Étkezde - Page 2
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Étkezde


Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Étkezde - Page 2 Empty
TémanyitásRe: Étkezde ↠ Vas. Szept. 11, 2016 5:17 pm




Ismerem a testvéreim. Kinézem a szemükből a problémákat akkor is, ha még ők maguk sincsenek tisztában velük. Mostanában a problémák nem csak egyedül Alec szívét nyomják, az enyémet is. Az, hogy kiderült a szüleink épp úgy a kör tagjai voltak, és életüket és pengéjüket magának Valentine-nak adták felért egy fejbecsapással. Mit is mondhatnék megértem Alec reakcióját a dolgokra, de mégis csak a szüleink és ki tudja milyen körülmények uralkodtak akkor közöttük. Nem tudhatták, hogy akkor azok után az események után egyáltalán szerepük lesz- e még az árnyvadászok között, vagy végleg bezárják őket is akár csak Hodge-t. Ismerem a testvéreim… ezáltal azt is tudom, hogy nem sokáig fog Alec keményszívűen gondolkodni. A probléma, csak ott van, hogy milyen következményei lesznek azoknak a tetteinek amiket makacssága miatt követ el. Átnyúlok az asztalon és megfogom Clary kezét, amolyan barátian elvégre lassan olyan ő nekem akárcsak a húgom. Elmosolyodom rá bíztatóan és erőt adva.

Alec mindenkire rosszallón néz, még rám is. Nevetek fel kissé miközben elkalandoznak gondolataim. De hé semmi baj nem lesz. Sem Aleccel sem pedig Jacel majd meglátod. Optimista gondolkodás a nyitja az egésznek.

Lepillantok a kezére tettetett szörnyülködéssel mintha.

De csajszi rádfér egy manikűr. Na, sebaj, a következő megállónk egy szépségszalon lesz.

Nevetek fel megpaskolva a kezét és elengedem, hogy a saját kávém felé kapjak. Értem én, hogy ideje semmi, de egy lány legféltettebb kincse a gyönyörű íves körme amellyel néha-néha elkaphat pár rosszfiút.








   
 
 






Vissza az elejére Go down
Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Étkezde - Page 2 Empty
TémanyitásRe: Étkezde ↠ Vas. Szept. 04, 2016 4:59 pm






       



Izzy & Clary

₰ Üzenetem: :3  – ₰ Zene: powerful – ₰ Szószám: xxx


A kezdetekben nem gondoltam volna arra, hogy Jace és én köztem bármi komolyabb is ki fog alakulni, főleg mert a sólymos sztori után - amit még a mai napig sem értettem meg teljes mértékben - nem gondoltam volna azt, hogy Jace így fog érezni irántam. Mindig azt mondta, hogy nem jó, ha egy árnyvadásznak szerelme van, mert akkor az érzései elfogják vonni a figyelmét a munkáról és nem fog ugyan olyan jól teljesíteni, mint régen, aztán pedig most itt vagyunk. Együtt. Egymásnak.
Izzy szavai csak úgy áramlanak be az agyamba és próbálom felfogni, de sosem voltam olyan aki nem törődött mások érzéseivel, Alecen pedig nagyon látszik az a tény, hogy iszonyatosan nem tetszik neki az, hogy Jace már-már több időt tölt el velem, mint vele.
Jace immáron nagyon fontos szerepet tölt be az életemben, és valamilyen szinten örülök annak, hogy a Pandemonium klub előtt nekem jött, mert, ha ez nem történik meg akkor talán soha nem fogjuk megismerni egymást, és akkor tényleg nem tudnám, hogy hogyan találjam meg anyát. Így legalább van esély arra, hogy rábukkanunk, megtudjuk menteni Valentine-től és nagyon remélem, hogy épségben, hogy nincs neki semmi baja... Csak lenne már velem, csak tudnánk már azt, hogy még is hol lehet...
- Tudom, de még is rossz állni a rosszalló tekintetét ahogyan rám néz lényegében azóta, mióta ide kerültem hozzátok. - reagálok végül Izzy szavaira, majd mikor a pincérnő kihozza a kért cappucinomat, beleöntöm a cukrot, majd a kis kanállal amit adtak hozzá, elkezdem kavargatni, de végül még jobban belemerülök a gondolataimba a kevergetés közben, ujjaimmal a kis kanál tetejét birizgálom.
Gondolataimból a velem szemben ülő lány mondatai rángatnak vissza a zord valóságba. Hirtelen el sem jut a tudatomig az, hogy mit mond, aztán mikor felfogom a lényeget, halkan felnevetek.
- Dehogy! - mondom még mindig mosolyogva. - Mióta az életem a feje tetejére állt, azóta... Szóval mikor valami jó történik akkor csordástul jönnek a rossz dolgok is, és nem akarom, hogy Jace-el kapcsolatban is ez legyen... - mondom ki végül azt ami pár napja már nyomja a szívemet. Tényleg azt akarom, hogy legyen végre valami jó az életemben.
girl power  aww



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Étkezde - Page 2 Empty
TémanyitásRe: Étkezde ↠ Pént. Szept. 02, 2016 10:22 pm




Türelmesen hallgatom végig, szinte iszom minden szavát, annyira kíváncsi vagyok a vele történtekre. Mikor azt mondja feje tetejére állt mindent igen is el tudom, képzelni ezért bólogatok egyetértő tekintettél. El sem tudnám képzelni én mit, tennék az ő helyében, ha ilyenek és hasonlóak történnének velem. Persze rendben én ebbe a világban születtem és nőttem fel, de ellenkező esetben lehet már hajam se maradt volna. De hiába minden a felcsigázott pletykás vénasszony énem tovább hallgatja a Jacel történteket. Annyira édesek lennének együtt csak ugyebár probléma probléma hátán nem épp a szerelem jó barátja. Mikor Alecre terelődik, a téma már én sem tudom megállni, hogy ne szóljak közbe.

Alec miatt ne fájjon a fejed. Hiába érzi amit … érez, nagyon jól tudja, hogy nem egy csapatban játszanak Jacel.

Mosolyodom el bíztatóan tudom, hogy milyen rossz lehet Alecnek a viszonzatlan szerelem, de elvégre neki ott van Magnus, aki lássuk be oda és vissza van érte. Természetesen Alecet meg saját maga tiporja a földbe, a küzdelem saját maga ellen és a szüleink nézetei közt lebegve.

Aztán remélem te nem olyan, vagy aki csak úgy elhanyagol, mert épp szerelmes elvégre itt vagyok én is.

Szólom el magamat, amit eleinte észre sem veszek csak egy viccelődő nevetéssel próbálom helyreállítani barátos nőm jókedvét. Aztán leesik, vajon valóban az lennék?







   
 
 






Vissza az elejére Go down
Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Étkezde - Page 2 Empty
TémanyitásRe: Étkezde ↠ Vas. Aug. 21, 2016 6:13 pm






       



Izzy & Clary

₰ Üzenetem: :3  – ₰ Zene: powerful – ₰ Szószám: xxx


Megjegyzésén csak halkan elnevetem magamat, többet nem tudok most mondani, látszik rajtam, hogy nagyon fáradt vagyok, de ki nem hagytam volna semmi pénzért ezt a találkozót, még így is, hogy késtem, hiszen eléggé elhúzódott az edzés. Jó pár napja csak ez teszi ki a napjaimat, az életemet, az edzés, anya megkeresése és rájönni, hogy hogyan tudnám a Kehely Ász kártyából kivenni a Végzet Kelyhét. Igen-igen, azt a Kelyhet amit mindenki magának akar megkaparintani, Valentine is magának akarja, hiszen csak ennek a segítségével tud új árnyvadászokat teremteni, egy új sereget akar magának létre hozni és az sem lenne számára mellékes, ha tudna parancsolni a démonoknak, ha ő irányítaná őket. Fogalmam sincs, hogy mi lenne ezzel az egész világgal, az új világommal, ha Valentine megszerezné a Kelyhet, nem túl sok mindent hallottam róla, de annyit hallottam már róla, hogy nem éppen a legjobb ember a világon.
- El sem tudod hinni, hogy mennyire a feje tetejére állt minden. - mondom mikor végül leülök én is, Izzyvel szemben, majd mikor kijön a pincér akkor kérek magamnak egy presszó kávét, nem is tudom mi lenne velem koffein nélkül, az egyszer biztos, hogy bediliznék, szerintem bőven lehet mondani rám azt is, hogy koffein függő vagyok.
Akaratlanul is elnevetem magamat halkan mikor a csók témához érünk. Hát igen, még számomra is hihetetlen, hogy megtettem, méghozzá ott az Intézetben, mindenki előtt.
- Annyi mindenen mentem keresztül és Jace végig mellettem volt, és azok után amin keresztül mentünk... Meg az a nap is... Azt hittem, hogy őt öltem meg pedig csak egy démon volt aki Jace-nek adta ki magát, de egy pillanatig azt hittem, hogy rosszat öltem meg... - mondom halkan és ismételten felidézem magamban az akkor estét, ott az alagútban. - Aztán mikor megláttam az Intézetben akkora megkönnyebbülés lett úrrá rajtam, nem tudtam nem megcsókolni. Még akkor sem, hogy láttam Alecet, és képzelem milyen volt végig néznie... - mondatom végén kínosan felnézek az előttem ülő lányra, hogy erősítse meg amit mondok, vagy csak reagáljon valamit. Bármennyire is civakodunk Aleccel egymással, de nem akarok neki rosszat, csak akkor épp... Elfeledkeztem mindenről.
girl power  aww



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Étkezde - Page 2 Empty
TémanyitásRe: Étkezde ↠ Kedd Aug. 16, 2016 1:48 am




Kiszalad egy nevetés bűnbánó arcára pillantva. Látszik rajta, hogy alig aludt a napokban ráadásul keményen próbál edzeni, hogy felérjen hozzánk. Azt hiszi, nem veszem észre mennyire próbál helytállni mindenhol. A barátainál, Jace-el ráadásul még hajnalok hajnalán is lemegy edzeni. Megcsóválom a fejem, de arcomról nem tűnik el a mosoly.

Nem is tudom, mit mondjak Clary, nagyon rossz kislány voltál így itt hagyni engem egyedül.

Nevetek fel mintha csak az anyját utánoznám, aztán el is hallgatok. Istenem, hogy lehetek, ilyen ostoba még a végén elszomorítom szegénykémet. Nem és nem ilyenre még csak gondolni sem szabad. Csakis cselekedni és nagy erőkkel keresni Ms. Fairchildot. Magamban bólintok is, hogy nem hagyom ellaposodni és elterelni a beszélgetést de Clary megelőz és kérdésemre kérdéssel válaszol.

Hát, hogy a viharba ne arról beszélnék, várom a szaftos részleteket.

Kocogtatom meg körmeimmel az üvegpohár falát azt játszva, mint aki tűkön ül. Bár belegondolva nem áll messze az igazságtól. Jace gyerekkorom óta nem csak bátyám, de bizonyos szinten lelkitámaszom is. Tudom, hogy Clary kedves lány és nagyon remélem, hogy szereti Jacet és csak remélni merem, hogy Jace is hasonlóképpen őt. Erről persze eszembe jut Meliorn … a fenéket Meliorn inkább Dimitri. Elhessegetem a gondolatokat elvégre most úgy érzem nekem kell lelki támasza lennem az előttem ülő árnyvadásznak.




   
 
 






Vissza az elejére Go down
Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Étkezde - Page 2 Empty
TémanyitásRe: Étkezde ↠ Szomb. Aug. 06, 2016 11:04 pm





Izzy & Clary

₰ Üzenetem: <3 – ₰ Zene: treat you better – ₰ Szószám: xxx


Ma eléggé nyomott napom volt, szó szerint reggel óta egészen mostanáig, este hatig gyakoroltam, edzettem és harcoltam. Eléggé kifáradtam, de az egész életemben el lett hagyva a kiképzés amit minden árnyvadász megkap, hogy normálisan tudjon harcolni, ez viszont az én életemből kimaradt. Nem hanyagolhatom el az edzést, minden energiámat ebbe szeretném belefektetni, mert megakarom mutatni mindenkinek aki nem hisz bennem, hogy attól még, hogy 18 éven keresztül nem tudtam az Árnyvilágról és arról, hogy az anyám és én is árnyvadászok vagyunk, Valentine pedig az apám; igenis jó árnyvadász fog válni belőlem.
Nem mondom azt, hogy hű, de könnyű közéjük beilleszkednem, teljesen más elveken éltem eddig és már meg van a maguk kis kapcsolatai. Nem egy ember van akinek nem tetszik, hogy itt vagyok, nagyon sokan nem bíznak bennem amiért én Valentine lánya vagyok és szerintük segítek neki, a besúgója vagyok és minden információt neki szolgáltatok ki, hogy neki keresem oly annyira a Kelyhet. Ugyan már... Itt van még Alec is, oh, róla sem feledkezzünk meg. Talán ő gyűlöl a legjobban engem, talán neki szúrja a legjobban a szemét az, hogy itt vagyok, sőt, méginkább zavarja az, hogy Jace közelében vagyok. Ezellen nem tudok mit tenni, valamilyen szinten tudom, hogy szükségem van Jacere. Ő van mellettem azóta, mióta anyát elrabolták, ő segít nekem a legjobban, így hát érthető, hogy valamilyen szinten elkezdtem ragaszkodni hozzá...
Mikor teljes mértékben kifáradtam, és rájöttem, hogy az Izzyvel való találkozómról eléggé késésben vagyok, gyorsan elpakoltam a cuccokat, felrohantam a szobámba, gyorsan letusoltam, hogy ne izzadtan menjek le a Taki's dinerbe, gyorsan magamra kaptam egy csőfarmert és egy topot, felvettem a fekete bőrdzsekimet és siettem is a megbeszélt helyre.
Mikor bemegyek az étkezdébe és meglátom Izzyt, kínosan lehunyom pár percre a szememet, majdan oda megyek hozzá.
- Kérlek ne ölj meg, edzettem és teljesen elfeledkeztem az időről. - mondom neki mikor oda érek az asztalhoz ahol ő ült, majd mikor feláll, halványan mosolyogva megölelem, majd a vele szemben lévő üres helyre leülök, és mikor oda jön a pincérnő hozzánk, rendelek egy kávét és egy szendvicset magamnak. Egészen megéheztem az egész napos gyakorlás után, nem is igazán ettem ma még.
- A csókra gondolsz, igaz?... - húzom el kínosan a számat.
"gir power  dilis "



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Étkezde - Page 2 Empty
TémanyitásRe: Étkezde ↠ Pént. Júl. 29, 2016 11:44 pm




Kiszalad egy nevetés bűnbánó arcára pillantva. Látszik rajta, hogy alig aludt a napokban ráadásul keményen próbál edzeni, hogy felérjen hozzánk. Azt hiszi, nem veszem észre mennyire próbál helytállni mindenhol. A barátainál, Jace-el ráadásul még hajnalok hajnalán is lemegy edzeni. Megcsóválom a fejem, de arcomról nem tűnik el a mosoly.

Nem is tudom, mit mondjak Clary, nagyon rossz kislány voltál így itt hagyni engem egyedül.

Nevetek fel mintha csak az anyját utánoznám, aztán el is hallgatok. Istenem, hogy lehetek, ilyen ostoba még a végén elszomorítom szegénykémet. Nem és nem ilyenre még csak gondolni sem szabad. Csakis cselekedni és nagy erőkkel keresni Ms. Fairchildot. Magamban bólintok is, hogy nem hagyom ellaposodni és elterelni a beszélgetést de Clary megelőz és kérdésemre kérdéssel válaszol.

Hát, hogy a viharba ne arról beszélnék, várom a szaftos részleteket.

Kocogtatom meg körmeimmel az üvegpohár falát azt játszva, mint aki tűkön ül. Bár belegondolva nem áll messze az igazságtól. Jace gyerekkorom óta nem csak bátyám, de bizonyos szinten lelkitámaszom is. Tudom, hogy Clary kedves lány és nagyon remélem, hogy szereti Jacet és csak remélni merem, hogy Jace is hasonlóképpen őt. Erről persze eszembe jut Meliorn … a fenéket Meliorn inkább Dimitri. Elhessegetem a gondolatokat elvégre most úgy érzem nekem kell lelki támasza lennem az előttem ülő árnyvadásznak.




   
 
 






Vissza az elejére Go down
Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Étkezde - Page 2 Empty
TémanyitásRe: Étkezde ↠ Szer. Júl. 20, 2016 9:32 pm




Izzy & Clary

₰ Üzenetem: bénácska lett, ne haragudj Sad – ₰ Zene: treat you better – ₰ Szószám: xxx

Mikor az alagútban voltunk és leszúrtam a Jacenek álcázott démont, nagyon megijedtem, hogy véletlenül az igazi Jacet öltem meg, egy pillanat alatt törtem össze legbelül, mikor is észrevettem, hogy ő nem Jace, hanem egy mihaszna démon. A szeráfpengét beljebb toltam benne és pár pillanaton belül hamuvá égett. Könnyedén fújtam ki a tüdőmben tartott levegőt és Aleccel együtt vissza mentem az Intézetbe.
Mikor megpillantottam Jacet, oda siettem hozzá és szorosan megöleltem. Jó pár pillanatig nem szólaltam meg csak érezni akartam őt, mélyen szívtam be az illatát és csak örültem annak, hogy itt van, hogy vissza ölel engem és tényleg nem bántottam őt. Mikor felhozom neki a Kelyhet és azt mondja, hogy nem érdekli őt a Kehely csak az, hogy itt vagyok és nincsen semmi bajom, akkor csak szimplán halványan elmosolyodok. Tényleg ő az.

Jacel csókolóztunk, megtörtént az első csókunk amit Alec és Izzy is láttak, éreztem magunkon a tekintetüket és nagyon jól tudom azt, hogy Alecnek nem esett jól az amit látott, pont ezért örülök annak, hogy Izzyvel megbeszéltünk egy kis csajos estét a Taki's Dinerben. Szükségem van egy kis kikapcsolódásra és szerintem meg fogjuk beszélni a tegnap délutánt is, ami az Intézetben történt. Párbeszédke
"gir power dilis "



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Étkezde - Page 2 Empty
TémanyitásRe: Étkezde ↠ Kedd Júl. 19, 2016 12:09 pm


Már este felé járt az idő a nap már lemenőben volt, bár egész nap képtelen volt sütni mégis úgy éreztem a nap talán felvidítana. A taki viszont tele volt vendégekkel, akik jó ízűen falatoztak, beszélgettek, nevetgéltek. Én egyelőre még csak egy üdítőt kértem ki, mert nem akartam Clary nélkül elkezdeni a vacsorát. Szükségem volt már egy "csajos" estére, mert mostanában túl sok a munka és a baj de ez persze kevésbé sem látszott meg rajtam, Alec-en annál inkább. Egy házasság? Ekkora döntést nem lenne szabad neki egyedül meghoznia, de mit van mit tenni az ő döntése, az ő élete. Italomba bámulva hirtelen lépteket hallok közeledni felém felpillantok a legédesebb mosolyommal azt gondolva biztosan Clary ám tévedek. Egy nő lép oda hozzám köténykében a felől érdeklődve szeretnék e már érdeklődni.

Nem köszönöm, még várok valakire.

Mosolyodtam el majd belekortyoltam az üdítőbe és újból kifelé tekintgettem az ablakon.
Gondoltam, hogy Clary is hasonlóképp kiöntené a szívét a Jace-el történtek kapcsán és talán még én is el tudnék igazodni az érzéseimen Meliorn felé. Nagyot sóhajtottam és vártam tovább miközben azon gondolkodtam, miért is nem szerethetünk azt, akit csak akarunk. Ott van Alec aki saját magára kényszeríti rá szüleink akaratát. Ő belátta, hogy családunk és nevünk mindennél fontosabb és én? Nem, én képtelen lennék meghozni egy ilyen döntést, ha szerelemről van szó. Nevezzenek önzőnek, de a szívem mindig is inkább parancsolt, mint az eszem.



   
 
 




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Étkezde - Page 2 Empty
TémanyitásÉtkezde ↠ Hétf. Jún. 20, 2016 8:55 pm

***



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Étkezde - Page 2 Empty
TémanyitásRe: Étkezde ↠




Vissza az elejére Go down
 
Étkezde
   
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Étkezde
» Étkezde
» Étkezde
» Régi Jade Wolf Étkezde

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: