Daimon
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Daimon


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Daimon  Empty
TémanyitásRe: Daimon ↠ Szomb. Márc. 11, 2017 2:12 pm

gratulálunk elfogadva!
Formai okok érdekében, üdvözöllek az oldalon, bár tudom, már itt vagy és rendkívül örülök, hogy én fogadhatlak el! aww Hihetetlenül tetszett a lapod, általában nem rajongok a halál hozókért, de egyszerűen imádtam a lapodat, teljes mértékben átadtad hogyan is kell éreznie egy hozzád hasonló angyalnak *.*
Lássuk csak: nagyon tetszett ez a kis történet amit behoztál, hiszen ebből teljesen jól meglehetett ismerni a karaktert, nem hazudok, ha azt mondom, lehet még jobban is, mintha múlt szerűen írod meg ^^ Másrészről nem találtam semmiféle elírási vagy helyesírási hibát, úgyhogy nincs mibe belekötnöm (nem mintha beleszerettem volna bármibe is kötni Rolling Eyes ). Az kedvencemet hagytam utoljára; imádom a választott pb-det, egyszerűen még az is megfordult a fejemben, hogy az álompasimat is kiüti a gyeplőből, igencsak helyeskét kerítettél magadnak *-*
Szóval nem tartalak fel tovább, tudod, sipirc foglalózni és irány a játéktér, aztán ha valamelyik karakterembe megbotlassz -csak úgy egészen véletlen-, ne lepődj meg Very Happy Elfogadva! szeri
shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Daimon  Empty
TémanyitásDaimon ↠ Szomb. Márc. 11, 2017 1:12 pm

Daimon
Volt egyszer egy angyal, kinek megrendült a hite, elvesztette a lényét, akinek segítségre volt szüksége, hogy visszataláljon az Úrhoz és a hithez, mely mindent táplál. Raziel angyal pártfogásába vette a fiatal szárnyast és feladatot adott a számára, egy feladatot, mely nem mindennapi. Ez az angyal elvállalta abban a reményben, hogy hite visszatér Atyjához és végre Önmaga lehet.
Én vagyok az Daimon, a Halál angyala.

Lépteim olyanok, mint egy lágy puffanás, teljes nyugalom a lényem. Hangos szavak, sikolyok árasszák el a várost, megdöbbent arcok tükrözik a szörnyűséget melynek tanúi voltak. Előttem egy apró gyermek holtteste fekszik vérbe fagyva, teljesen összeroncsolódva. Egy teherautó áll a gyermeki test mögött, vér borítja az elejét, egy férfi rimánkodik, szinte könyörög a segítségért, egyre azt mantrázza, hogy egy pillanatra aludt el a volánnál, hogy nem látta a gyermeket az útra lépni, de senki nem hallja siralmait. Egy szőke fürtős kislány áll a holttest mellett.
-Szia Sarah! – Letérdelek a gyermek mellé, Ő felém fordítja igéző kék szemektől ragyogó arcát.
-Szia! – Csilingel a hangja, de ismét a holttestre néz, szemében csak kíváncsiság bujkál, félelemnek nincs helye.
-Tudod mi történt? – Kérdezem kedvesen, de Ő megrázza a fejét, szőke copfjai csak úgy szállnak.
-Eljött az időd, tovább kell menned.
-Meghaltam? – A hangja nem árulkodik szomorúságról, de okos és bölcs, gyermek létére.
-Igen Sarah.
-A nagyi meg a nagypapi is meghalt, és Jack is a bátyám, anya azt mondta Ők mind a Mennyországban vannak már és boldogok, onnan figyelnek minket. Ők angyalok, igaz? – Kérdezte és most először reménykedést és némi szomorúságot sugárzott bájos kis arca.
-Valami olyasmik édesem. Rád várnak.– Válaszolom a megnyugtatására.
Egy élet elvétele nem boldogság és nem is erény, de meg kell tenni, ha valakinek elérkezik az ideje akkor távoznia kell, minden egyes életre emlékszem, amit elvettem, mert nincs mit fényezni a dolgon, elveszem az életeket. Sarah is az én közbenjárásommal halt meg, Én rendeztem a balesetet, de nem hagytam, hogy fájdalmai legyenek, azonnal meghalt, csak ennyit tehettem érte, többet nem, csak, hogy ne szenvedjen. A nagyszülei természetesen haltak meg, a bátya túladagolásban, annyi féle módszer van, kegyetlen, gyöngéd, érzéketlen, de mind egy útra visz, a véghez.
-Gyere Sarah. – Nyújtom felé a kezemet. – Bízz bennem.
Egy apró kis kéz simul a tenyerembe.
-Anya nem jöhet velünk?
-Még nem, neki még dolga van itt, de később Ő is velünk jön majd, ne félj.
Egy apró mosolyt kapok válaszul, a félelem úgy szűnik meg ebben a gyermeki lélekben, mint a Földön a sötétség, ha a Nap beragyogja azt.
Ketten elindulunk az úton, a kéz szorítása egyre gyengül, a lélek áttetsző válik és hamarosan eltűnik mellőlem a szőke fürtős, égkék szemű kislány. Sarah átlépett a fénybe.
A zűrzavart magam mögött hagyom, egy nő keserves zokogása kíséri utamat míg végig sétálok az úton és ott hagyom a borzalmakat.

Egy angyal annak látható, akinek hagyja, hogy az álcája mögé láthasson. Én olyan vagyok akár a búvó Pestis, beférkőzöm mindenhová és életeket veszek el, gyermeket veszek el szüleik karjából, embereket fosztok meg szeretteiktől. Minden lélekhez erős kötődés fűz, megérzem mikor érkezett el az idejük, a kötődés olyan erős, hogy szinte fizikai fájdalmat okoz mindaddig, míg át nem kísérem az úton. Sosem szabad érzelmileg kötődnöm egyetlen egy élőhöz sem éljen az bármeddig, hiszen a halál idővel mindenkit utolér, kivéve engem, én Örök vagyok, örök akár a sötétség vagy a félelem, kiolthatatlan, végtelen.

◆ Pepe Tóth ◆
◆ 2000+ ◆ Angyalok ◆
◆ Menny, ezredekkel ezelőtt ◆
◆ Életek elvétele ◆



Vissza az elejére Go down
 
Daimon
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Második forduló - Daimon & Blaire
» Lesújtó fegyverek /Daimon & Michael/

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: