Cellák
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Cellák


Admin
Vezetõség

Admin
Admin


mindenhol
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Cellák Empty
TémanyitásRe: Cellák ↠ Pént. Jún. 30, 2023 8:09 pm

Lezárt játék



Vissza az elejére Go down
https://shadowhunters.hungarianforum.net
Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Cellák Empty
TémanyitásRe: Cellák ↠ Hétf. Jan. 08, 2018 4:17 pm



Jace && Clary

Nagyon zavar, hogy Jace ennyire távolságtartó velem szemben, főleg mivel nem tudom hova tenni ezt a viselkedését. Tudhatná, hogy ha valakivel akkor velem őszinte lehet, én megértem, de leginkább nem ítélem el. Több szempontból sem tudnám őt soha sem elítélni, még akkor sem, ha tényleg hibás lenne valamiben.
Az egyik oka annak amiért elfogult vagyok Jace-el szemben az az, hogy még is csak a bátyámról van szó. Mindig is éreztem, hogy hiányzik valami az életemből és most végre kezd minden kiegészülni. Legalábbis amikor már örülhetnék annak, hogy a dolgok kezdenek a helyükre állni, akkor történik valami. Minden azzal kezdődött, hogy Jace nem nagyon akart beszélni velem, miután Valentine elmondta, hogy testvérek vagyunk, aztán folytatódott azzal, hogy itt kötött ki a börtönben, vagy nem is tudom minek nevezzem ezt a helyet.
Körbe nézek és még a hideg is kiráz a látványtól. Nem ijesztő, sokkal inkább nem is tudom… Lehangoló és nyomasztó. A sok csontmaradvány, a sötét homok amit a levegőben is érezni lehet, a cellák, benne a rabok, foglyok, mocskosan, néhányan véresen is. Nem egy szívmelengető látvány az egyszer biztos, és Jacel is sokkal szívesebben beszélnék bárhol, csak ne itt legyünk, de semmilyen mód nincs arra, hogy innen kiszabadítsuk, sajnos. Már nem is merek semmivel sem próbálkozni, mert félek, hogy olyan végleges következmények lennének utána, hogy azokkal még mi sem tudnánk számolni, és nem akarom egyikünk életét se kockára tenni, de leginkább azt nem akarom, hogy Jace még nagyobb bajban legyen.
Halkan felsóhajtok és szemet forgatok amikor próbál meggyőzni, hogy menjek el, mivel Valentine bármit felhasználhat, amit Jace tud rólam.
- Jace, semmi olyat nem tudsz amit más se tudna, így hát nincs mit felhasználnia bárki ellen is. – mondom haloványan mosolyogva, és próbálom megnyugtatni őt, de van egy olyan érzésem, hogy ezzel nem fogok túl nagy sikert elérni.
- Nem kell mindig megvédened, megtudom én is védeni magamat. Mindig azzal foglalkozol, hogy kihúzz minket a bajból, de most pont te kerültél bele, miattunk. Akkor legalább ne lökj el minket. Ne lökj el engem... – utolsó mondatomnál rá teszem gyengéden a kézfejére a jobb kezemet. Bárcsak ne választanának el minket egymástól a rozsdás cella rácsok, de most ezzel kell beérnünk. Beérnem.
- Ez hülyeség! Nem fogok úgy tenni, mintha soha nem is ismertelek volna. – mondom és most viszont én veszem el a kezemet. Amit mondott… Nem hiszem el, hogy tényleg ezt akarja.
- Életemben a legjobb dolog az volt, hogy beléd botlottam a klub előtt, szóval ezt nagyon gyorsan felejtsed el, hogy lemondok rólad! – hangom nem tűr nemleges választ. Nem fogok belemenni ebbe a hülye ötletébe.



||music: - || Cellák 3763774067   || ® || Inspirate by ®





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Cellák Empty
TémanyitásRe: Cellák ↠ Vas. Dec. 31, 2017 10:42 am

Jace and Clary
Fogalma sincs Clary-nek a helyzetről. Normális esetben minimum ellenkeztem volna, de ezúttal jóváhagytam a Klávé döntését. Azonban ez sokkal mélyebbre hat, mint hogy megmentsem Alec-et. Azért tettem, mert jól tudom, megszegtem a törvényeket, de nem is ez a legnagyobb baj. Elmentem Valentine-al, amire jó cél vezérelt, viszont fogalmam sem volt róla, hogy képes lesz valóban megtörni. De megtette és megtenné újra. Jól tudja, hogy az egyetlen személy aki hatással van rám, az Clary és ezt remekül ki is használta. Emiatt pedig jobb nekem ide bezárva, mert így nem használhat fel az aljas kis terveinek részévé. A fegyvere vagyok, egy olyan fegyver, aki ha látja a szeretteit – leginkább Clary-t – bajba kerülni, akkor bármire képes. Persze ezt nem tudom, hogyan adhatnám a tudtára, hiszen testvérek vagyunk. De ez az egész szörnyű, hiszen én még mindig szerelmes vagyok belé és teljesen elképzelhetetlennek találom, hogy mi testvérek legyünk. Valentine bogarat ültetett a fülünkbe, de én továbbra is merőn állítom, nincs sok valóságalapja. Azonban Clary elhitte és ezáltal nekem is úgy kell tennem, mintha azt hinném, testvérek vagyunk. De Valentine rosszul mondta, nem ezért vonzódom úgy hozzá, hanem mert bátor és már a kezdetektől fogva kiállt azért, ami fontos számára – az anyjáért – és még Alec-el is képes volt szembeszállni, ami megjegyezném nem csak mulatságos volt, de igen bátor cselekedet is. Nem sokan mernek vele szócsatázni. De Őt nem érdekelték a kritikák, csak tett azért amit el szeretett volna érni. - Nem szabadna itt lenned, Valentine mindent felhasznál a Klávé ellen amit rólad tudok. - Arról nem is beszélve, hogy enyhe túlzás, hogy ok nélkül vagyok itt. Mindenki úgy hiszi szövetkeztem Valentine-al és megöltem egy farkast. Arról nem is beszélve, hogy már magam sem tudom képes lennék-e teljes hűséget esküdni a Klávénak. Annyi minden történt, hogy úgy érzem, egy részem a hajón maradt a Kör tagjaival én pedig csak részben létezem. Nem tudom mit kéne mondanom vagy cselekednem. Jóformán még örülök is, hogy be vagyok zárva. Én, aki gyűlöl bezárva lenni. - Nem akarom, hogy bajod essen - Kinyögöm végül teljesen nyersen azt, amin idáig az agyam kattogott. Talán ettől én is megnyugszom részben, mert attól tartok, hogy Valentine meg fog keresni és tényleg felhasznál a Klávé ellen. Akkor pedig jobb ha Clary nincs a közelben, vagy az életem részesének sem részese többé. Nem azt mondom, nem szeretném ha végleg elfelejtene, de úgy hiszem jobb lenne, ha egy időre kitörölné a létezésemet. Mintha nem lennék és soha nem is ismert volna. Így védhetem meg a leginkább. - Csak felejtsd el, hogy ismertél! - Morgok rá, ezzel is sulykolva belé, hogy megutáljon és végleg itt hagyjon.



Vissza az elejére Go down
Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Cellák Empty
TémanyitásRe: Cellák ↠ Vas. Nov. 26, 2017 12:00 pm



Jace && Clary

Annyira fáj így látni Jacet, látszik rajta, hogy bármennyire is próbálja erősnek mutatni magát, de nem az. Most legalábbis egyáltalán nem az. Nyúzott, koszos, arca és a karja is tele van sebekkel, vágásokkal, ki tudja, hogy vajon miken kellett keresztül mennie, még belegondolni is rossz, hogy mi történhetett vele azóta, hogy Valentine-al átlépett azon a portálon, milyen megpróbáltatásokat kellett kiállnia.
Utálom, hogy Valentine teletömte minden hülyeséggel a fejünket, leginkább azzal, hogy testvérek vagyunk. Eleinte nagyon nem akartam elhinni, harcolni akartam azellen a tény ellen, hogy lehet, hogy Jace az elvesztett bátyám. Nem akartam, hogy ez igaz legyen, hiszen, ha beigazolódik amit Valentine mond, akkor esélyünk sem lenne arra, hogy együtt lehessünk, hiszen ki akarna együtt járni a testvérével? Eléggé bizarr dolog lenne.
Minél többször hallottam a történetet annál inkább kezdtem elhinni azt, hogy mi tényleg testvérek vagyunk, és ez annyira lesújtott mindkettőnket, hogy nagyon sokáig kerültük is egymást. Nem tudtuk, én sem és Jace sem, hogy még is hogyan kellene viszonyulnunk most már akkor egymáshoz. Ő haragudott anyára, mert véleménye szerint elhagyta őt, de én tudom, hogy ez nem igaz, hiszen azt hitte, hogy meghalt. Mindannyian ezt hittük. Vagyis én még azt sem tudtam, hogy van egy bátyám, csak jóval később derült ki, csak úgy, mint minden más is az életemmel kapcsolatban. Anya nagyon sok mindent titkolt, de szép lassan kezdem megérteni ezt a világot és a dolgok miértjét. Igyekszem felzárkózni a többiekhez, de nem olyan egyszerű ez, főleg, ha az jár az ember fejében, hogy szerelmes a testvérébe. Igen, fejben, agyilag hiába tudtam, hogy ez bizarr és abszurd dolog, még sem tudtam Jacet igazán elengedni. Annyira szoros kapocs fűz hozzá. Hiszen ő volt az egyetlen ember aki mindvégig hitt bennem és hitt nekem, ő segített át a nehéz időszakon, ő állt mellettem, vele szegtem meg az árnyvadászok szabályait, egyszóval mindent vele csináltam, és nem is tudom, a sors fintora, hogy Jacet bezárták Csontvárosba, és tudom mi következik. Vagyis sejtem, mert hallottam egy-két információt. Aldertee kiakarja majd hallgatni Jacet a Lélekkarddal, de van egy olyan érzésem, hogy Jace nem fog behódolni a Klávénak, hiszen mióta ismerem, soha sem tette ezt, most sem fogja, még úgy sem, hogy tudja, hogy a rúnái múlhatnak rajta.
Szemet forgatok és megrázom a fejemet amikor azt mondja, hogy már pedig jobb lenne, ha nem lennék itt. Az őszintét bevallva nem igazán érdekel, hogy mi történik akkor, ha Aldertee fülébe jutna az az infó, hogy lejöttem ide. Nincsen joga megakadályoznia azt, hogy láthassam Jacet. Elég rossz nekem az is, hogy így kell őt látnom.
- Ok nélkül vagy itt, Jace, kitudja mi következik majd és te azzal foglalkozol, hogy miért vagyok itt? – hangomban őszinte meglepődöttség vélhető fel. Tényleg nem értem őt, ahelyett, hogy együtt megpróbálnánk kitalálni valamit, elakar taszítani magától.
- Miért akarsz ellökni magadtól? – kérdezem halkan, kíváncsi tekintetekkel és közelebb lépek a rácsokhoz, majd nem sokkal lejjebb ahol eddig ő fogta a vasrácsokat, én tartom ott a kezemet, és figyelem ahogyan Jace le-fel mászkál a zárkájában.



||music: - || Cellák 3763774067   || ® || Inspirate by ®





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Cellák Empty
TémanyitásRe: Cellák ↠ Szer. Nov. 22, 2017 5:18 pm

Jace and Clary
Megfogom a rács egyik vasszerkezet részét, de nem reagálok egyből. A vonásait figyelem és egyszeriben elsavanyodom tőle. Semmi keresnivalója idelent, mégis lejött és nem egy kényszer hang mondta cselekvés hozta le ide, hanem valóban kíváncsi rám. Ez egyszerűen elszomorító. Volt egy ártatlan mondi, aztán lett a betolakodó, a személy akibe beleszerettem. Aki aztán a húgom lett és ismét beleszerettem. Jelenleg pedig fogalmam sincsen hányadán áll a kettőnk kapcsolata, vagy hogy éppen mekkora a köztünk éktelenkedő gát. Elmentem Valentine-al, de nem Clary miatt. Pontosítva, nem csak miatta, én a családomat védtem és kapaszkodtam két kézzel abba, amibe tudtam. El kellett mennem vele annak érdekében, hogy megmentsem azokat akiket szeretek. Hát nem ironikus? A szeretet pusztítani képes és akit szeretnek, elpusztul. Mégis én a puszta szeretetemmel mentettem meg másokat. Nos akkor, hogy is van ez, pusztul nem pusztul? - Pedig jobb lenne ha nem lennél itt. - Hangom továbbra is nyers, nem tudom mit érezzek vagy mit gondoljak. Az ösztönös cselekvés pedig a mindennapokhoz tartozik. Tulajdonképpen azért vagyok ilyen sablonos, mert nem tudom mit is szeretnék. Hogy Clary itt legyen, vagy hogy elmenjen. Viszont egyenlőre nem küldetem el, mert örülök, hogy láthatom, még ha a köztünk húzódó rács gátol is körülbelül minden testi kapcsolatot, érintést és társait. - Miért jöttél? - Idegességemben járkálni kezdek, őszinte leszek. Nem akarom, hogy Hodge mindent halljon, azt akarom, hogy kettesben beszélgethessünk és végre átkarolhassam, mert hiányzott. Piszkosul hiányzott, ehhez kétség sem férhet. De mihelyt Alec-el megmenekültünk, szinte azonnal el is fogtak, alig láthattam Clary-t és nem volt alkalmam átkarolni, vagy megcsókolni.
Észre sem vettem, de szinte napok alatt szerettem bele ebbe a lányba, holott előtte azt sem tudtam milyen az ha valakit szeretnek. Teljesen elzártam ezt a részét valódi énemnek a fájdalom és a pusztulás kiküszöbölésére. De mind hiába, tudtam, hogy majd lesz valaki, aki ezt ismét előcsalogatja belőlem. De közel sem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan fog megtörténni és nem lesz időm felkészülni. Most pedig nem vagyok a csúcson és azt kívánom, Clary bár ne látna így, bár több időnk lenne. Mert jól tudom, innen élve nem juthatok ki. Képtelen lennék határtalan hűséget fogadni a Klávénak, hiszen eddig is megszegtem az összes szabályát ami csak létezett. Nem hazudhatok mikor a lélekkard a kezemben van. Minden kifog derülni és száműzni fognak a legjobb esetben. Legrosszabb esetben pedig halál vár rám. Semmi több, csak a sötét és rideg halál.



Vissza az elejére Go down
Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Cellák Empty
TémanyitásRe: Cellák ↠ Szer. Nov. 22, 2017 1:25 pm



Jace && Clary

Jace miattunk ment el, minket akart megmenteni Valentine-tól és attól, hogy az emberei bármelyikünket is megöljék.
Mai napig tisztán emlékszem minden egyes pillanatra, minden egyes mozzanatra és arckifejezésre. A pillanatra amikor megnyílt a portát, ő pedig átlépett rajta Valentine-al együtt. Nem tudtam elhinni, hogy képes ezt megtenni velünk. Velem. Utána akartam rohanni, nem akartam hagyni, hogy elmenjen, egyszerűen nem akartam elveszíteni, hiszen éppen kezdtek jó irányba haladni a kettőnk dolgai, de Alec megállított abban, hogy én is átlépjek a Portálon. És innen kezdődött el minden;
semmit sem tudtunk Jace-ről, nem tudtuk, hogy hol van, hogy jól van-e, vagy egyáltalán, hogy Valentine életben hagyta-e őt. Aztán annyit sikerült kiderítenünk Dot segítségével, hogy Valentine hajóján van, nah igen ám, de azt nem tudtuk sehogy sem megtalálni ugyanis erős mágia rejti el őket, így ismét csak a sötétben tudtunk tapogatózni. És ez így ment napokon keresztül, egymás után jöttek a rosszabbnál-rosszabb események. Maryse-éket úgymond leváltották a vezetői posztjukról és valami minden lében kanál férfi vette át a helyét akiről meggyőződésem, hogy egyáltalán nem is akarta megtalálni Jacet. Minden hülyeséget kitalált, még az alvilágiakat is képes volt kitiltani az Intézetből. Még az olyanokat is, mint például Luke akinél a számát sem tudom, hogy hányszor segített már nekünk. Például ő segített anno bejutni a rendőrségre, hogy megszerezhessük Jacel a Végzet Kelyhe kártyát. Jó, az megint más dolog, hogy a tervünk nem egészen úgy sült el ahogyan azt mi megterveztük, de Luke segített és amennyit csak tudott megtett értünk. Kiáll az árnyvadászok mellet néha még a farkasokkal szemben is, képes minket védeni, és akkor Aldertee képes ilyen embereket kirúgni az Intézetből.
Habár még mindig Aldertee irányít, de szerencsére legalább már itt van velünk Jace. Vagyis. Hát… Fogjuk rá. Hiába magyaráztuk Aldertee-nek, hogy Jace nem bűnös, ő szerintem már akkor elítélte mielőtt igazán megismerhette volna és bezáratta Csontvárosba, valami ocsmány cellába. Nem érdemli meg, nem érdemli meg azt, hogy ott kell lennie, itt kéne lennie velünk az Intézetben és segíteni elkapni Valentinet. Jace az egyik legjobb árnyvadász, és attól még, hogy szabályszegő, attól még nem rossz ember. Van az úgy, hogy néha csak úgy győzhetünk, ha közben megszegjük a szabályokat.
Nem érdekelt Aldertee, nem érdekelt, hogy mit szabad és mit ne, szóltam Izzy-éknek, hogy mára eljövök az Intézetből, bár azt nekik sem mondtam el, hogy hova megyek. Nem akarom, hogy akár véletlenül is a minden lében kanál fülébe jusson az, hogy hova készülök.
Amikor elértem a Néma Városba, szinte a hideg is kirázott a helytől, de amikor belegondolok, hogy Jace itt van és láthatom, akkor a szívem hevesebben kezd el dobogni és csak arra vár, hogy ismét megpillanthassam őt.
Szemet forgatok amikor azt mondja, hogy menjek el. Hm, várható volt.
- Nem fogok elmenni Jace. Bármennyire is próbálsz ellökni magadtól, nem fog menni. – mondom halkan, majd közelebb lépek a rácsokhoz.



||music: - || Cellák 3763774067  || ® || Inspirate by ®





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Cellák Empty
TémanyitásCellák ↠ Kedd Nov. 21, 2017 9:07 pm

Jace and Clary
Mindössze néhány napja, hogy Aldertree beállított a személyi „Klávé kutyáival” és elhurcolt Csontvárosba. Azóta a kedélyeket rontotta a tudat, hogy a mellettem fekvő cellában nem más, mint Hodge arca köszönt vissza. Ha ez pedig nem lenne elég kínzás, akkor ott van a tudat is, hogy jelenleg reménytelenül sebzett vagyok, sebesült és senkit nem óhajtok látni. Természetesen ez senkit sem érdekel, hiszen Aldertree még szenvedni sem hagy magamban és már Clary is járt korábban itt. Meg sem lepődnék ha ismételten beállítana. Persze semmi bajom a látogatásával, még ha az ellenkezőjét is mutatom. Örülök, hogy láthatom, de annak nem, hogy ő ilyen állapotban lát. Kész katasztrófa, hiszen az egy dolog, hogy már lemondtam régi nőcsábász hobbimról, az meg egy másik, hogy Clary-vel annyi mindenen mentünk már keresztül, hogy nem kívánom neki ezt a látványt. Két tíz centiméteres heg éktelenkedik az arcomon és rengeteg horzsolásnyom és piszok borítja szerte a testemet. Nem volt szerencsés az iménti menetem, amit még idekerülésem előtt műveltünk le Alec-el. Így érthető okokból azzal már nem is törődök, hogy felsőm elszakadt és piszkos, ahogy azzal sem, hogy a hajam, akár amit zsírban áztattak napokig. Talán ez is történt míg nem voltam ébren. Ha pedig már idáig süllyedtem, megemlíteném, hogy a Néma Testvérek legújabb és legkedveltebb kínzási módja az álmokban rejlik. Lehunyom szemeimet és már be is villannak a képek. Az összes gyilkosság, az este, mikor Hodge-ot megszabadítottam egyik kézfejétől. Mikor Clary megsérült, vagy képen törölt, vagy esetleg teljesen más. Néha annyira változatos, hogy olyan is terítékre kerül, ami meg sem történt, nem létező, vagy talán a jövőre utalhat.
Felállok az ágynak nevezett vasdarabról és a rácsokhoz megyek, majd azoknak szemből nekitámaszkodva figyelem a Néma Testvért velem szemben. Azon jár az agyam, hogy hogyan kenyerezzem le, hogy idetegye robusztus ujjait és kiengedjen ezáltal erről a fennverte szent helyről. Valahogy olyan nyugtalanító a tudat, hogy egy olyan helyen vagyok tömlöcbe száműzve, ahol Ősapáink és Ősanyáink el lettek temetve és megannyi árnyvadász velük együtt őrzi emlékét mindössze csontvázaikat vagy koponyáikat hátrahagyva. Nem is értem magamat, örülnöm kéne, hogy egy ilyen „Csendes” helyen hajthatom álomra szemeimet. Csakhogy tényleg ott a probléma, hogy egyáltalán nem kívánok elaludni, sokkal jobb míg ébren vagyok, de ez sajnos immáron már kimerülésbe torkollott. Fáradt vagyok, nyúzott és fáj a fejem is. Pontosan olyan tünetektől szenvedek, mint egy kialvatlan ember. De nekem ez a dolog nem oldódik meg egy nyugtatóval. Mégis lehunyom szemeimet és már jönnek is a rémképek, így kinyitom azokat és bosszús tekintetemet a még mostanáig sem mozduló Néma Testvérre szegezem. Szemeimmel azt sugárzom, hogy nagyon megbánja még, hogy rémálmokkal és rémképekkel gyötör. De tudom, nem tehetek semmit ellene és ha kint is lennék, ha megölném vagy ha csak hozzáérnék, a Klávé egészen biztos kivégeztetne. Nem mellesleg teljesen jogosan.
Cipőlépteket hallok, ami arra utal, megint kapok némi társaságot. Mikor meglátom a sarkon a nőies cipő orrot, rengeteg minden megfordul a fejemben. Mint például, hogy remélem nem Izzy szánta rá magát, hogy lejöjjön. Vagy hogy Clary megint lejött zsörtölődni. De mindenesetre nem túl sok időm van elmélkedni, mert amilyen gyorsan a cipőt láttam, olyan gyorsan termett előttem a viselője is. Kizárásos alapon Clary-vel állok szemben és egy ócska grimaszt engedek meg magamnak. - Menj innen. - Szólalok meg nyersen, bizton bízva, hogy nem sarkon fordul és elviharzik, hanem némi társaságra mégis lelek. Hát nem érdekes? Egyszerre szeretném, hogy maradjon és hogy elmenjen. Valójában én magam sem tudom, mit szeretnék, főleg nem azt, hogy Clary-től mire vágyok.





A hozzászólást Jace Herondale összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 22, 2017 4:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Cellák Empty
TémanyitásRe: Cellák ↠




Vissza az elejére Go down
 
Cellák
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cellák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: