Erdő - Page 2
Ne viselkedj úgy, mintha soha semmi nem bántana. Olyan, mintha egyáltalán nem éreznél semmit.

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőségünk
Fordulj hozzánk

Clary Fray
Alapító adminisztrátor
pmprofil
cissy, katherine, cornelia, raven
Simon Lewis
Admin
pmprofil
curtis, daimon, victor
Sebastian Verlac
Admin
pmprofil
Dylan, Caleb
Csicseregj valamit
Mondj el bármit

Az előforduló hiba vagy észrevétel bejelentése e-mailben vagy privát üzenetben esedékes!!!
Ha írtál, jelezd a chatben, ha nem kapsz választ két napon belül, jelezd ismét a chatben :)

Utolsó bejegyzéseink
Gyorspostával firkálva
Sikátorok
firkálta:  Lucifer
Yesterday at 10:11 pm-kor

Lucifer
firkálta:  Sebastian Verlac
Yesterday at 3:04 pm-kor

Partner-kereső
firkálta:  Kara Moon
Szer. Dec. 13, 2017 9:30 pm-kor

Kara Moon
firkálta:  Victor Aldertree
Szer. Dec. 13, 2017 8:47 pm-kor

Elkészültem!
firkálta:  Kara Moon
Szer. Dec. 13, 2017 7:06 pm-kor

Lauren Cohan
firkálta:  Sebastian Verlac
Kedd Dec. 12, 2017 9:12 pm-kor

Seymour Foley
firkálta:  Caleb Bloodworth
Hétf. Dec. 11, 2017 10:43 am-kor

Hecate
firkálta:  Hecate
Vas. Dec. 10, 2017 11:55 pm-kor

Jelenlévő fórumozók
Itt rontják a levegőt

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.

Legtöbbet firkáltak
Legszorgosabb tagjaink

Simon Lewis

Lucifer

Bonnie Malone

Victor Aldertree

Katherine Wright

Cerviel

Gabriel Sinclair

Kara Moon

Caleb Bloodworth

Lorelei Montmartre

Share| .

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Az én nevem

Figyelj a részletekre

Árnyvadász

Csatlakozás ideje :
2016. Jul. 12.

Shadowhunters Frpg
Felhasználó profiljának megtekintése
Témanyitás➹ Re: Erdő ➹ Vas. Aug. 07, 2016 7:28 pm Cissy Parker

so wake me up
Dimitri & Cissy

Te pedig egy kis megerőszakolás miatt rinyálsz itt? Tegnap éjjel óta folyamatosan ezek a szavak kavarognak a fejemben. Még mindig nem tudom elhinni azt, hogy Jake képes volt nekem ilyet mondani, képes volt ilyet kiejteni a száján... Kis megerőszakolás... Tudja, hogy az apám tette és ez még jobban nyom azon a súlyon ami történt velem, még is... Még is képes volt ilyen szinten megbántani engem.
Mikor ma kora reggel felkeltem, úgy döntöttem, hogy edzésben fogom levezetni a felgyülemlett dühömet. Tegnap éjjel a DuMort hotel parkolójában már felpofoztam a bátyámat és kiabáltam is vele, és nagyon nagy erőfeszítésembe került az, hogy az egész általa keltett dühömet ne vezessem le még jobban rajta. Nagyon felcseszett agyilag, így hát nem csoda, hogy ma egész nap figyeltem arra, hogy az utamba se kerüljön. Nem akarom látni őt, nem akarok hallani róla, még csak a nevét sem akarom hallani. Killian... Egy kicseszett álnévvel élni az életét, én viszont soha az életben nem fogom úgy hívni őt, nekem mindörökké az eredeti nevén fog létezni, ami Jake Parker. Bármennyire is szeretem és köt hozzá a testvéri kötelék, de most akkora dühöt érzek iránta amit... Amit jobb, ha nem rajta vezetek le, mert abból még komoly gondom adódna. Nem tudom mi, de tuti lenne valami, nekem semmi sem jön össze olyan könnyen, amiből ha őszinték akarunk lenni kezd iszonyatosan elegem lenni.
Lementem edzeni a harctérre, és üzentem Dimitrinek, hogy délután 4-kor találkozzunk az erdő szélénél, túl a füves pusztaságon, mert szeretném, ha kiképezne, hiszen az életemből ez a rész kimaradt.
4 óra előtt fél órával felmentem tusolni, felvettem egy tiszta ruhát, habár tudtam, hogy eléggé nagy a valószínűsége annak, hogy úgy is koszos lesz, de nem érdekelt.
Gondolataimból az ébreszt fel, mikor valaki megragadja a karomat, átfordít és a pillanat törd része alatt már a földön is találom magamat. Halkan felnyögök az ütést érően, majd megfogom Dimitri kezét és felállok a földről.
- Mondjuk máskor ne így lepj meg, kérlek. - mondom halványan mosolyogva, és leporolom a nadrágomat. Van nem messze tőlünk egy sport táska, tele karóval és különböző fegyverekkel. - Hát, te vagy a kiképzőm, mit mondasz, mivel kéne kezdenünk?

zene ●  gimme ©

you are strong, kind, and adaptable. Constantly moving forward, you change with the times and you don't get caught up in the past. You have a nurturing soul that shows compassion to outcasts and the less fortunate.

Vissza az elejére Go down
Az én nevem

Figyelj a részletekre

Vendég

Shadowhunters Frpg
Témanyitás➹ Re: Erdő ➹ Szomb. Aug. 06, 2016 6:18 pm ➹ Vendég

Dimitri & Cissy

Minden nap egy újabb nyűg. Egy újabb szabályokkal teli nap és újabb szenvedés számomra. A mai reggelem sem volt különösen más mint a többi. Nem kívántam kikelni az ágyamból. De még a szemeimet se nyitottam volna ki ha nem lett volna muszáj. Muszáj mi? Kötelezettségek. Mind-mind annyira unalmas. Az egész Intézetben Izzy az aki letud valamennyire nyugtatni. Na de Ő sem azért mert megölöm vagy megverem, vagy egyéb szépségek. Az egésznek az oka, hogy mióta itt vagyok Ő az egyetlen kedves ember hozzám és azt hiszem már nem csak ismerősként vagy barátként tekintek rá. Elkezdtem szeretni. És ez a tudat az ami a mai reggelemhez is löketet ad. Elindulni, hogy majd a nap végén láthassam Őt. Úgy döntöttem hát lassan majd kikászálódok az ágyamból. Persze ez sem jött össze, ugyanis egyenest kiestem az ágyamból. Mintha csak az kirúgott volna. Tehát fáradtan kapartam magamat fel a padló fogságából és a fürdőbe indultam, út közben felkapva a ruháimat amiket a múlt este készítettem ki. Olykor elgondolkozom rajta, hogy olyan rendes vagyok néha akárcsak egy nő. De héj, férfi vagyok és az is maradok. Letusoltam, majd felöltözve mostam meg a fogaimat. Sajnos talán pár férfi ezt szégyennek tartaná de én tartom magam annyira, hogy ápolt legyen a bőröm és a fogaim. Megtöröltem végül az arcomat amit víz áztatott majd felhúztam a melegítő trikómat. Egy hosszú bőr kabátot vetettem magamra míg kiléptem az Intézet kapuin. Ez mind-mind érdekesebb lenne ha engedély nélkül tettem volna. De mindenki tudta, Cissy-hez megyek, hogy kiképezzem. Na nem mintha erre én lennék a legjobb ember, de Hodge csak a harctéren oktat bennünket és hát.. jelenleg foglalt a harctér. Azt hiszem Alec és Jace gyakorolnak éppen ott. Voltaképpen nem értem a kettejük között lévő köteléket. Mielőtt az a Magnus, vagy ki belépett Alec életébe.. Alec szerelmes volt Jace-be és ezt a vak is látta. Ugyanakkor ha erre a Klávé rájött volna.. pontosabban Alec szülei, akkor elkellet volna őket választani. Hiszen ha kialakul egy szerelmi szál kettejük között, nem lehetnek egymás parabatai-testvérei. De vajon ezzel én minek foglalkozok? Az egész Intézet fura. Rengeteg fura dolog, fura emberek körül. Hova is csöppentem? Egy őrültek házába? Vagy a látszat csal? Mindegy is, megpróbálok Cissy-re és a kiképzésre hangolódni inkább. Kisebb szél fúj, így hát ahogy lépek, a kabátom meglebben a szélben. Tiszta drakulás hatást keltve ezzel. Egészen az erőig az élet értelmén tűnődöm, mintha csak vénember lennék vagy attól félnék, hogy bármikor megölhetne egy démon. Pedig annak az időnek rég vége. Ez az én időm, amikor is én ölök démonokat és Ők félnek a haláltól.. illetve Tőlem. De végül is végre az erdőhöz értem. Hosszú volt az út mégis csak erősebbnek éreztem magamat. Mivel láttam, Cissy nem vesz észre, gondoltam kezdem is egy kissé szemét, ugyanakkor játékos kiképzés félével. Felé szaladtam észrevétlenül és megfogva a karját megpördítve vágtam a földhöz finoman. Aztán még bepanaszol a Klávé-nál vagy csak simán nem kíván többet velem edzeni. Az aztán szíven ütne. Mert valljuk be, élvezem ha valaki megkér, hogy képezzem ki. Ebben az intézetben nekem már csak ez maradt, hogy elég képzett vagyok ahhoz, hogy kiképezzek más árnyvadászokat mint Hodge. Az utolsó jó érzés bennem ezen az átkozott helyen. Na nem mintha most az Intézetben volnánk. - Gondoltam megleplek. - Mondom egy széles vigyor keretében és a kezemet nyújtom felé, hogy felsegítsem. Cissy... egy rendkívül érdekes személyiség, Már amennyit hallhattam már róla. És annyit mondhatok, nem csak kitartó, de rendkívül erős is. Nem is értem miért engem hívott, de mindenesetre jól esik. - Szóval mivel kezdjünk? - Kérdezem kíváncsian a lány szemeibe nézve mélyen. Tehetségem van hozzá, hogy megérzem az emberek hangulatát és érzéseit. Számomra aztán tényleg a szem a lélek tükre.

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Message: Kezdő drágaság Cool || Music: This is War || Word: 606

Az én nevem

Figyelj a részletekre

Vendég

Shadowhunters Frpg
Témanyitás➹ Erdő ➹ Pént. Júl. 22, 2016 1:04 am ➹ Vendég

Az én nevem

Figyelj a részletekre

Shadowhunters Frpg