Caleb Bloodworth
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Caleb Bloodworth


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Caleb Bloodworth Empty
TémanyitásRe: Caleb Bloodworth ↠ Vas. Júl. 16, 2017 5:10 pm

Gratulálunk, elfogadva
El sem tudod képzelni mennyie örülök,
hogy elfogadhatlak téged. dilis
Nagyon szeretem a PB-d, oda meg vissza vagyok érte, hisz valljuk be, Chad nem csúnya. Rolling Eyes
Volt szerencsém már nem egyszer játszani veled, volt szerencsém már nem egy karakteredhez kötődni, és nagyon örülök, hogy újabb karaktereink fognak összekapcsolódni egymáshoz.
Szeretem ahogy írsz, de erre szerintem már magadtól is rájöttél, hiszen a reagjaidra szinte mindig rögtön írok.
Most sem okoztál nekem csalódást, érzem, hogy ez a karakter is jó kezekben lesz nálad, jól fogod hozni; gratulálok el vagy fogadva. Caleb Bloodworth 3763774067
Menj foglalózni, mert Lia énem rettentően vár már téged.
Caleb Bloodworth 128398905 Bár szerintem Gabriel is játszana majd veled... Rolling Eyes







Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Caleb Bloodworth Empty
TémanyitásCaleb Bloodworth ↠ Szer. Jún. 28, 2017 1:42 pm


Caleb Bloodworth
Álmodd meg a jövőt


faj: Dhampir

kor: 24

születési idő/hely: Las Vegas, 1992. aug. 17
becenév: Kélöb

play by: Chad Michael Murray

foglalkozás: cégvezető




Életem lapjai

Mélyen a szemeibe néztem, próbáltam elhitetni vele, hogy minden a legnagyobb rendben lesz. De ő is tudta, hogy ez nem így lesz, halvány gyönge mosoly jelent meg az arcán. Vagy inkább bőrbe vonal, amit három évesek rajzolhatnak a pálcika ember szájának. Tudtam, hogy beteg. Azt is, hogy meg fog halni. Arról meg nem is beszélve, hogy az elvesztésére szintén készültem. Csak nem most, nem ebben a nyomorult percben. Meg akartam neki mutatni, hogy a kritikusokkal és rosszakaróimmal nem törődve valóra váltottam az álmomat, ezután meg nem kell dolgoznia, mert gondoskodni tudnék róla is. Ijesztő ahogy most kinéz, mindenki azt kívánhatná ilyen helyzetben, hogy bárcsak ne kellene átélnie ilyesmit, mert egy jó darabig rémálmai lesznek tőle. De én nem hátrálok meg. Nem fogok meghátrálni előle. Ahhoz túlságosan szeretem. Hiszen megígértem, hogy a végsőkig mellette maradok. Miért ne állnám a szavam? Végigsimítok a homlokán, már nincs sok hátra, hogy magamra hagyjon, örökre.
Egész végig beszélt. Mi tagadás, mindig is a beszédesebb embereket szerettem, akikből nem kel harapófogóval kiszedni egy-egy szót. Vagy legalábbis próbált beszélni, a végén már úgy összemosódtak a szavai, hogy sem én se ő nem értette teljesen mit mond. Ez zavart. Hiába próbáltam elhallgattatni őt, kérlelni, hogy ne erőltesse a beszédet. Túl makacsnak bizonyult. Ezért inkább csak hallgattam, mert hallgatni arany. Megfogadtam neki azt is, hogy nem fogok újra senkibe se szerelembe esni, hiszen hozzá senki sem ér fel. Túl gyerekesnek ítélte a kijelentésemet, hogy ezt ő nem akarja, mert és itt nem tudta befejezni a mondanivalóját. Inkább ő is csendben maradt és várt. Olyan sok dolgot kellett volna még megbeszélnünk! Féltem. Akkor és utoljára nem tudtam elrejteni az igazi emberien gyönge arcomat. Vele együtt halt meg ez a részem.

Mert azután mindent más szemmel néztem. A világunkat, az árnyvilágot és az embereket is, akiket már nem tudtam se sajnálni, se nagyra tartani. Nem lehetett. Egyrészt, zavart a gyengeségük és mulandó életük, hogy nem képesek megvédeni magukat és úgy hiszik ők állnak a tápláléklánc csúcsán. Hát iszonyat mód nem! Megannyi természetfeletti igyekezik azon, hogy ők álljanak azon a bizonyos csúcson, ahová én nem szívesen kerülnék. Mert az irányítás egy dolog, de vérbeli vezérnek lenni megint mást jelent. Különben imádom a technológiát, az új gyártmányokat és mivel egyre felkapottabb én is ezért választottam ezt az irányzatot.
Nem, titkon nem foglalkozom semmiféle alvilági véres kereskedelmi dologgal, aminek a cégem alatti része nyújtana otthont. Bár mi tagadás, megfordult a fejemben. De lemondtam róla egyből. Elég volt arra gondolni, hogy a szerelmem nem volna büszke rám és mindig azt kérte tőlem, hogy az egyenes utat válasszam. Az úgyis rövidebb, mintha kacskaringóznom kellene a hazugságok göröngyös ösvényén. Viszont az egyenes úton is akadnak kis kapuk. Főleg akkor amikor az érzéseimről van szó vagy arról esetleg valakit közel engedjek magamhoz. Ilyenkor mindent megteszek azért, hogy az illető rögvest ki is ábránduljon belőlem és érvénybe lépjen a "Nem minden arany, ami fénylik." közmondás. Én most a külsőmre és kisugárzásomra gondoltam, hogy ha esetleg egy kicsit is sikerül elhitetni valakivel, hogy egyáltalán nincs érző szívem, sőt úgy meg van fagyva, hogy az északi meg déli sarki jéghegyek elbújhatnak mellette. Mindez azonban hazugság. Az egész ott kezdődött, hogy megismertem Cornelia-t. Vagyis… dehogy ismertem meg. Nap, mint nap produkál valami újat és meglep. De különösképpen semmi reakciót nem mutatok felé. Semmi kedvesség, mintha valóban szívtelen lennék. Nem vagyok az. Ahogy túlnyomó részt vadállat se, ha nem muszáj és általában nem muszáj. Maximum Mr. Gyökér, aki csak akkor veszi elő Dr. Rendi felét, ha már belefáradt a sok hazugságba. Viszont szó mi szó, Dr. Rendi elég régóta nem fogadott beteget, a következőt meg soha nem is kéri. Vagy talán mégis? Előtérbe kellene helyeznem az emberi felemet? Hogy ne is vegyen tudomást arról a világa milyen ocsmányságokkal van tele csak jobban ki kellene nyitnia a szemét? Talán hallgatni és eltolni mindenféle boldogságot könnyebb. Mivel a szeretteink által befolyásolhatóbbak vagyunk, ezáltal gyengékké válunk és legyőznek vagy rosszabb esetben megölnek. A haláltól meg nem félek, csak... Csak szeretek élni és még nem vágyom a holtak közé. Nem akarok találkozni Vele, hogy szégyenkeznem kelljen, amiért egyes pillanatokban igazán képtelen vagyok tartani magam az eskümhöz. Ez meg felháborító. Tényleg. Iszonyatosan. De mindebben ez lehet a lényeg. A harag, a felháborodás. Lehet, hogy egy nap ez vezet ahhoz, hogy szörnyeteg legyek? Valódi, vérszomjas "fenevad"? Tudom, hogy sokak szerint így is az vagyok. De kit érdekel?


Shadowhunters FRPG:



Vissza az elejére Go down
 
Caleb Bloodworth
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ↳ Gabriel & Caleb ~ Apple Inc
» ↳ Cornelia & Caleb ~ Cornelia lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: