Elhagyatott épület
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Beszélde
Régi chat: megtekintés
Az előforduló hiba vagy észrevétel bejelentése e-mailben vagy privát üzenetben esedékes!!!
Ha írtál, jelezd a chatben, ha nem kapsz választ két napon belül, jelezd ismét a chatben :)
Utolsó begyejzések
bejegyezte  : Iviry Wade
Pént. Május 25, 2018 12:53 pm

bejegyezte  : Simon Lewis
Kedd Május 22, 2018 3:45 pm

bejegyezte  : Samantha Tailor
Hétf. Május 21, 2018 8:26 pm

bejegyezte  : Iviry Wade
Hétf. Május 21, 2018 8:25 pm

bejegyezte  : Simon Lewis
Hétf. Május 21, 2018 7:10 am

bejegyezte  : Bill Zeebub
Vas. Május 20, 2018 9:38 pm

bejegyezte  : Titus Wyghtham
Vas. Május 20, 2018 9:08 pm

bejegyezte  : Agrianome
Vas. Május 20, 2018 7:44 am

erre barangolok

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Gabriel Sinclair

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.

legtöbbet író userek

Share| .

Elhagyatott épület

honey, keep my secrets well
Boszorkánymester

Lauren Cohan
Kor :
22
Csatlakozás ideje :
2017. Nov. 26.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Pént. Május 25, 2018 12:53 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Iviry × Yersinia
Ahogy a kávét főzi szememmel követem. Bele szagolok a szétterjedt kávé illatába. Nem szoktam gyakran érezni ezt az illatot, hiszen egyedül iszok meg 2 főre való kávét. Csendben figyelem, nem szeretném megzavarni a képet azzal, hogy megszólalok.
- Köszönöm. - mondom amint átnyújtja a csészét. Amint megkaptam bögrém öntök bele tejet, és egy kis cukrot is teszek hozzá. Finoman belekortyolok, hogy megállapítsam kell e még bele valami.
- Nem. - válaszolok a kérdésére. - Szabadnapos vagyok. - igazából most egy ideig nem is fogok dolgozni. És az üzleteimmel sem szeretnék most nagyon foglalkozni.
- És neked van valamilyen dolgod? - kérdezek vissza újabb korty után.
nyal

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Démon

Dianna Agron
Csatlakozás ideje :
2017. Dec. 21.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Pént. Május 25, 2018 12:27 pm

Elhagyatott épület

Amikor mondja, hogy kávét azért iszik, akkor elmosolyodok. Na végre kér valamit. Ezért elő is veszem a kávét és elkezdem főzni. Majd, ahogy a régiek is csinálták, lefőzőm. Amolyan szertartás félén. A konyhát most a frissen főt ital illata tölti be. Kellemes és selymes. Szeretem ezt az illatot, már ez képes felébreszteni, ha mégis elálmosodnék a démon létem ellenére.
- Tessék. - nyújtók felé egy csészét és mellé tejet meg cukrot rakok mellé. Nem tudom, hogy miképp issza, így inkább oda rakom azokat, amiket esetleg belerakhat.
- S ma dolgozol? - teszek fel neki egy igen jó kérdést.

Plauge, the silent killer

Boszorkánymester

Lauren Cohan
Kor :
22
Csatlakozás ideje :
2017. Nov. 26.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Csüt. Május 24, 2018 9:41 pm
Iviry × Yersinia
- Reggel nem szoktam enni, csak később. - mondom neki egy kicsike mosollyal. Simítása továbbra is jó érzéseket táplál bennem. Így nem is lep meg, hogy kicsit erősebben szorítottam magamhoz, hogy jobban érezzem őt.
- De, ha nagyon ragaszkodsz hozzá ihatok egy kávét. - vetem fel a lehetőséget. Ha annyira akarja megkávézok vele. A többit meg még majd kitaláljuk. Legbelül szeretnék több időt eltölteni vele. Hisz nem tudom mit hoz a holnap így minden percet kiszeretnék használni, hogy megismerjem. Kicsit nehéz is elhinni, hogy most itt van. Még, ha nem is lehet köztünk szülő gyerek kapcsolat legalább megismerhetem. Jobban belegondolva az sem érdekel, ha ezáltal belekeveredek a Pokol dolgaiba. És, ha netán átkozni fogom a tegnapi napot azért mégis ott lesz bennem a boldog kislány aki örül, hogy ismerheti az apját.
hugme

