Szabadtéri színpad
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Szabadtéri színpad


Admin
Vezetõség

Admin
Admin


mindenhol
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásRe: Szabadtéri színpad ↠ Pént. Jún. 30, 2023 8:18 pm

Lezárt játék



Vissza az elejére Go down
https://shadowhunters.hungarianforum.net
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásRe: Szabadtéri színpad ↠ Hétf. Jún. 19, 2017 9:57 am

Belmore J. Ferrow írta:

Rhyd & Belmore


Nagy csend volt ott hátul. Baszott nagy csend, és ez nem tetszett. Amíg a sminkes lány a spirál ecsetét festékezte, Hercegre pillantottam, aki biccentett, leugrott a pultról és hátrament megnézni, mit csinál a két jómadár.
- Halljátok, nem is rosszak ezek a taknyosok.- jegyezte meg Jasper, és kifelé fülelt kicsit. Amy abbahagyta a pötyögést, és amolyan "te nem vagy normális" módon nézett rá. Ezt a nézését szerintem kimondottan Jaspernek tartogatja.
- Mondod te, te vénséges vén kamasz.- tette még hozzá szarkazmustól csöpögő hangon. Éreztem, ahogy egyre szélesedik a vigyorom. Imádtam hallgatni, ahogy ölik egymást, komolyan, mint a rossz házasok. Már annyiszor próbáltam őket összeboronálni, de Jasper olyan szinten nem ebben a világban él, hogy azt se vette észre, amikor randi-szituba hoztuk őket, és rendszeresen elszúrta. Már néha azon agyalok, hogy szándékosan csinálja. A sminkes lány végzett a fejemmel, éppen idejében, hogy halljam Monty és Quinn felháborodását. Herceg elkobozta tőlük a füves cigit.
- Már megint kezditek? - morrantam rájuk.- Már megmondtam nektek egyszer, teszek rá, hogy megerőszakol-e a múzsa, vagy sem. Kurvára nem fogok miattatok balhéba kerülni, idióták!
Dühömben úgy betoltam a székemet, hogy darabokra is törtem. Ez a két idióta mindig csak a bajt csinálja nekünk. Nem érdekel, hogy a fű könnyű drog, és van, ahol legális, meg nekik jó. A Brings Back Memories legnagyobb balhéja legyen a csendháborítás egy jól sikerült koncerten. Már megmondtam nekik, ha belekeverednek valamibe, kivágom őket a bandából. Felkaptam a bőrdzsekimet, és parázsló szemekkel trappoltam a színpadhoz. Alig öt perc maradt kezdésig, az előzenekar már hajlongott és köszönte a figyelmet.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásRe: Szabadtéri színpad ↠ Csüt. Jún. 08, 2017 12:48 am

Belmore & Rhydian

Évszázadok teltek el, oly sok évszázad, miután gyermeket nemzettem e világra. Generációk nőttek fel és hulltak el és én végigkövettem minden egyes ág minden egyes tagjának életét. Sok hajtásom kiapadt, mára már csak egy család maradt, a Jones-ok, akik már bebizonyították a világnak, hogy sok mindenben tehetségesek. Két fiatal hajtásom, Quinn és Monty Jones unokatestvérek voltak és a mai modern zenében jeleskedtek. Párszáz éve ezt még zajnak és nem zenének nevezték volna, de azóta minden annyira megváltozott, hogy már semmin sem lepődöm meg. Manapság már egy kivillanó felsőcomb vagy mell látványa mindennapos és nem kelt közfelháborodást, ráadásul Éva lányai már nem a háttérben szövik az intrikát, hanem hangot is adhatnak a nemtetszésüknek nyilvános közegben. Feminizmus, pán, bi és egyéb szexualitások, egyenlőség, liberalizmus. Ezek mind újkeletű szavak, melyeket évszázadokkal ezelőtt érteni sem érthettek az emberek. De haladni kell a korral, én szeretem befogadni az újdonságokat, így természetesen adtam egy esélyt a rock, metál és egyéb örjöngős, nyögős muzsikának, amiért manapság a fiatalok odavannak. Miután a zenével sikerült megbarátkoznom, úgy döntöttem, hogy meglesem már, milyen ez az élőkoncert, főleg, hogy a jenkik földjére tartottak, ami nem a szomszédban van. Persze egy óceán sem tart attól vissza, hogy figyeljem és védjem az enyéim, de mégis rosszul jött most ki nekem ez az amcsi kiruccanásuk. Megvettem a jegyet becsületesen és nemcsak úgy belógtam. Megtehettem volna azt is, de a jegy árával is a két kölyköt támogattam. Mondjuk a rendezvényszervező is épp az én hotellánculatomból került ki, szóval még VIP jegyet is kaptam, amiért állítólag mások ölni tudnának.  Azért ezt egy kicsit túlzásnak véltem, de manapság is ugyanúgy él a bálványozás, mint annak idején, csak mostanra már kézzel is fogható. A fiatal bakfisok és suhancok már nem a Teremtőhöz imádkoznak, hanem valamelyik szépfiúhoz vagy femme fatalehoz a tv-ben. Nem is értem, hogy csinálják, hogy még nem buktatták le önmagukat. Már eleve az énekesük is egy vámpír volt. Kis kölyökképű, mint én. Aztán volt ott boszorkánymester is, valamelyik drága bukott pokolbéli testvérem ivadéka a lány. De megjegyzem, elég szemrevaló ivadék. Quinn és Monty meg az enyéim. A negyedik kölyök meg úgy nézett ki, mint egy kriptaszökevény. Pedig meglepő módon ő volt az egyetlen mondén a társaságban. Mivel nem akartam a hormonok láncára vert, visongató és feltüzelt ifjoncok között várakozni, így a koncert kezdése előtt egy VIP buszban egy kényelmes bőrfotelbe süppedtem és ráőgyújtottam egy cigire, onnan figyeltem az eseményeket egy kamerán keresztül. Merthogy nekem még az is volt. A rendezvényszervezőm gondoskodott arról, hogy be legyen kamerázva a Brings Back Memories kisbusza. Igazából semmi izgalmas nem történt, az énekes és a személyi testőre acsarkodtak, mint a házasok, a lány zenélgetett, a mondén kölyök kétpofára tömte a fejét, az enyéim meg füves cigit tekertek hátul a sloziban azzal a szándékkal, hogy koncert után betépjenek, mint az atom, mert olyan állapotban mindig megerőszakolta őket a múzsa. Csodás csendélet
- Nem tudod, mire vállalkozol.  - úszott be Kate arca a képernyőbe. - Azt ugye tudod, hogy az első sorban nem fogsz tudni csak úgy álldogállni? - kérdezte, miközben felém fordult széles vigyorral. A titkárnőm kész energiser volt. Úgy pörgött, mint valami duracell elem.
- Majd megoldom. Fejet rázni és ide oda topogni még én is tudok.  - feleltem neki egy halvány mosollyal.
- Hát sok szerencsét főnök! A koncert 10 perc múlva kezdődik. Én innen figyelem az eseményeket egy pohár Prosecco társaságában.  - huppant le ő is a bőrfotelbe és már nyúlt is a pohár pezsgőért.
- Csak meg ne ártson!  - szóltam oda neki, majd elnyomtam a csikket, aztán rágyújtottam még egyre. Tíz percbe még ez belefér.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásSzabadtéri színpad ↠ Vas. Május 28, 2017 8:35 pm

Rhyd & Belmore


Forró májusi este, és a hangokból ítélve, a hangulat még forróbb. a Brings back memories búcsúkoncertet ad a londoni Hyde park szabadtéri színpadán, mielőtt búcsút vesz a borús Óhazától, legalább fél évre, hogy az Újvilágban örvendeztesse a rajongókat. Kurva költői vagyok ma éjjel, apám büszke lenne. Szóval, odakint már az előzenekarra tomboltak a rajongók, mi még a kisbuszban készülődtünk. Amy valamit pötyögött a szintetizátorán, felteszem az egyik következő slágerünket, Jasper a fejét tömte, Quint és Monty-t nem láttam. A székemben ültem és éppen próbáltam nem pislogni, miközben a sminkes lány kipingált.
- Ilyenkor röhejes fejeket vágsz, Cicus. Kiábrándulnának belőled, ha látnák a grimaszaid.- jegyezte meg Herceg, aki a balomon ült a pulton, és ezzel már igencsak a sminkes csajszi idegein táncolt. Megforgattam a szemem, amiért egy hangos sóhajt kaptam tőle. Ha egy nő hangosan sóhajtozik, az sose jó! Rávillantottam a legrosszfiúsabb vigyoromat.
- Bocsi, tündérpofa, hallod, hogy provokál!- elpirult. Még szerencse, hogy ilyen cukorfalat vagyok és zabálnak a csajok, heh!
- Szakadj le rólam, Herceg! Neked hogy tetszene, ha mindenféle izékkel matatnék a szemed körül?
- Egyáltalán minek rád ez a vakolat?
- Mert így menő, és rockos. Csak egy kis smink, ne nyávogj.- zártam le a vitát. Esküszöm, olyan bosszantó ilyenkor, mindig azzal jön, hogy smink nélkül szexibb vagyok, mintha kérdeztem volna.
- Hé, Monty, megölted Quin-t, vagy mi van? Rohadtul csendben vagytok ott hátul!- szóltam oda nekik, miközben a sminkes lány a szememet spirálozta. Annyira utálom, azelőtt, amikor még volt tükörképen, kétszer gyorsabban kész lettem egyedül!



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásRe: Szabadtéri színpad ↠




Vissza az elejére Go down
 
Szabadtéri színpad
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Színpad

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: