Go to top Go to bottom
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Utolsó begyejzések
bejegyezte  : Benedict Ericson
Vas. Szept. 16, 2018 7:35 pm

bejegyezte  : Agrianome
Vas. Szept. 16, 2018 7:16 pm

bejegyezte  : Joshua Ravendark
Vas. Szept. 16, 2018 7:00 pm

bejegyezte  : Jeremiah Blackthorn
Vas. Szept. 16, 2018 6:43 pm

bejegyezte  : Javier Nightdark
Vas. Szept. 16, 2018 6:19 pm

bejegyezte  : Iviry Wade
Szer. Szept. 12, 2018 8:42 pm

bejegyezte  : Rafael
Hétf. Aug. 27, 2018 8:45 pm

bejegyezte  : Nate Heartridge
Hétf. Aug. 20, 2018 6:05 pm

erre barangolok

Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.

legtöbbet író userek

Share| .

honey, keep my secrets well
Árnyvadász

₪ katherine mcnamara
Kor :
20
Csatlakozás ideje :
2016. May. 28.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Bárpult ₰ Vas. Okt. 15, 2017 10:17 am
Nem egyszer feltűnt már, hogy Simon mostanában valóságosan ragyog a boldogságtól. Valami történt vele. Nem is tudom, hogy mikor láttam őt legutoljára ennyire boldognak, de azt hiszem, hogy sejtem, hogy mi lehet a háttérben. Szerintem egy lány elrabolta a szívét, amit úgy igazán nem is bánok, mert ráfér már egy kis boldogság, az önfeledt nevetés. Megviselte a vámpírrá válás és azt sem nézte túl jó szemmel, hogy Jace és én köztem alakuló félben van valami. Valami, amiről egyenlőre még nekem sincs fogalmam, csak sodródom az árral aztán pedig majd kiderül, hogy hova kötök ki és, hogy mi lesz a történetünk vége. Nem akarok mindent előre megtervezni. Azt már sikerült megtanulnom, hogy ha valamit szépen és pontosan elrendezek és eltervezek akkor az úgy sem úgy fog megtörténni ahogyan azt én szeretném, így inkább jobbnak láttam, ha hagyom, hogy megtörténjenek velem a dolgok.
Nagyon szeretem Simont, szó szerint kiskorom óta ő a legjobb barátom és az egyetlen személy aki még megmaradt a régi életemből. Anyát már elveszítettem, a régi életemet elveszítettem, de Simon továbbra is itt van velem és kitart mellettem. Együtt túl tudunk jutni a nehezebb időszakokon is, mert mindig ezt csináltuk, átsegítettük a másikat a holtpontokon. Együtt sírtunk és együtt nevettünk, együtt örültünk a másik örömének vagy éppen a sikerének, így hát természetes, hogy elkezdett érdekelni, hogy ki is lehet a háttérben. Ki lehet az a lány akinek végre sikerült az én Simonomat jobb kedvre deríteni. Tudom, ez most úgy hangozhat, mintha féltékeny lennék, pedig nem vagyok az, csak szeretném megismerni az illetőt, mert nem akarom, hogy bárki is bántsa a legjobb barátomat. A legjobbat akarom neki, így hát szerintem természetes, hogy fogtam magamat és írtam Simon telójáról egy sms-t az illetőnek, hogy találkozzunk Lucy bárjában. Mást nem tudtam kitalálni, hogy hogyan találhatnám őt meg, így hát ehhez folyamodtam, csak remélni tudom, hogy nem lesz vita belőle.
Amikor belépek a bárba, nem látok senkit még a bárpultnál, amin meg sem lepődök, ugyanis délelőtt van, ilyenkor az emberek akik ide járnak éppen józanodnak.
A lánynak azt írtam, hogy a bárpultnál találkozzunk, így hát fogtam is magamat és leültem oda majd amikor a pultos srác oda jött hozzám kértem egy kólát, utána pedig vártam.

roxi && clary

I need to live my own life. Follow
my own path. I wish for
CHANGE and that's
the problem.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Árnyvadász

₪ katherine mcnamara
Kor :
20
Csatlakozás ideje :
2016. May. 28.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Bárpult ₰ Szomb. Okt. 14, 2017 8:29 pm
lezárt játéktér

my own path. I wish for
CHANGE and that's
the problem.

Árnyvadász

₪ katherine mcnamara
Kor :
20
Csatlakozás ideje :
2016. May. 28.

Témanyitás₰ Tárgy: Re: Bárpult ₰ Kedd Jún. 20, 2017 1:12 pm
Kicsit kezdek már belefáradni abba, hogy keressük Jacet. Nem arról van szó, hogy feladtam, mert nem, az egyik legfontosabb emberré nőtte ki magát a szememben már azóta, hogy a klub előtt megismertük egymást. Igen, ott kezdődött minden. Ott kezdődött igazán az igazi életem. Ott derült fény arra, hogy mi is vagyok igazából. Bár az utóbbi időben egyre inkább azt kezdtem el érezni, hogy egy senki vagyok, hogy nem tartozom sehova. Nem vagyok mondén, de nem vagyok árnyvadász sem. Semelyik csoportba sem tudom úgy igazán besorolni magamat és kicsit rám is jött a letargikus hangulat. Muszáj ilyenkor kicsit egyedül lennem, legutóbb is a művészetbe menekültem. Muszáj voltam megszabadulni kicsit az Intézetben zajló káosztól. Anya is ellenzi Victorral együtt azt, hogy megkeressem Jacet. Csak tudnám még is miért ilyen passzív vele kapcsolatban, hiszen még is csak a fiáról van szó. Hát nem akarja megismerni és megmenteni? Tényleg ennyire nem számítana neki, hogy mi van vele? Úgy érzem, hogy mióta sikerült felébresztenünk őt azóta valamilyen szinten megváltozott. Nem tudnám megmagyarázni miben és hogyan, de nem úgy ismertem meg, meg nem is úgy gondoltam rá, hogy hagyná veszni a gyerekét. Bárhogyan is nézzük, Jace a testvérem és meg kell őt mentenünk, akár tetszik neki akár nem. Ezt pedig a Klávénak is el kéne fogadnia. Nem Jace az igazi ellenség hanem Valentine. Jace csak elment vele, de akkor is csak azért, hogy minket, a barátait védhesse meg. Ránk gondolt és nem magára, még is ő a rossz fiú a Klávé szemében.
Amikor bemegyek egy helyi bárba, veszek egy mély levegőt, hogy kizárhassam az iménti gondolataimat. Nem akarom, hogy egész éjszaka ezek menjenek a fejemben, amikor pont ezelől a káosz elől menekülök.
Nem tervezem leinni magamat, részeg sem akarok lenni, csak akarok inni ez gyengébb koktélt, vagy bármit, hogy egy kicsit ellazulhassak és ne agyaljak már mindig Jacen.
- Egy gin-tonicot kérnék, köszi. – mondom a pultosnak majd megmutatom a személyimet amikor kéri.
Körbe nézek, majd mikor egy ismerős arcot sem látok, felülök az egyik bárszékre és várok az italomra.

my own path. I wish for
CHANGE and that's
the problem.

Vendég
Vendég

Témanyitás₰ Tárgy: Bárpult ₰ Szomb. Márc. 04, 2017 7:30 pm

Ajánlott tartalom