Ivy & Yers
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Ivy & Yers


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Ivy & Yers Empty
TémanyitásRe: Ivy & Yers ↠ Szer. Szept. 12, 2018 8:42 pm

Yers & Ivy
Lassan, de biztosan összejön egyben tartani a buborékot. Szememmel végig követtem a buborék növekedését, de egyben tartom. Mikor eléri a kellő nagyságot meghallom Yers hangját. Szememmel felé nézek, de tartom az alkotásom. Végignézem a feladat instrukcióját és kicsit elgondolkodom. Képzeljek el egy pengét?
Behunyom a szemem és látom magam előtt. Látom magam előtt az a kis emléket. Hogy anyám befogott főzni és miközben a zöldségeket vágtam fel a nevelőapámra tekintettem, aztán a konyha késre. Elkezdett bennem megfogalmazódni a kérdés milyen érzés lehet embert ölni? Milyen lehet elvágni valakinek a torkát? Akkor sem voltam egy normálisnak mondható gyereknek. Belegondolva sosem voltam az. Lassan oda sétáltam a kanapé mögé kezemben a késsel. De akkor meggondoltam magam. Visszamentem a helyemre és folytattam a főzést. Igen. Már akkor ölni akartam. És végül meg is tettem.
Fejemben a konyhakés képe formálódik meg bennem. A régi családi örökség aminek a pengéje kivolt mintázva. Nem tudtam mit ábrázol de érdekesnek találtam. Legbelül csodáltam azt a tárgyat mikor a kezembe vettem. Nem emlékszem mi lett a pengével ott veszet el a tűzben, vagy magammal hoztam és elraktam valahova csak nem emlékszem.
Lassan kinyitom a szemem és a kezemben ott a penge amit én csináltam. Szemembe lóg egy két tincsem, de ez most nem igen izgatott.
Bocsi, hogy ilyen hosszú lett zacsi



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Ivy & Yers Empty
TémanyitásRe: Ivy & Yers ↠ Hétf. Szept. 03, 2018 11:00 pm


Iviry - & - Yersinia


Érzem rajta, hogy a szavaim megtették a hatásukat és ennek örülök, ez volt a célom velük. Így hát ismét megpróbálja, így kicsit távolabb lépek és elnegdem, hogy egyedül vigye véghez az egészet. Innen figyelem midnent mozdulatát és lélegzet vételét, ahogy ismét összpontosítani kezd. Figyelem, ahogy a már majdnem szétesett kis víz labda ismét összeáll, egységes lesz és tartja a formáját. Majd ahogy az a labda elkezd növekedni és növekedni, míg végül akkora nem lesz, mint amit leírtam neki. Mosoly jelenik meg az arcomon és így lépek ismét elé.
- Gratulálok, sikerült. Ezzel az alapokat már tudod és az érzést, hogy miképp alkoss az erőddel. - szólalok meg, majd felemelem a kezem és egy hasonló vízbuborékot hozok létre, majd elkezdem vekonyítani és sűríteni azt, amíg egy kis penge nem lesz belőle. Ekkor az egy sziklának dobom, amit megkarcol.
- Most képzelj el egy penge formát, amilyen az enyém is volt, majd próbáld azzá alakítani és közben úgy, hogy a víz mennyisége maradjon, csak sűrűbb legyen. - adom a következő instrukciókat - Minél sűrűbb a viz, annál erősebb és élesebb lesz. - teszem még hozzá és ismét figyelem, hogy miképp sikerül.

|| Valami nem jó, szólj! ||  



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Ivy & Yers Empty
TémanyitásRe: Ivy & Yers ↠ Szer. Aug. 29, 2018 4:54 pm

Yers & Ivy
Sosem mondtam ki, hogy félek, inkább elfutottam attól amitől. Megvetettem ezt az érzést bármennyire is a részem volt. A mai napig is eljátszottam, hogy nem félek, ami egy ideig sikerült is. De azon a napon amikor azzal időztem, hogy anyámat elássam az erdőbe és felégessem a házat, akkor elveszett bennem valami. Valamit anyám mellé ástam el és azóta vagyok olyan amilyen. A gyermeki énem aki még tudott úgy mosolyogni, ahogy az öt éves ártatlan gyerekek. De megszabadultam tőle. A mai napig sem tudom, hogy akaratosan, vagy a nélkül, de eltűntettem. Ezután próbáltam meg magamat olyanná formálni amilyen lenni akartam. De ez alig, ha sikerült.
Eltöröltem minden olyan érzést amire azt gondoltam, hogy nem lesz rá szükségem. De minél inkább próbáltam eltörölni ezeket annál inkább váltak a részemé. De igaza van. Erőt kell merítenem belőle. Ha már nem tudok rajta változtatni legalább elfogadom addig amíg tudom. Eljött hát az idő oly hosszú idő után. Szembe kell néznem az emlékkel ami eddig kísértet, szembe kell néznem azzal aki valójában vagyok.
Lassan lehunyom a szemem és mélyet szippantok a levegőből. Hát legyen. Nem erőltetek semmit, ha kell hagyom, hogy szét essen a buborék és újra kezdem. Lenyugszom és tiszta fejjel próbálok meg rá koncentrálni. Most először nem futok el.
Bocsi, hogy ilyen hosszú lett zacsi



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Ivy & Yers Empty
TémanyitásRe: Ivy & Yers ↠ Hétf. Aug. 27, 2018 11:15 am


Iviry - & - Yersinia


Örülök, amikor sikerül neki az első feladat, így reménykedve adtam neki újabb instrukciókat. S kezdetben igazán jól is indul, látom, ahogy a kis víz golyó elkezd remegni és lassan nőni, aztán valami bezavar. Az egész kezd szétesni és felforrósodni, mintha elveszítené a figyelmét és erőszakkal próbálná vissza vinni az általam adott feladatra. Remeg és az arcán is a félelem első jelei mutatkoznak, ezért hát közelebb lépek és mögé lépve gyengéden megérintem alulról a kezét.
- Nem gond, ha a múlt emlékei jönnek elő benned. Ne fuss előlük, mivel már a múltad részei, a részed. Akik egyenesen és meríts erőt belőle. Mutasd meg a sorsnak, hogy erős vagy, aki küzdeni fog. S ne feledd, én mögötted állok, hogy támogassalak. - szólalok meg gyengéd és nyugtató hangon, reménykedve, hogy ez segít rajta és így felülkerekedik az akadályon, ami előtte van most.

|| Valami nem jó, szólj! ||  



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Ivy & Yers Empty
TémanyitásRe: Ivy & Yers ↠ Csüt. Aug. 16, 2018 12:48 pm

Yers & Ivy
Érintésére nyitom csak ki a szemem és látom, hogy sikerült egy buborékot összehoznom. Nem tagadom legbelül örültem ennek. Érdekes ez a mai nap. Mindig is úgy ismertem magam, hogy nincs mitől félnem kéne, vagy tudnék. Erre tessék a szülőnek megfelelési kényszerem ma előbújt. Kezdem magam úgy érezni, hogy nem ismerem önmagam. Dicsérete jól esett és figyelmesen hallgattam azt amit kér tőlem. Mikor elengedte kezem megpróbáltam azt amit várt tőlem. De az elmém máshol járt. Kényszeresen arra gondoltam vissza folyamatosan mikor a düh miatt akaratlanul varázsoltam először. Igaz nem egyszer gondoltam vissza arra a napra még is csak most kezdem meg érteni igazán. Megérteni miért a tűz volt az ami akkor sikerült. A tűz sok mindennek a jelképe, de most nem ez a fontos.
Próbálom vissza terelni gondolataimat a feladatra, de nem megy. Nem tudok parancsolni az elmémnek. Mindig is feszegettem a határaim, ám mégis a varázslástól mindig is távol tartottam magam. Talán mert féltem attól ami bennem van. Attól, hogy ártani fogok valakinek akit esetleg megkedvelek.
Testem remegni kezd és lassan a buborék feletti uralmamat is elveszítem. Érzem, hogy egyre jobban feszengek és befordulok magamba. Mindig is ezt ettem ösztönösen, ha nem éreztem magam biztonságban. Ugyan már! Egyedül ő van itt mitől érezném magam fenyegetve?
Bocsi, hogy ilyen hosszú lett zacsi



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Ivy & Yers Empty
TémanyitásRe: Ivy & Yers ↠ Szer. Aug. 15, 2018 12:22 am


Iviry - & - Yersinia


Érdeklődve figyelem minden egyes mozdulatát és lélegzetét. Nem tagadom, nagyon szeretném, hogy sikerüljön neki. Viszont nem lennék csalódott sem, ha mégsem. Hiszen nem igen használhatta az erejét úgy, ahogy én most kérem tőle. Ám mivel a lányom, így meg kell tanulnia. Ez a saját érdeke és ezt ő is tudja. Na meg, kifejezetten élvezem, hogy most itt taníthatom őt.
Így, amikor a tenyere fölött egy kis buborék jelenik meg elmosolyodok. Kezdésnek nem is rossz. Gyengéden a keze alá nyúlok.
- Szép elsőre. - dicsérem meg - Most növeljük a méretét. Képzelj el egy.... Lufit, amit vízzel töltesz fel. Ahogy szépen lassan nő és egyre nagyobb lesz, amíg akkora lesz mint egy dinnye. Érzed benne a vizet és azt ahogy az mozog benne, amikor hozzáérsz. - adom következő tanácsot és leengedve a kezem lépek hátrébb, hogy lássam miképp halad tovább.

|| Valami nem jó, szólj! ||  



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Ivy & Yers Empty
TémanyitásRe: Ivy & Yers ↠ Szomb. Aug. 04, 2018 7:27 pm

Yers & Ivy
Szemeimmel őt követem amint eltávolodik tőlem. Tudom, hogy csendes vagyok, de nincs hozzáfűzni valóm semmihez. Nem érzek semmit még is üresség tombol bennem. A vágy, hogy választ találjak a kérdésre mely már az idők eleje óta foglalkoztat. Hol a helyem? Nem érzem, hogy tartoznék is valahova és ez az amin leginkább változtatni szeretnék. Nem mondanám, hogy az alvilághoz, az angyalokhoz meg pláne. Mindig is egyedül voltam. És ez a magány lassan, de biztosan előbb, vagy utóbb felemészt.
Egy rövidke ideig csak néztem kezét. Végül porcikáim megmozdultak és a kérésnek eleget tettek. Nem féltem csak már kezdem megszokni a némaságot és a mozdulatlanságot.
Ahogy körül írja az érzést amit, majd éreznem kell a hangya szóból eszembe jut, hogy egyszerre fura még is képes az embereket csikizni, ha nem félnek a bogaraktól. Lassan elkezdtem érezni az enyhe foszlányokat,de kellett egy kicsi idő mire jobban érezhető vált.
Végül áttértünk a következőhöz. Érezni a testeden belül ahogy folyik a véred. Nos igen ebben már volt részem még régen mikor elkezdtem a saját kezembe venni a dolgokat. Amikor a dühöm és a gyűlöletem nem csak szívemet, de fejemet is elárasztotta. Amikor először tapadt vér a kezemhez. Akkor éreztem csak igazán, hogy élek. Enyhén, de a düh hatására éreztem a nyakamnál lévő véna lüktetését. Romlott vagyok ez tény, de érezni még tudok. Megtudom bánni bűneimet, érzek fájdalmat, tudok még szeretni. De, hogy az érzéseim milyen irányba haladnak azt nem tudom. Nem is tudhatom hisz amilyen gyorsan változik az ember annyi véletlen is születhet a világban.
Kicsit megszorítottam kezét. Az érzés kicsit intenzívebb volt mint amire számítottam, de nem volt olyan vészes, hogy megijednék tőle. Végül mikor már elmúlt az érzés elengedtem. Amint elmondta, hogy most mit kéne csinálnom behunytam a szemem. Igaz nem akarok megfelelni senkinek és ezt is vallom, de most, hogy itt áll előttem belül még is arra gondolok, hogy nem akarok neki csalódást okozni azzal, hogy nem menne úgy a varázslás mint ahogy kéne. Megfordult már az is a fejem mikor rá nézek, hogy mit gondolhat rólam, hogy a lánya nem tudja még a legalapvetőbb varázslatokat se. Hogy miért is élnek bennem ezek a gondolatok pontosan nem tudom. Talán mert nem volt egy olyan szülöm se akit ennyire is érdekeltem volna. Hisz nekem ő az első aki úgy is tekint rám mint személyre és félek, hogy elveszítem azzal, hogy csalódik bennem.
Elhessegetem gondolataimat és a feladatra koncentrálok. Elvezetem a bennem lévő erőt a kezembe és elkel képzelnem egy buborékot. Számomra ez a buborék inkább csak egy szappan buborék ami egy apró töredéke gyermeki mivoltomnak. Nem merem kinyitni a szemem inkább csukva tartom remélve, hogy valamit elértem.
Bocsi, hogy ilyen hosszú lett zacsi



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Ivy & Yers Empty
TémanyitásRe: Ivy & Yers ↠ Szomb. Júl. 28, 2018 1:20 pm


Iviry - & - Yersinia


Választani elmosolyodok és úgy lépek kicsit hátrébb tőle. Ezután felemelem a jobb kezem, tenyérrel felfelé.
- Tedd ide a kezed. - megvárom míg a tenyere az enyémet fekszik és akkor folytatom. - Most elkezdem keringetni az erőm és azt neked is éreznen kell majd. Vagy ugy, hogy melegséget érzel, vagy úgy, mintha kis hangyák mászkálnának a kézfejeden. Reméljük, hogy elsőre sikerül érzékelned. - írom le neki azt, amit tenni készülök. S szépen lassan elkezdem irányítani a bennem lévő erőt a kézfejem felé. Amennyiben minden jól sikerül, akkor ezt lassan ő is érzi és amint ezt érzékelem, akkor nagyobb szintre léphetünk.
- Most megpróbálom benned is megmozgatni az erőt, ami belőlem benned van. Ez kissé furcsa érzés lesz. Mintha éreznéd, ahogy a véred folyik az ereiben. Ám ezzel már jobban fogod érteni az egészet. Remélem. - mondom neki mosolyogva és hozzá is látok, majd várom, hogy miképp reagál. Amennyiben megfelelően és érzi azt, amit leírtam, akkor elengedem a kezét és jöhet egy egyszerűbb kis trükk.
- Most egy kis varázslás jön. Tartsd fel a kezed, mint én, majd gyűjtsd össze az erőd a tenyeredbe és képzelj el egy kis vízbuborékot. - közben a kezem felett megjelenik egy labda méretek víz gömb és ezután figyelem, hogy miképp sikerül neki.

|| Valami nem jó, szólj! ||  



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Ivy & Yers Empty
TémanyitásRe: Ivy & Yers ↠ Csüt. Júl. 12, 2018 2:09 pm

Iviry × Yersinia
Ölelése melegséget áraszt amiben elmerülök gondolataimban. Ezt a kicsi folyamatot megzavarja mikor eltávolodik tőlem, de a testi érintkezés megmarad. Szemeimet rá szegezem míg el nem hagyja a száját a kérdés. A kérdés amire nem számítottam. Nem gondoltam még arra, hogy megtanuljam igazából használni az erőm. Mindig is meg voltam nélküle, de igaz, hogy idő kérdése az is mikor mások is rájönnek mi voltomra. Addig amíg még nem is tudják, hogy létezem addig nem is lenne rá szükségem. De, ha kitudódik, hogy az egyik lovasnak van egy lánya aki jelen esetben én vagyok nehéz dolgom lesz, ha nem is tudom mi az az erő amit birtoklok.
Eltöltöttem egy kis időt mire eldöntöttem mit akarok. Enyhén oldalra döntöm a fejem és egy halvány mosollyal válaszolok a kérdésre.
- Lehet róla szó. - tudtam nem véletlenül kérdezte meg. Tudom, hogy ő is tudja mi vár rám és ezért járt a fejében a kérdése. Amire a válaszom: igen.
baba




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Ivy & Yers Empty
TémanyitásIvy & Yers ↠ Szer. Júl. 11, 2018 1:21 pm


Iviry - & - Yersinia


Nem tudom, hogy mennyi ideig tartott az ölelkezés, ám nagyon nehezemre esett elengedni őt. Már most olyan köteléket alakítottam ki fele, amit nem hittem, hogy valaha is meg fog történni. Persze te nincs ellenére és igen kellemes is. Persze még mindig ott motoszkál a fejemben, hogy így célpont lesz belőle. Egy olyan személy, aki ellenem fognak felhasználni. Ezenfelül csak idő kérdése mielőtt az öreg is rájön erre és akkor ő is csinálni fogja. Nem akarom azt, ám sajnos közel sem tudok olyan szinten hatni erre, mint szeretnék. Mindössze abban reménykedhetek, hogy az angyalok nem fognak játszani vele, hogy engem kiugrasszanak. Ám sajnos ez is lehetséges. Végül döntést hozok.
- Mond. - kezdek bele és kicsit eltávolodok tőle, ám a kezem a felkarja oldalán pihen.
- Nem szeretnél kicsit többet tudni az erődről és annak irányításáról? - teszem fel neki végül a kérdést. Nem árt, ha meg tudja védeni magára. S ezért szeretném kicsit tanítani őt.

|| Valami nem jó, szólj! ||  



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Ivy & Yers Empty
TémanyitásRe: Ivy & Yers ↠




Vissza az elejére Go down
 
Ivy & Yers
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: