Oliver Dragomir
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Oliver Dragomir


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Oliver Dragomir Empty
TémanyitásRe: Oliver Dragomir ↠ Szer. Júl. 20, 2016 3:55 pm

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Kedves Oliver,
Nos már előre látom azt, hogy nem lesz könnyű dolgod az újonnan szerzett tanítványoddal, de én azt mondom neked, hogy kitartást hozzá! Hisz', mint mindenben, nos ebben is van épp annyi móka, és izgalom, mint, amennyire jelen esetben lehet nem is futna.. bár mi árnyvadászok sosem unatkozunk, nem igaz? Bár az is kérdés, hogy ki melyik oldalt áll, avagy hol nem áll.. Bonyolult az életünk, de, hogy még a tiéd mennyire is lesz az.. Very Happy
Tetszett a karaktered stílusa, és az is, hogy egy szerepjáték példával hozakodtál elő. Remekül kiemelted az írásodban azt, ami a lényeg, és nem kezdtél el felesleges túl húzásba. Szóval minden érdem a tiéd, és most már mehetsz is játszani!  Cool
Szépen félre ballagok, míg te foglalózhatsz, vagy, ha előbb elérek a foglalóba, akkor neked már nem kellesz! Majd meglátjuk  Very Happy






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Oliver Dragomir Empty
TémanyitásOliver Dragomir ↠ Szer. Júl. 20, 2016 11:56 am



oliver andrew dragomir

₰  Becenevek:
Ol, Ollie
₰  Csoport:
Árnyvadász
₰  Play by:
Jamie Campbell Bower
₰  Foglalkozás:
Árnyvadász
₰  Kor:
22




a múlt árnyai


- Hányszor mondjam még el Ed? Nem érdekel! Nem fogok egy újabb problémát a nyakamba akasztani. Abból éppen van elég. - Azóta, hogy Crystal-al átléptünk egy határt, amit sosem lett volna szabad még a kelleténél is jobban ingerült vagyok. Amúgy sem mondhatják rám azt, hogy hozzám bármikor lehet  fordulni segítségért. Eléggé hangulatember vagyok. Ezalatt természetesen azt értem, hogy az esetek többségében egy igazi seggfej tudok lenni másokhoz. Hogy miért? Nem tudom. Így egyszerűbb. Aki csak azért jön a közelembe, hogy valamit megszerezzen tőlem.. Hát az egyszer biztos, hogy nem bírja a kiképzést. - Figyelj te vagy az egyetlen, aki képes kezdeni vele valamit, aki tényleg el tudja érni, hogy valaha is méltó legyen az árnyvadász címre. Nálad jobb mentort nem kaphatna. - Akaratlanul is hatalmas vigyor terül az arcomra, de közben tudom jól, hogy mire játszik. - Szóval addig fogod pumpálni az egómat, amíg rá nem bólintok a dologra? - Olyan hevesen bólogatott Ed, mint azok a kis játékszerek, amiket régebben az autó hátuljába raktak az emberek. Szóval.. Egyszerűen nevetségesen nézett ki. Azt sem értem, hogy miért akarja annyira, hogy ezt az egészet én elvállaljam. Bár határozottan elterelni a figyelmemet a bajaimról. Talán ez az egész képes lenne szakadékot emelni köztem és Crystal között. Bármennyire voltam részeg, bármennyire éreztem a másnaposság erős löketét, akkor sem tudom elfelejteni, ami történt. Minden egyes pillanata beleégett a fejembe és csak remélni tudom, hogy az idő múlásával elhalványulnak az emlékek. Mert egyáltalán nem tenne jót a kapcsolatunknak, ha egy szimpla kaland rányomná a bélyegét. De biztos ez, hogy szimpla kaland volt? Nem tudom. Azzal viszont tisztában vagyok, hogy minél kevesebbet kattog ezen az agyam annál jobb. - Jó, legyen. Elvállalom. De, ha túlságosan is felhúz, ha nem látom értelmét annak, hogy bárki is megpróbálja kiképezni, akkor mehet arra, amerre lát, rendben? - Itt már közel sem olyan hirtelen jövő bólintással válaszolt a barátom és közel sem olyan lelkessel. Tudnám, hogy miért van oda érte mindenki, hogy mivel sikerült ennyire lenyűgöznie mindenkit. Gyönyörű nő. Ezt elismerem, de ezen felül nem látok semmit, ami ennyire magával ragadó lenne.
Még egy utolsó pillantást vetek rá, mielőtt még távoznék az akadémiáról, de ekkor meghallom a csilingelő hangját és a mellé párosuló csörömpölést.
- Ó, sajnálom. Én igazán nagyon sajnálom. - Egy apró lépés hátra és csak még több csörömpölés. Egek.. Maradt még egyáltalán valami a helyén, vagy volt olyan kedves és besegített a gravitációnak és, mint valami szélvihar leborított mindent a helyéről?
Már előre látom, hogy kár volt erre az egészre vállalkoznom..  




Vissza az elejére Go down
 
Oliver Dragomir
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: