Ivy & Yers
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Utolsó begyejzések
bejegyezte  : Neo Silverblood
Today at 11:34 pm

bejegyezte  : Gabriel Sinclair
Today at 8:49 pm

bejegyezte  : Michael
Yesterday at 11:59 am

bejegyezte  : Hannah Mills
Szomb. Júl. 14, 2018 4:19 pm

bejegyezte  : Belader
Csüt. Júl. 12, 2018 9:55 pm

bejegyezte  : Lucifer Morningstar
Csüt. Júl. 12, 2018 8:58 pm

bejegyezte  : Jennyfer Lucasso
Csüt. Júl. 12, 2018 4:58 pm

bejegyezte  : Iviry Wade
Csüt. Júl. 12, 2018 2:09 pm

erre barangolok

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Neo Silverblood

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.

legtöbbet író userek

Share| .

honey, keep my secrets well
Boszorkánymester

Lauren Cohan
Kor :
22
Csatlakozás ideje :
2017. Nov. 26.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Ivy & Yers ₰ Csüt. Júl. 12, 2018 2:09 pm
Iviry × Yersinia
Ölelése melegséget áraszt amiben elmerülök gondolataimban. Ezt a kicsi folyamatot megzavarja mikor eltávolodik tőlem, de a testi érintkezés megmarad. Szemeimet rá szegezem míg el nem hagyja a száját a kérdés. A kérdés amire nem számítottam. Nem gondoltam még arra, hogy megtanuljam igazából használni az erőm. Mindig is meg voltam nélküle, de igaz, hogy idő kérdése az is mikor mások is rájönnek mi voltomra. Addig amíg még nem is tudják, hogy létezem addig nem is lenne rá szükségem. De, ha kitudódik, hogy az egyik lovasnak van egy lánya aki jelen esetben én vagyok nehéz dolgom lesz, ha nem is tudom mi az az erő amit birtoklok.
Eltöltöttem egy kis időt mire eldöntöttem mit akarok. Enyhén oldalra döntöm a fejem és egy halvány mosollyal válaszolok a kérdésre.
- Lehet róla szó. - tudtam nem véletlenül kérdezte meg. Tudom, hogy ő is tudja mi vár rám és ezért járt a fejében a kérdése. Amire a válaszom: igen.
baba

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
honey, keep my secrets well
Démon

Dianna Agron
Csatlakozás ideje :
2017. Dec. 21.

Témanyitás₰ Tárgy: Ivy & Yers ₰ Szer. Júl. 11, 2018 1:21 pm

Iviry - & - Yersinia

Nem tudom, hogy mennyi ideig tartott az ölelkezés, ám nagyon nehezemre esett elengedni őt. Már most olyan köteléket alakítottam ki fele, amit nem hittem, hogy valaha is meg fog történni. Persze te nincs ellenére és igen kellemes is. Persze még mindig ott motoszkál a fejemben, hogy így célpont lesz belőle. Egy olyan személy, aki ellenem fognak felhasználni. Ezenfelül csak idő kérdése mielőtt az öreg is rájön erre és akkor ő is csinálni fogja. Nem akarom azt, ám sajnos közel sem tudok olyan szinten hatni erre, mint szeretnék. Mindössze abban reménykedhetek, hogy az angyalok nem fognak játszani vele, hogy engem kiugrasszanak. Ám sajnos ez is lehetséges. Végül döntést hozok.
- Mond. - kezdek bele és kicsit eltávolodok tőle, ám a kezem a felkarja oldalán pihen.
- Nem szeretnél kicsit többet tudni az erődről és annak irányításáról? - teszem fel neki végül a kérdést. Nem árt, ha meg tudja védeni magára. S ezért szeretném kicsit tanítani őt.

|| Valami nem jó, szólj! ||  

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Ivy & Yers
1 / 1 oldal