Ne viselkedj úgy, mintha soha semmi nem bántana. Olyan, mintha egyáltalán nem éreznél semmit.

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőségünk
Fordulj hozzánk

Clary Fray
Alapító adminisztrátor
pmprofil
cissy, katherine, cornelia, raven
Simon Lewis
Admin
pmprofil
curtis, daimon, victor, javier
Sebastian Verlac
Admin
pmprofil
Dylan, Caleb
Csicseregj valamit
Mondj el bármit

Az előforduló hiba vagy észrevétel bejelentése e-mailben vagy privát üzenetben esedékes!!!
Ha írtál, jelezd a chatben, ha nem kapsz választ két napon belül, jelezd ismét a chatben :)

Utolsó bejegyzéseink
Gyorspostával firkálva
Az Intézet udvara
firkálta:  Sara Ravenscar
Vas. Jan. 21, 2018 8:43 pm-kor

Holly ♛
firkálta:  Simon Lewis
Vas. Jan. 21, 2018 6:45 pm-kor

Olasz étterem
firkálta:  Venus Cooper
Vas. Jan. 21, 2018 4:39 pm-kor

Jamie Dornan
firkálta:  Holly Biersack
Szomb. Jan. 20, 2018 7:04 pm-kor

Partner-kereső
firkálta:  Alexander Lightwood
Szomb. Jan. 20, 2018 4:24 pm-kor

Nappali
firkálta:  Katherine Wright
Szomb. Jan. 20, 2018 4:08 pm-kor

Utca
firkálta:  Katherine Wright
Szomb. Jan. 20, 2018 11:43 am-kor

Alec Lightwood
firkálta:  Clary Fray
Pént. Jan. 19, 2018 2:34 pm-kor

Jelenlévő fórumozók
Itt rontják a levegőt

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.

Legtöbbet firkáltak
Legszorgosabb tagjaink

Blaire Marino

Venus Cooper

Gabriel Sinclair

Clary Fray

Cerviel

Sara Ravenscar

Alexander Lightwood

Lucifer Morningstar

Silvius S. Hildenborough

Vivian Avery Salomon

Share| .

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Az én nevem

Figyelj a részletekre

Vendég

Shadowhunters Frpg

Témanyitás➹ Re: Rendőrség ➹ Szer. Júl. 20, 2016 1:25 pm ➹ Vendég

Clary & Jace

Pimaszul vigyorogni kezdek, amikor a lány próbálkozik levenni magáról az álcát. Kicsit kárörvendő vagyok ilyenkor, persze, tudom, hogy még kezdő meg minden, de azért szeretnem nézni, ahogyan szenved.
- Kell segítség? – Kuncogok fel halkan, majd végre sikerül is a dolog neki, szóval gondolom, megkapom a fejemre, hogy ez már magától is megy neki. Kicsit szűk a hely, gondolom, ez sem segít, hiszen nem szeretnénk semmiképp sem zajt csapni, valószínűleg így is eléggé magunkra fogjuk majd hívni a figyelmet, hiszen a rúnák… azokat még a mondik is látják. Persze nincs annyi időnk, hogy pepecseljünk ilyesmivel, és az igazság az, hogy nem is erre az esetre voltunk felkészülve. Mindent Lukenak kellett volna elvégezni, elvégre az ő hülye kis fiókjában vannak a kártyák és nem kellett volna ilyen badarságokkal foglalkoznunk most, mint, hogy azon aggódjunk, mivel fogunk bejutni egy rendőrökkel teli irodába. Már igazából totál hozzászokhattunk volna ezekhez a dolgokhoz, hiszen legtöbbször nem jön össze semmi sem az A terv alapján. Most persze nem volt B tervünk, viszont úgy néz ki… Clarynek akad valami. Felvont szemöldökkel és összefűzött karokkal állok a lány előtt, hallgatva mondandóját. 90%?
- Nem is tudom, hogy ez most jó… vagy aggódnom kellene a 10% miatt? – Húzom el a számat, hiszen bocsánatot is kér rögtön, és én nem várok tovább, mert biztos vagyok benne, hogy nem most fogja elmondani azt a tíz százalékot. Kilépek az ajtón, és csak pár lépést kell tennünk előre, hogy az irodákhoz érjünk. Egy pillanatra megtorpanok, mert túl sokan vannak, és mind minket néznek, mi a francot keresünk itt. Nem jön ki egy szó sem most a számon, próbálok átlátni az álcán, hogy valakik esetleg a jelen lévők között démonok-e, de egyelőre még nem sikerül senkit sem kiszúrnom. Basszus, mi lesz, ha letartóztatnak? Most aztán még az is probléma, hogy jelenleg Luke sem tud a segítségünkre sietni. Claryre pillantok, kérdő tekintetem azt hiszem, mindent elárul.

308RuhaZeneLesz ez jobb is ♥

Kredit

Vissza az elejére Go down
Az én nevem

Figyelj a részletekre

Árnyvadász

Kor :
20

Csatlakozás ideje :
2016. May. 28.

Shadowhunters Frpg

Felhasználó profiljának megtekintése
Témanyitás➹ Re: Rendőrség ➹ Kedd Júl. 19, 2016 2:03 pm Clary Fray

Jace & Clary
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
I like it when you smile, but I love it when I'm the reason
Mióta anyát elrabolták azóta az életem 180fokos fordulatot vett, néha még a mai napig sem tudom elhinni, hogy mindez valóság, azt pedig még inkább nehezemre esik elhinni, hogy anya eltitkolta előlem ezeket. Mikor elkezdtem rajzolgatni a rúnákat, vagy mikor túl sokat láttam akkor mindig elvitt Magnushoz, hogy vegye el az emlékeimet, csak nem értem, hogy miért nem mondta inkább el nekem... Megtudtam volna birkózni vele, hiszen most is azt teszem. Démonokkal harcolok, - akikben eddig nem is hittem, hiszen abban a tudatban éltem, hogy démonok, vámpírok, vérfarkasok és más természetfeletti lények csak a mesékben, filmekben léteznek, s nem a valóságban - és azóta az este óta azon vagyok én is, és a többiek is, hogy megkeressünk egy kelyhet, a Végzet Kelyhét. Csak az a szerencse, hogy most már tudjuk, hogy hol van, most már csak el kell hoznunk. A rendőrségről, és a gikszer szimplán csak annyi, hogy Luke szerint nem kéne álcáznunk magunkat, mert Valentine-nak itt is vannak beépített emberei és ők látnának minket, ezáltal pedig elvezetnénk őket a Kehelyhez.
Úgyhogy most itt vagyunk a raktárnál és próbálom álcáztalanítani magamat amit valljunk be, eléggé nehezen megy még nekem, főleg, hogy még a hely is kicsi, és amikor megmozdulok, mozdulnak a dobozok is, és mivel nem akarunk zajt kelteni és így felhívni magunkra a figyelmet nagyon óvatosnak kell lennünk.
- Nah jó, szóval valahogy meg kell szereznünk a kártyákat úgy, hogy ne keltsünk feltűnést... - mondom miután végre én is láthatóvá váltam, és elteszem a zsebembe az irónomat. Tele vagyunk rúnákkal, mind a ketten így ez még inkább megnehezíti a dolgunkat.
- Van egy tervem. 90%-os terv. És oh, előre is bocsánat. A maradék 10%-ért. - mondom rejtélyesen elmosolyodva, mikor Jacere nézek.

Zene •• kövi jobb lesz Very Happy ©️

Az én nevem

Figyelj a részletekre

Vendég

Shadowhunters Frpg

Témanyitás➹ Re: Rendőrség ➹ Hétf. Júl. 18, 2016 10:53 pm ➹ Vendég

Clary & Jace

-És akkor most mégis mit csináljunk? – Pillantottam felvolt szemöldökkel az előttem álló lányra. Láthatóvá tettem magam, és körülnéztem. Ez egy aprócska kis szertár szerűség lehet, tele dobozokkal és kicsit sötét is van, de ez engem nem igazán zavar a sötétben látórúna végett. Ha belegondolok, hogy egy csomó rúna van már a testemen, szinte nem is tudok hirtelen olyat, amire szükségem lehet bármikor és még nincs. Jól jönne valami hiperszupermega cucc, amit ha felrajzolok, aktiválódik és a démonok, akik hozzám érnek, rögtön meghalnak. Lehet, hogy még szabadalmazom! Nehezen férünk el, kevés a hely, ahogy megmoccanok, a mögöttem lévő doboztömb is mozdul és hirtelen kell mozdulatlanná válnom, nehogy zajt csapjak azzal, hogy felborítok valamit. Éppen elég nehéz volt eljutni idáig, na meg még milyen nehéz lesz aztán kimenni –észrevétlenül- ebből a fránya szekrényből, és eljutni az irodáig, ahol valahogy talán meg tudjuk nézni Luke polcait, ha már ő elbukott. Biztosan nem gondolta, hogy pont most fogják leakasztani valami ügyben, persze… kiszámíthatatlan egy meló, gondolom én. Aztán meg még mindig kérdő, bociszem pillantással sasolom Clary-t, hogy elmesélje az ötletét, miként fogunk „teljesen” észrevétlenül bejutni oda és kicuccolni egy rendőr fiókját. Eddig bele sem gondoltam ilyesmibe. Persze ha nem lenne tele a hely beépített emberekkel mindenfelől, akkor simán láthatatlanul odasétálhatnánk, de ez most teljesen ki van lőve. Ez a helyzet pedig be kell vallanunk, eléggé fontos mindannyiunk számára. Meg kell találnunk a kártyákat mielőtt még valaki rájön az ellenség vonalaiból, hogy mit keresünk. A kehely. Mennyi gond is van ezzel a hülye kehellyel…
Örülnék neki mondjuk, ha már megtalálnánk ténylegesen és végre levehetnénk napirendi pontról. Túl sok minden összejött mostanság, mi pedig persze nem tudunk hat helyre figyelni egyszerre. Persze tudom, hogy az életünk nem valami mesés, és igazából soha nem mehetünk el szabadságra, de ezek a balhék után, én szívesen kérnék valamiféle kimenőt. Viszont ez nem az a történet. Most még azt sem tudom előre megmondani, hogy ezt megússzuk-e élve egyáltalán. Na jó, képességeinkhez viszonyítottan, meg… biztosan megússzuk.

325RuhaZeneLesz ez jobb is ♥

Kredit

Az én nevem

Figyelj a részletekre

Vendég

Shadowhunters Frpg

Témanyitás➹ Rendőrség ➹ Hétf. Júl. 18, 2016 10:27 pm ➹ Vendég

Az én nevem

Figyelj a részletekre

Shadowhunters Frpg