Go to top Go to bottom
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Utolsó begyejzések
bejegyezte  : Benedict Ericson
Vas. Szept. 16, 2018 7:35 pm

bejegyezte  : Agrianome
Vas. Szept. 16, 2018 7:16 pm

bejegyezte  : Joshua Ravendark
Vas. Szept. 16, 2018 7:00 pm

bejegyezte  : Jeremiah Blackthorn
Vas. Szept. 16, 2018 6:43 pm

bejegyezte  : Javier Nightdark
Vas. Szept. 16, 2018 6:19 pm

bejegyezte  : Iviry Wade
Szer. Szept. 12, 2018 8:42 pm

bejegyezte  : Rafael
Hétf. Aug. 27, 2018 8:45 pm

bejegyezte  : Nate Heartridge
Hétf. Aug. 20, 2018 6:05 pm

erre barangolok

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.

legtöbbet író userek

Share| .

Udvartartás kerestetik!

honey, keep my secrets well
Tündérkirálynõ

Kor :
564
Csatlakozás ideje :
2017. Jul. 15.

Témanyitás₰ Tárgy: Udvartartás kerestetik! ₰ Szomb. Júl. 22, 2017 1:47 pm

____ Amberheart
Álmodd meg a jövőt

faj: Tündér

kor: 50-60

foglalkozás: Tündérlovag
státusz: SZABAD/FOGLALT v. BEREGISZTRÁLT

play by: Mattias Inwood

Mélyen a felszín alatt

Az egyik legjobban fejlődő lovagom vagy. Habár nagyon fiatal vagy, a képességeid megvannak hozzá, hogy előremenetelhess, és a Hercegek közt találhasd magad a közeljövőben. Persze, nem is biztos, hogy Herceg szeretnél lenni. Nem bízol a királynődben, és úgy véled felelőtlenül bánik a haderejével, veszélyezteti a Birodalmat. Igyekszel nem parancsot szegni, ám a saját fejed után menni, mikor feladatot végzel el.

//Nem akarok sok mindent megszabni, de nagyon szívesen játszanék egy makacs, fiatal tündérlovaggal Very Happy//

Shadowhunters FRPG

___ Sparkle
Álmodd meg a jövőt

faj: tündér

kor: 120-140

foglalkozás: lovag

play by: Poppy Drayton

Mélyen a felszín alatt

Udvarhölgynek neveltek, ám te annál erősebb és kitartóbb vagy - ki akar egész nap csicseregni, aranytálakat hozni-vinni, a királynőt öltöztetni, takarítani? Nem te. Te harcolni szeretsz, küzdeni, így te lettél az első női lovag a Birodalomban. Minden kislánynak példát mutatsz, te vagy a példaképe a nőknek. Az ezzel járó nyomást jól kezeled, és jómagam is felfigyeltem rád - a királynő figyeli minden lépésedet mostanában. Nem hibázhatsz, gyakorlatilag az egész udvar bizalma benned fekszik - rengeteg mindent várnak el tőled, így nem hagyhatod őket cserben a közelgő csatában.

//Egy akaratos, jóindulatú, erős nőnek képzeltem el a karaktert, de mást nem akarok megszabni. Az első női lovag, a királynő új reménységét nagyon várom már!//

Shadowhunters FRPG

Dahlia Rose Stargrace
Álmodd meg a jövőt

faj: tündér

kor: 200-210

foglalkozás: Utód/szebeadon választható

play by: Carly Rae Jepsen

Mélyen a felszín alatt

Anyám szeretett volna egy unokát. A tündérek nehezen esnek teherbe, és a vérvonalunk is eléggé régi már, így a frissítés sem ártana. Néhányszor mondénokat csalunk be közénk, míg végül teljesen átalakulnak, s mint a szaporítók, sorban ejtjük őket teherbe. Van, hogy embergyermeket cserélünk ki egy gyenge tündérre - így kerültél hozzám. Na, nem ember vagy, hanem egy gyenge csecsemő, amelyet ki sem akartak cserélni, úgy vélték, ha az emberek világába kerülsz, nem éled túl. Akkoriban háborúk dúltak, és nem akartam, hogy bajod essen - így magam neveltelek fel. Néha magadra kellett hagynom, hogy mások vigyázzanak rád, de mindig igyekeztem sietni hozzád. Nem azért, mert annyira szerettelek, inkább kötelességtudatból, anyám iránt való tiszteletből. A barátoddá váltam, nem a szülőddé, s hogy most magam ülök a trónon, te vagy az első, és eddig egyetlen Utódom. Nem tagadtam meg tőled a címet, habár megtehettem volna. Örülök, hogy van egy szövetségesem az udvaromban.

//Nem akarok sok mindent megszabni, a lényeg, hogy inkább a legjobb barátnőm, mint sem az Utódom vagy, ahogyan én egykor a királynőnek voltam.//

Shadowhunters FRPG

____ Silverbell
Álmodd meg a jövőt

kor: 150-160

foglalkozás: Főudvarhölgy

play by: Amy Adams

Mélyen a felszín alatt

Főudvarhölgyként az a eladatod, hogy mindent rendben tarts, irányítsd a többi udvarhölgyet, és biztosítsd, hogy senki ne szenvedjen semmiben hiányt. Már az előző királynő alatt is te voltál ezen a poszton, és nem úgy tűnik, hogy egy cseppet is elfáradtál volna, sőt, most jössz bele igazán. Tanácsokkal látsz el, a jobb kezem vagy, de nem nézed jó szemmel, hogy egy boszorkánymester a szeretőm, és igyekszel minden alkalmat megragadni, hogy besározd őt.

//Nagyon várom már a jobbkezem, pb csak ajánlat, Ncole Kidmant és el tudnám például képzelni, de tökéletesen rád bízom a döntést, csak gyere!!//

Shadowhunters FRPG

____ Moonlight
Álmodd meg a jövőt

kor: 20-30

foglalkozás: Udvarhölgy

play by: Ulrikke Falch

Mélyen a felszín alatt

A legfiatalabb udvarhölgyem vagy, aki a fejébe vette, hogy a királynő nyomdokaiba lép hamarosan. Amilyen édesnek és ártatlannak tűnsz, olyan ravasz és vakmerő vagy, és ha egyszer elhatározol valamit, azt véghez is viszed. Udvarhölgyként igyekszel a közelembe férkőzni, hogy megismerj engem és minden gyenge pontomat. Vajon sikerül-e az árulásod? Kétlem, de attól még megpróbálod majd.

//Pb-t változtathatsz nyugodtan, ez csak egy javaslat, de várlak nagyon már, kell egy kis izgalom az életembe!//

Shadowhunters FRPG

He said I was as delicate as a blooming flower

I said I was as beautiful as a garden
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Udvartartás kerestetik!
1 / 1 oldal
Similar topics
-
» Legjobb barát kerestetik