Bárpult
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Bárpult


River Luna Villalobos
Vérfarkas

River Luna Villalobos
River Luna Villalobos


25
Kor :

New York
Tartózkodási hely :

2017. Aug. 12.
Csatlakozás ideje :


Bárpult Empty
TémanyitásRe: Bárpult ↠ Hétf. Júl. 03, 2023 11:15 pm

1d7567bed4e269531514652dcb589df359485f21.gif
What's this?
The consequences of my actions, now
Music // Words:611
Ozzy & River

Az egyetemi órák és a könyvesbolt között szinte semmi szórakozás nincs az életemben. Drága Olly pedig... Azt hiszem, talán mégsem illünk össze annyira. A szemébe se tudok már nézni, persze, ezt csak magamnak köszönhetem. Megbánni viszont képtelen vagyok, amit tettem. Annyira jól esett, végre izgalmakban volt részem, végre pezsgett körülöttem az egész világ...
Los Angelesben annyira jó volt minden. Mielőtt megtámadtak volna állandóan buliztam, szórakoztam a barátaimmal, most pedig a világ másik végén vagyok, beleragadva egy szürkénél szürkébb életbe. Ne értsen félre senki, szeretem a barátom, a szakom, a munkám, de minden jó fogásból kihagyhatatlan a fűszer, és azt érzem minden nap meztelen csirkemellre és üres rizsre vagyok ítélve. Olly azt hiszem borzasztóan élvezi ezt az egészet, nekem pedig nincs szívem megmondani neki, hogy nekem többre van szükségem. Próbálkozik ő nagyon, de visszafogja magát, én pedig farkaséhes vagyok valami vadságra. Lehet, hogy neki elég, ha zen a lelke, de nekem muszáj valahol kiadnom a bennem felgyülemlett feszültséget. Ki kell élnem magam, különben felrobbanok.
Olly késő estig próbál a zenekarával ezen a napon, én pedig könyvtárazást terveztem, vagyis ezt mondtam neki. A valóságban épp kiszálltam a zuhanyzóból, kifésültem a hajam, és magamra vettem egy bordó ruhát, ami ugyan nem mutatott meg mindent, de igencsak hatékonyan sejtette a formáimat. Ajkaimat hasonló bordóra festettem, szememet pedig csak gyorsan kihúztam feketével. Megnéztem magam a tükörben. Mielőtt farkassá váltam volna, vidám, élénk színeket hordtam, mintás kis ruhákat, de eltelt néhány év, én pedig éppen csak túléltem ezalatt. Tudtam, hogy nem lehetek már többé ugyanaz a fiatal 19 éves lány, aki a los angelesi egyetemre készül, tervezgeti a jövőjét, és nem kell a benne lakozó farkassal megküzdenie - szó szerint. Eltelt azóta néhány év, de még én sem ismerem teljesen ezt az új Rivert, a csendesebb, de vagányabb nőt, akit még megálmodni se tudtam volna gyerekként. Egy furcsán ismerős idegen tekintett vissza rám. Elmosolyodtam, és folytattam a készülődést.
Egy fekete bokacsizmát húztam, és egy fekete farmeringet dobtam a vállamra, aztán már a táskámat megragadva el is hagytam a lakásunkat. A friss levegő azonnal megtöltötte a tüdőmet, ahogy a betonon koppant a talpam, és magabiztosan indultam az egyetemi haverjaim kedvenc kocsmája felé. Jól esett a séta, ahol magam lehetek, és lamentálhatok azon, mit fogok tenni.
Jó azért rossznak lenni egy picit. Vagy nagyon.
Az emberforgatag közepéből kiválva fordultam le a sarkon, ahol a Lucy's előtt megláttam egy pokolian kitűnő motort. A bár közönsége leginkább sétál vagy metrózik, a gazdagabb szülők kölyke pedig taxizik, így szó szerint megtorpantam előtte, elképedve bámultam. Muszáj volt szemügyre vennem, szinte égett a tenyerem, hogy megsimítsam. A new yorki falka néhány tagja hasonló mocival közlekedik, én pedig mindig kiskutya szemekkel nézem, hátha felültetnek, de eddig minden próbálkozásom sikertelen volt. Óvatosan körbejártam, majd elhatároztam, hogy akárkié is ez a járgány, muszáj vele megismerkednem. Hátha feldobja az estémet.
Kihúztam magam, majd a lehető legmagabiztosabban libbentem be az ajtón, és körülnéztem. Egy tucat diákcsapat ivott hangosan nevetgélve, majdnem minden asztal tömve volt korsókkal és poharakkal, nem sok hely maradt már nekem. A bárpult felé vettem az irányt tehát, arrébb nyomakodva néhány részeg srác mellett. Az egyik felém intett, együtt jártunk néhány órára az előző szemeszterben, fapofával visszaintegettem neki. Mire végre kicuppantam az egy testként dülöngélő egyetemisták masszájából, szinte el is felejtettem, miért voltam olyan lelkes az előbb. A férfiért, aki ott ült a pultnál, és borzasztóan kitűnt az alkohollal ismerkedő fiatalok tömegéből. Mély levegőt vettem, és felhuppantam a mellette üresen álló bárszékre. Intettem a pultosnak, akit elég jól ismertem, és már kérnem se kellett, csak elém rakta a szokásos gin tinokomat.
- Eltévedtél? - fordultam oda végül a férfihez, miután beleittam az italomba. A profilja elég vadnak tűnt, szőke haja és szakálla meglepően rosszfiúsnak külsőt kölcsönzött neki.



Vissza az elejére Go down
Admin
Vezetõség

Admin
Admin


mindenhol
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Bárpult Empty
TémanyitásRe: Bárpult ↠ Pént. Jún. 30, 2023 8:08 pm

Lezárt játék



Vissza az elejére Go down
https://shadowhunters.hungarianforum.net
Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Bárpult Empty
TémanyitásRe: Bárpult ↠ Vas. Okt. 15, 2017 10:17 am

Nem egyszer feltűnt már, hogy Simon mostanában valóságosan ragyog a boldogságtól. Valami történt vele. Nem is tudom, hogy mikor láttam őt legutoljára ennyire boldognak, de azt hiszem, hogy sejtem, hogy mi lehet a háttérben. Szerintem egy lány elrabolta a szívét, amit úgy igazán nem is bánok, mert ráfér már egy kis boldogság, az önfeledt nevetés. Megviselte a vámpírrá válás és azt sem nézte túl jó szemmel, hogy Jace és én köztem alakuló félben van valami. Valami, amiről egyenlőre még nekem sincs fogalmam, csak sodródom az árral aztán pedig majd kiderül, hogy hova kötök ki és, hogy mi lesz a történetünk vége. Nem akarok mindent előre megtervezni. Azt már sikerült megtanulnom, hogy ha valamit szépen és pontosan elrendezek és eltervezek akkor az úgy sem úgy fog megtörténni ahogyan azt én szeretném, így inkább jobbnak láttam, ha hagyom, hogy megtörténjenek velem a dolgok.
Nagyon szeretem Simont, szó szerint kiskorom óta ő a legjobb barátom és az egyetlen személy aki még megmaradt a régi életemből. Anyát már elveszítettem, a régi életemet elveszítettem, de Simon továbbra is itt van velem és kitart mellettem. Együtt túl tudunk jutni a nehezebb időszakokon is, mert mindig ezt csináltuk, átsegítettük a másikat a holtpontokon. Együtt sírtunk és együtt nevettünk, együtt örültünk a másik örömének vagy éppen a sikerének, így hát természetes, hogy elkezdett érdekelni, hogy ki is lehet a háttérben. Ki lehet az a lány akinek végre sikerült az én Simonomat jobb kedvre deríteni. Tudom, ez most úgy hangozhat, mintha féltékeny lennék, pedig nem vagyok az, csak szeretném megismerni az illetőt, mert nem akarom, hogy bárki is bántsa a legjobb barátomat. A legjobbat akarom neki, így hát szerintem természetes, hogy fogtam magamat és írtam Simon telójáról egy sms-t az illetőnek, hogy találkozzunk Lucy bárjában. Mást nem tudtam kitalálni, hogy hogyan találhatnám őt meg, így hát ehhez folyamodtam, csak remélni tudom, hogy nem lesz vita belőle.
Amikor belépek a bárba, nem látok senkit még a bárpultnál, amin meg sem lepődök, ugyanis délelőtt van, ilyenkor az emberek akik ide járnak éppen józanodnak.
A lánynak azt írtam, hogy a bárpultnál találkozzunk, így hát fogtam is magamat és leültem oda majd amikor a pultos srác oda jött hozzám kértem egy kólát, utána pedig vártam.



roxi && clary



Vissza az elejére Go down
Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Bárpult Empty
TémanyitásRe: Bárpult ↠ Szomb. Okt. 14, 2017 8:29 pm

lezárt játéktér



Vissza az elejére Go down
Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Bárpult Empty
TémanyitásRe: Bárpult ↠ Kedd Jún. 20, 2017 1:12 pm

Kicsit kezdek már belefáradni abba, hogy keressük Jacet. Nem arról van szó, hogy feladtam, mert nem, az egyik legfontosabb emberré nőtte ki magát a szememben már azóta, hogy a klub előtt megismertük egymást. Igen, ott kezdődött minden. Ott kezdődött igazán az igazi életem. Ott derült fény arra, hogy mi is vagyok igazából. Bár az utóbbi időben egyre inkább azt kezdtem el érezni, hogy egy senki vagyok, hogy nem tartozom sehova. Nem vagyok mondén, de nem vagyok árnyvadász sem. Semelyik csoportba sem tudom úgy igazán besorolni magamat és kicsit rám is jött a letargikus hangulat. Muszáj ilyenkor kicsit egyedül lennem, legutóbb is a művészetbe menekültem. Muszáj voltam megszabadulni kicsit az Intézetben zajló káosztól. Anya is ellenzi Victorral együtt azt, hogy megkeressem Jacet. Csak tudnám még is miért ilyen passzív vele kapcsolatban, hiszen még is csak a fiáról van szó. Hát nem akarja megismerni és megmenteni? Tényleg ennyire nem számítana neki, hogy mi van vele? Úgy érzem, hogy mióta sikerült felébresztenünk őt azóta valamilyen szinten megváltozott. Nem tudnám megmagyarázni miben és hogyan, de nem úgy ismertem meg, meg nem is úgy gondoltam rá, hogy hagyná veszni a gyerekét. Bárhogyan is nézzük, Jace a testvérem és meg kell őt mentenünk, akár tetszik neki akár nem. Ezt pedig a Klávénak is el kéne fogadnia. Nem Jace az igazi ellenség hanem Valentine. Jace csak elment vele, de akkor is csak azért, hogy minket, a barátait védhesse meg. Ránk gondolt és nem magára, még is ő a rossz fiú a Klávé szemében.
Amikor bemegyek egy helyi bárba, veszek egy mély levegőt, hogy kizárhassam az iménti gondolataimat. Nem akarom, hogy egész éjszaka ezek menjenek a fejemben, amikor pont ezelől a káosz elől menekülök.
Nem tervezem leinni magamat, részeg sem akarok lenni, csak akarok inni ez gyengébb koktélt, vagy bármit, hogy egy kicsit ellazulhassak és ne agyaljak már mindig Jacen.
- Egy gin-tonicot kérnék, köszi. – mondom a pultosnak majd megmutatom a személyimet amikor kéri.
Körbe nézek, majd mikor egy ismerős arcot sem látok, felülök az egyik bárszékre és várok az italomra.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Bárpult Empty
TémanyitásBárpult ↠ Szomb. Márc. 04, 2017 7:30 pm

***



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Bárpult Empty
TémanyitásRe: Bárpult ↠




Vissza az elejére Go down
 
Bárpult
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Curtis && Leonert ~ Bárpult

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: