Udvartartás kerestetik!
Ne viselkedj úgy, mintha soha semmi nem bántana. Olyan, mintha egyáltalán nem éreznél semmit.

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőségünk
Fordulj hozzánk

Clary Fray
Alapító adminisztrátor
pmprofil
cissy, katherine, cornelia, raven
Simon Lewis
Admin
pmprofil
curtis, daimon, victor
Sebastian Verlac
Admin
pmprofil
Dylan, Caleb
Csicseregj valamit
Mondj el bármit

Az előforduló hiba vagy észrevétel bejelentése e-mailben vagy privát üzenetben esedékes!!!
Ha írtál, jelezd a chatben, ha nem kapsz választ két napon belül, jelezd ismét a chatben :)

Utolsó bejegyzéseink
Gyorspostával firkálva
Sikátorok
firkálta:  Lucifer
Yesterday at 10:11 pm-kor

Lucifer
firkálta:  Sebastian Verlac
Yesterday at 3:04 pm-kor

Partner-kereső
firkálta:  Kara Moon
Szer. Dec. 13, 2017 9:30 pm-kor

Kara Moon
firkálta:  Victor Aldertree
Szer. Dec. 13, 2017 8:47 pm-kor

Elkészültem!
firkálta:  Kara Moon
Szer. Dec. 13, 2017 7:06 pm-kor

Lauren Cohan
firkálta:  Sebastian Verlac
Kedd Dec. 12, 2017 9:12 pm-kor

Seymour Foley
firkálta:  Caleb Bloodworth
Hétf. Dec. 11, 2017 10:43 am-kor

Hecate
firkálta:  Hecate
Vas. Dec. 10, 2017 11:55 pm-kor

Jelenlévő fórumozók
Itt rontják a levegőt

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.

Legtöbbet firkáltak
Legszorgosabb tagjaink

Simon Lewis

Lucifer

Bonnie Malone

Victor Aldertree

Katherine Wright

Cerviel

Gabriel Sinclair

Kara Moon

Caleb Bloodworth

Lorelei Montmartre

Share| .
Udvartartás kerestetik!

Az én nevem

Figyelj a részletekre

Tündérkirálynő

Kor :
564

Csatlakozás ideje :
2017. Jul. 15.

Shadowhunters Frpg
Felhasználó profiljának megtekintése
Témanyitás➹ Udvartartás kerestetik! ➹ Szomb. Júl. 22, 2017 1:47 pm Hazel Sage Stargrace

____ Amberheart
Álmodd meg a jövőt

faj: Tündér

kor: 50-60

foglalkozás: Tündérlovag
státusz: SZABAD/FOGLALT v. BEREGISZTRÁLT

play by: Matthias Inwood

Mélyen a felszín alatt

Az egyik legjobban fejlődő lovagom vagy. Habár nagyon fiatal vagy, a képességeid megvannak hozzá, hogy előremenetelhess, és a Hercegek közt találhasd magad a közeljövőben. Persze, nem is biztos, hogy Herceg szeretnél lenni. Nem bízol a királynődben, és úgy véled felelőtlenül bánik a haderejével, veszélyezteti a Birodalmat. Igyekszel nem parancsot szegni, ám a saját fejed után menni, mikor feladatot végzel el.

//Nem akarok sok mindent megszabni, de nagyon szívesen játszanék egy makacs, fiatal tündérlovaggal Very Happy//

Shadowhunters FRPG

___ Sparkle
Álmodd meg a jövőt

faj: tündér

kor: 120-140

foglalkozás: lovag

play by: Poppy Drayton

Mélyen a felszín alatt

Udvarhölgynek neveltek, ám te annál erősebb és kitartóbb vagy - ki akar egész nap csicseregni, aranytálakat hozni-vinni, a királynőt öltöztetni, takarítani? Nem te. Te harcolni szeretsz, küzdeni, így te lettél az első női lovag a Birodalomban. Minden kislánynak példát mutatsz, te vagy a példaképe a nőknek. Az ezzel járó nyomást jól kezeled, és jómagam is felfigyeltem rád - a királynő figyeli minden lépésedet mostanában. Nem hibázhatsz, gyakorlatilag az egész udvar bizalma benned fekszik - rengeteg mindent várnak el tőled, így nem hagyhatod őket cserben a közelgő csatában.

//Egy akaratos, jóindulatú, erős nőnek képzeltem el a karaktert, de mást nem akarok megszabni. Az első női lovag, a királynő új reménységét nagyon várom már!//

Shadowhunters FRPG

Dahlia Rose Stargrace
Álmodd meg a jövőt

faj: tündér

kor: 200-210

foglalkozás: Utód/szebeadon választható

play by: Carly Rae Jepsen

Mélyen a felszín alatt

Anyám szeretett volna egy unokát. A tündérek nehezen esnek teherbe, és a vérvonalunk is eléggé régi már, így a frissítés sem ártana. Néhányszor mondénokat csalunk be közénk, míg végül teljesen átalakulnak, s mint a szaporítók, sorban ejtjük őket teherbe. Van, hogy embergyermeket cserélünk ki egy gyenge tündérre - így kerültél hozzám. Na, nem ember vagy, hanem egy gyenge csecsemő, amelyet ki sem akartak cserélni, úgy vélték, ha az emberek világába kerülsz, nem éled túl. Akkoriban háborúk dúltak, és nem akartam, hogy bajod essen - így magam neveltelek fel. Néha magadra kellett hagynom, hogy mások vigyázzanak rád, de mindig igyekeztem sietni hozzád. Nem azért, mert annyira szerettelek, inkább kötelességtudatból, anyám iránt való tiszteletből. A barátoddá váltam, nem a szülőddé, s hogy most magam ülök a trónon, te vagy az első, és eddig egyetlen Utódom. Nem tagadtam meg tőled a címet, habár megtehettem volna. Örülök, hogy van egy szövetségesem az udvaromban.

//Nem akarok sok mindent megszabni, a lényeg, hogy inkább a legjobb barátnőm, mint sem az Utódom vagy, ahogyan én egykor a királynőnek voltam.//

Shadowhunters FRPG

He said I was as delicate as a blooming flower

I said I was as beautiful as a garden

Vissza az elejére Go down

Udvartartás kerestetik!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Legjobb barát kerestetik