Démon

Dianna Agron
Csatlakozás ideje :
2017. Dec. 21.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Csüt. Május 24, 2018 8:48 pm

Elhagyatott épület

- Se nem iszol, se nem eszel... - nézek rá kissé szomorkásan. Örültem volna neki, ha azért elfogad pár falatot, de így akkor magam eszem és iszom ismét. Majd legközelebb talán máshogy fog alakulni a dolog. Mindenesetre ő bánja, mivel igen csak jót veszít így.
Aztán amikor megölel, akkor ismét mosolyra görbülnek az ajkaim és ismét megsimogatom a fejét. Nagyon is meglep ezen a cselekedete. Meglep és örülök neki. Nem vártam volna tőle azt, hogy megölel. Főleg, ha ezt nézzük, hogy tegnap estig azt sem tudta, hogy ki is vagyok. S most meg hirtelen megjelent az, akinek hála az élete olyan nehéz lett, mint amilyen. Ám ennek ellenére mégis, mégis reménykedek benne, hogy jó kapcsolatot tudok kialakítani vele.

Boszorkánymester

Lauren Cohan
Kor :
22
Csatlakozás ideje :
2017. Nov. 26.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Szer. Május 23, 2018 1:44 pm
Iviry × Yersinia
Elhiszem, hogy jól tud palacsintát csinálni. Orromat kellemes illat csapja meg. Foglalkoztat a kérdés mit is csinálhat. Nem tagadom mindig is kíváncsi voltam. Mikor megkaptam kérdésemre választ szemeim végig őt figyelték, ahogy a mosolyával felém fordul, miután leeset neki mit is mondott visszafordul. Mosoly lesz úrrá arcomon. Nem élhetek végig anyám emlékében. Még, ha nehéz is lesz elfelednem mindent elkel engednem és nyitnom a világ felé. Közelebb lépek hozzá és átölelem. Immáron tiszta szívvel. Jól esik az érzés, hogy átölelhetem azt kinek vére bennem folyik. És boldoggá is tesz, hogy átölelhetem tulajdon apámat. Még, ha nem is úgy ahogy képzeltem.
hugme

Démon

Dianna Agron
Csatlakozás ideje :
2017. Dec. 21.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Szer. Május 23, 2018 12:55 pm

Elhagyatott épület

- Biztos nem? Igen finom palacsintát tudok ám csinálni. - mondom neki egy szelíd mosollyal, miközben elkezdek ügyködni. Rövid időn belül kellemes illatok kezdenek el terjedni, amiktől összefolyik a nyál a szájban. S tudom is mellé, hogy kellően finom is. Eléggé magabiztos vagyok ezen a téren.
- Hívj Yers-nek, vagy anyunak, ahogy gondolod. - fordulok felé egy mosollyal, majd miután leesik, hogy mit is mondtam, gyorsan visszafordulok ahhoz, amit eddig csináltam. Anya.. Így biztos nem fog hívni engem, ebben teljesen biztos vagyok.

Boszorkánymester

Lauren Cohan
Kor :
22
Csatlakozás ideje :
2017. Nov. 26.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Kedd Május 22, 2018 9:54 pm
Iviry × Yersinia
Szemmel követem ahogy kimegy a konyhába. Majd elkezdem keresni a ruháimat. Megtalálva egyből fel is öltözök nem szeretnék egy szál fehérneműben rohangálni a házban.
- Nem kérek, köszönöm. - szólók utána fáradtan majd követem. Most nem kívánok semmit. Legfeljebb csak jobban megismerni őt, ha már erről lemaradtam az este.
- Amúgy, hogy szólíthatlak? - érdeklődőm a nevéről először is. Szépen sorjában lesz még időnk nem akarom a kérdéseimmel letámadni.
Üzenet

Démon

Dianna Agron
Csatlakozás ideje :
2017. Dec. 21.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Kedd Május 22, 2018 9:02 pm

Elhagyatott épület

Hallom, ahogy elkezd mocorogni. Halvány mosoly jelenik meg az arcomon erre és eltüntetem a kezemben lévő dossziét. Olyan dolog van beleírva, amiről neki nem kell tudnia. Sokkal jobban jár, ha nem tudja.
- Jó reggelt. Olyan 8 órát. - válaszolok neki miközben lerakom a poharam az asztalra és felállok.
- Nem vagy éhes? Összedobhatok valamit gyorsan. - mondom neki egy mosollyal, miközben elindulok a konyha felé. Ha akar enni, akkor összedobok egy eléggé kellemes kis reggelit. Amerikai palacsinta, mindenféle öntettel, amit csak akar és igen finom alappal.

Boszorkánymester

Lauren Cohan
Kor :
22
Csatlakozás ideje :
2017. Nov. 26.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Kedd Május 22, 2018 6:41 pm
Iviry × Yersinia
Álmomból lassan térek magamhoz. Nem tudom mennyi lehet az idő csak, hogy reggel van. Nem nyitom ki a szemem még nem szándékozok felkelni. Nem is szánnám rá magam, ha ez az én házam lenne. Lassan kinyitom szemem és a kezemmel beletúrok a hajamba. A takaró érintéséből tudom, hogy nincs rajtam sok minden és nem is zavar annyira. Oldalra nézve homályosan pillantom meg egy pohár borral. Mintha el se mozdult volna és azóta figyelne mióta lefektetett volna. Álmosan felülök arcomba hullott hajjal nem törődve azzal sem, hogy most lát először fehérneműbe. Nem mintha lenne rejtegetnivalóm. Lecsúszott melltartó pántomat visszateszem vállamra enyhén elfordítva fejemet, hogy kicsit lássam.
- Mennyit aludtam? - teszem fel neki a kérdést hátha csinált mást is és nem engem bámult végig.
Üzenet

Démon

Dianna Agron
Csatlakozás ideje :
2017. Dec. 21.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Kedd Május 22, 2018 5:47 pm

Elhagyatott épület

Ahogy őt figyelem, azt veszem észre, hogy egyre jobban nehezednek el a szemhéjai. Lágyan elmosolyodok, miközben lassan elalszik. Még egy jó ideig mozog a kezem a fején és azt nézem, ahogy nyugodtan szuszog. Annyira kellemes helyzet és annyira váratlan is egyben. Rengeteg új dologgal, amiket még sosem éreztem. Egy démon, akiben feltámadtak az anyai ösztönök. Kész röhej és eléggé kellemetlen is egyben. Ám így van, legalábbis így érzem. S tetszik ez az érzés. Tetszik, hogy itt az egyetlen olyan személy, aki tőlem ered.
Végül felkapom és az ágyra fektetem őt, majd betakarom. Néhány pillanatra elgondolkozom azon, hogy levetkőztessem-e... Csettintek egyet és a fehérneműjén kívül az összes ruhája a mellette lévő fotelra kerül, összehajtogatva. Még homlokon csókolom, majd eltűnök, mivel még dolgom van és nem igazán van szükségem alvásra. Végül reggel 8 felé érkezek vissza. Még mindig az ágyban fekszik és szuszog békésen. Elmosolyodok, majd kiöntök egy üveg bort és leülök a kanapéra. Őt figyelem egy darabig, majd kinézek a régi épület ablakain. Végül előveszek egy mappát és olvasgatni kezdem. Ha netalán felébredne, akkor ezen dokumentumot eltüntetem és köszöntöm őt.

Boszorkánymester

Lauren Cohan
Kor :
22
Csatlakozás ideje :
2017. Nov. 26.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Hétf. Május 21, 2018 9:38 pm
Iviry × Yersinia
Érzem ahogy keze finoman végig simítja a fejem. Ez egy olyan dolog amiben még nem volt részem így nem meglepő számomra, hogy jól esik. Lassan behunyom a szemem és átengedem magam az érzésnek. Lassan ellazulok, nem teszek semmit, légzésem egyre lassabb, és észre veszem magamon, hogy már félig alszok. Kinyitom szemem nem tervezek még most elaludni. De olyan sokáig vagyok fent, hogy nem tudom visszatartani nehéz szemhéjam ami lassan lecsukódik. Nem is kellett sok, hogy elaludjak. Nem is zavart be, hogy nem párnán hajtom le a fejem hisz az ő lábai is elég puhák voltak ehhez a célhoz.
szundi

Démon

Dianna Agron
Csatlakozás ideje :
2017. Dec. 21.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Hétf. Május 21, 2018 8:46 pm

Elhagyatott épület

Látom rajta, amikor lenyugszik. Amikor megtudja, hogy valóban megölte azt a gyarló anyját. Ő akarta a lányát a démon apja ellen nevelni, mikor ő sem volt több és jobb, mint egyesek. S mégis megvetette őket, majd amilyen szenny életet élt. S még én vagyok a gonosz. Néha kételkedek ebben. Igencsak kételkedek.
Aztán amikor a lábamra dől, érzem, hogy mosol húzódik a számra. Nem gondoltam volna, hogy ilyen mozdulatot fog tenni. Így mire észhez kapok, már a fejét simogatom a kezemmel. Mintha csak egy átlagos anya lánya kép lenne. Ám közel sem olyan átlagos, mint amilyennek tűnik. Ám mégis melegség árad szét bennem és egyfajta nyugalom, amit még nem éreztem. Ritka békés pillanat ez. Olyan, amit nem szeretnék veszni hagyni. Vagy azt, hogy véget érjen.

Boszorkánymester

Lauren Cohan
Kor :
22
Csatlakozás ideje :
2017. Nov. 26.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Vas. Május 20, 2018 8:10 pm
Iviry × Yersinia
Spooky 123 @
Mikor teljesen meggyőződtem, hogy tényleg nincs az élők soraiban megnyugodtam és megint hátra dőltem. Nem tudnám megbocsátani magamnak, ha hagynám, hogy másokkal is azt tegye amit velem. És erre kevés esélye van.  Szívem szerint eltörölném még a Pokolból is, úgy járna jól a világ. De erre csak úgy lenne esélyem, ha a Pokolba mennék... és nem szívesen mennék így ez elmarad.
Hangjából árad a megbánás. Ez kicsit meglep a démonok nem szoktak semmit sem megbánni. Amennyire én tudom. Halvány mosoly jelenik meg az arcomon és az ölébe dőlök. Ha zavarja akkor úgy is szól. Megvallva, ha egész életemben nem is kicsi ként végig rá vártam. Inkább lettem volna a Pokolban mint anyám mellett. De nem így alakult így nem is kell rajta agyalni.
Razz

Démon

Dianna Agron
Csatlakozás ideje :
2017. Dec. 21.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Vas. Május 20, 2018 1:02 pm

Elhagyatott épület

- Nem mondtam egy szóval sem, hogy élt akkor. - mosolygok rá titokzatosan. A legkevésbé sem volt köze az élőkhöz. A lelke a pokol egyik részében van és ott találtam rá. Számára igen kellemetlen, számomra igen szórakoztató beszélgetésben volt részem. Kellően jól bűnhődik az végett, amit tett. S miután megtudtam, hogy van egy lányom tőle, kicsit jobban is elkezdett bűnhődni.
- Így nem kell félned, hogy esetleg még élne. Akkor és ott valóban megöltem. Ami be kell valljam, nem is volt rossz ötlet. Amennyiben nem te teszed meg, akkor most én tettem volna meg. - teszem még hozzá. S be kell valljam. Jobban járt a lányával, mint velem. Ebben biztos lehet.
- Sajnálom, hogy miattam ezeken kellett keresztül menned. Fogalmam sem volt róla, hogy teherbe esett. - s meglepő módon megbánás hallatszik ki a hangomból. Ami valljuk be, igen csak ritka egy démontól. Főleg egy lovastól. Ám mégis így van. Megváltoztam, nagyon is. Továbbra is az Öreg az úr, de megváltoztam.

Boszorkánymester

Lauren Cohan
Kor :
22
Csatlakozás ideje :
2017. Nov. 26.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Szomb. Május 19, 2018 9:09 pm
Iviry × Yersinia
Spooky 110 @
- Találkoztál vele?! Én úgy tudom kitéptem a szívét és elástam a szeretőjével együtt! - sápadok el őt nézve. Mély levegőt veszek és újra átgondolom a dolgot. Fejemben újra és újra lejátszódik az eset az elejétől a végéig. Ha viszont tényleg él akkor újra megkel látogatnom és megismételni azt ami történt. Annak a nőnek nem szabad léteznie! És erről tenni is fogok. Érzem, hogy újra elő tör belőlem a düh. Nem értem, hogy lehet még életben azok után, hogy megfosztottam attól ami nem is volt neki. Mély levegőt veszek. Megkel nyugodnom. Ha tényleg nem tévedett akkor, ha végeztem vele és mehetek a dolgomra garantált, hogy újra vér tapad a kezemre.
zacsi

Démon

Dianna Agron
Csatlakozás ideje :
2017. Dec. 21.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Szomb. Május 19, 2018 8:54 pm

Elhagyatott épület

- Nem mondtam egy szóval sem, hogy élt akkor. - mosolygok rá titokzatosan. A legkevésbé sem volt köze az élőkhöz. A lelke a pokol egyik részében van és ott találtam rá. Számára igen kellemetlen, számomra igen szórakoztató beszélgetésben volt részem. Kellően jól bűnhődik az végett, amit tett. S miután megtudtam, hogy van egy lányom tőle, kicsit jobban is elkezdett bűnhődni.
- Így nem kell félned, hogy esetleg még élne. Akkor és ott valóban megöltem. Ami be kell valljam, nem is volt rossz ötlet. Amennyiben nem te teszed meg, akkor most én tettem volna meg. - teszem még hozzá. S be kell valljam. Jobban járt a lányával, mint velem. Ebben biztos lehet.
- Sajnálom, hogy miattam ezeken kellett keresztül menned. Fogalmam sem volt róla, hogy teherbe esett. - s meglepő módon megbánás hallatszik ki a hangomból. Ami valljuk be, igen csak ritka egy démontól. Főleg egy lovastól. Ám mégis így van. Megváltoztam, nagyon is. Továbbra is az Öreg az úr, de megváltoztam.

A hozzászólást Yersinia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 20, 2018 12:59 pm-kor.
Boszorkánymester

Lauren Cohan
Kor :
22
Csatlakozás ideje :
2017. Nov. 26.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Szomb. Május 19, 2018 7:02 pm
Iviry × Yersinia
Spooky 148 @
Hallom a hangjában a csalódottságot biztos részletesebben szerette volna. Semmi bajom azzal, hogy megakar ismerni csak mégsem lenne jó, ha túl sokat tudna rólam. De, hogy ne keljen csalódnia mégis megosztok vele néhány dolgot.
- Nos...mivel is kezdjem? - teszem fel a kérdést. Az lenne a legjobb, ha mindent az elejétől kezdem.
- Ugye tudod, hogy nem volt valami fényes gyerekkorom.Leginkább a prosti anyám miatt. - szemrebbenés nélkül szidom az anyám. A szomorú igazság, hogy tényleg az volt és ezt nem is titkolta. Elmeséltem neki a gyerekkorom. Hogy mit éltem át mellette. Hogy nem féltetem mikor a férfiakat váltogatta mert tudtam, hogy úgysem tart majd tovább pár napig. Meséltem az éjszakákról mikor nem mertem elaludni mert attól féltem, hogy álmomban egy párnát szorít a fejemre. Hogy megvert mikor full részeg volt. És az öcsémről is ejtetem pár szót. Az öcsémről kit mindennél jobban szerettem. És, hogy miért öltem 14 évesen.
Üzenet

Démon

Dianna Agron
Csatlakozás ideje :
2017. Dec. 21.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Szomb. Május 19, 2018 5:04 pm

Elhagyatott épület

- Ez nem éppen valami bő válasz a kérdésemre. - szólalok meg csalódottan. Kicsit, nem is kicsit bővebb választ vártam tőle. Kicsit több részletet azt illetően, hogy mit csinál szabadidejében. Ám már látom, hogy ezt harapófogóval kell majd kiszednem belőle.
- S nem lehetne egy kicsit részletesebben? - kérdem tőle, remélve, hogy belemegy. Mégiscsak igyekszem itt megismerni őt. Rájönni, hogy milyen is valójában. Habár láthatóan nem igazán akarja ezt velem megosztani. Amilyen infokat sikerült szereznem, nem éppen volt egyszerű gyerekkora. Vallásos anya, aki lefeküdt egy démonnal és a lányt próbálta ellene nevelni. Ezzel inkább épp ellenkező eredményt ért el.

Boszorkánymester

Lauren Cohan
Kor :
22
Csatlakozás ideje :
2017. Nov. 26.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Csüt. Május 17, 2018 4:16 pm
Iviry × Yersinia
Bár mindig is érdekelt, hogy mit szeretnek ezekben az italokban mégsem próbáltam ki. Majd talán egyszer megkóstolom, de nem most. Kérésére újra felszökik a szemöldököm. Nagyon megakarhat ismerni, ha ismét rá kérdezett. Egy sóhajjal dőlök hátra a kanapéra.
- Nos...mit is mondjak? - tűnődöm kicsit majd az ő ötleteire adok választ.
- A munkámat utálom, barátaim nincsenek, szeretőm meg pláne, és hobbi sem igen van. - adom neki ezeket a rövid összefoglalókat miközben a plafont nézem.
Razz

Démon

Dianna Agron
Csatlakozás ideje :
2017. Dec. 21.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Szer. Május 16, 2018 10:06 pm

Elhagyatott épület

Kissé meglep azért, hogy mégsem kér, de ha nem, akkor nem. Nem fogok én itt és most elkezdeni vele erősködni, hogy mégis igyon. Pedig szívesen leitatnám, ezt nem is tagadom. Biztos vagyok benne, hogy előbb kidőlne, mint én. S mellé szívesen megnézném, hogy milyen lehet részegen. Mennyire őszinte, mennyire lesz más a viselkedése. Ám ahogy elnézem ez most elmarad.
- Akkor mesélnél magadról? Munka, barátok, szerelem, hobbi. - kérdem tőle miközben kortyolok még egyet.

Boszorkánymester

Lauren Cohan
Kor :
22
Csatlakozás ideje :
2017. Nov. 26.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Kedd Május 15, 2018 8:05 pm
Iviry × Yersinia
Spooky 140 @
- Nem. - jelen pillanatban kedvem sincs iszogatni. Majd valamikor máskor bepótolom. Még a kérdés is alig jutott el az agyamig már egy kanapén csücsültem. Ez persze kicsit gyors volt nekem így kellet néhány másodperc mire felfogtam a dolgokat és újra figyelő képes állapotba kerültem. Visszapillantok rá és egy fejrázással jelzem felé, hogy nem bánom. Kicsit elnézegettem ahogy iszik. Legalább most tudom mi volt bennük a közös. Csak azzal a különbséggel, hogy míg ő képes mértéket tartani addig anyám erre képtelen volt. Már sejtem, hogy, hogy találkoztak anno. Mondjuk anyám pontosan tudta, hogy, hogy csavarja el a férfiak fejét. Nem csoda, hogy ő is ebbe bele esett. Sosem féltetem az anyám még, ha volt is valamilyen kapcsolata sosem tartott tovább pár napig. Vagy, ha mégis akkor több szeretőt is tartott mellette. És épp ezért volt sok nevelő apám a tudtuk nélkül.
*-*

Démon

Dianna Agron
Csatlakozás ideje :
2017. Dec. 21.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Kedd Május 15, 2018 7:13 pm

Elhagyatott épület

Látom a szemem sarkából, ahogy közelebb lép a konyhámhoz. Gondolom alaposan felméri a helyet, hogy milyen is lehet az ízlésem. Mégiscsak a szülője volnék.
- Biztos nem kérsz? Egy pohárral sem? - kérdem tőle megint, miközben iszom egy kortyot. Kellemes és zamatos. Megérte megszerezni.
- Van üdítőm is, ha az kell. - teszem még hozzá végül. Talán azt azért iszik majd. Pedig szívesen innék meg vele egy pohár bort, de ezek szerint vagy nem bírja az alkoholt, vagy más oka van rá. Mindenesetre, ha kér valamit, akkor töltök neki.
- Mit szolnál, ha leülnénk inkább? - teszem fel neki a kérdést és választ nem várva, egy csettintéssel már a tv előtti kanapékon ülünk mind a ketten. Egy hanyag mozdulattal meg is válok a cipőmtől és úgy húzom fel magam alá a lábamat.
- Remélem nem bánod ezt a megoldást. - mondom neki egy mosollyal, miközben őt figyelem és a reakcióit.

Boszorkánymester

Lauren Cohan
Kor :
22
Csatlakozás ideje :
2017. Nov. 26.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Kedd Május 15, 2018 5:01 pm
Iviry × Yersinia
Spooky 117 @
Kiérve a konyhába fejemet forgatom, hogy jobban szemügyre vegyem a szobák egyes részeit. Próbálom összeegyeztetni, hogy mennyire hasonlít az ízlésünk. Nem szeretnék előre véleményt formálni inkább végig nézek mindent és majd csak utána. Szeretnék a közelében maradni nem azért mert nem bíznék benne minimálisan, hanem csak így is jobban megismerem, kiismerem. De nem szeretnék túlzottan a sarkában lenni van egy olyan érzésem, hogy még ő sem szereti.
- Nem köszönöm. Nem iszok semmi olyat amiben alkohol van. - utasítom el ajánlatát. Remélem nem veszi zokon. Továbbra sem szeretném megbántani. Egyre jobban kezdek hozzá szokni a gondolathoz, hogy ő az apám...még így is. Azért mégis foglalkoztat a kérdés mennyire is erős, de rákérdezni nem fogok ez majd kiderül.
*.*

Démon

Dianna Agron
Csatlakozás ideje :
2017. Dec. 21.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Kedd Május 15, 2018 12:04 pm

Elhagyatott épület

Örülök, amikor nem zavarja az ölelés. S látom rajta, hogy a teleportálásra felkapja a fejét, felkeltem vele a figyelmét. Ezek szerint nem használhatja gyakran az erejét. Legalábbis én ezt vonom le belőle. Aztán miután megérkeztünk a jelenlegi lakhelyemre akkor sem lök el magától. Ezért egy kicsit a kelleténél tovább tartom a karjaimban őt. Mi tagadás jól esik ez a kis testi kapcsolat vele. Olyan érzés ez, amiben még nem igazán volt részem. De tetszik.
- Pedig igen nagy a választék. - mondom neki miközben kinyítok egy ajtót, ami mögött egy szoba van tele különféle italokkal. Boroktól kezdve az erősebb italokig, szinte minden. Keresek is egy jobb féle vörösbort, majd kijövök a helyiségből és becsukom az ajtót.
- Biztos nem kérsz? Igen jó évjárat. - teszem fel a neki a kérdést, miközben töltök magamnak. - Egyébként, érezd magad otthon. - teszem még hozzá egy lágy mosollyal.

Boszorkánymester

Lauren Cohan
Kor :
22
Csatlakozás ideje :
2017. Nov. 26.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület ₰ Hétf. Május 14, 2018 7:05 pm
Iviry × Yersinia
Megjegyésére felvonom a szemöldököm. Hát az a bizonyos tulaj már vagy 8-9 éve eltűnt, szóval mindegy.  Jobban bele gondolva sosem beszéltem róla senkinek. Ahhoz képest, hogy leéget helyes kis házat csináltam belőle. Bár az is igaz, hogy vannak helyek melyek a tűzben nem szenvedtek kárt azokhoz hozzá sem nyúltam csak néha szétnéztem, hogy minden rendben van e. Meglátom a mosolyát és kicsit olyan érzésem van, hogy inkább nem kellett volna bele mennem. Mégis úgy döntöttem, hogy kap egy kicsit a bizalmamból. Az majd kiderül, hogy ez a bizalom melyik irányba fog haladni. Újabb érintésére kicsit megrezzen a testem. Másokkal ellentétben nálam ez normális. Sose szerettem, ha valaki hozzám ér legyen az akárki. Azt sem tagadom, hogy ehhez anyámnak is volt néhány köze. Amikor megtudtam, hogy teleportálni fogunk elsőre kíváncsi lettem. Való igaz ilyet még nem csináltam főleg, hogy annyira nem is gyakorlóm a varázslást. Szemem sarkából a füstöt figyelem. Legalább most láthatom, hogy ő, hogy csinálja. Mikor a füst eltűnt és a villanyok is felkapcsoltak erősen pislogtam, hogy szemem hozzá szokjon a fényhez. Mikor már jobban kitudtam venni a dolgokat körbenéztem. Egyáltalán nem zavart az ölelése már. Adott egy bizonyos biztonság érzettet mely legbelül nyugtatott. Ép ezért nem is taszítottam el magamtól megvártam míg ő enged el. Mikor kiment a konyhába kicsit közelebb léptem a bútorokhoz. Finoman végig simítottam az anyagát és egy apró pillantást vetettem a ruhákra így legalább megtudom milyen az ízlése.
- Nem, köszönöm. - mondom, majd utána megyek.
Üzenet

Ajánlott tartalom

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Elhagyatott épület

Elhagyatott épület
1 / 3 oldal