Ozzy Brixton
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Ozzy Brixton


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Ozzy Brixton Empty
TémanyitásRe: Ozzy Brixton ↠ Hétf. Júl. 03, 2023 3:05 pm

Elfogadva!
Kedves Ozzy!
Nagyon örülök neked, hiszen te vagy az első tagunk az újranyitás óta, remélem nem fogod megbánni, hogy bízalmat szavaztál számunkra. Ozzy Brixton 128398905
Az írásod nagyon könnyed, jól eső olvasmány a mai meleg napon. Kimondottan szeretem ahogy fogalmazol, és ahogy olvastam, szinte láttam magam előtt ezt a pb-t, tökéletes választás lett a történetedhez.
Ne feledd, bármi segítség kell, dc-n vagy pm-ben megtalálsz. Smile Menj kérlek foglalózni, esetleg hirdesd meg a lányod és vesd bele magad New York utcáiba.

Shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Ozzy Brixton
Vérfarkas

Ozzy Brixton
Ozzy Brixton


35
Kor :

New York
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 02.
Csatlakozás ideje :


Ozzy Brixton Empty
TémanyitásOzzy Brixton ↠ Vas. Júl. 02, 2023 3:41 pm

Orson Cooper Brixton
If it has tits or tires, I can make it squeal.



faj: vérfarkas

kor: 34

születési idő/hely: 1988. 11. 28., Sacramento
becenév: Ozzy, Oz

play by: Charlie Hunnam

foglalkozás: benzinkutas


Mondj egy mesét

tumblr_inline_ocmfzipF8e1rifr4k_500.gifEgy Sacramento környéki kisvárosban nőttem fel, annak minden vidéki szépségével együtt, meg persze a hátrányaival is. A szüleim farmján melóztunk a testvéreimmel már egészen korán, hamar megtudtuk, hogy mindenért meg kell dolgozni. A kisváros az a hely, ahol mindenki jobban tud rólad mindent, és ezt nem is félnek a tudtodra adni a kisboltban, vagy a termelői piacon szóba elegyedve. De legalább tuti, hogy a szomszédnak gyanús, ha nem látott mozgást a házad környékén néhány napja, szóval nem tudsz megmurdelni úgy, hogy ne találjon meg még a zsaruk előtt egy bio-térfigyelőkamera.
Na ez volt az a hely, ahol én már viszonylag korán kilógtam a sorból, pedig itt rohadjak meg, ha nekem nem megfér egymás mellett a Take Me Home, Country Roads és a Born to Be Wild! De hát így jár az, aki demokratának túl republikánus, republikánusnak meg túl demokrata, vagy mi.
Nem vagyok szent, ezt én is tudom. Viszont ezt soha nem is akartam elhitetni senkivel. Mindenesetre kvázi tökéletesen ott maradtam a sok lokálpatrióta közt vidéken, ahol mindenki jobban tudja nálam az alvilági üzleteimet - dögöljek meg, nincs annyi, mint amennyit visszahallok! -, meg ahol a szomszéd öregek minden alkalommal beanyáznak az ablakból kiabálva, ha meghallják a motorom, és ahol az összes szakadt luvnyának legalább egyszer belemásztam a bugyijába.
Ebben az egész nyomorromantikában az volt az egyetlen rusnya szőrszál, mikor huszonhárom voltam, és egy görbe estém a szokásosnál is görbébben végződött. Na jó, mondjuk ki, vérfarkassá változtattak a picsába. Nem lett egyszerűbb az életem tőle, az biztos. De megtanul vele együttélni az ember, még ha sokszor nehéz is az ilyesmi egy pletykás vénekkel teli városban.
Azt mondhatnám, hogy minden szar ellenére egész okés a nyomorult kis életem. Aztán jött a levél, kézzel írva, gyöngybetűkkel, apró firkálásokkal és javításokkal New Yorkból.
Ennek hála pedig néhány nappal később már az Interstate 80-ason találtam magam egy 2800 mérföldes úton.

"Kedves ...!

Nem tudom, hogyan hívjalak, hiszen a neveden fura lenne. De minden más is fura lenne. Nem akartam messengeren írni, hogy azonnal láss, meg amúgy is rohadt nehéz volt kiderítenem a címedet ilyen messziről, de azért én téged csekkoltalak a neten.
Ez most így furcsa lesz, de a lányod vagyok. Valószínűleg nem tudsz rólam, és anya nem is akarja, hogy tudj, én is csak a régi cuccai közt találtam ezt-azt, ami alapján elindulhattam. Meg akarom ismerni az apukám. A nevelőapám, akiről eddig azt hittem, tényleg az apám, nem jófej, te viszont a képeid alapján annak tűnsz. Igazából... nem is tudom, mit akarok, meg ez a levelezősdi is nagyon fura. Azért a levél végén meghagyom a telefonszámom, keress, ha megismernél, ha tudni akarsz rólam, kérlek! Anya kibukott, mikor megtudta, hogy tudok rólad, szóval ha még megvan valamelyik elérhetősége, ne szólj neki!

U.i.: Menő a mocid.

Várom a válaszod!
A lányod"



Shadowhunters FRPG:



Vissza az elejére Go down
 
Ozzy Brixton
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: