june hale
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

june hale


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


june hale Empty
TémanyitásRe: june hale ↠ Pént. Aug. 12, 2016 2:37 pm

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Hát szia, üdvözlünk köreinkben. Smile Meg kell mondanom, hogy több okból is nagyon örülök neked, az első az, hogy végre megérkezett az oldalra az első női kari farkasként, a másik pedig az, hogy egy nagyon különleges és szép PB-t választottál a karaktered arcaként. *.*
Személy szerint nekem nagyon tetszett a lapod, bár egy-két elgépelést találtam benne, de csak emiatt nem szeretnélek itt tartani, mert már tegnap este óta erre vártál, szóval nyomás foglalózni és keress magadnak játszópajtit. Smile






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



june hale Empty
Témanyitásjune hale ↠ Szer. Aug. 10, 2016 4:28 pm



june adrienne hale

₰  Becenevek:
june, hale
₰  Csoport:
farkas
₰  Play by:
mila kunis
₰  Foglalkozás:
borász
₰  Kor:
30




a múlt árnyai




- Szálljatok be a kocsiba.
- Most?
- ...
- Phe nyüstöld már folyton a gyereket!
- De hát legalább ötven fok van!
- Ti mindig egyszerre beszéltek?
- Nem akarok menni...
- Tényleg nem akarsz, June? A meleg zavar, vagy az, hogy nincsen hova dug a kütyüidet...
- Jaj, nagypapa, igazán megjegyezhetnéd azt a szót, hogy laptop!
- Ne forgasd a szemed, kisasszony!
- Ne forgasd a szemed, kisasszony!
- Jól van. Ezért te fogsz elöl ülni mellettem.
- Bah.
Kavicsos út. Libák. Egy piros postalába, aminek az egyik lába rövidebb, mint a másik. Libasorban bicikliző gyerekek, elől anyu, hátul apu. Sárkányrepülő. Szivárvány. Óvatos kölnijének az illata, apa érezhető hiánya, anyám merev tartása, és könnyes szemei. Nagyanyám keresztrejtvény-füzetének susogása.

- Mégis... úgy körülbelül, hova megyünk?
- Ki, a szőlőbe.
- Van szőlőnk?
- Valamikor volt. Csak elfeledkeztem róla.
- Bekapcsolhatom a rádiót?
Cole Porter. Halkan dúdolunk, anya mintha elaludna. Jó ez így. Halkabbra veszem a derűs dallamokat. Úgy szorítja a kormányt, hogy kifehérednek szeplős kezein a bütykök. Ideges. Miattam. Hogy majd mit szólok én, a városi lány a vidékhez, amit sosem tudtam igazán értékelni. Csak most, amikor a felnőtt kor karjai kezdenek maguk felé húzni, mikor szembesültem azzal, hogy az igaz szerelem nem csak egyszer lopakodik be az ember szívébe, mikor fél lábbal még itt, a másikkal meg már ott vagyok. Mikor a tornacipőt le kell cserélnem valami szolidabbra, mikor a hajamból kontyot kell formázni, mikor nem rághatom a körmömet, vagy a számat. Mikor válaszolni kell a feltett kérdésekre. És nincs több "hagyjál már".
Sokáig megyünk még. Nagyon sokáig. Istentelenül sokáig, hogy a gondolataim majdnem megfojtanak. Lehúzom az ablakot, kihajolok rajta. Hajam feltekeredik, aztán az arcomba csap. Le fogom vágatni.

- Mindjárt ott vagyunk.
Hegynek fel. Homokos talaj, szőlőtőkék. A nap lemenőben. Görnyedt hátú emberek. Felnéznek a zúgásra. Integetnek, mintha régi ismerősök lennénk. Bágyadtan intek vissza.
- Na, már csak pár kanyar...
És akkor meglátom. Hatalmas birtok, és rajta egy kastély maradványai, vagy inkább kúriáé. Elhatározom, hogy kikeresem a szótárban, mi a különbség a kettő között. Kovácsoltvas kerítése mögött a természet átvette a hatalmat, magasba csap a pipacsok és csalánok hadserege, por száll mögöttünk, felkavarva ezt a paradicsomot. Megállunk.  Megtörli a homlokát. Kiszállunk. Anyám a kocsiban marad, még mindig alszik, nagyi azt mondja majd később megnézi. Zenét hallok. Éneket. Apám hangját. És még megannyi más hangot. Magasat, vékonyat, erőteljest. A hang után megyünk, átvágunk a dzsungelen. Lámpások világítják meg az arcokat. Apám megfordul, megfeszül, aztán elernyed. Meglengeti a fehér zászlót. Mindenki itt van: régiek és újak. Úgy érzem, elárultak. Becsaptak. Karon ragad, még mielőtt elszaladhatnék, hiába, ismer már az öreg...
- June, ez itt az én családom birtoka. Amikor feleségül vettem nagyanyádat elköltöztünk, mert akkoriban nem tudtunk volna itt megélni. A szőlő... de ez most megváltozik. Nézz rám, öreg vagyok, és azt akarom, hogy a családom megbékéljen magával. Ezt mindenkinek mondom, nem csak ennek a kis bakfisnak itt! Azt akarom, hogy szeressétek egymást. Nem sok van már hátra, de azt kérem tőletek, hogy hozzuk rendbe ezt a helyet, és éljünk itt együtt. Ahogy mindig is akartam. Ti is, meg mi is, mert már egy család vagyunk...
Már egy család vagyunk.




Vissza az elejére Go down
 
june hale
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» June Van Helsing

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: