Dan Dalton
Ne viselkedj úgy, mintha soha semmi nem bántana. Olyan, mintha egyáltalán nem éreznél semmit.

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőségünk
Fordulj hozzánk

Clary Fray
Alapító adminisztrátor
pmprofil
cissy, katherine, cornelia, raven
Simon Lewis
Admin
pmprofil
curtis, daimon, victor
Jace Wayland
Admin
pmprofil
leon, blaire, mag
Alec Lightwood
Admin
pmprofil
cain, kilian, raphael, carlaya
Csicseregj valamit
Mondj el bármit

Az előforduló hiba vagy észrevétel bejelentése e-mailben vagy privát üzenetben esedékes!!!
Ha írtál, jelezd a chatben, ha nem kapsz választ két napon belül, jelezd ismét a chatben :)

Utolsó bejegyzéseink
Gyorspostával firkálva
Padlás
firkálta:  Gabriel Sinclair
Hétf. Szept. 18, 2017 9:40 pm-kor

Utca
firkálta:  Avitus Sanguis
Hétf. Szept. 18, 2017 8:56 pm-kor

Sikátor
firkálta:  Avitus Sanguis
Hétf. Szept. 18, 2017 8:27 pm-kor

Starbucks
firkálta:  Cosimo Wester
Hétf. Szept. 18, 2017 8:05 pm-kor

Ravendark lakóház és környéke
firkálta:  Efraim Marques
Hétf. Szept. 18, 2017 7:40 pm-kor

Cerviel irodája
firkálta:  Cerviel
Hétf. Szept. 18, 2017 9:50 am-kor

Boxok
firkálta:  Cerviel
Vas. Szept. 17, 2017 3:08 pm-kor

Kávézó
firkálta:  Belmore J. Ferrow
Vas. Szept. 17, 2017 11:47 am-kor

Jelenlévő fórumozók
Itt rontják a levegőt

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.

Legtöbbet firkáltak
Legszorgosabb tagjaink

Efraim Marques

Joshua Ravendark

Gabriel Sinclair

Avitus Sanguis

Cerviel

Kilian Moseley

Sara Ravenscar

Lucille Eliza Littlebury

Adrianna Fox

Cornelia Maxwell

Share| .

Az én nevem

Figyelj a részletekre

Árnyvadász

Csatlakozás ideje :
2017. Jul. 16.

Shadowhunters Frpg
Felhasználó profiljának megtekintése http://broline.jcink.net
Témanyitás➹ Re: Dan Dalton ➹ Hétf. Szept. 04, 2017 8:45 pm Alexander Lightwood
Gratulálunk, elfogadva
Oy Little Bro!
Légy üdvözölve köztünk cerberos harmadik feje. Íme végre teljes lehet a család általad. Közös előtörténetetek nem lehetett könnyű, de most se lankadjon hát figyelmed. Testvéreid megtalálása első számú szempont lehet a terveid között. Remélem egymásra leltek, ahogy azt a gyönyörű hőst is megtaláljátok. Kitudja, talán új gazdát talált nektek a sors vasmarkú keze.

De nem is tartalak fel, tedd hát amit tenned kell. Élj túl, szeress, ölj és élvezd! A történeted immáron a te kezedben van! Irányítsd hát azt felelősségteljesen. Rossz vicc volt, mi? ... Felejtsd el! Sírva nevetős Inkább mindent, ami belefér!
Kellemes játékot kívánok, én és a Shadowhunters csapata.  puszi/csók

Vissza az elejére Go down
Az én nevem

Figyelj a részletekre

Új husi

Csatlakozás ideje :
2017. Aug. 21.

Shadowhunters Frpg
Felhasználó profiljának megtekintése
Témanyitás➹ Dan Dalton ➹ Hétf. Aug. 21, 2017 8:10 pm Daniel Dalton

Daniel Dalton
"Az egyetlen bűnöm, hogy nem érzem a bűneim."

faj: Démon

kor: Nem tudom

születési idő/hely: Nem emlékszem
becenév: Cerberos/Dan

play by: Thomas Dekker

foglalkozás: Még nincs

Életem lapjai

Hogyan is írhatnám le, hogyan érzem magam? Üresen, akár egy kagylóhéj, és tudom hogy ez nem volt mindig így. Nem éreztem azt a jeges űrt, ezt a minden elsöprő hiányt, ezt a gyötrődést hogy mi hiányzik ennyire. Mert hiányzik. Tudom. Érzem hogy nem vagyok egész, de nem értem hogyan és miért. Mi történt velem? Mi vagyok én? Ki vagyok én? Valaki válaszoljon! Kiáltásom néma visszhangot ver a térben és időben. Voltam valaki, illetve voltunk. Egykor éltem, van egy emlékem, két másik alakkal, de ők homályos körvonalak csupán, mosolyuk vakító fehérsége amire emlékszem. Szerettem őket. Talán most is szeretném őket ha tudnám, kik ők. Nem voltam ember, erre emlékszem. Az voltam, ami most is vagyok, egy démon, egy az alvilág teremtményei közül, egy Lilith leszármazottainak végtelen sorában.
Volt egy bátyám. Töredékes a kép, de egy sírt akartunk kirabolni, és áldoztunk valami nagyobb hatalomnak, aztán... nem tudom mi történt. Kutyákat vittünk oda, gyönyörű állatokat, akikért vérzett volna a lelkem ha van. De már nem volt. Talán sosem volt igazán. Elmentünk, és aznap éjjel minden a fejére állt. Amikor felébredtünk, már nem hárman voltunk, hanem együtt voltunk, egy testben három fejként. Mivé lettünk? Cerberossá lettünk. Én voltam Cerberos. Hádészt szolgáltuk, aki vadállattá alacsonyított minket, és a birodalomba tévedőket ettük meg és álltuk útját mindennek. Egy idő után... már nem volt mit mondanunk egymásnak, és elnémultam. Megadtam magam a ténynek, hogy kutyák lettünk. Hatalmas, veszélyes, de mégsem más.
Végül megszabadultunk. Jött egy nő, egy gyönyörű nő aki legyőzte Hádészt és mi újra megmoccantunk, életet mutattunk és meghajtottuk fejünket a hatalma előtt. A bátyám kezdte és folytattam, bár már nem éreztem magam sehogy, azután érdekes dolog történt. Átestünk egy kapun, portálon nem tudom micsodán és... amikor magamhoz tértem nem hallottam őket. Pánikba estem, hiszen nem volt ott a Hang, a legidősebb testvérem mély hangja, és két lában volt. Nem négy. Kettő. Megzavarodtam, és a vízpart kellemesen lemosta rólam a feketére égett bundamaradványokat, így pőre testtel kuporogtam, és a visszatükröződő felszínen néztem maga. Ember voltam ismer, emberi testben. Halászok találtak meg, de nem tudtam mit mondhattam volna nekik, és hazavittek magukhoz. Ápoltak, és adtak ruhát hogy felkerekedhessek, megkeresni azt aki megmentett és a testvéreim. Éles hallás és szaglás ezek oda lettek, de helyette lett erőm és tolvajlásból bármikor fenn tudom magam tartani.
Most hát... járom a várost, ha pénz kell, nem akadály. Keresek valamit, valakit de.... néha a sötét éjben, amikor még a hold sem pislákol az égen, gyilkossá válok, és feltörő indulataim hevében eltörök egy nyakat vagy kettőt, szétcincálok egy testet. Bestiális viselkedés, de évszázadokig, voltam az. Nem tudom mennyi ideig, egy végtelenségnek tűnt, és néha kell... Az agresszió jó, lenyugtat.

Shadowhunters FRPG:

Vissza az elejére Go down

Dan Dalton
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal