A falka
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

A falka


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A falka Empty
TémanyitásA falka ↠ Vas. Aug. 28, 2016 6:23 pm



Aaron Xyz

Mint legjobb spanod, elvárom, hogy a tökéletesnél is jobban teljesíts! Razz
A tárgyra térve: Lobbanékony vagy és nehezen kezeled a feszült helyzeteket. Benned van a kényszer miszerint meg kell felelj, a tökéletesnél is tökéletesebbnek kell lenned. Pedig ez mind csak a Te kobakodban létezik. Hiszen mint a falkám eddigi egyetlen férfi tagja, a legjobb haverom vagy. Nem várom el, hogy megfelelj, de tanítalak jobbá válni. De ez nem csak a barátokra lehetne igaz, hanem mint bétámra is. Nehezen dolgoztad fel mikor kiderült vérfarkas vagy. Igen, jól hallottad, veleszületett adottságod, ez a Hold átka. De nyugi, én sem harapásból vagyok ám veletek Razz Szóval le a baseball ütővel és gyere, verd ki a bokszzsákodból a szuszt is.

//Drága agresszív bétám, siess, mert meg kell felelj, na jó nem.. de várlak és kész Razz
Keresztneveden és pd-en nem nagyon szeretnék változtatni, így vagy tökéletes *.* //





karakter csoportja


Vérfarkas



karakter kora


21



play by


Cody Christian






Aubrey Yxz

Ha az ember jobban megismer egy életvidám és kedves lányra talál benned, de akik kevésbé ismernek nem mondhatnak mást rólad, minthogy rendkívül visszahúzódó személyiség vagy. Brittany gyökeres ellentéte. Zenei stílusod is igencsak egyedi és nem szeretsz nagy tömegben lenni. Ha nem ismernélek milyen vagy mikor megnyílsz azt mondanám,.. kislány Te antiszociális vagy. A falkámban az egyetlen olyan tagot képezed akit magam tettem azzá ami. Persze nem mondanám, hogy megbántam, hiszen remek lány vagy és jól kezeled a veled történteket. Bár meg kell valljam, mióta vérfarkas vagy még jobban magadba zárkóztál. És talán az egyetlen vagyok akinek igazán megnyílsz, talán pedig van még más is aki elnyerte a bizalmadat. Végtére is nem könnyű eset vagy. De még mindig könnyebb veled mint Brittany-val.

//Mint azt lejjebb is említem pb-dnek valaki olyat képzeltem el akit a Jó Isten vörös hajkoronával ajándékozott meg, még az sem lenne ellenemre ha szeplős is lennél vagy netalántán szemüveges. A keresztnevedet viszont szeretném ha megtartanád *.* Szeretném ha olyan user vállalna aki a regisztrációt követően vagy esetleg a karakterlap elkészítése/elfogadása után nem sokkal NEM dobbantana az oldalról. Smile //





karakter csoportja


Vérfarkas



karakter kora


19



play by


Vöröskét képzeltem el






Brittany Zyx

Rendkívül vadóc vagy és életvidám. Ha rólad van szó, elmondható, hogy sosem áll meg körülötted az élet.. sőt, még unalmasnak sem mondható. Társaságot rendkívül üdítő. Jól értesz mások vigasztalásához, pillanatok alatt a szomorú társadból életvidám ember lesz. Persze nem vagy tökéletes, ahogy mások sem. Vakmerő vagy és eme tulajdonságod az élet során sokszor vitt bajba és még többször fog.
17 éves lehettél mikor szárnyaim alá vettelek. Az előző falkavezéred a legjobb barátnőd volt, megharapott, de nem sokkal később életét vesztette. Egyedül maradtál és állati ösztöneid miatt a családodat is el kellett hagynod. Ekkor botlottunk egymásba. Először elhajtottál, azt gondoltad biztos pedofil vagyok. De pár hónappal a történtek után Te magad kerestél meg és álltál a falkámba. Emiatt én csupán úgy tekintek rád, mintha egy kislányt fogadtam volna örökbe. A kettőnk közti kapcsolat egyenlő lehet egy apa lánya kapcsolattal.
Az egész falkámat védem mint a sajátjaimat, de rád különös figyelmet fordítok. Megtanítottalak szabadon kontrollálni az erődet, Te pedig megtanítottál, hogyan legyek jó ember és hogyan védjem meg a számomra fontos személyeket.

//Nagyon várlak Te csodalány és természetesen ragaszkodom a pb-dhez és a keresztnevedhez, de a megfelelő ajánlat keretében beszélhetünk a cserékről Razz Siess és maradj sokáig.. apropó sokáig. Szeretném ha olyan vállalna el, aki regisztráció, esetleg a lap megírása után nem dobbant az oldalról Smile //





karakter csoportja


Vérfarkas



karakter kora


23



play by


Gage Golightly





Vissza az elejére Go down
 
A falka
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A Falka ~ Anglia II.
» A falka ~ Anglia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: