Daddy's Lil Monster
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Daddy's Lil Monster


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Daddy's Lil Monster Empty
TémanyitásRe: Daddy's Lil Monster ↠ Szer. Dec. 20, 2017 4:30 pm

Gratulálunk, elfogadva
Ciao Vee! nyal
*csoroganyálaDoveCameronra*

Azt hiszem teljesen megtudom érteni a helyzeted. Sőt igazából még majdnem át is érzem.  Very Happy Tudod nem kell mindenkinek megfelelni, csak önmagadnak. Ha a saját testedben jól érzed magad, akkor teljesen mindegy, hogy melyik fajhoz tartozol vagy sem. Persze félvérnek lenni bizonyára más.  zacsi Át se tudom igazából érezni annyira amennyire kellene. Mert szerintem ahhoz nincs elég szívem, de ahhoz igen, hogy elfogadjalak.  rrr Tudnod kell, hogy tetszik ahogy írsz.  aww Szóval nem is akarlak igazából tovább feltartani, mert eleget vártál már szerintem. Tehát menj nyugodtan és zaklasd az apukádat! Razz Kíváncsi vagyok, hogy miként fogadja a létezésedet. De bizonyára elvisel majd, szóval nem féltem egyikőtöket sem.
Jó játékot és érezd jól magad! Very Happy








Vissza az elejére Go down
Venus Cooper
Félvér

Venus Cooper
Venus Cooper


hell, and fair land «
Tartózkodási hely :

2017. Dec. 16.
Csatlakozás ideje :


Daddy's Lil Monster Empty
TémanyitásDaddy's Lil Monster ↠ Szomb. Dec. 16, 2017 11:02 pm

Venus Cooper
Álmodd meg a jövőt


faj: Hibrid

kor: 18

születési idő/hely: 1999. Január 05.
New York
becenév: Vee

play by: Dove Cameron

foglalkozás: Lucifer nyomdokaiba lépni




Életem lapjai

Ha az ember egy olyan családba születik bele, ahol a gyerek apját mindenki utálja és megveti, akkor nagyon hamar rájön arra, hogy igen, meg kell védenie magát.
Elég furcsa párosításból jöttem én össze. Anyám egy tündér, apám pedig nos… Egy bukott angyal, és nem is akármelyik, Lucifer. Oh, igen, AZ A LUCIFER, pontosan. Maga az ördög. Nyugodt szívvel kérdezheted akkor azt, hogy én hogyan lettem külsőre bájos, és miért nem hasonlítok az ördögre. Szerencsére anyám szépségét örököltem, apám romlott lelkével. Szóval, én vagyok az élő bizonyítéka annak, hogy van angyal bőrbe bújt ördög. Az én esetembe tündér bőrbe bújt ördög.
Egy ideig próbáltam a tündérekhez tartozni, de viszonylag elég hamar rájöttem, hogy nem vagyok közéjük való. Nem tudok úgy élni, ahogyan ők, és a világuk… Valahogy az egész nem nekem való. Nem szeretem azt a pompát, felkapottságot ami ott, a Tündérek Birodalmában van, sokkal szívesebben élek akkor inkább itt fent, az emberek közt.
Sosem láttam apát, még a születésem előtt lépett le és ezen nem is lepődök meg, miután megtudtam, hogy pontosan ki is az a személy akit apának nevezhetek. Viszont furcsa módon sosem nehezteltem rá. Nem haragudtam rá amiért anyát meg engem elhagyott, hiszen csak élte tovább az életét. Előttünk is volt élete és most, utánunk is van, ezen nincs semmi furcsa vagy meglepő, szerintem én is pontosan ugyanezt csinálnám.
Eljöttem otthonról. Félreértés ne essék, szeretem anyát, hiszen 18 éven keresztül a gondomat viselte, eltűrte a kamaszkori hisztijeimet és azokat a rohamaimat amikor kijött rajtam az, hogy nem tudom, hogy még is hova való vagyok, nem tudtam mit kezdeni magammal. Nem vagyok a tündérek közé való, ahogyan a bukott angyalok táborát sem tudom rendesen erősíteni. Sehova nem tudok csapódni, így úgy döntöttem, hogy elkezdem élni a saját életemet és teljesen függetlenül attól, hogy most melyik fajba is tartozok. Nem akartam, hogy ez szabja meg az életem későbbi részeit. Legalábbis nagyon sokáig így gondoltam, aztán rájöttem, hogy márpedig, igen is büszke lehetek arra aki vagyok és arra, hogy kik a szüleim. Soha nem is tagadtam a természetfelettiek körében, hogy Lucifer lánya vagyok. Sőt! Ezzel csak tekintélyt nyertem magamnak, és büszke is voltam az apámra, nem véletlenül döntöttem úgy, hogy a nyomdokaiba akarok lépni. Jónak lenni unalmas, a sötét oldal sokkal izgalmasabb, hát akkor miért ne tartozhatnék oda? Egy ideig próbáltam jó lenni, de egy idő után unalmassá vált számomra, nem élveztem úgy az életet, szóval most itt tartok. Legfőbb célom pedig, hogy egyszer sikerüljön találkoznom az apámmal, és a bizalmába fogadjon, hiszen ugyanolyan vagyok, mint ő. Az Ő vére vagyok.


Shadowhunters FRPG:



Vissza az elejére Go down
 
Daddy's Lil Monster
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: