogni benne, és elmosolyodom, mikor azt látom, ahogy teste hátrafeszül, ajkait pedig egy hangosabb nyögés hagyja el. Tetszik, hogy milyen hevesen mozgatja ujjait a csiklóján, miközben én ugyanilyen közelből ízlelgetem őt hol az ujjaimmal, hol a nyelvemmel. Nyögései hangosabbak és szaporábbak lesznek, ebből könnyen rájövök, hogy mindjárt eléri azt a pontot, ahonnan már nem lesz visszaút. Érzem rángásait, összehúzódásait a számon, és nem is lehetnék jelen pillanatban ennél boldogabb. Imádom őt idelent ízlelni, és ezt ő is nagyon jól tudja. Mosolyogva konstatálom, hogy teljesen szétesett az előbbieknek köszönhetően. Ezt mi sem mutatja jobban, mint hogy már nem is bírja megtartani magát, hanem hátradől a medence szélén. Én viszont még kicsit tovább kóstolgatom őt, még akkor is, mikor már érezhetően kicsit sikerült lejjebb csillapodnia.
Amint érzem, hogy próbál felülni, akkor elhajolok a legérzékenyebb pontjától, és adok néhány csókot a combjára. Felnézek rá, mikor nyakamat körülöleli karjaival. Visszasegítem őt a vízbe, és jólesően sóhajtok fel, mikor szinte egyből hozzám is ér odalent. Kellemesen beleborzongok, ahogyan ujjaival végigszántja a férfiasságomat, és mikor a tetején kezd el kicsit körözni, akkor már meg is mozdulok kicsit a testemmel. Olyannyira vágytam már az érintésére, hogy azt nem tudom szavakba sem önteni. Egyik kezem a fenekére siklik, abba markolok bele finoman és cirógatom, miközben a másikkal a tarkóját fogom és úgy csókolom őt vissza… mit ne mondjak, eléggé szakadozottan. Mély nyögés szakad fel a torkomból, mikor ujjait a férfiasságom köré fonja, és elkezdi mozgatni azokat. Nem sieti el a dolgokat, én belőlem viszont ettől függetlenül is sikerül kicsalnia jó néhány sóhajt, egy-két rekedtes nyögést, illetve azt is jól érezheti, ahogy testem folyva-folyvást belerándul a kényeztetésbe. Fogalmam sincs, meddig leszek képes ezt tűrni.
Hagyom egy kis ideig, hogy kezével ingereljen, de aztán egyszer csak végigsimítok engem kényeztető kezén, és megállítom azt. - Nem csak a kezedet akarom érezni… - suttogom neki ajkaiba, mielőtt még egy búcsúcsókot adnék neki, amit követően az előbbi pozíciót megcseréljük, és én mászok ki a medence szélére. Szinte már epekedek azért, hogy újra érezhessem ajkai forróságát, nyelvének játékosságát, vagy ahogy melleivel játszadozik a férfiasságommal. Tisztában vagyok azzal, hogy nem lesz elég lelki erőm, hogy leállítsam őt, de ha az én tündérem is képes néhány percnyi lenyugvást várni ezek után – amit nem töltenénk hasztalanul, jól ismerve magunkat már -, akkor nem is lesz rá szükség. De igazság szerint az ő kezében van a döntés. A szó szoros értelmében.






Vissza az elejére Go down
Hazel Sage Stargrace
Tündérkirálynõ

Hazel Sage Stargrace
Hazel Sage Stargrace


570
Kor :

Tündérek Birodalma
Tartózkodási hely :

2017. Jul. 15.
Csatlakozás ideje :


Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠ Vas. Júl. 23, 2017 3:38 am

+18, nsfw, szóval értitek.


Arne ∞ Hazel
Two long years without you
A keze a combomon, az ajka a bőrömön, mint valami drog, felpörget. Ujjaival a kőkemény mellbimbómat kényezteti, az élvezetektől túlcsordulva számos torokhang, nyögés hagyja el ajkaimat. Szeretem, ahogyan hozzámér, különösen a kebleimhez. Olyan gyengéden, de mégis határozottan tud megérinteni, ahogyan soha senki. Két évig kellett tűrnöm a hiányát, az érintetlenséget, s egészen úrrá lett rajtam most a nagybetűs vágy, amint megcsókolt. Minden testrészem életre kelt, s a vér a fejemből a combjaim közé áradt, így el is vesztettem a gondolataim fonalát. Úgy sincs rájuk szükségem most. Elég ha az érzékeim élesek, a bőrömön érezhetem a bizsergést, a szívem szaporábban verhet, mikor óvatosan arrébb tolja a lábaimat, hogy hozzám férjen kényelmesen.
Mikor ajka végre eléri a legérzékenyebb pontomat, egy hatalmas sóhaj szakad ki belőlem, mintha egészen ezidáig visszatartottam volna a lélegzetem. Kirobban belőlem minden, és karjaim azonnal remegésbe kezdenek. Annyira, de annyira hiányzott már! A csiklóm érzékeny már, így minden szívással egyre inkább közelebb kerülök az édes véghez. Tudom, hogy Arne szeret kínozni, szereti, ha lassan juttathat el a csúcsra, és akármennyire is türelmetlenül vonaglok a medence szélénél, most sem fog rajtam könyörülni. Itt nem királynő vagyok, hanem egy nő, egy test, amely Arne ajkának ritmusára mozog. Egy hegedű, amelyen nyelvével játszik egy olyan dallamot, mely túlontúl tetszik nekem.
Kezemet megragadva azt a csiklómhoz vezeti, s én mosolyogva az alsó ajkamba harapok. Szereti nézni, ahogyan örömet okozok magamnak, én pedig mást sem csináltam az elmúlt két évben, csak az ő emlékképeire értem magamhoz. A rengeteg éjszaka, amelyet magányosan töltöttem, s a rengeteg fantázia, amelyben ő szerepelt, ahogyan hozzám ér, belém hatol, testével körülölel. S most itt van, tényleg megtörténik, ujjai lassan belém siklanak, és egy hangos nyögéssel köszönöm meg neki. A gerincem olyan szögben hajlik hátra, amely egyenesen ördögi, a karom alig bírja megtartani a súlyom. Egyre beljebb kerül, én meg egyre inkább elveszem a gyönyörben. Ujjaim sebesen kényeztetik a csiklómat, ez egy olyan mozdulat, mely már beleégett a csukló izmaimba, s egy pillanatra sem hagyom abba. A szemeim lecsukódnak - kizárom a külvilágot, és csak arra koncentrálok amit érzek. Így is tudom, hogy Arne élvezi a látványt, a nyögéseim hangját. Minden pillanattal, minden mozdulattal egyre közelebb kerülök az orgazmushoz, a mellkasom felnyúlik az ég felé, az ujjaim belemélyednek a fadeszkákba. Bőrömön a víz helyett izzadtságcseppek jelennek meg, nyakam megfeszül. A levegőt egyre szaporábban veszem, lassan már egyszerre fújom és szívom is be. Nem soká elérkezik a pillanat, minden izmom megfeszül, Arne pedig tovább kínoz, még egy ujját belém helyezi, gyorsít mozdulatain. Egyre hangosabban szakadnak ki belőlem az élvezet hangjai, míg végül teljesen önkívületi állapotba kerülök; minden izmom megfeszül, a nyakamon kidagadnak az erek, a lábujjaim görcsösen behajlanak; s elérem a csúcsot, érzem hogy felrobbanok. Elfekszem a padlón, a hátam a vizes földet éri. A torkomból felszakadó sikoly lassan hal el, ahogyan kiélvezem az engem elárasztó gyönyört. Az orgazmus hullámai végigsöpörnek rajtam, úgy lüktetek, ahogyan a gyönyör diktálja. A szívem még mindig hevesen ver, de a szememet azóta sem nyitottam ki. Nagy levegőket veszek, a mellkasom vadul emelkedik és süllyed. A világ megnyugodni látszik; már nem látok fehér csillagokat csukott szemhéjamon, a fülemben nem zúg többé már semmi, csak Arne lélegzetvételét hallgatom. Megpróbálok lassan feltápászkodni, s ha Arne engedi, körülölelem a nyakát a bal kezemmel. Lassan, belé kapaszkodva visszaereszkedem a vízbe, mely hűvösnek hat a forrongó bőrömön, s hozzásimulva jobb kezemmel végigsimítok az ágyékán. Most ő következik.
Ujjaimat egyenként végighúzom teljes hosszán, óvatos kört téve a hegyén. Ajkaimat az övére tapasztom, még érzem a saját ízemet rajta. Nem csókolom hevesen, inkább nyugodtan, hogy azt érezze kiváltképpen, ami a víz alatt történik. Gyengéden rákulcsolom az ujjaimat, és kezem elkezd mozogni rajta. Érezni akarom, ahogyan élvezi érintésemet, ahogyan összetörik a két év súlya alatt. Én is meg akarom váratni, nem sietem el a dolgot. Másik kezemmel a combhajlatát simogatom, a lábaimmal próbálok közel maradni hozzá. Lassú tempóval indítok, testének minden egyes izomrándulását érezni akarom. A saját testem türelmetlenül várja már, hogy összekapcsolódjunk, de ahogyan ő is kínzott engem, úgy én is visszaadom neki.
code by Silver Lungs



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠ Szomb. Júl. 22, 2017 8:23 pm

To the moon of my life

+18
Látom rajta, hogy amint elmondtam, merre jártam, mennyire megváltoznak a vonásai. Másoknak lehet nem tűnne fel így, mint nekem, de én túl régóta ismerem már Hazelt, és minden rezdülését észre tudom venni. Szívem is beleszakad, hogy így látom őt. Magát hibáztatja, amit valamilyen szinten meg is tudok érteni. De ugyanakkor meg kellene értenie az én álláspontomat is. Nem volt kötelező vállalkoznom erre a feladatra, és ennyire magamra vállalni a védelme kérdését. Vannak testőrei, akik meg tudnák ezt tenni helyette. Én választottam ezt, hogy ha kell, az életem árán is, de megvédem őt a veszélyektől. Ez viszont olyan radikális eset lenne, amire egyszerűen nem látok esélyt. A sok-sok évtizeddel, de inkább évszázaddal a hátam mögött nem csak bölcsességet szereztem, hanem tudást, és az erőm is ahelyett, hogy csökkent volna, csak egyre nagyobb lett. Nem félek használni a legelítélendőbb varázslatokat sem, és ez akármennyire is furán hangzik, de Hazelnek köszönhetem, és hogy elárulta a bizalmamat. Legalább ennyi jó jött ki abból a kellemetlen esetből. Vagyis… nézőpont kérdése, egyeseknek ez szerencsés volt, míg másoknak épp ellenkezőleg.
Elmosolyodom halványan a csókunkban, mikor az érintéseimbe beleborzong. Nyögése olaj a tűzre, és egyre jobban kezdek én is felizgulni ennek köszönhetően. Imádom, hogy nem kell ennél több, máris egy teljesen másik állapotba vagyunk képesek kerülni. A két év hiánya ebbe az elkövetkezendő néhány percben, órában fog összpontosulni, ezt már most nyugodtan kijelenthetem. Miután úgy döntöttünk, megpróbáljuk újra, az akkori együttlétünk sem volt mindennapi. De valahogy úgy érzem, ez még annál is intenzívebb lesz. Akkoriban még hangozzék akárhogy is, de nem éreztem ekkora kötődést, ilyen nagy szerelmet iránta, mint amilyet most. Na meg hozzátartozik az igazsághoz ahhoz is, hogy én nem vetettem meg a nők társaságát soha sem, csak mikor Hazellel együtt voltunk. Most pedig már két éve nem voltam egyáltalán senkivel, nemhogy a szeretett nőmmel.
Könnyedén emelem ki a vízből, és akármennyire is arra vágyom már, hogy most azonnal újra megízlelhessem őt odalent, nem akarom ezt az együttlétet elsietni. Szeretném megőrjíteni őt, hogy aztán, mikor elér minket az a mindent felülmúló érzés, akkor szinte teljesen szétessünk ennek köszönhetően. Lassan csókolgatom egyre feljebb, miközben egyik kezemmel a másik combját simogatom gyengéden. Érzem, ahogy ujjai a hajamba túrnak, de ez egy pillanatra sem lök ki az ütemből, nem gátol meg a tervemben. Ahogy egyre feljebb haladok, érzem rajta, hogy milyen melegséget áraszt a legérzékenyebb pontja, és ez rám is hatással van. Nem is kicsit. Rekedtes hangján elmosolyodom, és ahogyan a kezemért nyúl, hogy újra érezhesse, amint finoman játszok a mellével. Két ujjam közé csippentem mellbimbóját és úgy morzsolgatom azt kicsit, próbálva élvezetekkel teli nyögéseket, sóhajokat kicsalni belőle. Végül odalent is szépen lassan elérek a célomig. Szinte beleborzongok a tudatba, hogy mennyire kívánom őt…
Nem sokat kéretem magamat, ha nem ellenkezik, kicsit széjjelebb nyitom a lábait, és máris közelebb hajolok a csiklójához, hogy finoman megszívjam azt, aztán pedig nyelvemmel kezdjek el körözni rajta. Ezt felváltva csinálom hol kicsit gyorsabban, keményebben, hol pedig lassan, gyengéden. Eközben a mellét masszírozgatom és talán már túlontúl is élvezem, ahogy újra odalent ízlelgethetem.
Úgy kezdtem el kényeztetni, hogy fogalmam sem volt arról, el akarom-e juttatni őt a csúcsra, vagy csak fel akarom izgatni még egy kicsit – amire már eleve nem volt valami nagy szükség. Most viszont tudom, hogy nem akarok megállni. Érezni akarom a számon, ahogy elélvez, ahogy rángatózik a teste, ahogy lüktet a kielégüléstől a csiklója, ahogy a kéjtől nem tudja visszafogni a feltörő nyögéseit. Mindent. Így hát a kezemet, ami a mellét kényeztette elveszem onnan. Megfogom az ő szabadabb kezét, és odavezetem vissza, ahol előbb én kényeztettem. Tudja jól, mennyire szeretem, mikor így magához nyúl. Végül elengedem, de nyelvemmel és számmal egy pillanatra sem hagyom abba a falását. Ujjaimat lassan szántom végig a hasán, egyre lejjebb érve rajta. Két ujjammal pedig, amint leérek hüvelyéhez, máris belé nyomakodok, és szinkronban folytatom a tevékenységet, hogy még inkább szét tudjam őt szakítani ezzel az egésszel. Egy pillanatra sem állok meg, és nem egyszer felpillantok rá, hogy láthassam, amint magával játszadozik kicsit, és ahogy teste jár egyfajta táncot a kényeztetésem alatt. Mikor már érzem, vagy látom rajta, hogy nagyon közel van a véghez, akkor harmadik ujjamat is belé vezetem, és gyorsítok a tempón. Érezni akarom, hogy elélvez. Jelenleg másra sem vágyok ennél jobban, mint hogy élvezetét érezhessem ilyen közelségből.






Vissza az elejére Go down
Hazel Sage Stargrace
Tündérkirálynõ

Hazel Sage Stargrace
Hazel Sage Stargrace


570
Kor :

Tündérek Birodalma
Tartózkodási hely :

2017. Jul. 15.
Csatlakozás ideje :


Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠ Szomb. Júl. 22, 2017 4:45 pm

Ez a játék lassan a +18, nsfw, explicit téma felé sodródik, szóval kitenném a figyelmeztetést Smile


Arne ∞ Hazel
Two long years without you
E szavak, melyek kívánatos ajkait elhagyják, kifacsarják a szívem. Bezárták őt. Kínozták. Gyötörték. Mindezt miattam, mindezt én hoztam a fejére. A bűntudat lassan kúszik fel a testemen, s eléri a torkomat, szorongatja, szúrja, s egy hatalmas gombóccá gyúrja össze magát, hogy alig kapjak levegőt. Ha nem is a saját két kezemmel, az elhangzó parancsaimmal, de meg fogom őt ölni. Én leszek az oka a halálának, a vesztének, s azt nem élném túl. Ha soha többé nem láthatnám őt, nem ölelhetném, nem csókolhatnám... Megölném magam. Egy acéltőrt döfnék a szívembe, a saját kezemmel, hogy leereszkedhessek mellé a túlvilágra. Ott már valóban semmi sem szakítana el minket egymástól. Ott már nem bánthatnám őt már.
Meg sem próbálok hát mukkanni. Ő sem szeretné, ha viszontlátásunkat tönkretenném az aggódásommal, ha megfékeznénk magunkat, a testünket, az ösztöneinket. A helyszín tökélye, a remegő tagjaim, a vágytól terhes levegővételem elárulja, hogy nem parancsolok a testemnek, őszintén, nem is akarok. Ez a gyötrően hosszú két év olyannak hatott, mint az első huszonkettő. Nem csak hosszúságában, hanem magányában is. Huszonkét éves koromig nem kerültem kapcsolatba férfivel, nem csókoltam meg senkit, még csak meg sem simítottam őket. A tündérek világában, főleg a születésem időpontjában, a szerelem egy múlandó dolog volt, egy apró nyári szellő, egy rövidke zivatar, amely olyan gyorsan távozott, ahogyan érkezett. Egy tündér csodálatos nyarat töltött együtt szerelmével, majd a tavasz beköszöntével már más oldalán nevetgélt a folyóparton elterülve, szerelmesen. A szabadság, a vidámság, a könnyedség, a változás, ez jellemzi a tündérszerelmeket. Az elsöprő szenvedély, mint egy oxigéntől megfosztott tűz, fellángol, s abban a pillanatban felemészti önmagát. Vannak kivételek, persze, mindig vannak, de az a kevéske pár, akik évtizedek, évszázadok óta együtt vannak, ritkaságnak számítanak. A tündérek szabad életviteléből adódóan a testi örömök keresése partnertől független. Mi nem ígérgetünk, csak élvezzük egymás társaságát, amíg tart a légyott.
Ezért is annyira kivételes, és erős a szerelem, amelyet ez iránt a férfi iránt érzek. Én magam nem osztoztam a szexuális ösztöneim kiélésében annyi tündérrel, Arne előtt csupán ketten kapták meg a testem, de nekik sem adtam át mindent, most viszont ő azt tehet velem, amit csak akar. Első közös éjszakánktól kezdve megszállottja lettem érintésének, mozdulatának, az ízének, és minden együttlétünk után úgy érzem, újjá születtem. Szétszakadok, s idő kell, mire újra összerakom magam, addig is a gyönyör tengerében mártózom meg. Néha azt kívánom, bárcsak örökké ebben a mámoros állapotban maradhatnék.
Csókunk alatt keze felsiklik a bőrömön, megborzongatva engem vele. Mellembe markol, mire én a csókunkba nyögök kéjesen, teljesen a vágy rabjaként. Ujjaim a hátára siklanak, izmaiba kapaszkodom, mintha zuhannék, és meg kellene magam tartanom, különben örökre beleveszem a végtelen szénfekete univerzumba, amely a szemhéja mögött rejlik. Olyan rég volt már...
Ereje nem lep meg, amivel könnyedén kiemel a medencéből, s egyből dideregni kezdek. Bőröm ég a vágytól, s bár jelenleg nyár van az udvarban, nem érhet fel azzal a tűzzel, ami bennem tombol. Testemről lehulló víz körbeáztatja a fapadlót, s egy glória-szerű nyomot hagy körülöttem. A fejem hátrahajtom, ahogyan Arne ajkai a combomat kóstolják, s jobb kezem a férfi hajába túr, a tincsei az ujjaim között csordulnak ki, s belé kapaszkodom, különben elszállok. A lábam remeg minden csókja után, s a nyakam már fáj, ahogyan hátranyúlik.
- Ó, Arne... - mondom rekedtes hangon. A kínzását már nem sokáig fogom bírni, s csak remélhetem, hogy ő is lassan megőrül a várakozástól. Egyik kezemmel az övé után nyúlik, s ha engedi, lassan felvezetem a testemen, a combomon keresztül a hasamon át egészen a mellemig. A forró tenyere csodás érzés a hűvös mellem finom bőrén, s a légzésem egyre szaporábbá válik.
code by Silver Lungs



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠ Szomb. Júl. 22, 2017 1:15 pm

To the moon of my life

+16
Tisztában voltam azzal, mire is vállalkozok, mikor felajánlottam neki ezt a lehetőséget, ami miatt néha azért kellett elhagynom a birodalmat és az oldalát, hogy az ő biztonságát megóvhassam. Ami az elmúlt években történt, az kellemetlen volt, de nem hazudok, ha azt mondom, nem ez volt életem legrosszabb élménye. És nem arra gondolok most, mikor kiderült a kis titka a tündéremnek, hanem feladatra, amit nekem kellett megoldanom. Az egyetlen dolog, amit bánok… hogy Hazel nem bízott meg bennem eléggé, hogy egyedül is el tudom ezt intézni, teljen akármennyi időbe is. Emiatt pedig több tucat emberét küldte a megmentésemre, akik a semmiért haltak meg. De tényleg. A bánásmódomban nem történt túlontúl változás, maximum a királynő felé lettek egyre kevésbé elnézőek. Akármennyire is nehéz feladatnak tűnik, de Hazel már uralkodó, egy egész birodalom vezetője. Nem hagyhatja, hogy az érzelmei vezéreljék. Annak a jó néhány tündérnek a halála tökéletes példa volt rá, hogy ezt megtanulja, hangozzék akármilyen morbidul is, de szükség volt rá. De valószínűleg engem arra az időre csak még jobban megutáltak a legtöbben. Így is volt számos olyasvalaki, akinek nagyon nem voltam a szíve csücske, de ezek után…
Legszívesebben meg sem mozdulnék ebből a jelenlegi pozícióból. Érzem Hazelen, mennyire örül annak, hogy újra itt vagyok, vele, és a sebeket leszámítva nincsen semmi bajom. Hosszú időbe telt, mire újra sikerült teljes mértékben a bizalmamba fogadnom, de szerencsére már nincs mit titkolnia ellenem. Akkoriban, mikor először ismertük meg egymást, érthető, miért nem avatott be semmibe. De ezt már számos alkalommal átbeszéltük, és a múlt tüskéit nem akartam feltépni. Magam mögött kellett ezeket hagyni, és én így is tettem. Időközben pedig a fagyos, darabokra tört szívemet Hazel szerelme, törődése újra felmelegítette és egybe ragasztotta. Úgy érzem, vele teljes vagyok. Az a külön töltött több, mint egy évszázad mindkettőnket ráébresztett arra, hogy mennyire szükségünk van a másikra. Sajnálom kicsit, hogy ez kellett hozzá, de egyben örülök is, mert nem igazán tudok olyan dolgot mondani, ami szétszakíthatna minket ezek után.
- Az első néhány hónapban még velük, próbáltam beilleszkedni hozzájuk. Apró és amatőr hiba, hogy nem számítottam arra, hogy ők ismerni fognak engem. Ezt követően az időm jó részét egy pincében töltöttem. Vagy valami ilyesmi helyen – mondom neki egyszerűen, mintha mi sem történt volna, mintha nem lennék tele sebhelyekkel. De ezek a hegek már beforrtak, én pedig nem haragszom, nem haragudhatok Hazelre. Én vállaltam el ezt a feladatot, én hagytam magamat tőrbe csalni, a sebesüléseim pedig mind az én hibáimnak köszönhetőek.
Számat elhúzom egy kicsit, mikor rákérdez, ki tette ezt velem. Adok a nyakára egy csókot, aztán pedig válaszolok. - Halott emberek. Maradjunk egyelőre ennyiben. Nem akarok erről most beszélni, túl jó ez most - értem erre az egész helyzetre. Ahogy ilyen szorosan öleljük egymást, ahogy alig vagyunk képesek ajkainkkal elszakadni egymástól. Ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy alighogy válaszolok, már hajol is közelebb hozzám, hogy nyelvünk újra vad táncra kéljen egymáséval. Szemeimet lehunyom, hátán és combján simítok végig, másikkal pedig a tarkóját simogatom továbbra is. Nem állítom meg a csókot egy pillanatra sem, ahhoz most túlzottan is élvezem. De előbb-utóbb el kell szakadnunk egymástól, ha csak rövid időre is, ekkor megszólalok, folytatva a korábbi mondatomat. Úgy-ahogy. - Az egyetlen, amit most akarok, ebben a pillanatban… az te vagy, én egyetlen gyönyörűséges virágszálam - mondom ezt neki gyengéden, ugyanakkor vágytól ittasan. Túlontúl régen éreztem már őt minden értelemben, és jelen pillanatban nem is szeretnék mást ennél jobban. A beszédem közben a kezem, ami a combján pihent egyre feljebb kezdett el haladni, a hasán át egészen a melléig, amibe bele is markolok. A mondandóm után pedig ajkaim újra rátapadnak az övéire, és olyan szeretettel csókolom, ahogy már túl régen nem tehettem meg. Ha nem kapok ellenvetést, akkor pedig kicsit fordítok a helyzeten, és felültetem őt a medence szélére, és elkezdem a combjának belső felét csókolgatni, kínzóan lassan egyre feljebb haladva.






Vissza az elejére Go down
Hazel Sage Stargrace
Tündérkirálynõ

Hazel Sage Stargrace
Hazel Sage Stargrace


570
Kor :

Tündérek Birodalma
Tartózkodási hely :

2017. Jul. 15.
Csatlakozás ideje :


Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠ Szomb. Júl. 22, 2017 12:44 am

Arne ∞ Hazel
Two long years without you
A víz lágy hullámai simogatják a testemet, s hűtik, hiszen Arne közelségétől szinte felgyulladok.  Ég bennem a tűz, a megkönnyebbülés, a szeretet és a gyengédség lángja, melynek nyelvei belülről csípnek bele a mellkasomba, a combjaimba, az ujjbegyeimbe. Minden érintés apró villámcsapásként ér, de egyik sem fogható ahhoz a viharhoz, amely bennem dúl. Annyi mindent szeretnék mondani, annyi minden átcikázik az agyamon, de egyetlen értelmes szót sem tudok megformálni, hangszálaim cserbenhagynak. Finom csókja életre kelt, ahogyan a tápláló talaj s a friss víz új erőt kölcsönöz a virágoknak. Az elmúlt két évben olyan voltam mint egy kiszáradt sivatag, mely porzik, felszíne megrepedezik, s életnek nyomát nem találni rajta - ajkának íze a zivatar, melyről már le is mondott a táj egy ideje. Egészen addig el sem hiszem, hogy ő az, amíg meg nem csókol, azzal a gyengédséggel, ahogyan senki más nem tud, s már elhiszem, hogy ő az. Nincs okom kételkedni. Tudom, bizonyosan, hogy ő az, s egy árva könnycsepp lecsordul az arcomon. Mennyit vártam erre a pillanatra! Kezei végigsimítanak rajtam, egy újabb csókba húz engem, s teljesen beleveszek. Sosem akarom elengedni őt, örökké ebben a medencében szeretnék ilyen közel lenni hozzá, élvezné az érintését, a testi kapcsolatunkat. Keze a tarkómon, az én kezem a mellkasán, lábaim összekulcsolva a derekán. Hozzábújok, arcomat a nyakába temetem, s még mindig nem bírok szóhoz jutni. El sem hiszem, hogy eddig nem repedt meg az álcám, nem zuhantam össze, s a Birodalom élén tudtam állni, uralkodni. Tulajdonképpen halott lélekkel vezetni a népemet. Néhányukat egyenesen a halálba.
Mi történt a férfimmal? Az én szerelmemmel? Ki tette ezt vele? Nem véletlenül volt távol ennyi ideig, nem maguktól jelentek meg a testén ezek a sérülések. Biztosan miattam volt, s belehalok a gondolatba, hogy miattam kínozták. Sosem bocsájtom meg magamnak, nekem kellett volna a helyében lennem. Amióta csak ismerem fájdalmat okozok neki valamiképp, először a titkaimmal, majd most az én biztonságomat helyezve előrébb a sajátjánál. Miután közel engedett magához másodszor is, megfogadtam magamnak, hogy sohasem árulom el. Nem hazudhatok, így - bár önmagamat verném át, ha megszegném a szavaim - biztosítottam, nehogy megint összetörjem a szívét. Úgy néz ki, nem elég magam ártalmaitól távol tartanom őt, hanem valahogyan meg kell óvnom őt a külvilág fenyegetéseitől is. Az Istenit neki, van egy egész hadseregem, mégsem tudtam felkeresni őt sehogy sem, nem tudtam megtalálni őt a nagyvilágban, mikor szüksége lett volna rám! Milyen királynő vagyok én? Mennyit is ér igazán a haderőm? Miért áltatom magam, hogy erős faj vagyunk?
- Annyira hiányoztál. - súgom a nyakába, s egy csókot nyomok rá, ajkaim a bőrén felejtem, ott pihennek. Két karommal szorosan magamhoz szorítom őt, már nekem fáj, ahogyan testünk egymásnak préselődik, melleim a mellkasának, hasam az övének simul.
- Hol voltál? - kérdem elfúlva. Sosem érdeklődtem hiányzásának okáról eddig, megértettem, hogy vannak feladatai, nekem is vannak, s bár nincsenek egymás előtt titkaink, van amiről jobb, ha nem tudok, hacsak ő nem gondolja szükségesnek. Természetesen mindig meghallgattam, ha ő akart mesélni, s mindig válaszoltam, ha a Birodalom ügyeiről kérdezett, magamtól azonban legszívesebben kettőnk dolgáról beszéltem. Sőt, szívesebben használtam ajkaimat másra.
Olyanok vagyunk, mint két összebújó magzat egy anyaméhben, a víz tökéletesen körülölel minket, a hullámok lágyan ringatnak minket. Egy apró, sebezhető gyermeknek is érzem magam. Kiszolgáltattam magam Arne számára maradéktalanul,
- Ki művelte ezt veled?
- kissé elhúzódom, hogy a szemébe nézhessek, így kérdezem, s remélem érti, hogy a sebhelyekre gondolok. Ha még élnek, ezt nem hagyhatjuk megtorolatlanul, s magam gondoskodom arról, hogy egytől-egyig halottak legyenek. Akkor is ha ezer tündérembe kerül. Akármennyire is szeretném ezt eltemetni magamban, letagadni, elfojtani, de én elsősorban nem uralkodó vagyok, hanem egy szerető. Nem szabadna ilyen hibába esnem, nem szabadna engednem az érzelmeimnek, de hogyan is zabolázhatnám meg a feltörő megkönnyebbülést?
Ha válaszol, megcsókolom őt, ezúttal én kezdeményezek, és igyekszem addig elhúzni nyelvünk táncét, ameddig csak lehet. Ráérünk kigondolni, hogyan is tovább. Számítson csak az itt és most.
code by Silver Lungs



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠ Pént. Júl. 21, 2017 1:13 pm

To the moon of my life
Régóta vágyódok már ezen pillanat után. Hogy újra itt legyek, és újra megpillanthassam az én tündéremet. Ez utóbbi még várat magára, de ami késik, nem múlik. És mivel tudtam, hogy előbb-utóbb mindenképpen ide fog jönni, én nekem meg hosszú utazás vezetett ide – néha az emberibb módszereket választom, nem a varázslataimat -, így hát egy kis pihenést is beírok a rövidtávú naptáromba. Addig, míg ő ide nem érkezik. El is szundítok egy kis időre. A víz rettentő kellemes hőmérséklete, a lágy szellő, és a fáradtságom tökéletes egyvelegének nem is lehetett volna más végkimenetele.
Felmerengenek előttem az elmúlt húsz év eseményei. Ahogy azt a kicsit sem egyszerű, de annál kifizetődőbb tervet véghez vittük, aminek a végén végül a trónra kerülhetett… én egyszer sem estem ki a szerepemből, még ha kettesben is voltunk. A feladatomra kellett koncentrálnom, nem szabadott, hogy bármi is elterelje a gondolataimat az adott feladatról. És ebben az esetben pedig minden apró részlet fontos volt. Szerencsére az elmúlt időben a hazudozás nagymesterévé váltam, és ha valaki olyan kérdést is tett fel, amire nem számítottam, hamar kreáltam egy érdemi magyarázatot, ami nyilván csak részleteiben tartalmazta az igazságot. A koronázási ceremónián sem voltam ott, amint a feladatomat elvégeztem, eltűntem néhány napra. Tisztában voltam vele ugyanis, hogy mennyi dolga fog lenni azokban a napokban. Végül visszatértem, hogy próbáljunk tiszta vizet önteni a pohárba. Nem azt mondtam neki, hogy kezdjük újra az elejéről, csak hogy beszéljük át a dolgokat. Őszintén. Kifejtettem neki, hogy nekem nem lesznek titkai előttem, és reméltem, hogy ő neki sem lesznek velem szemben. Viszont figyelmeztettem róla, hogy az újdonsült bizalmamat ne árulja el, az ő saját érdekében. Nyilván nem ezekkel a szavakkal mondtam neki, hanem sokkal… lágyabban, megválogatott szavakkal. De az újra találkozásunkkor ezt már megértettem vele, habár akkor jóval radikálisabb módon. Amit azóta megbántam… valamilyen szinten.
Nem voltam mély álomban, csak érezhetően kicsit elszunnyadtam, de hallom a közeledő lépteket. Tudom, hogy Ő lesz az. Kicsit még pihenek a vízben, amíg oda nem ér a medence széléhez. Akkor viszont kinyitom a szemeimet, hogy újra megcsodálhassam őt. Olyan hosszú idő után végre eljött ennek is a pillanata, és szinte le sem tudom venni róla a szemem. Elmosolyodom, és úgy köszöntöm őt. - Szia, én egyetlen tündérkém - mondom neki lágyan, aztán pedig már látom is, hogy elkezdi lefejteni önnön magáról a ruhákat. Megcsodálom gyönyörű testét, ahogy hosszú vörös haja a mellkasára omlik, eltakarva részben kebleit, a gyönyörű arcát, amin látszik, hogy még mindig nem tudja elhinni, hogy tényleg itt vagyok. Bekúszik mellém a medencébe, és végigsimít az egyik legnagyobb sebemen. Hangját hallva szívem is megszakad egy kicsit, hallva a reszketést a hangjában. Egyik kezemmel arcára simítok, és közelebb hajolok hozzá, hogy finoman megcsókoljam őt. Finoman, viszont nagyon is elnyújtva. Túl rég volt már, hogy újra ajkai finomságát érezhettem. Amint ez véget ér, még adok arcára és a nyakára is egy-egy kisebb csókot, aztán szemeibe nézek, és homlokomat is nekidöntöm az övének. - Sajnálom, hogy eddig tartott visszatalálnom hozzád - mondom neki halkan, ahogy szabad kezemmel a hátát, majd karját simítom végig, hogy aztán összekulcsolhassam ujjainkat. Szeretem ilyennek látni Hazelt. Mikor kilép a komoly királynői státuszból, és megmutatja az igazi énjét számomra. Akibe akkoriban is beleszerettem. Végül újra közelebb hajolok hozzá egy újabb lágy, ámbár szenvedélyes csókra, és egyik kezemmel ekkor nagy hajkoronájába túrok, és a tarkóját simogatom. - Egek, de hiányoztál… - sóhajtom ajkaira, amint a csóknak vége szakadt legnagyobb bánatomra. Nem is tudom, hogy bírtam ki nélküle annyi ideig. Jelenleg ez a két év is egy örökkévalóságnak tűnt. Ennek a mostani pillanatnak viszont kívánom, bár sosem lenne vége.






Vissza az elejére Go down
Hazel Sage Stargrace
Tündérkirálynõ

Hazel Sage Stargrace
Hazel Sage Stargrace


570
Kor :

Tündérek Birodalma
Tartózkodási hely :

2017. Jul. 15.
Csatlakozás ideje :


Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠ Pént. Júl. 21, 2017 2:43 am

Arne ∞ Hazel
Two long years without you
Megkönnyebbülten távozom a tróntermemből, hiszen mára le tudtam minden tennivalómat, mint királynő. Mikor először foglaltam helyet a trónon, nem hittem volna, hogy ennyi, számomra érdektelen dologgal kell majd foglalkoznom, de a diplomáciai ügyletek sorának a végét sem látom sohasem, csak egyre többen és többen szeretnének elém járulni, beszélni velem, szövetséget kötni. Ezer más dologgal foglalkoznék szívesen, de sajnos erőimet folyamatosan a világban zajló változások kötik le, ahelyett, hogy arra koncentrálnék, ami igazán fontos lenne. Királynőként félre kell tennem a személyes érdekeimet és azt néznem mi a jó a Birodalomnak. Követtem már el hibát, nem is olyan régen, mikor közel ötven harcosomat küldtem a halálba az érzelmeim által vezérelve, megtörten. Ám egy királynő nem kormányozhat megtörten, így lassan megtanultam félretenni a szívemet, s a szabad kezet adtam az eszemnek. A logikának, ésszerűségnek kell győzedelmeskednie, nem pedig a szerelemnek.
Ahogyan az indák övezte folyosón haladok végig a lakosztályom felé, két lovagom kíséretében, a gondolataim elcsatangolnak. Húsz éve visszakaptam a férfit, akit szeretek, s bár lassú folyamat volt, míg újra közel engedett magához, száz év után újra boldog voltam, újra önmagam. Úgy éreztem teljes vagyok, s bármi problémám akad a világban, nem kell félnem Arne megoldja. Valóban, miután megölte a királynőt, s előadta a színdarabot, melyet ketten írtunk, nem hagyott magamra. Mellettem maradt, amíg sikerült biztosítanom és megerősítenem az uralmamat, amíg mindenki tiszteletét ki nem vívtam, s el nem hárult minden közvetlen fenyegetés. Azután persze néha hosszabb időkre elváltak útjaink - neki a világot kellett járnia, nekem pedig az udvart kellet igazgatnom, ami eléggé energiaigényes, s felemésztette a legtöbb időmet. Nem is tudom, mikor voltam képes jobban koncentrálni az udvaromra, mikor a közelemben volt, vagy mikor messzi vidéken járt. Mindig csak az ő arcát vélem felfedezni mindenkiben, aki szemben jön velem, s csalódok, ha végül felismerem, hogy tévedtem. Van, mikor három hónapra is itt hagyott, és minden nap egyre nehezebben keltem fel, s határoztam el magam, hogy elvégezzem a teendőimet. A szolgálóim első néhány alkalommal aggódva érdeklődtek a kedvetlenségem okáról, de elhessegettem őket, s most már nem is hederítenek rá.
Pedig az elmúlt két év kétségbeesett aggódással telt számomra. Mikor ér már vissza, mikor láthatom őt újra, mikor érinthetem bőrét, hallhatom hangját? Hihetetlen volt számomra, hogy újra elvesztettem őt, mikor már elhittem, hogy örökké az enyém lesz. Bármit megadtam volna, hogy csak annyit tudhassak biztosra, hogy él, de semmi hírem nem volt róla. Egy ideig tűrtem, s tűrtem, de aztán nem bírtam tovább; a saját harcosaimat küldtem a megmentésére. Nem lett volna kötelességem, hajdani egyezményünk része nem volt, hogy megmentjük őt, csak hogy mellé állunk, ha kell, de ezt inkább magamért parancsoltam. Nekem volt rá szükségem.
Hiányához hozzászoktam. Titkon remélem, hogy él még, hogy újra láthatom, még annak is örülnék, ha biztosan tudnám, hogy halott. A bizonytalanság gyilkosa a legkegyetlenebb, addig kínoz, míg magad nem könyörögsz a végért.
A lakosztályomhoz érve elbocsájtom a lovagjaimat, s királynői maszkomtól megszabadulok. Az eltökélt arcomat a kedvetlen veszi át, s lehajtott fejjel közeledem a kertemhez. Még a gyönyörűséges virágaim látványa sem segít már rajtam...
Felpillantok.
A medencém vize fodrozódik, de nem azért, mert egy levél hullott felszínére, hanem mert Ő ül benne. Nem hiszek a szememnek, csak állok, s figyelem őt. Nem lehet ő. Valaki át akar verni. A látvány túlságosan sok, képtelen vagyok feldolgozni, az érzékeim egyszerre élesednek ki s tompulnak el.
A lelkem egyre csak üvölt a boldogságtól, s legszívesebben beugranék mellé, a régi Hazel legalábbis ezt tette volna, de én már a Királynő vagyok, aki nem teheti ezt meg. Lassan lépdelek felé, félek, elvesztem az egyensúlyom félúton. Teste tele van vágással, szúrással, s félek elképzelni mi történhetett vele ezalatt a kínzóan hosszú két év alatt. Torkomban egy hatalmas gombóc nő, olyan érzés, mintha egy fej rózsa fojtogatna.
Egészen a medence széléig sétálok, s még most sem hiszem el, hogy nem egy illúzióval van dolgom. Lehet megmérgeztek, s lázálmomban látom megint vágyaim férfiát magam előtt.
Nem baj, legalább boldogan halok meg.
Ha köszönt, akkor is szó nélkül veszem le a ruhám, óvatosan, s a földre hagyom, hadd hulljon le a földre. Leguggolok, s úgy mászom be mellé, egészen közel hozzá, s végig simítok a legnagyobb sebén.
- Arne? - kérdezem hitetlenkedve, reménykedve, reszketve.
code by Silver Lungs



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠ Csüt. Júl. 20, 2017 5:00 pm

To the moon of my life
Már idejét sem tudom, mennyi idő telhetett el, mióta újra ezen vidéken járhattam. De egy örökkévalóságnak tűnt. Viszont muszáj volt kitartanom, ha nem is magamért, hanem egy bizonyos valakiért. Akármennyire sem voltunk egymáshoz nőve, ettől függetlenül rendeztük a viszonyunkat. Nincsenek titkaink egymás előtt, én legalábbis szeretném ezt hinni, hogy megbízik bennem ennyire – bár ha nem így lenne, nem hozzám jött volna még két évtizeddel korábban, hogy intézzük (intézzem) el a királynőjét. Megtettem, amit tudtam, és mire véglegesen elvégeztem a feladatomat… nos, leültünk beszélgetni. Félredobtam erre az időre azt az énemet, aki már több, mint egy évszázada vagyok, és a régit öltöttem magamra, azt, amit ő szeretett és árult el. Azóta pedig… én maradtam ugyanaz, aki vagyok, az ő közelében viszont nem viselkedek úgy, ahogy másokkal szokásom. Boldognak éreztem magamat mellette, és tudom, hogy ő is hasonlóan érez irányomba.
Egyfajta testőrévé is váltam az idők során, ugyanakkor nem olyanná, aki minden áldott pillanatban mellette van, hogy ne essék bántódása. Nem, én voltam… vagyok az a személy, akit azért küld el az ember, hogy megakadályozza az ilyesfajta kísérleteket, hogy csírájában elfojtsa, amit el kell. Így történt ez néhány évvel ezelőtt is.
A fülembe jutott információk alapján kiderült, hogy egész szép baráti társaságnak örvendett a bűnbakunk, akiknek elege lett a várakozásból és a tettek mezejére akartak lépni. Komoly fenyegetésnek ígérkeztek, ezért feladatomnak éreztem, hogy a körükbe férkőzzek és belülről szedjem szét ezt a társaságot. Vagy legalább tudjak arról, hogy mikor akarják véghezvinni a tervüket. Na igen, ez jól is ment néhány hónapig. Csak mint kiderült, tudtak arról, én kicsoda vagyok és ők is hasonló kíváncsisággal tekintettek rám, hogy vajon miként próbálom meg őket szétszakítani. Szóval hát belementek a játékba, de egy idő után megunták, és úgy gondolták, láncba vernek engem, aztán majd felhasználnak a királynő ellen. A kérdés csupán az volt, hogy miként.
Hallottam a mészárlást, ami a „cellám” falain kívül történt, és sejtettem, hogy kik voltak azok, akik a vágóhídra jöttek. Itt döntöttem el, hogy amint egyetlen pillanatra is szabadulok, megölöm őket. Megölöm mind egy szálig. De sokat kellett még erre várni, hogy bekövetkezzék. A bátyámmal való találkám elmaradt, érthető okokból, ő pedig tudta, hogy baj van, így elkezdett kutakodni utánam. Ha ő nincs, ma én sem élnék már minden bizonnyal.
Rendet tett a táborukban, de sokan szétszóródtak. Az elmúlt 4 hónapom pedig azzal telt, hogy mindőjüket levadásszam az utolsó szálig és a lehető legfájdalmasabb módon kínozzam meg őket. Akár egyedül az elkövetőket, de ha lehetőségem volt, a családjukat is. Nem érdemeltek könyörületet. Egyikük sem. Ők is több tucat tündér gyermektől vették el az apjukat, anyjukat, számos testvérpárost szakítottak szét. Ha a családjukra mentem, akkor bizony meghagytam utolsónak az elkövetőket, hadd lássa, ahogy a többiekkel végzek.

Egy hete sikerült csak befejeznem ezt, akkor pedig szükségem volt egy kis pihenőre, mert az utolsó megnehezítette a dolgomat. Viszont ideje volt visszatérnem az én tündéremhez. A birodalomba való lépésemet követően néhány őre üdvözölt engem, hogy mi járatban érkeztem. De végül az egyikük felismert, és azt mondta, a királynő épp audienciát tart, de nemsokára végezni fog, szóval odakísérhet. Én pedig mondtam, hogy nem szükséges és elindultam az úticélom felé. Utána valószínűleg úgy is a lakosztálya felé fogja venni az irányt, szóval oda vettem az irányt.
Néhány percig az ottani virágokat vizslattam, amik mosolyt csaltak az arcomra. A távolba tekintek, és az épp alkonyodó égre, majd a medencére. Egy kis fürdő nem árthat, és ilyesfajta élvezetben már túl régóta nem volt részem. Így hát le is dobom magamról a ruháimat mind egy szálig, és belesétálok a vízbe. A fejemet a vízbe nyomom, hogy kicsit éberebbé váljak. Aztán pedig az egyik széléhez érek, és ott hátamat a falnak vetem, fejemet pedig hátra vetem megtámasztani, és kicsit pihenek, mielőtt megérkezik Hazel. Testemet különféle helyeken fedik szúrás, és vágásnyomok, amik már beforrtak ugyan, de a helyük még látszódik. Én pedig már el is felejtettem őket, amint kicsit ellazultam a víz kellemes hőmérsékletének köszönhetően.






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hazel lakrésze Empty
TémanyitásHazel lakrésze ↠ Csüt. Júl. 20, 2017 4:58 pm

Hazel lakrésze XZM8Ty2



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hazel lakrésze Empty
TémanyitásRe: Hazel lakrésze ↠




Vissza az elejére Go down
 
Hazel lakrésze
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Néhai királyné lakrésze
» Hazel Sage Stargrace
» A Mágus és a Tündérkisasszony - Hazel&Cosimo
» Arne&Hazel - Dumort Hotel Tető

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: