Kanapé
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Kanapé


Silvius S. Hildenborough
Boszorkánymester

Silvius S. Hildenborough
Silvius S. Hildenborough


331
Kor :

New York
Tartózkodási hely :

2017. Dec. 16.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm




Cassandra & Silvius
The sugared scent of desire, leaks fuel in the fire
And fogs up perceptions
Cue the hazy hum that grips at your lungs

Words: 463 |Music: Ain't gonna call

Általában kiégett Alvilágiakkal, furcsa hibridekkel, gyanúsan démoni alakokkal üzletelek, kevés hozzám járuló tűnik elsőre nőnek. Aki meg bizonyítottan a szebbik nemhez tartozik, nos… Általában nem a legszebbek. Nem a gyönyörű arcokért és a formás popókért vállaltam a munkákat eddig sem, úgyis kár volna ilyen idomokkal rendelkező lányokat bántani, úgyhogy nem is baj. Amikor pedig a szép leányzók beleártják magukat a dolgomba, majdnem nem jutunk ki élve. Tehát meglepett Cassandra szépséges külsejéhez járó magabiztossága és esze. Mindenképpen igen veszélyes párosítás ez, meg kell hagyni. Emiatt is mentálisan megjegyeztem magamnak, hogy azért jobb volna kerülni őt – igaz, hogy most pacsiztam le vele, de nem fogom húzkodni a képzeletbeli bajszát, jobban járok, ha nem keltem fel az alvó oroszlánt.
New Orléans, a bűnök városa, egy a sok közül. Azért be kell vallani, a franciák ördögi egy népség, mondjuk angliai származásommal nem is mondhatnék mást. Az Axeman, a voo-doo, a sok mondén értelmetlen ámítás és legenda között valóban sok Alvilági ügyködés bújt meg, főleg a régi szép időkben. A jazz mindig is vonzotta az éjszaka gyermekeit. Ma már tele van turistákkal a város, pedig csodaszép hely volt. Mindig csak átutazóban jártam ott – elég telített arrafele a szakmám – de az a pár nap is elég volt, hogy konstans a hátam mögé nézzek, és minél hamarabb szabadulni akarjak. Nem tudom, hogy ez elég kvalifikáció-e az Alvilágiaknak a szuper lakhelyhez, de mosolygva feleltem Cassandrának. – Ó, igen, New Orléans est magnifique! Nem is tudom, miért hagytad ott. – hangom kissé szarkasztikus, de igyekeztem nem megsérteni őt. Felteszem ő is tisztában van azzal, hogy nem csupa habostorta az élet arra egy magamfajtának, meg hát az örökéletűek állandó mozgásban vannak. Számunkra néhány év csupán szempillantás, nyaralás maximum, ami túl hamar letelik. Azonban nem maradhatunk egy helyen sokáig anélkül, hogy ne fognának gyanút.
Őszintén elgondolkodtam, mit kérdezhetnék tőle. Menjek bele személyes témákba? Talán nem a legjobb ötlet. Azonban más nem igazán érdekelt, tudom én, hogy jobb nem beleártani magam olyan dolgokba, ami bokán üthet később. Én csak egy állandó vendég leszek itt, semmi több, ez minden fél számára az előnyös felállás. Amíg ő se tud sokat arról, amit én beszélek, ő is védve lesz, ha elkapnak engem. Na, nem a zsaruk, hanem valamelyik Alvilági alak. A mondénoknak lövése sincs mi folyik az orruk előtt, és mindenki így preferálja. Ők is tudatlanul boldogok.
- Nem jut eszembe semmi. – legyintettem, de azt éreztem, muszáj volna még beszéltetnem őt, nem zárhatjuk le ennyire hamar a dolgot, valószínűleg tényleg soha nem ülünk már le így kettesben. – Lenne valami mégis…
Pörögtek a lehetséges kérdések az agyamban, és végül egy személyesen akadt meg, hiába nem akartam ezt firtatni. Nagy levegőt vettem, a nőre néztem, és komoly arccal ejtettem ki a szavakat. – Ki változtatott át? – Lehet csak megtámadták egy éjszaka, lehet egy rokona volt, a lehetőségek tárháza végtelen. Kíváncsi tekintettel firtattam őt.




Vissza az elejére Go down
Cassandra Whitlock
Vámpír

Cassandra Whitlock
Cassandra Whitlock


450
Kor :

New York, Passion Club
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 05.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Kedd Aug. 15, 2023 9:07 am

Cassandra & Silvius
Ördögi kíváncsiságtól vezérelve pillantok oldalra Silva arcára, mikor Seth elém tolja a poharat, benne a vérrel, érdekel, mit reagál rá, és szám szélén apró mosoly jelenik meg, mikor látom ádámcsutkáját mozogni abban a pillanatban amikor realizálja, mit is iszom. Hogy szándékos volt-e ez az egész? Természetesen, hiszen nekem is kell a szórakozás, nem lehet mindig csak az üzlet terítéken. Most kicsit összekötöm a kellemeset a hasznossal, ahogyan leülök a boszorkánymesterrel szemben, és nem is várok sokat, fel is teszem az első kérdésemet.
Válaszán aprót biccentek, 7 év alatt minden bizonnyal sokkal jobban ismeri a várost már nálam, de ez engem nem frusztrál. Azért vannak embereim és beosztottjaim, hogy az ilyen hátrányokat egyszerűbben le tudjam dolgozni, és ne érjen emiatt bármilyen téren negatív megkülönböztetés, vagy épp bukjak valamin ennek okán. Visszadobja a labdát, amire számítottam. Iszom még egy korty vért, élvezve, ahogyan a belőle nyert energia végig árad a testemen, majd lenyalom ajkaimról a vért ami esetleg ott maradt, és lábaimat keresztbe téve szólalok meg ismét.
-New York-ban valóban nem. - reflektálok a régi motoros jelzőre, majd folytatom. - Eddig tetszik a város, sok lehetőséget rejt, de New Orleans-hoz nem fogható. Bár lehet elfogult vagyok szülővárosommal kapcsolatban. - ezzel némi személyes információt is elárulok, de ez egyáltalán nem olyan, amit fel tudna használni ellenem. Ha élnek is rokonaim még ott, olyan távoli leszármazottak, hogy kábé nem is számítanak. Meg hát nem is Whitlock a lánykori vezetéknevem, bár nem lenne túl nehéz kideríteni a valóságot. Amikor Jasper elhagyott, megfordult a fejemben, hogy visszaváltok Brighton-ra, de a Whitlock túlságosan hozzám nőtt már. És igen, valahol a lelkem mélyén ez valószínűleg azt is jelenti, hogy hiába telt már el sok száz év, még mindig nem tudtam elengedi Jaspert.
-Ha van bármi, amit szeretnél tudni rólam vagy az üzletről, most kérdezz. Elég elfoglalt vagyok, és amikor legközelebb ide jössz, neked is más lesz a prioritás. - látszólag átengedem neki a gyeplőt ami a kommunikációt illeti, ne érezze úgy, hogy el van nyomva, a férfiak azt annyira nem csípik, ezt már rég megtanultam.Szeretik azt érezni, ők irányítanak. Természetesen azonban ez is egy teszt részemről, hogy mennyire veszi komolyan a bizniszt, magát, engem, az életet...szóval aprót kortyolok a 0+-ból, miközben várom, hogy megszólaljon.

2023.07.05. éjjel 1 óra körül




Vissza az elejére Go down
Silvius S. Hildenborough
Boszorkánymester

Silvius S. Hildenborough
Silvius S. Hildenborough


331
Kor :

New York
Tartózkodási hely :

2017. Dec. 16.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Kedd Aug. 08, 2023 9:11 pm




Cassandra & Silvius
The sugared scent of desire, leaks fuel in the fire
And fogs up perceptions
Cue the hazy hum that grips at your lungs

Words: 443 |Music: Ain't gonna call

Cassandra mosolyát jó jelnek vettem. Oké, szóval partnerként kezel, legalábbis egy fokig, mondtam magamnak, hogy lehiggadjon a gyanútól pörgő agyam. Mivel nem szoktam csapatban dolgozni, nem tudom, mennyi bizalom és mennyi gyanakvás az egészséges. Szeretném azt hinni, hogy csak túlgondolom a helyzetet, de közben megannyi sztori kering az árulásokról, a hátbaszúrásokról, ami miatt minduntalan elvetettem a társ ötletét. Nincs okom arra, hogy ne legyenek fenntartásaim, talán bolondság volna elaltatni őket.
A pultban egy másik vámpírt találtam, Cassandra lazán, de udvariasan rendelt tőle, én pedig a hozzám intézett kérdésére választ adva, jéggel kértem a whiskey-met. Nem vetem meg az alkoholt, gyakran iszom drága italokat is, de azért jobban esik más valaki számlájára a dolog. Amíg a pultossrác végezte a dolgát, a táncoslányok műsorát élveztem. Ezt nem bántam meg az üzletünkben, bármikor időt töltök majd itt, lesz mivel szórakoznom. Tudom, tudom, mindent a szemnek, semmit a kéznek. A műszakok után se fogok kajtatni utánuk, jobban tartok a biztonságiőröktől. Meg Venustól.
Cassandra csak a „szokásosat” említette, meg se ütötte a fülemet a dolog, míg nem egy sűrűn folyó folyadékot szolgáltak fel neki egy borospohárban. Szóval nem szarral gurigáznak, itt vért is lehet inni. Alig észrevehetően nyeltem egyet, kihúztam magam. Az aggodalmam új életre kelt, lángcsóvákként simogatták a torkom. Koccintottunk, én pedig óvatosan kortyoltam bele a jéghideg poharamba, remélve, lehűti a kedélyeimet. Cassandra fejével egy kanapé felé bök, én pedig válaszként felállok, elindulok a kanapé felé.
A puha szövetbe szinte beleolvadok, ahogy helyet foglalok. Kérdése számos emléket idéz fel. Éltem rengeteget Európában és az Államokban egyaránt, kisvárosokban és megapoliszokban is. A hideg helyeket kerültem általában, Kanadában is csak egy évet bírtam ki. A kedvenc városom New Orléans volt, ma is sokat gondolok rá. Ott úgy éreztem mindennap a szórakozásról szól, a lazulásról, hiába mentek munkába az emberek, szenvedéllyel tették azt. Jelen voltak az életükben. Na, meg persze sok megbízásom akadt. A bűn se kerülte el a szenvedélyben úszó utcákat és bárokat.
- Körülbelül hét éve. – feleltem. Ha tehetem 15-20 évre telepedek le valahol, nem kell sokat szívni azzal, hogy a hírnevem és ismertségem a szakmában újraépítsem. New York ráadásul elég nagy város ahhoz, hogy szem előtt maradva tudjak elrejtőzni, ha szükséges, így nem terveztem lelépni egyhamar. Egyszer már megfordultam itt, a hetvenes évek elején, már akkor is örökké pörgő csomópontnak számított. Akkor nem sokat maradtam, lehet úgy is fogalmazni, hogy szabadságot vettem ki. Éppen áttelepedtem máshova, egy megbízás miatt jöttem ide, és Chicagóból tartottam Bostonba. Kivettem néhány hónapnyi szabadságot, hiszen úgyis elölről kezdtem az egész üzletemet, megérdemeltem a pihenést.
- Te sem lehetsz olyan öreg motoros. – tettem hozzá. Bár próbálom nem beleártani magam a vámpírok ügyeibe, mármint azon felül, amennyire muszáj, még nem futottam össze Cassandra nevével.





Vissza az elejére Go down
Cassandra Whitlock
Vámpír

Cassandra Whitlock
Cassandra Whitlock


450
Kor :

New York, Passion Club
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 05.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Csüt. Aug. 03, 2023 3:44 pm

Cassandra & Silvius
Attól, hogy vámpír vagyok, és enyém az öröklét (már ha nem bosszantok fel valakit úgy, hogy eltesz láb alól, márpedig ez nem célom), még nem érzem magamat feljebbvalónak, többnek más fajoknál. Elvégre a boszorkánymester is halhatatlan, a tündér is. Minden fajnak megvannak a maga előnyei és hátrányai. A kapcsolatokból, legyen az személyes vagy üzleti én nem azt nézem, hogy a másik kiféle-miféle, inkább azt, hogy én mit profitálhatok. Félreértés ne essék, nem vagyok egy számító dög, mások kihasználása sem feltétlen a célom - bár volt már rá példa. Inkább arról van szó esetemben, hogy mivel hosszú távra tervezek, ezért a win-win megoldásokra törekszem, nincs ez másképp Silvánál sem. Ha elégedetlen is, nem szól, márpedig a hallgatás beleegyezés, ugyebár.
-Rögtön sejtettem. - húzódik mosolyra a szám, mikor szó nélkül elfogadja az ingyen italt. Minden bizonnyal nem az ő fogyasztásaiból fogok még jobban meggazdagodni, de némi mellékest azért a kis bizniszeiből össze tudok szedni. Mindettől függetlenül szeretnék kicsit több információt megtudni róla, így egy italt finanszírozni neki igazán semmiség. Megyek utána a pulthoz, a pultos - aki mellesleg szintén vámpír, egy középkorú, sármos férfi személyében - soron kívül veszi fel a rendelésünket. 
-Akkor kérnénk egy whiskey-t, nekem pedig a szokásosat, kérlek. - adom le a rendelésünket. Kedves és udvarias vagyok az alkalmazottaimmal, így Seth-tel is. Érkezik kérdés Silva felé, hogy kér-e jeget, és válaszától függően készíti el Seth neki az italát, egy perccel később pedig meg is kapjuk a rendelésünket. Én egy vörösboros pohárban kaptam 2 dl 0+ vért, ami a kedvencem. Nem a leggyakoribb vértípus, de azért elég sokan rohangálnak New York-ban ezzel, így szinte mindig tudok a favoritból táplálkozni.
-Nos, akkor csirió. - emelem fel és biccentem meg kicsit a poharamat, majd belekortyolok, élvezve, ahogy a tökéletes hőmérsékletű vér kellemesen lecsorog a torkomon. -És mond csak Silva, mióta vagy New York-ban? - kérdezem, miközben fejemmel az egyik sarokkanapé felé bökök a fejemmel, hogy üljünk le. Egyszerű kérdésnek tűnik, ám sokat elárulhat. Ha régóta itt van, ugyanezzel a külsővel ugyebár, akkor lehet, hogy már nem sokáig marad. Bár New York nagyváros, és mint ilyen, tovább élhet a halhatatlan itt, mint egy kisvárosban, de szeretném tudni, nagyjából milyen időtávval tervezhetek, már ami az üzleti kapcsolatunkat illeti. És akkor ez még csak a kezdet.
2023.07.05. éjjel 1 óra körül




Vissza az elejére Go down
Silvius S. Hildenborough
Boszorkánymester

Silvius S. Hildenborough
Silvius S. Hildenborough


331
Kor :

New York
Tartózkodási hely :

2017. Dec. 16.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Kedd Aug. 01, 2023 5:46 pm




Cassandra & Silvius
The sugared scent of desire, leaks fuel in the fire
And fogs up perceptions
Cue the hazy hum that grips at your lungs

Words: 292 |Music: Ain't gonna call

A sikeres üzletkötést megkoronázva kezet ráztunk Cassandrával. Habár igyekeztem nem mutatni, azért nem volt felhőtlen a boldogságom. Kiszolgáltatottnak éreztem magam, amit szerintem egyetlen személy sem képes élvezni. A helyzet súlyosságát igyekeztem a tudatalattimba száműzni, és mentálisan vállon veregettem magam, hogy találtam valami megoldást az egyik égető problémámra, legalább időlegeset. Édesanyám nem lett volna rám büszke, ő egész életében független volt mindenki mástól, igaz, más időket éltünk. Eléggé más időket éltünk. Akkoriban olyan gyilkosságokért fogadott el pénzt, ami senkit nem zavart. Rá se lehetett volna kenni őket, hiszen az információáramlás szinte nem is létezett az ő korában. Mondjuk mindentől függetlenül szarul esett, hogy a varázserőm ellenére nem tudok olyan jól működni, mint a sima mondén anyám. Ő a példaképem, legalábbis ha valaki kérdezi ezt szoktam válaszolni.
Tisztában voltam azzal, hogy hamarosan ebből a szituációból is ki kell kavarodnom, de miért ne élvezhetném az este további részét? Próbáltam elengedni magam, sodródni az árral, élvezni a zenét és a táncoló lányokat.
Cassandra mellőzte is már a magázódást, ami egészen meglepett. A hirtelen hangszínváltás felébresztette a gyanúmat, de igent mondtam a meghívására.
- Ha ajándék, természetesen elfogadom. - feleltem egy ravasz mosollyal. Felálltam, hogy a bárpulthoz menjünk, és vártam, Cassandra követ-e. Nem tudtam eldönteni, hogy milyen irányba tart ez a találkozó, és az elengedem magam tervet kidobtam az ablakon. Cassandra eddig sem tűnt veszélytelennek, és most, hogy a kezében van a kötél, ami a nyakam köré fonódott, még óvatosabbnak kell lennem vele.
- Én a whiskey-t preferálom. - mondtam, hogy elkezdjem a társalgást. Bár nem szeretem ezeket a semmitmondó csevegéseket, mégis azt éreztem, muszáj belemennem. Az elviselhetetlen stílusom nem vezetne semmi jóra, és elég vékony jégen táncoltam, tudtam meg éreztem is. Így hát magamra öltöttem a legkedvesebb álarcomat, megembereltem magam, vártam Cassandrára, jön-e velem a bárpulthoz.





Vissza az elejére Go down
Cassandra Whitlock
Vámpír

Cassandra Whitlock
Cassandra Whitlock


450
Kor :

New York, Passion Club
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 05.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Kedd Aug. 01, 2023 10:03 am

Cassandra & Silvius
Az alap személyiségem részét képezi, hogy azt szeretem, amikor nekem van igazam, és úgy történnek a dolgok, ahogyan azt én eltervezem. Már emberként is ilyen voltam, bár négy és fél évszázaddal ezelőtt egy nőnek sokkal kevesebb lehetősége és joga volt arra, hogy kibontakoztassa valódi természetét és azt csinálja, amit akar. Többek között ezért is akartam saját kezembe venni az irányítást, és a szerelem mellett ez is nagy motivációt adott azt illetően, hogy vámpírrá akarok válni. És bár az előbbit elvesztettem, utóbbit megszereztem, és nem is vagyok hajlandó elengedni. Ezt valószínűleg a boszorkánymester is érzékelheti, mert nem igazán alkudozik, sokkal inkább beletörődik az általam szabott feltételekbe. És milyen helyesen teszi!
Ha üzletről van szó, nem ismerek viccet. Főleg az elején megtanultam, hogy ahhoz, hogy komolyan vegyenek, nem lehetek gyengekezű, hiszen az üzleti élet akkor is, és most is inkább férfiakból áll, akiket gyakran képes megtéveszteni a gyönyörű külső. Ilyenkor kell nekik megmutatnom, milyen fából is faragták Cassandra Whitlock-ot, és ugyanezt demonstrálom most Silvának is, akit úgy tűnik, meggyőztem, hiszen nem ellenkezik. 
-Megegyeztünk. - bólintok egy halvány félmosollyal a szám szélén, és előrenyújtom neki a kezemet. Egy dolog miatt mondtam volna mégis vissza az alkunkat, ha kézfogása döglött halra emlékeztetett volna. Egyszerűen ki nem állhatom, amikor a másik nem képes normális erővel megrázni a másik kezét, de szerencsére Silva határozott, ami mindenképp plusz pont nála.
-Mit szólsz egy italhoz? Csak hogy koccintsunk is a gyümölcsözőnek ígérkező megállapodásunkra. A ház ajándéka. - vetem fel, immár elhagyva az udvariaskodás a magázással, így, hogy mindkettőnk érdekeit szolgáló üzletet kötöttünk, szerintem nincs szükség továbbra is ilyen formaságokra. Az italt természetesen nem csak puszta kedvességből kínálom, feltett szándékom, hogy egy-két plusz információt kiszedek a férfiból, csak hogy tudjam, kivel is állok szemben. Persze, utána fogok nézezni, és hazudhat is, ám érdekel, mi az, amit esetleg hajlandó elárulni magáról. Egyelőre azonban nem mondok ennél többet, megvárom mit reagál, és annak függvényében cselekszem a továbbiakban.
2023.07.05. éjjel 1 óra körül




Vissza az elejére Go down
Silvius S. Hildenborough
Boszorkánymester

Silvius S. Hildenborough
Silvius S. Hildenborough


331
Kor :

New York
Tartózkodási hely :

2017. Dec. 16.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Szomb. Júl. 29, 2023 7:29 pm




Cassandra & Silvius
The sugared scent of desire, leaks fuel in the fire
And fogs up perceptions
Cue the hazy hum that grips at your lungs

Words: 338 |Music: Ain't gonna call

Az üzletkötés az életem. Általában nálam vannak a jobb kártyák, és én diktálom a feltételeket, szóval hiába van a véremben a tárgyalás, kényelmetlenül érintett a Cassandrával való alkudozás. Ha az ember egy halhatatlan boszorkánymester, az életében ritkán vannak olyan szituációk, ahol nem ő jelenti a nagyobb fenyegetést. Nem csoda hát, hogy a nem mindennapi stílusommal igyekszem ezt a feszült hangulatot eloszlatni. Megmutatni, hogy nem számítok én egy hatalmas veszélynek. Persze, könnyebb volna néhány megbízást ebben a klubban végrehajtani, de eltekintek ettől, ha megvédik a seggemet. A mérgeim nincsenek helyszínhez kötve, ezért is imádom őket annyira. Plusz senki se számít ilyen régimódi fegyverre, mikor Alvilágiként sokkal egyszerűbb technikákhoz is nyúlhatnék. Mondjuk úgy, hogy a koktélkészítés a hobbim.
Cassandra biztosított róla, hogy nem ezen a helyen lelem meg az örök nyugalmamat, legalábbis egyelőre. Nem számította rá, hogy szívélyes kapcsolatunkból adódó hűsége miatt fog vigyázni a porhüvelyemre, csak egy eszköz vagyok számára, amivel pénzt kereshet. A pénz pedig óriási motiváló erő még a halhatatlanok körében is. Amíg egy sima mondénnak 60-70 éve van kiélveznie a létezést, addig nekünk több évszázadot kell átvészelnünk, és persze szeretnénk ezt gazdagságban és luxusban tölteni. Nem lepődtem meg tehát, hogy aranytojást tojó tyúkként tekintett rám.
A vicceskedő kérdésemre komoly választ adott, ami kissé meglepett. Megmutatta, hogy nem tréfál, és komolyan veszi ezt a közös kis megállapodást. Kiegyenesedtem, és elismerő félmosollyal díjaztam őt. Nyilván nem fogyasztok semmit, mert nem terveztem elverni a pénzemet egy elég drága klubban, maximum a leányok rucijába dugdosott bankjegyeket gondoltam itt hagyni.
- Tökéletes. - feleltem. Továbbra sem hiszem, hogy itt fogom majd a szomjamat oltani, ráadásul most már kidobni se feltétlenül fognak engem. Cassandráról megint a lányokra siklott a tekintetem, végigsimítottam a vonalaikon a pillantásommal, a ritmusra ringatózó fenekek látványát el fogom tudni viselni a jövőben is. Remélem a VIP szobákba is ezek a csinos nők néznek majd be.
A tulaj felé nyújtom a jobb kezemet, lassan visszafordulok felé.
- Akkor megegyeztünk? - kérdeztem, a fejemet oldalra fordítva. Amennyiben a nő elfogadja a kezem határozottan megrázom a jobbját, nyugtázva a sikeres egyezségünket.





Vissza az elejére Go down
Cassandra Whitlock
Vámpír

Cassandra Whitlock
Cassandra Whitlock


450
Kor :

New York, Passion Club
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 05.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Hétf. Júl. 24, 2023 2:41 pm

Cassandra & Silvius
Ha valamit az ember megtanul a hosszú évszázados élet alatt, az a türelem, márpedig nekem abból van, így a boszorkánymester által képviselt stílus csak épp kicsit billent ki lelki békémből. Azt látom rajta, hogy nem feltétlenül akar bajt, ha meg mégis így alakulna, hát egy szavamba kerül, és a biztonságiak abban a pillanatban dobják ki innen, de úgy, hogy meg se áll Bostonig. Tisztában vagyok vele, hogy némi csiribú-csiribát bármikor bevethetne ellene, és most már azt is tudom, mivel keresi a kenyerét, továbbra sem félek tőle. Tartom annyira intelligensnek, hiába a néhány perces ismeretség, hogy nem akarna feltűnést kelteni, illetve bajt hozni a saját fejére. Halhatatlanság ide vagy oda, a hozzánk hasonlók szeretnek élni, és nem kockáztatnak ilyesmit feleslegesen, márpedig ez most teljesen felesleges, hiszen feltárom előtte feltételeimet egy lehetséges, gyümölcsöző kooperációt illetően, amiből mindketten profitálhatunk. Kérdésén elmosolyodom.
- Jelenleg többet ér nekem élve, mint holtan. - sejtelmes fogalmazásom mögött kiérezheti, hogy mindez rajta múlik, hogy megváltozik-e, nekem mindenesetre nem áll szándékomban feleslegesen vért ontani a báromban. Az túl sok kérdést és mocskot hagy maga után, amivel nem óhajtok foglalkozni. 
- Törzsvendégeknek járó kedvezményt szeretne, mikor most sem fogyaszt semmit? - kérdezem, némi rosszalló éllel a hangomban, hiszen üzleti oldalam jelenleg nem lát profitot abból, hogy úgy ül most itt jelenleg is, hogy még látszatra sem kért magának valamit, legalább egy olcsóbb italból. Többek között ez is olyan tényező volt a gyanús susmuson kívül, ami felhívta a korábbi párosukra a figyelmemet. 
 - Mivel nem tudom ellenőrizni, hogy ténylegesen csak Ön fogyasztja-e az italt amit kedvezményesen vásárolna, a...hm...klienseire pedig ez nem vonatkozna, az ajánlatom a következő. Minden harmadik italból 30% árengedményt adok. Úgy gondolom, kezdetnek, így ismeretlenül ez is gáláns. - szólalok meg végül néhány másodpercnyi töprengés után. Végigsimítok a hajamon, és szemöldökömet felvonva nézek rá, mit szól ehhez, illetve van-e még bármi, amiben alkudozni szeretne.
2023.07.05. éjjel 1 óra körül




Vissza az elejére Go down
Silvius S. Hildenborough
Boszorkánymester

Silvius S. Hildenborough
Silvius S. Hildenborough


331
Kor :

New York
Tartózkodási hely :

2017. Dec. 16.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Pént. Júl. 21, 2023 10:24 pm




Cassandra & Silvius
The sugared scent of desire, leaks fuel in the fire
And fogs up perceptions
Cue the hazy hum that grips at your lungs

Words: 434 |Music: Ain't gonna call

Életem nagy részét egyedül éltem le. Nem kértem segítséget senkitől és semmitől, magam oldottam meg a problémáimat, nem bújtam senki szoknyája alá. Ha nem akarnék itt maradni, nem kellene még csak eltűnődnöm se ezen az ajánlaton. Azonban szorul a hurok a nyakam körül, de Venus idebilincsel, úgyhogy új időszámítás kezdődik. Együtt kell dolgoznom valakivel. Legalábbis megállapodást kell kötnöm valakivel.
Ha választhattam volna, nem egy vámpír mellett döntök. A halhatatlanságuk az egyetlen jó tulajdonságuk, de az a boszorkánymesterséggel is együtt jár. Mi, boszimesterek pedig hatalmas varázserővel rendelkezünk, ami rengeteg előnnyel jár. Úgyhogy feljegyeztem magamnak, ha mégis továbbállunk innen, legközelebb egy boszimester sztriptízbárjába térjek be.
Sikerült a tulajt egy pillanatra kizökkentenem a határozott és magabiztos nő szerepéből a huncut kommentemmel, és gondolatban vállon veregettem magam, milyen ügyes vagyok. Egy kicsit visszanyertem én is az önbizalmam, így, hogy tudom, nem egy kősziklával vitatkozom.
Az volt az érzésem, hogy a gúnyolódást igyekszik félretenni Cassandra, és komolyan beszélni velem. Nagyon régóta nem tárgyaltam senkivel ilyen hangnemben, általában a hullák megrendeléséhez nem kellenek ilyen erőfitogtatások. Én csak kikeverem a tutit, megbeszéljük miként, hogyan, hol, mikor, mennyiért, megtörténik a fizetés, és viszlát. Aki alkudozik az áraimból, azt elhajtom. Ha ennyire spúr vagy csóró, menjen és ölje meg maga puszta kézzel a rosszakaróját. Általában mindig visszatérnek hozzám.
Nem volt kétségem afelől, hogy leesett a nőnek, milyen szolgáltatást nyújtok. Kár tagadni, egy sima drogügyletre nem jött volna ide. Minden jól szituált, ide betérő üzletember minimum kokain hegyekben fürdött, a többi szerről nem is beszélve. A sima sarki kotyvalékot áruló dílerek pedig ilyen elit helyen nem fordulnak elő. Tehát nem maradt más, mint a bérgyilkolás. Mindig megbánom, hogy nem online folytatom a tevékenységemet, de annyira nem mozgok jól abban a világban.
Próbáltam pókerarcot vágni, ahogy részletezte az ő feltételeit, majd pimaszul elmosolyodtam, ahogy közelebb hajolt. Eltúlzó gesztusokkal mutattam, hogy mélyen elgondolkodtatott az ajánlata. Remek egy sorosok pattantak ki az agyamban, például: Ha természetben fizetnek nekem, az ügyfelemet irányítsam magához, vagy tőlem várja majd a kényeztetést? Azonban tudtam, hogy össze kell szednem magam, nem lenne jó elbaltázni ezt az üzletet, plusz ki tudja, milyen katonái rejtőznek a színpad mögött feszülő függöny mögött.
- A nincs hulla részbe az én testem is beletartozik, ugye? - kérdeztem végül hátradőlve. - Mert akkor lehetséges, hogy belemegyek a dologba. - feleltem ódzkodva. - Plusz törzsvendégeknek járó kedvezményre is igényt tartok. Mivel elég sokat leszek majd itt. - tettem hozzá, reménykedő mosollyal az arcomon.
Nem tetszett, hogy más segítségére voltam szorulva, a pénz nem volt lényeges. Alkudozhattam volna, de nagyon nem lett volna sok értelme még órákat cseverészni Cassandrával, még a végén kidobott volna, mint macskát szarni, tartja a szólás.




Vissza az elejére Go down
Cassandra Whitlock
Vámpír

Cassandra Whitlock
Cassandra Whitlock


450
Kor :

New York, Passion Club
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 05.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Szer. Júl. 19, 2023 4:31 pm

Cassandra & Silvius
Szándékosan fel sem veszem a megjegyzését ami a huncut vámpírokat illeti. Nem ma jöttem le a falvédőről, így pontosan tudom mit ért a jelző alatt. Nem fogadtam cölibátust, én magam is rendszeresen töltök kellemes órákat férfiakkal - persze megválogatva a partnereimet, nem dobom oda magam akárkinek. Számtalan szívet kellett már összetörnöm, akiket elcsábított fiatalos, gyönyörű külsőm, de hát nem is véletlenül akartam ebben az állapotomban megmaradni a halhatatlanságban. 
Persze egyik ilyen partner sem pótolhatja Jasper-t, még a nyomába sem érnek. Ő volt számomra a tökéletes férfi, épp ezért fájt, hogy eltűnt az életemből, de erre az érzelmi vonatra most nem ülök fel, Jasper szépen távozik agyam egy hátsó szegletébe, ahogyan az idő nagy részében. Rendezem vonásaimat, amik lehet, hogy a másodperc töredékéig kicsit megváltoztak, de pillanatokon belül ismét a kimért Cassandra ül a boszorkánymesterrel szemben.
Ha valamit megtanultam az évszázadok során az többek között a szituációk diplomatikus megközelítése és a megoldásra való törekvés, éppen ezért a következő pillanatban már nyugodt és kimért hangon mutatkozok be és folytatom. Bár csak keresztnevét árulta el, az is gyaníthatóan becenév (ha egyáltalán a valódi nevét közölte), mindenesetre megjegyzem, és a biztonsági főnökömmel (aki szintén vámpír, és hosszú évtizedek óta nekem dolgozik) utána nézetek, hátha valami bővebb információt ki tud róla deríteni, mint ami most a beszélgetésünk során esetlegesen kiderül.
- Igazán kedves Silva, hogy miattam aggódik, de felesleges. Tudok magamra vigyázni. - továbbra is cseng némi gúny a hangjában, így az enyémbe is költözik némi negédesség ahogy ezeket a szavakat kimondom, de aztán mély levegőt veszek, ismét rendezem vonásaimat és hangszínemet, mielőtt a kérdésére felelnék. Erős a gyanú él bennem, milyen üzleteket folytat, de nem mondom ki hangosan, pillantásom és a korábbiak elárulhatják ha jól figyel, nem vagyok naív.
-Tíz százalékot kérek az itt kötött megállapodásokból. Kizárólag a VIP szobákat használhatja ilyen célra, amit ugyanúgy ki kell fizetni, ahogy a belépőt is. Ezen kívül... - közelebb hajolok hozzá egyrészt hogy még kevesebb lehetőséget adjak hallgatózni, másrészt hogy szigorú tekintetemmel nyomatékot adjak a szavaimnak. - nincsenek hullák a báromban. - ismét kihúzom magam ültömben, és megcserélem keresztbe tett lábaimat. Minden bizonnyal kényelmesebb lenne, ha leülnék mellé a kanapéra, ám a köztünk lévő magasságkülönbség esetlegesen tekintélyvesztést okozhatna, így jó nekem az asztal szélén ülve, így fejünk nagyjából egy magasságban van. 
- Nos, Silva? - kérdezem, és egy halvány, hűvös mosoly jelenik meg a szám szélén. Ha tényleg bérgyilkos ahogyan én azt sejtem, akkor nem keveset keres egy-egy üzleten, 10 aprócska százalék igazán nem oszt nem szoroz számára, már ha nem túl kapzsi. Plusz ugyebár nekem csenget a kassza a belépőknél is, ami pluszban pompás.

2023.07.05. éjjel 1 óra körül






A hozzászólást Cassandra Whitlock összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 24, 2023 1:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Silvius S. Hildenborough
Boszorkánymester

Silvius S. Hildenborough
Silvius S. Hildenborough


331
Kor :

New York
Tartózkodási hely :

2017. Dec. 16.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Vas. Júl. 16, 2023 6:02 pm




Cassandra & Silvius
The sugared scent of desire, leaks fuel in the fire
And fogs up perceptions
Cue the hazy hum that grips at your lungs

Words: 498 |Music: Ain't gonna call

Komolyan, nem hiszem el, hogy nincs egy nyugodt percem sem az elmúlt időszakban. Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Már dolgozni se lehet anélkül, hogy mások ne zavarjanak meg minden egyes adandó alkalommal? A pénzem még kitart egy ideig, de jó lenne nem örökre elhúzni a visszatérést. Bár többségében halhatatlanoknak teljesítek megbízásokat, tehát néhány hónapnyi kihagyás nekik egy szempillantásnak tűnik csupán, azért ebben a szakmában jobb mindig elérhetőnek lenni. Nem szabad kikopni, mert jön a konkurencia, és volt ügyfélköröm - nincs ügyfélköröm. Nehezebb az imidzsem újraépíteni, mintsem kicsit megtépázva melózni. Sokszor kezdtem már újra új városban, és így is vannak hűséges ügyfeleim, akik akár az ország másik végéről, vagy akár Európából is megkeresnek. Gyakran kell nemet mondanom nekik, de aztán persze van az az ajánlat, amiért megéri a franciákat és a mocskot szagolni Párizsban. Sajnos, ők nem a többség. Az állandó jelenléthez muszáj vagyok a helyiekre támaszkodni.
Szóval a szabadságolás nem opció. Pedig ahogy a tulajdonosnő igyekezett felülkerekedni, nem tudtam másra gondolni, csak arra, hogy nekem ehhez nincs mentális erőm. A nagyfiús sértését is csak egy széles mosollyal honoráltam.
- Ó, volt nekem dolgom huncut vámpírokkal. - feleltem, miközben sok-sok éjszaka emléke, mint egy diavetítés, lepergett lelki szemeim előtt. Hideg, selymes érintések, hosszú esték a lakásomban, vérfakasztó csókok és harapások... Volt ott náspángolás rendesen. Majdnem kicsúszott a számon, hogy ő rá is ráférne egy hasonló éjszaka, de ráharaptam a nyelvemre. Nem voltam kíváncsi, milyen szigorú arccal tromfolna le engem sokadjára. Mondjuk, meg kell hagyni, egészen ijesztő tud lenni a nő. Nem csak én feszültem be tőle, de az ügyfelem sima agyáig is eljutott a helyzet komolysága, és eliszkolt.
- Szuperek vagyunk együtt. - mosolyogtam a nőre, reméltem, sikerül oldani a köztünk lévő feszkót. Nem akartam bajt, ő se akart bajt, csak a nagy pofámnak nem tudok parancsolni, az a baj. Sóhajtottam egyet. Felém nyújtott kezét elfogadtam, és magam is bemutatkoztam. - Silva. - szemem kissé összeszűkült, a hirtelen hangváltás okát próbáltam megfejteni.
Ajánlata hallatán hátradőltem, vállaimat leengedtem kissé. Összehúzott szemöldökkel figyeltem az elszánt arcát. Professzionális bestia, gondoltam magamban. Két választási lehetőség volt előttem - újra az utcára megyek, vagy szerzek egy biztonságos helyet, ahol akár még vigyáznának is a fejemre, még ha csak a nyugalom megőrzése is volna a céljük. Nem kell engem szeretni. Elég, ha az érdekeink egybeesnek. Felkeltette az érdeklődésemet ez az utóbbi opció, és alig vártam, hogy meg tudjam, mi lesz ennek az ára.
- Örülök, hogy végre a tárgyra tértünk. - kezdtem, próbáltam a gúnyt száműzni a hangomból, bár ezt a képességet még nem sikerült igazán elsajátítanom. - Az a legjobb mindenkinek, ha minél kevesebb részletet osztok meg mással. Nem akarnám, hogy magácska veszélybe sodródjon. - Mosolyogtam, és tudtam, nem igen sikerült normális hangnemet megütnöm. Idióta Silva! - Ha maradnék - folytattam - mi lenne az ára? - A fejemmel bólintottam egyet kérdőn. Lehet megérné a dolog. Persze még mindig ott van a hátulütője - megint függenék valakitől. Még többen lennének beavatva a dologba, még több személyben kellene megbíznom, ami most jelenleg elég nagy kihívásnak tűnt.




Vissza az elejére Go down
Cassandra Whitlock
Vámpír

Cassandra Whitlock
Cassandra Whitlock


450
Kor :

New York, Passion Club
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 05.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Hétf. Júl. 10, 2023 5:59 pm

Cassandra & Silvius

A stílus, amit magára vesz a férfi mai modern 21.századi kifejezéssel élve flegma, és számomra az egyik leginkább visszataszító és bosszantó dolog. Mindezt azonban kifelé nem mutatom, még csak annyival sem, hogy jobban kitáguló orrcimpával szívom be a levegőt. Nem fogom neki megadni azt az örömöt vagy lépéselőnyt, hogy azt gondolhassa, ki tud fogni rajtam.
Mivel halandó és boszorkánymester kvázi ugyanúgy néz ki, nem kérdés, hogy megpróbálom pillantásommal hipnotizálni, de akaratom falakba ütközik. Hmm ilyen nem mostanában fordult elő, igen erős akarata van, és elég tapasztalt ahhoz, hogy ne engedjen a megbűvölésnek.
-Nem kell itt a nagyfiút játszani, nem áll jól magának.- mosolygok rá negédesen, nem feszélyezve magam attól, hogy közelebb hajolt hozzám. Így külső szemlélő azt hiheti, csak beszélgetünk, direkt nem is emelem fel a hangomat, nehogy hallgatózni támadjon kedve valakinek. A tenyérbemászó arckifejezés miatt még azt is hihetik, hogy épp flörtölünk, ami látszatnak - egyelőre - tökéletes.
-Elnáspángolni? Milyen vámpírokkal találkozott eddig, hogy ez jut egyből eszébe? - nevetek fel gúnyosan, na nem mintha ez úgy istenigazából szórakoztatna. -Higgye el, ha valóban kihúzza a gyufát, azoknak sokkal komolyabb retorziója lesz. - hangomban jeges fenyegetés jelenik meg, és valószínűleg a pillantásomban is felcsillan, mert amikor a nagydarab vámpír nem ért a szóból, és rávillantom a tekintetemet egy partra vetődő bálna kecsességével tápászkodik fel, és indul el kifelé. Nem gondolnám, hogy baj lesz vele, szerintem az is csoda, ha meg tudja különböztetni a jobb kezét a baltól. Vannak, akikre kár pazarolni a halhatatlan öröklétet…
Egy pár pillanatra oldalra fordulok, megbizonyosodva arról, hogy kifelé indul, majd a szememet forgatom csak, amikor nekimegy az egyik kanapénak, annyira bámulja Sonját a színpadon. Na de elég belőle, a boszorkánymester problémásabb esetnek tűnik.
Veszek egy mély levegőt, mielőtt ismét megszólalnék, nem hagyom magamon eluralkodni a dühöt. Ha a vérszomjamat megtanultam visszafogni, érzelmeim kordában tartása már igazán nem jelenthet problémát. -Kezdjük elölről. - felé nyújtom a kezem, immár nyoma sincs a hangomban a gúnynak, és ez így is fog maradni egészen addig, amíg nem ad okot az ellenkezőjére. -Cassandra vagyok, enyém a hely, bár erre gondolom már rájött. Őszinte leszek, nem örülök, hogy magánbizniszt folytat a báromban az engedélyem nélkül. Volna szíves beavatni, hátha megegyezésre tudunk jutni, vagy inkább angolosan távozik, és nem teszi be ide többé a lábát? - opciókat kínálok neki, és türelmesen hagyom, hogy mérlegelje, mit is akar tenni. Van sejtésem miről is folyt a diskurzus azelőtt, hogy idejöttem. Felőlem mindenki úgy keresi a kenyerét ahogy akarja, de itt vannak bizonyos szabályok, amiket igenis illik betartani.

2023.07.05. éjjel 1 óra körül





Vissza az elejére Go down
Silvius S. Hildenborough
Boszorkánymester

Silvius S. Hildenborough
Silvius S. Hildenborough


331
Kor :

New York
Tartózkodási hely :

2017. Dec. 16.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Hétf. Júl. 10, 2023 4:15 pm




Cassandra & Silvius
The sugared scent of desire, leaks fuel in the fire
And fogs up perceptions
Cue the hazy hum that grips at your lungs

Words: 423 |Music: Ain't gonna call

Nem mondhatom, hogy nem feszélyezett a nő magabiztos fellépése. Persze egy ilyen klubot, amiben hemzseghetnek az Alvilágiak, kizárólag erős marokkal lehet vezetni. A nőkben pedig ott az a plusz diplomácia, amivel kevés férfi rendelkezik. Aki meg igen, az nagyon könnyen talpnyaló politikusnak áll. A nőknél persze ez elvárt dolog, szinte így nevelik őket. Az erős nő rafinált. Az erős nő mosolyogva teszi el láb alól az ellenségeit.
- A privát beszélgetésünk részleteibe inkább nem avatnám be önt. - feleltem szkepticizmusára, bár lerítt róla, hogy nem fogja bevenni a szar hazugságaimat. Sosem voltam jó hazudozó. Lehetőleg elkerültem azokat a szituációkat, ahol valótlant kellett állítanom, a gyors lelépés egyszerűbbnek bizonyult szinte mindig. A csúsztatás tanulható művészet, de én túl lusta vagyok ahhoz, hogy elsajátítsam minden csínját-bínját. A menekülés és bujkálás pedig természetesen jön számomra.
A vezető nem tágított, elég meggyőzően bámult engem. Mindketten felmértük, hogy az ügyfelem komolytalan tárgyalópartner, és hálás voltam neki, hogy csukva tartja a nagy pofáját. Legalább annyit sikerült felfognia, hogy nem érdemes mélyebb gödröt ásnia nekünk.
Egyértelműen nem vette be, amit szerettem volna a torkán lenyomni, de elképesztő pofátlanság volt rajtam használnia a képességét. Kérdésére felhúztam a szemöldökömet, és annyira elképedtem, hogy szó szerint hátra kellett kicsit dőlnöm. Mellkasomban feléledt a harag tüze. Éreztem, ahogy kissé megzavarodnak a gondolataim, és nem tudtam elhinni, ami történik. Ha halandó lettem volna, már elvesztettem volna a saját akaratomat, de szerencsémre én is a sötétség gyermeke vagyok. Erővel ugyan, de sikerült visszahódítanom saját magamat. Ebben főleg a bennem duzzadó méreg segített hozzá. Ha elvesztem a fejét, ott sajnos általában bajba sodrom magam a nagy pofámmal.
- Oké, hagyjuk a szarságokat. Boszorkánymester vagyok, így ez a megbűvölés dolog rajtam alig hatásos. - Hajoltam előre bizalmasan. Ha így akarunk játszani, így játszunk. Nehezemre esett visszafogni magam, a nyelvemen táncolt a "kibaszott vámpírok" kifejezés, de úgy gondoltam, ebben a helyzetben muszáj megőriznem a modoromat.
- Elhiheti, hogy nem terveztem csoportos öngyilkosságot szervezni egy ilyen formás nőkkel teli helyen. - mosolyogtam tenyérbemászóan. Pillantásom akaratlanul is a szőke táncos fele vándorolt, de pár másodperc múlva ismét a főnöknőre fókuszáltam.
- Esetleg szeretne bevinni az irodájába elnáspángolni? - A szavak csöpögő gúnytól voltak nehezek, éreztem, hogy eltorzul az arcom. A sok-sok évem alatt illett volna dühkezelési technikákat tanulnom, de hiába - a démoni véremet le se tagadhatom. Sejtettem, hogy rossz vámpírnál húzom ki a gyufát, de nem mehettem el amellett, hogy el akart bűvölni. Engem!
Az ügyfelem felé fordultam.
- Majd folytassuk ezt holnap. - intettem neki, remélve, elhúzza a csíkot. Egy ideig bámulnom kellett, hogy leessen mit szeretnék elérni nála.




Vissza az elejére Go down
Cassandra Whitlock
Vámpír

Cassandra Whitlock
Cassandra Whitlock


450
Kor :

New York, Passion Club
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 05.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Hétf. Júl. 10, 2023 10:21 am

Cassandra & Silvius

Magamban elégedetten nyugtázom, hogy a kisebbik termetű férfi ha nem is megijed attól, hogy feléjük közelítek, de látványosan befeszült. Halandó szem talán ezt észre se vette volna, de az én 450 éves tapasztalatom, no meg a jó szemem és orrom az ilyen dolgokhoz segítségemre van.
- Ühüm, minden bizonnyal. - bólogatok nem kevés szkepticizmussal, majd megcserélem keresztbe tett lábaimat, jobb könyökkel megtámaszkodom a térdemen, így hajolva hozzájuk közelebb. Természetesen ügyelek arra, hogy a blúzomba ne engedjek túl nagy belátást, az urak ilyen jellegű szórakoztatására fizetem a csinosabbnál csinosabb táncos lányokat.
- Szóval két cimbora eljön egy sztriptízbárba csak csevegni. Anélkül, hogy bármit is fogyasztanának. - ez a része jelenleg most egyébként kevésbé aggaszt, szépet kaszálok én már azon, hogy egyáltalán itt vannak és kifizették a belépődíjat. A célom mindössze az, hogy jelezzem nekik, nem ma jöttem le a falvédőről, észreveszek mindent. Szeretném elérni, ha feszélyezné őket a szituáció annyira, hogy ne akarjanak átverni, bár ahogyan én blöffölhetek, ugyanúgy ők is, hiszen nem tudhatom pontosan mik-kik ülnek velem szemben. Arcomon továbbra is magabiztosság ül, ahogy felveszem a szemkontaktust először az egyikkel majd a másikkal, de végül azon állapodik meg a tekintetem, aki eddig is beszélt. A nagydarab férfi elég bambának tűnik. Épp csak egy pillantást vetek az asztalra kerülő bankóra, de ennyire könnyen nem vagyok megvesztegethető, üzleti véna ide vagy oda.
-Megkérdem tehát még egyszer. Félreértettem-e amit hallottam az imént? Vagyis megölelni akarnak valakit, és az eltenni láb alól csak egy ténylegesen padlón lévő zavaró objektumra vonatkozott? nem csupán szavakkal kérdezem, a vámpírlét adta megbűvölés képességével óhajtom kihúzni az igazat a férfiból. Természetesen tudom, hogy nem az általam felvázolt békés forgatókönyvről cseverésztek, de szeretném minél inkább feltűnésmentesen intézni a dolgot.

2023.07.05. éjjel 1 óra körül





Vissza az elejére Go down
Silvius S. Hildenborough
Boszorkánymester

Silvius S. Hildenborough
Silvius S. Hildenborough


331
Kor :

New York
Tartózkodási hely :

2017. Dec. 16.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Vas. Júl. 09, 2023 9:42 pm




Cassandra & Silvius
The sugared scent of desire, leaks fuel in the fire
And fogs up perceptions
Cue the hazy hum that grips at your lungs

Words: 321 |Music: Ain't gonna call

A megérzéseim általában igen jók. Rengeteg csávából húzott már ki az intuícióm, egyszerűen a csontjaimban érzem, ha valahonnan el kell húznom a csíkot. Ez az egyik oka, hogy 300 évet képes voltam megélni bérgyilkos boszorkánymesterként. Pedig volt már párszor vérdíj a fejemen, voltam már igen necces helyzetekben. Viszont tudtam, hogy el kell húznom onnan a csíkot - így vagyok még ma is itt.
Ugyanezt éreztem, amint az elegáns, professzionális szerelésbe öltözött nő jött felém. Tudtam, hogy VIP szobát kellett volna kérnünk, de én vagyok annyira garasoskodó, hogy fájt volna kifizetni, a balekot itt mellettem, pedig nem lehetne éppen a legélesebb késnek nevezni. Mindig ügyelek a diszkrécióra, nehogy lebukjak, viszont féltem a seggem, így nem maradhattam most kettesben senkivel. Még nem tapasztaltam ki, hogyan adaptálódhatnék az új helyzethez. Mindig azt vallottam, hogy minek változtatni valami olyasmin, ami bevált? A kényszer azonban nagy úr. A nyilvános helyeken történő üzletkötéssel pedig kevés tapasztalatom van. Utólag persze már egészen olcsónak tűnt a szoba ára. Reménykedtem, hogy elmegy mellettünk a nő, de kétségtelenül idetartott. Tippre nem luxusprosti volt, ők negédesebb mosolyt erőltetnek magukra, miközben potenciális ügyfelek felé tartanak. Próbáltam az arcomról eltüntetni a feszültséget, ahogy mellénk lépett, és megszólított bennünket. Egészen fiatalnak tűnt - ez a baj a halhatatlanokkal. Sosem tudhatod pontosan, mennyire tapasztaltak, mennyit éltek meg, hiszen kívülről a legtöbbjük igen fiatal. Márpedig az éjszakai életet ők uralják ebben a városban.
- Szép estét Naccsasszony! - köszöntöttem a nőt, aki ezek szerint a klub vezetője. - Milyen bajra gondol? - kérdeztem, majd egy villámgyors pillantást vettettem a színpadon vonagló lányok felé. - Csak beszélgettünk itt az öreg barátommal. - Csaptam az ügyfelem vállára.
Mennyit halhatott meg? Cseppet se örülök, hogy ez így alakult. Egyik kezemmel elővettem egy ötven dolláros bankjegyet, amit a legközelebbi lánynak terveztem adni, amint újra egyedül maradunk, hogy az asztalunknál táncolva eltakarjon minket az árgus szemek elől. Viszont a csinos klubvezető nem igazán tervezett tágítani. Nekem pedig egyre magasabbra szökött a vérnyomásom.




Vissza az elejére Go down
Cassandra Whitlock
Vámpír

Cassandra Whitlock
Cassandra Whitlock


450
Kor :

New York, Passion Club
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 05.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Szomb. Júl. 08, 2023 4:16 pm

Cassandra & Silvius

Alig pár nap telt el azóta, hogy az az idióta holdkóros vámpír úgy döntött, magasról tesz mindenre és mindenkire, és a clubom egyik VIP szobájában vacsora címszóval megöli az egyik legjobb táncosomat. A 8-as szoba azóta is le van zárva, a takarítás és fertőtlenítés már megtörtént, viszont a szőnyeg menthetetlen volt, és holnapra ígérte a szállító. Természetesen ez némi bevételkiesés, de az semmi ahhoz képest, hogy Joshua halálát is valahogy el kellett tusolni.
Az elmúlt napokban kerestem az utódját, most is épp az egyik delikvenst kísérem ki a Ladies on the stage helyiségből. Ígéretesnek tűnik, holnap bejön egy próbanapra és majd kiderül minden. Reméljük beválik, nem gondoltam volna, hogy New York-ban ilyen nehéz megfelelő táncosokat találni, bár tény, hogy nem engedek ide akárkit, elég magas igényeket támasztok a beosztottjaimmal szemben. A tökéletesből nemigen szeretek engedni, már halandóként is ezt az elvet vallottam, vámpír létemben sincs ez másképp.
Elégedetten simítok végig ma estére szoros kontyba fogott barna hajamon, majd a fehér elegáns blúzomon, aminek alja szűkre szabott sötétkék térdig érő ceruzaszoknyába van betűrve, lábamon az elmaradhatatlan magassarkú. A pult felé indulok, egyelőre maradva itt, többnyire ugyanis a másik helyiségben vagyok, nem mintha feszélyeznének a női táncosok, sőt, kifejezetten kellemes látványt nyújtanak még úgy is, hogy én a másik nemet preferálom.
Nem jutok el a pultig, mert éles szemem ide-oda suhan a teremben inkább megszokásból, mint konkrét céllal, de kiszúrok egy gyanús párost. Összeakad a tekintetem az egyikükkel, akit szerintem még sosem láttam itt. Azért keltettek gyanút, mert még a zene mellett is meghallottam az “eltenni láb alól” kifejezést, ami meglengeti a vörös posztót a szemeim előtt az említett pár nappal ezelőtti események fényében.
Feltűnésmentesen váltok irányt, mintha alapból erre indultam volna, hiszen nem szeretném magamra felhívni a figyelmet. A kanapé előtti asztalra ülök velük szemben, formás lábaimat elegánsan keresztbe téve.
-Szép estét uraim. Minden bizonnyal rosszul hallottam az imént, ugye nem készülnek semmi bajt okozni a klubomban? - hangom nyájas, de szigorú él csillan benne, fiatal és csinos külsőm ellenére érezhetik a kisugárzásomból, hogy velem bizony nem érdemes ujjat húzni.


2023.07.eleje. éjjeli órák





Vissza az elejére Go down
Silvius S. Hildenborough
Boszorkánymester

Silvius S. Hildenborough
Silvius S. Hildenborough


331
Kor :

New York
Tartózkodási hely :

2017. Dec. 16.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠ Csüt. Júl. 06, 2023 12:18 am




Cassandra & Silvius
The sugared scent of desire, leaks fuel in the fire
And fogs up perceptions
Cue the hazy hum that grips at your lungs

Words: 433 |Music: Ain't gonna call

A legutolsó kis baki óta, ha megbízást akarok szerezni, általában nyilvános helyen találkozom a potenciális ügyfelekkel. Így elkerülhetem, hogy egy sikátorban észrevétlenül kicsináljanak, majd odadobjanak a farkasoknak, hogy megvacsorázzanak a kis testemből. Erre tökéletesek a mindenféle sztriptízbárok - nagyon könnyű elvegyülnie az ügyfélkörömnek, sőt, gyakran maga a célpont is ilyen helyen tér örök nyugovóra. Sok a magára maradt ital, amibe egyszerűen bele lehet cseppenteni ezt-azt. Na, meg persze magam is könnyen megtalálom a helyem ebben a világban, élvezem a műsort, nem tagadom.
A mai találkozót a Passion Club nevű helyre beszéltem le egy vámpírral. Meglepő, milyen gyakran keresnek fel engem a vérszívók, bár figyelembe véve, hogy ha maguk állnának bosszút személyesen minden kis hülyeségért, pillanatok alatt klán-háborút robbantanának ki, érthető. A klub elég exkluzívnak tűnt, úgyhogy a szokásos szerkómat a legdrágább ingemre cseréltem, és egy hasonló kaliberű órával bolondítottam meg az összhatást. A cigarettámat a nadrágom zsebébe süllyesztettem, gyújtóra pedig nem volt szükségem, így léptem ki a lakásom ajtaján. A pénzes üzletemberi imidzsemet azonnal leromboltam azzal, hogy gyalog tévedtem oda, de szépen mosolyogtam a biztiőrökre, és kifizettem a belépő árát. Mentálisan feljegyeztem magamnak, hogy ezt is építsem be a munkadíjamba, majd a három lehetőség közül balra vettem az irányt. Ha VIP szobában akarja megbeszélni a dolgot - márpedig a privát helyszín igencsak el kellene nekünk -, akkor azt ő fogja fizetni már. Egy pompás teremben találtam magam, ahol a színpadon elképesztően csinos, és majdnem meztelen nők ringtak a zene ritmusára. Meg kellett vallani, tényleg exkluzív volt a klub. Nem a tipikus lecsúszott, kétségbeesett táncoslányokon legeltethettem a szemem, hanem igazi elit bombázókon. A terem egyik végén található üres kanapéhoz sétáltam, hátradőlve letelepedtem, és az egyik szőke táncoshölgy idomait simogattam a pillantásommal. Úgy tűnt kiszúrt, de valószínűleg nem mozgattam meg a fantáziáját eléggé, mert el is fordította a fejét. Sebaj, gondoltam, majd bámulok mást. A valóság azonban az volt, hogy ő volt a legszebb ezen az estén. Szinte mindent megmutatott anélkül, hogy csupaszon lépett volna színpadra. Vissza-visszakúszott rá a tekintetem, de hirtelen megzavart a szórakozásomban egy mellém lehuppanó alak. Szinte az ölébe dőltem, annyira lehúzta a kanapét, sokkal nehezebb volt nálam a fazon. Összeszedtem magam és felé fordultam. Egy nagydarab vámpír volt, nekem pedig kétségeim sem támadtak afelől, hogy vele beszéltem a múltkor. Kezet nyújtottam felé, de az alak bizalmatlanul bámult rá.
- Ha nem, hát nem. - feleltem, és belekezdtem a részletek megbeszélésébe. Mint sejtettem, egy másik vámpírt szeretne eltenni láb alól, de mielőtt megoszthatta volna velem a miértet - amire amúgy cseppet se vagyok kíváncsi - a szemem sarkából megpillantok valakit. Egyből rossz érzés kerít a hatalmába, és a figyelmemet a bosszúvágyó halhatatlanról rá irányítom.




Vissza az elejére Go down
Admin
Vezetõség

Admin
Admin


mindenhol
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Kanapé Empty
TémanyitásKanapé ↠ Szer. Júl. 05, 2023 1:08 pm

..................................................



Vissza az elejére Go down
https://shadowhunters.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom




Kanapé Empty
TémanyitásRe: Kanapé ↠




Vissza az elejére Go down
 
Kanapé
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kanapé

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: