Devon
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Beszélde
Régi chat: megtekintés
Az előforduló hiba vagy észrevétel bejelentése e-mailben vagy privát üzenetben esedékes!!!
Ha írtál, jelezd a chatben, ha nem kapsz választ két napon belül, jelezd ismét a chatben :)
Utolsó begyejzések
bejegyezte  : Iviry Wade
Yesterday at 9:54 pm

bejegyezte  : Simon Lewis
Yesterday at 3:45 pm

bejegyezte  : Samantha Tailor
Hétf. Május 21, 2018 8:26 pm

bejegyezte  : Iviry Wade
Hétf. Május 21, 2018 8:25 pm

bejegyezte  : Simon Lewis
Hétf. Május 21, 2018 7:10 am

bejegyezte  : Bill Zeebub
Vas. Május 20, 2018 9:38 pm

bejegyezte  : Titus Wyghtham
Vas. Május 20, 2018 9:08 pm

bejegyezte  : Agrianome
Vas. Május 20, 2018 7:44 am

erre barangolok

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.

legtöbbet író userek

Új téma nyitásaHozzászólás a témáhozShare| .

Vendég
honey, keep my secrets well
Vendég

Témanyitás₰ Tárgy: Devon ₰ Hétf. Nov. 28, 2016 2:44 pm

Devon ....

A legjobb barátom voltál egész általános és gimnázium alatt. Rád mindig számíthattam, sosem voltam egyedül, mert te mindig ott voltál, ha szükségem volt valakire. Ugyanígy ott voltam neked én is, sosem hagytalak magadra, egészen addig, míg egyetemre nem jöttünk. Mármint én ide, te pedig maradtál Angliában, mert felvettek az Oxfordra. Neked az volt az álmod, nekem pedig eszembe sem jutott ott maradni, nem volt nekem való Anglia, New York sokkal jobb nekem, de téged nem akartalak elveszteni, így elég nagy fejtörést okozott nekem, hogy most mi legyen. Végül elköltöztem, anyámékkal nem volt jó a kapcsolatom egy idő után, és veled is megromlott már akkor, amikor szóba esett a költözés. Próbálkoztunk azzal, hogy megtartsuk a kapcsolatot, de végül mindennek vége lett. Bánom? Igen, hiányzik a barátságod, hiányzol, és lehet újra szükségem lenne rád. Megér egy újabb próbát?

// ezen a kis szösszeneten kívül, minden szabadon választható, az is, hogy milyen a családja, milyen okok miatt nem maradt jó a viszonyuk Devon részéről, vagy csak elfelejtődött minden. A név cserélhető, egyszer egy játékban emlegettem így, de ettől függetlenül lehet más is. A pb alanynak két tippet adtam a közös képek miatt, de ez is változtatható megbeszélés alapján, nem vagyok ragaszkodó típus ebben Very Happy nagyon várom őt, szerintem érdekes dolgokat ki lehet hozni még ebből *.*

karakter csoportja

te döntesz

karakter kora

18-19

play by

thomas sangster / tyler posey

Vissza az elejére Go down

Devon
1 / 1 oldal