Angyalaim
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Angyalaim


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Angyalaim Empty
TémanyitásAngyalaim ↠ Vas. Nov. 13, 2016 10:53 pm

Mindkettejüket nagyon várom  aww  :
Arielle megérkezett, de a harcostársamat még várom! *.*



Castiel (?)


Az oldalamon harcolsz. Együtt hasítják a levegőt pengéink, hogy kioltsák a Gonosz létet. A katonám, a bajtársam, kinek fénye rávilágít arra, amit én nem akarok látni.

Te vagy a magány és a könnyek angyala. Egyike vagy az idősebbeknek Odafent, még eónokkal ezelőtt bízott meg Apám azzal, hogy vegyelek szárnyaim alá, és legyek a kiképződ. Nagyszerű és erős harcos vagy, a tehetséged már akkor megmutatkozott, mikor először használtad az angyalpengédet. Az angyalok sorából talán Te vagy az, aki a leginkább hasonlít rám. Igazi katona vagy, mégis mintha a tulajdonságaimat Gábriel fivérem kötődésével ötvözték volna benned. Míg én érzelmileg teljesen elhatárolódok, addig Te imádod az embereket. Kíváncsian figyeled, tanulmányozod őket, s bár nem értesz róluk mindent, amikor csak teheted a közelükben töltöd az idődet. Sok csatában vettél már részt az oldalamon, mai napig a Légió kiemelkedő tagja vagy, s kimondatlanul, a barátom is. A többi harcossal ellentétben te nem tartózkodsz tudatni velem, ha más nézeteid vannak, s attól sem riadsz vissza, hogy olyasmire hívd fel a figyelmem, amit más nem merne említeni. Ilyen például az érzelemmentes viselkedésem. Nem vagy rest időről-időre közölni, hogy a magány a Te posztod a Mennyben, nem az enyém, és hogy néha szeretnéd, ha úgy néznék le a halandókra, ahogy Te teszed. Elég zárkózott és csendes vagy a legtöbbekkel szemben, de kétségtelenül sokkal több benned a kedvesség, a megértés és az empátia, mint bennem.
A mi kötelékünk a kölcsönös tiszteleten, bajtársiasságon, testvériességen alapszik. Ugyan nem értünk mindig mindenben egyet, a lojalitásod hozzám fűz és sosem tagadnád meg a parancsomat, ahogy én sem közölném soha, hogy már jó ideje nem parancsokat osztok ki neked, mert régóta már, hogy nem katonámként, hanem barátomként tekintek rád.

//Mindezek csak ötletek, felvetések. ^^ (Igeeeen, SupNat ihlette, hogy meghirdessem és összehozzak vele egy plotot *-*) Ha valami megfogott benne, csak szárnyalj és megbeszélünk minden mást.  *.*  Mint látható, sok minden változtatható, a név is és pb is!//





karakter csoportja


Angyalok



karakter kora


Rád bízom



play by


Misha Collins (de változtathatsz)




FOGLALT!


Ariel (?)


Hűvösen, érzelemmentesen szemlélem a világot, mégis, te mosolyoddal ajándékozol meg minden alkalommal, mikor találkozik a tekintetünk. Senkinek se vallanám be, hogy csillogó szemeidben és ragyogó mosolyodban a Mennyek szépségét látom.


Te vagy az Úr szeme és füle. Sokszor kapsz olyan feladatot, hogy tarts szemmel valamit vagy valakit. Ez jelen esetben én vagyok. A küldetésem, hogy a halandókat óvjam a világukban egyre többször felbukkanó démonoktól, a tied pedig, hogy alkalomadtán velem tarts a Földre és szemmel tarts, amíg én a feladatomat végzem. A te specialitásod nem a harc, sokkal inkább a gyógyítás, a spirituális gondok feloldása. Ha úgy tetszik, te vagy a halandók támasza. Ha úgy szükségeltetik, előttük láthatatlannak maradva utat mutatsz nekik vagy épp törlöd belőlük az ártalmas emlékeket, ahogy teszed is azokkal, akikre démon támadt, miután én végeztem a pokollénnyel. A türelmed és a kedvességed határtalan. Ami kell is ahhoz, hogy engem elviselj. Mindig, mikor megpillantalak a közelemben, hűvösséggel viseltetek feléd, de ez téged nem zavar, sőt... itt jön a képbe, hogy mivel én nem értek az érzelmekhez, nem tudhatom, hogy nagyon is örülsz, hogy a közelemben lehetsz, és örülsz ennek a feladatnak is. Régóta vonzódsz és figyelsz távolról, de hangot sosem adtál neki. Talán te magad sem érted igazán, mi az, amit érzel... vagy inkább a reakcióm az, amitől tartasz. Akárhogy is, kitartasz a küldetésed mellett. Vagy esetleg többre is elszánod magad? Kérdéses.
Legalább annyira, amennyire számomra kérdéses, hogy miért akarom újra és újra látni a mosolyod.
De ne várd, hogy ezt ki is mondjam!

//az Ő esetében is sok minden változtatható, igazából maga a plot a lényeg, szóval ha egy kicsit is megfogott, szárnyalj hozzám, angyalom, mert nagyon várlak!  *.* Név és pb itt is változtatható, ha csak ezek tartanának vissza! *-* //






karakter csoportja


Angyalok



karakter kora


Rád bízom



play by


Emma Stone (de változtathatsz)





Vissza az elejére Go down
 
Angyalaim
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: