Some sort of family drama
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Some sort of family drama


Ozzy Brixton
Vérfarkas

Ozzy Brixton
Ozzy Brixton


35
Kor :

New York
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 02.
Csatlakozás ideje :


Some sort of family drama Empty
TémanyitásSome sort of family drama ↠ Hétf. Júl. 03, 2023 8:52 pm

Babygirl
Álmodd meg a jövőt


faj: valószínűleg mondén, de ha anyuci árnyvadász volt, akár az is lehet, de egyeztethetünk

kor: 14-16

foglalkozás: diák
státusz: ELKELT

play by: Milly Alcock? (Esetleg Sophia Lillis?)

tartózkodsi hely: New York


Mélyen a felszín alatt

A lányom vagy; a lányom, akinek a létezéséről pár héttel ezelőttig mit sem tudtam.
Írtál nekem egy levelet, amiben kicsit sem köntörfalaztál, és közölted, hogy anyád - az exem, akit szintén ezer éve nem láttam - cuccai közt turkáltál, és innen tudtad meg, hogy az apád valójában nem is az igazi apád, csak egy faszi, akinek a nevét viseled. Talán anyád még terhesen jött össze vele, talán legkésőbb egy-két éves korodban és utólag papírozták ezt le, mindenesetre úgy nőttél fel, mintha ő lenne az apád. Nem jöttök ki jól, ennyit tudok, de miért nem? Ugye nem bánt téged?
Rohadt fura a tudat, hogy még 35 se vagyok, erre felbukkan a kamasz, szinte felnőtt lányom. Sosem gondolkoztam azon, akarok-e kölyköt, de amikor megtudtam, hogy létezel, tudni akartam, nem átbaszás-e az egész. Találkoznunk kell. Egyelőre anyád tudta nélkül, de meddig fogod tudni titkolni, hogy felkerestél? Hiszen azt már tudja, hogy tudunk egymásról.

// Pb, név, személyiség szabadon alakítható, a fajjal kapcsolatban is meggyőzhető vagyok, lehet mondén, vagy árnyvadász, csinálhatunk belőle vérfarkast vagy vámpírt, tényleg szabad kezed van. A neve abszolút szabadon választható, Ozzynak nyoma sincs a papírjaiban, csak a lány anyjának régi naplójában, esetleg régi fényképeken.
Bármit kihozhatunk belőle, én szeretném, ha egymásra találnának, bénázhatnak egy sort az új helyzet miatt, lehet Ozzy pozitív/negatív csalódás neki az elképzelthez képest... Végtelen a lehetőségek tárháza.
A pb csak ötlet, én hagynám szöszi/vörös vonalon, ha a felsoroltak nem tetszenek.
Gyere-gyere!  aww //


Shadowhunters FRPG



ex-small-town girl
Álmodd meg a jövőt


faj: valószínűleg mondén, de árnyvadász is lehet, ha jól titkolta

kor: 32-34

foglalkozás: amit szeretnél
státusz: SZABAD

play by: Amy Adams? (cserélhető)

tartózkodsi hely: New York


Mélyen a felszín alatt

Az exem, a gyermekem anyja, egy se veled-se nélküled kapcsolat egy ronda szakítással.
Te is abban a kaliforniai kisvárosban nőttél fel, ahol én. Azon a környéken, ahol nem ám a turisták által elképzelt tengerparti paradcsom van, hanem ahol mérföldekig nincs más, csak rohadt meleg, ahol pletykásak a szomszédok, ahol nincs semmi, csak sivatag, meg farmok - amit te személy szerint sosem szerettél.
Középsuliban jöttünk össze, de folyamatosan viharos volt a kapcsolatunk, és mielőtt leléptél, végleg elég rondán szakítottunk is. Valójában szerintem csak azért voltál velem, mert ezzel lázadtál a magad módján, pedig ezen kívül mindig jókislány voltál, de a szüleid tökre utáltak engem, a tiltott gyümölcs meg édesebbnek tűnt.
Hát nem is voltunk soha egyhuzamban együtt többet néhány hónapnál, de amikor igen, akkor mindig együtt kajáltunk az egyik helyi étkezdében, még mindig emlékszem, hogy állandóan a hülye csokis-meggyes shake-edet fizettem; meg rengetegszer csak úgy fogtuk magunkat és leléptünk egy-egy éjszakára motorral, apád meg mindig be akarta verni a pofámat, miután röhögve hazamentünk és kitettelek a ház előtt. Máskor meg üvöltve veszekedtünk, te sírógörcsöt kaptál, én agyfaszt, és úgy karmoltál meg csapkodtál, mint egy elcseszett vadmacska.
Tulajdonképpen nem passzoltunk össze, te szabadulni akartál erről a világvégéről, és mindig is a nagyvárosi életre meg a lehetőségekre vágytál, de még csak nem is akartál államon belül maradni. Tudtam, hogy elmész, de végül csak pletykáit hallottam annak, pontosan hova, és nem is hallottam felőled hosszú évek óta.
Hogy meg se álltál a nagy almáig, New Yorkig, azt a közös lányunktól kellett megtudnom. Ahogyan azt is, hogy ő egyáltalán van ezen a világon. Lehet, hogy rondán váltunk el, de azért bassza meg, legalább elmondhattad volna!
Én nem változtam sokat, maximum csak külsőleg, na de te? Hiszen valószínűleg hamarosan újra látjuk egymást, aminek gondolom se te, se a férjed nem fog örülni. Lehet, hogy egy vidéki motoros suttyó vagyok, de a kölykömhöz jogom van.

// Vele kapcsolatban szintén szabad kezet adok. Valószínűleg középsuli után lépett le; hogy egyidősek-e Ozzyval vagy 1-2 évvel fiatalabb, azt rád bízom, de mindenképp kb. 18-19 évesen esett teherbe. Hogy ezt mikor tudta meg, vajon már akkor, mikor lelépett a városból, vagy még pont azelőtt, szintén rajtad múlik, ahogy a későbbi élete is, annyi fix, hogy van férje, aki vagy a kezdetektől vele van, vagy nem sokkal a lány születése után jöttek össze és a nevére vette.
Hogy most hol tart ezen kívül az életben, van-e más gyereke, mit dolgozik stb., az számomra kevésbé fontos, szóval minden rád van bízva ilyen téren, jöhet, amit szeretnél.
Újra összehozni nem akarom őket, ez semmiképp nem egy romantikus hirdetés, de erősen bekavarós családi dráma, amit bármerre elvihetünk aztán.
Pb csak ötlet, neve teljesen szabad, faja a fentebbiek szerint.
Várlak  *.* //


Shadowhunters FRPG



Vissza az elejére Go down
 
Some sort of family drama
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: