My Angel; Raguel
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

My Angel; Raguel


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



My Angel; Raguel Empty
TémanyitásMy Angel; Raguel ↠ Csüt. Szept. 08, 2016 11:42 am



Raguel

A hét arkangyal egyike vagy kevésbé vagy ismert, úgy mint Gabriel, Rafael, Michael és Uriel, de te is közéjük tartozol. Raguel, a neved jelentése Isten barátja
Jobb keze vagy Neki. A mennybéli feladatod a többi arkangyal és angyal felügyelete, te biztosítod a harmóniát, az összehangolt működést és a rendet. A földön is valami ilyesmit művelsz. Az igazság és a pártatlanság angyalának mondanak az emberek.
Szüleim az igazság hívei, Ligthwoodok mellett, mikor a Kör tagjai voltak miattad álltak ki mellettük.
Egyszerre vagy az emberekkel együtt érző és megértő, egyes fivéreiddel szemben te nem veted meg őket a hibáik miatt, hisz Lucifer és társai megrontották őket. A tiszta érzések híve vagy, mértékletességgel felruházva döntesz mindenről.
Erős igazság érzeted van. Észreveszel mindent, főleg a hazugságot. Segítőkész vagy. Nem vagy naiv tudod, hogy vékony határ válassz egyes angyalokat el a bukástól. Michael Lucifer ellen küzd Uriel Lucifer után akar felérni. és Rafael mindenki másnál magasabbra törekszik.
A rendet, ezért próbálod tartani az angyalok közt egyszerre húzod vissza őket és engeded szabadon, egyszerre vagy alázatos szolga és erős vezér egyéniség.

Családomra figyelsz, hisz a te véred vagyunk, az előző vérvonalad kihalt. Új vadászok kelletek a háborúba így jött létre miattad a Sirett vérvonal. A ötödik nemzedéke vagyok a családnak. Egy igazán új család a legtöbb árnyvadász famíliához képest. Mindenkit számon tartasz közölünk és ha hatalmas feladataid közt van, egy csöppnyi időd meglátogatsz valakit, pár percre vagy pillanatra.
Láttad, ahogy felcseperedem (sokszor voltál mellettem).Hallottad, ahogy pengémnek nevet adtam Michael arkangyalról elnevezve. Furcsa volt ez számodra,de megbékéltél vele. Szüleim hatását nem tudtad ellensúlyozni. Hiába voltál ott álmaim őrzőjeként, mégis igazságos tüzed mellett harciassá váltam.
Az erőmre is felfigyeltél, és mikor nem bírtad tovább meglátogattál engem, amit köszönök neked, hisz miattad fogattam el azt, aki vagyok.
Sosem emlékeztem arra, hogy láttalak volna, de éreztem beszélgetésünk közben, hogy ismerlek, sokszor árasztott el az a nyugalom, ami akkor elárasztott engem. Olyankor jobb voltam, mindig jobb voltam, ha éreztem nyugalmadat.
Hogy lehet az, hogy nem emlékszek egy találkozásra sem, mert sejtem, hogy találkoztam már veled többször is életemben?
Ha valamikor találkoznánk újra veled, örülnék neki az biztos, de mi okból látogatnál meg?

(avit ér változtatni, de szőke, vagy világosabb hajszínnel rendelkező avataralanyt szeretnék)




karakter csoportja


Arkangyal



karakter kora


Ki tudja? Talán csak az Isten.



play by


Josh Dallas





Vissza az elejére Go down
 
My Angel; Raguel
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Angel ~ Arielle
» My fallen angel
» Angel of looseness
» My Fallen Angel
» fallen angel and the bitch || Asmo & Kath

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: