VIP részleg - Page 2
Ne viselkedj úgy, mintha soha semmi nem bántana. Olyan, mintha egyáltalán nem éreznél semmit.

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőségünk
Fordulj hozzánk

Clary Fray
Alapító adminisztrátor
pmprofil
cissy, katherine, cornelia, raven
Simon Lewis
Admin
pmprofil
curtis, daimon, victor
Jace Wayland
Admin
pmprofil
leon, blaire, mag
Alec Lightwood
Admin
pmprofil
cain, kilian, raphael, carlaya
Csicseregj valamit
Mondj el bármit

Az előforduló hiba vagy észrevétel bejelentése e-mailben vagy privát üzenetben esedékes!!!
Ha írtál, jelezd a chatben, ha nem kapsz választ két napon belül, jelezd ismét a chatben :)

Utolsó bejegyzéseink
Gyorspostával firkálva
Padlás
firkálta:  Gabriel Sinclair
Hétf. Szept. 18, 2017 9:40 pm-kor

Utca
firkálta:  Avitus Sanguis
Hétf. Szept. 18, 2017 8:56 pm-kor

Sikátor
firkálta:  Avitus Sanguis
Hétf. Szept. 18, 2017 8:27 pm-kor

Starbucks
firkálta:  Cosimo Wester
Hétf. Szept. 18, 2017 8:05 pm-kor

Ravendark lakóház és környéke
firkálta:  Efraim Marques
Hétf. Szept. 18, 2017 7:40 pm-kor

Cerviel irodája
firkálta:  Cerviel
Hétf. Szept. 18, 2017 9:50 am-kor

Boxok
firkálta:  Cerviel
Vas. Szept. 17, 2017 3:08 pm-kor

Kávézó
firkálta:  Belmore J. Ferrow
Vas. Szept. 17, 2017 11:47 am-kor

Jelenlévő fórumozók
Itt rontják a levegőt

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.

Legtöbbet firkáltak
Legszorgosabb tagjaink

Efraim Marques

Joshua Ravendark

Gabriel Sinclair

Avitus Sanguis

Cerviel

Kilian Moseley

Sara Ravenscar

Lucille Eliza Littlebury

Adrianna Fox

Cornelia Maxwell

Share| .

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Az én nevem

Figyelj a részletekre

Vámpír

Csatlakozás ideje :
2016. Aug. 16.

Shadowhunters Frpg
Felhasználó profiljának megtekintése
Témanyitás➹ Re: VIP részleg ➹ Pént. Aug. 26, 2016 8:28 pm Curtis Wright
Curtis && Kath

- ||Remélem tetszik || ©REDIT
New Yorkban tartózkodom két napja, de már most úgy érzem nagyobb szennyet még nem láttam. Maga a város kívülről a pompát sugározza, de belülről úgy rohad akár a férges alma. A gazdag negyed pompája olyan szinten kiemelkedik, hogy csodálkozni támad kedvem. Emellett még volt szerencsém megfigyelni hogyan tömörülnek szakaszokba a különböző fajok. Árnyvadászok abban a lepukkant templom vagy kúria helyén rejtőzködnek, a vámpírok a Dumort Hotelben ahová leszögezem egy cseppet sem vágyódom. A farkasok a város szélén tanyáznak inkább és tessék lássék a boszorkánymesterek meg itt buliznak egy klubban a belváros közepén minden egyéb felügyelet nélkül, érdekes.
Odabent a mai kornak megfelelő zene szól, testek vonaglanak, pár nő körém tekergőzik, csípőjüket nekem dörgölik táncra hívva aztán egyéb más dolgokra is. Elhárítom közeledésüket, csak egyvalakit keresek, minden más nem elég fontos.
Meg is pillantom, semmit sem változott, tehát igaz, hogy életben van, igaz, hogy vámpírrá vált, a sors vagy kegyes vagy éppen rút és gonosz volt a Wright testvérekhez. Most is ugyanolyan szép és ugyanolyan erkölcstelen, de hát a mai század pont ezt követeli meg. Férfiak nyálaznak a nyomában akár holmi tacskók. Érti hogyan csavarja el az egyszerű mondén fejeket. Megindulok felé, háttal áll nekem. Szinte érzem az erejének lüktetését. Milyen rég is volt mikor hagyta, hogy csak úgy elvigyen Apám, még el sem búcsúzott az öccsétől. Igaz az mikor azt mondják a vérkötelék nem olyan erős. Gyűlölöm és egyben valamiféle bugyuta vonzást is érzek iránta, a szeretet magas röptű lenne erre az érzésre, nem szeretek senkit és semmit.
Mögé érve kezeim a derekára siklanak, elakarom érni, hogy megforduljon, hogy megdöbbenjen, esetleg arcul csapjon az udvariatlan érintéstől, bármi. Látni akarom benne azt a lányt, aki volt még gyerekkorunkban, bár, ha jól sejtem az a lány már rég az enyészeté lett. Abban a hitben éltem idáig, hogy mindenki meghaét a családból, hogy most kiderült mégsem, nem tudom örüljek-e neki vagy borzadjak el. A múltamat tökéletesen zárta a haláluk teóriája, ez most felbolygat mindent. Lehet fel kellene keresnem Camille-t, végül is ez az Ő városa.
Érzem Kath parfümjének illatát, szinte epekedve várom mikor fordul meg, hogy aztán a szembesülés egymással valami borzalmas egyveleget alkosson és láthassak valamiféle megbánást a szemeiben, esetleg szégyent, amiért akkor semmit nem tett értem, és még egy búcsúra sem futotta tőle...

Vissza az elejére Go down
Az én nevem

Figyelj a részletekre

Árnyvadász

Kor :
19

Csatlakozás ideje :
2016. May. 28.

Shadowhunters Frpg
Felhasználó profiljának megtekintése
Témanyitás➹ VIP részleg ➹ Szer. Jún. 22, 2016 1:30 pm Clary Fray

i don't wanna live forever ➹