Noah C. Rousseau
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Noah C. Rousseau


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Noah C. Rousseau Empty
TémanyitásRe: Noah C. Rousseau ↠ Vas. Szept. 03, 2017 4:23 pm

Gratulálunk, elfogadva
Szia Noah! Very Happy
Nos elolvastam a lapod és tetszett, kimondottan érdekes személy vagy, egy vámpír, aki árnyvadász volt, és talán még nehezebb is a dolgod így, mint Luke-nak. Az árnyvadászok valóban megbízhatatlanok, nagyrészt, de nem mindenki. Ha elfogadsz egy tanácsot mint vámpír a vámpírtól, a fiatalabb generáció nem akkora probléma mint az idősebbek. Kivéve Jace Herondale-t, na Ő probléma, de a jó fajtából. Very Happy A lapod jól meg lett írva, tetszett az előtörténeted, az amilyenné formálódtál és kezd kíváncsivá tenni mit tudsz Gideonról. ( haha ez a név :'D) és Julian-ről. Hibát nem találtam és ezért fel sem tartalak tovább, látom a foglaló már megvan, irány a játéktér. Very Happy







Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Noah C. Rousseau Empty
TémanyitásNoah C. Rousseau ↠ Vas. Szept. 03, 2017 2:02 pm


Noah C. Rousseau
A bosszú csak a kezdet...


faj: Vámpír

kor: 23

születési idő/hely: 1993.12.12., Franciaország
becenév: Charles, Carl, Rouss

play by: Julian Morris

foglalkozás: Orgyilkos




Múltam a jövőmbe cipelem

Erre a földre születtem, közétek, és mégsem vagyok olyan, mint ti. Másképp reagálok a stressz helyzetekre, vagy talán tőletek tartok? Antiszociálisnak tartasz? Talán jobb dolgom is van? Lenézlek titeket? Miért nem vagyok társasági...?!

Azon a szerencsétlen reggelen, amin még a lábamat is bevertem az ágy sarkába, nem ígérhetett sokat a nap további része. Szerencsétlennek tartottam magamat, talán az is voltam. Az otthonom mégis olyan volt mint mindig. Sohasem változik, és minden reggel olyan, mintha csak ugyan azt a filmet vetítenék le szüntelen. Újra és újra, amíg bele nem őrülsz vagy épp hozzá nem szoksz.
Kilépve a szobából elindultam a megszokott irányba, hogy bekapjak valamit. Szinte már tudtam, hogy a semmiből a fekete hajú fiú jelenik meg, mint minden reggel. A kezei között egy dobozzal, benne papírokkal. A lábait hevesen szedte, az arcán a feszültség ült, mint nyilvánvaló tény. Ahogy eddig mindig! Törvényszerűen ütközött bele a válla az enyémbe. Vállam hátra csapódott, majd felé fordulva hátráltam néhány dinamikus lépést. Nem mondott semmit, soha, csak szaladt, majd eltűnt a falak között. Nem is vártam a bocsánatát. Megszoktam! Így tengelyem körül fordulva egyet, hagytam hátam mögött a megszokott reggeli eseménysorozat első pontját.
Megejtve a reggelit, szokásomhoz híven nem szóltam még senkihez. Elvégre tökéletesen el vagyok én magamban. Jóllakva álltam tovább, majd léptem be az intézet egyik leg élettel telibb pontjára, az előtérre. Az intézet egy hatalmas hangyaboly volt, rengeteg munkással. Egymás körül sürögtek-forogtak, miközben a gondolatát nem hallotta senki a zajtól. A zajtól, amit az a rengeteg gép adott ki, éles kék fényeikkel. Mindenki ugyan olyan volt, barátok, testvérek, szerelmek, utálók, haragosok... Mindenki, egy személyt kivéve. Julian Blackthorn-t. A férfi aki mindig valaki más tekintetéért áhítozott. Nem is akárkiéért. Alexander Gideon Lightwood. A srác, az intézet vezetőinek gyermeke volt, a húgával Isabelle-vel. Nem volt gondom velük, elvégre csak külső szemlélője voltam az eseményeknek. Minden eseménynek... Az egész intézetnek. A kelleténél többet sose beszéltem, és inkább magam oldottam meg az ügyeimet. Hiába voltam gyengébb az átlagnál, a láthatatlanságomat használtam ki. A halk lépteimet és a zajra való érzékemet. Humorosan hangzik, de talán nevezhetem magamat önjelölt Ninjának.
Julian őt figyelte, de Alec kezdetben alig vette őt észre. Hogy az eltűnésem óta mi változott? Fogalmam sincs.

Eltűnés? Azt hiszem most valami felettébb érdekeset mondtam. Így van! Az intézet talán egy hétig kutatott utánam, utána lemondott rólam. A szobámat teljes egészében eltakarították. Semmi se maradt a szülői emlékekből. Azonban mielőtt azt hinnénk, hogy az intézet valóban feladta volna ilyen hamar a keresést... Az intézet lakói szinte észre se vették, hogy eltűntem. Csak a gyatra létszám miatt keresett a vezetőség. Persze megtaláltak a nemzeti hazámban, Franciaországban. Alig telt nekik néhány napba. De egy gond volt. Meghaltam és valami kevésbé előnyös lényként tértem vissza. Egy szerencsétlen küldetés során Vámpírrá változtam. Habár utólag visszagondolva, talán tervezett volt, és nem véletlen...

Az Intézet titokban tartotta a látogatását. Én is csak idővel jöttem rá, hogy tudnak rólam... Felgyújtottak mögöttem minden visszautat és a hozzám vezetőt is. Így egy ideig Franciaországban éltem, amíg fel nem ütötte fejét ez a Valentine ügy. Alvilági lettem, ez már engem is érintett.

Félsz tőlem? Talán elharapom álmodban a torkodat? Forróvérűnek tartasz? Nem vagyok olyan, mint ti? Olyan, mint voltam? Valóban. Az Intézet után meggyűlöltem az árnyvadászokat. Fenntartással kezelem őket. Sosem fogok megbízni bennük! De egy valamiért köszönettel tartozok... Erősebb lettem! Már látnak! Már ismerem a saját hangomat! Hangosabban szól, mint valaha gondoltam volna hogy fog...


Shadowhunters FRPG:



Vissza az elejére Go down
 
Noah C. Rousseau
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» WESTWOOD;; Noah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: