Lakótér
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Lakótér


Hazel Sage Stargrace
Tündérkirálynõ

Hazel Sage Stargrace
Hazel Sage Stargrace


570
Kor :

Tündérek Birodalma
Tartózkodási hely :

2017. Jul. 15.
Csatlakozás ideje :


Lakótér Empty
TémanyitásRe: Lakótér ↠ Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm




Cassandra & Hazel
With your lust and your greed weighing down
And you weaken your love
And you hold it above your head

Words: 427 |Music: Willow Tree March

Ostobaság a tündéreket összevetni más fajokkal. Minden Alvilági pontosan jól ismeri a világunk alapvető szabályait és tudnivalóit, így azt is, mennyire más lények a tündérek például a vérfarkasokhoz képest, vagy a vámpírokhoz képest. Varázserőnket nem a démoni vagy angyali vérünk adja, hanem a Birodalom ereje. Egyértelmű hibát követ el az, aki tündérként otthagyja azt a helyet, ahol élnie kellene.
A démoni származásunkat nem akarom letagadni. Nem szégyellem, nem is tudnék ilyet mondani, hiszen büszke vagyok a népemre. Mindegy, milyen vér csörgedezik bennünk. Mondénokból is tündér válik, ha elég időt tölt töltenek közöttünk, a Birodalomban, a varázsunk ernyője alatt. A démoni és az angyali vér is beleszivárog az ereikbe, és mindegy, kinek vagy minek a borja – a mi borunkat issza már, a mi népünknek szül utódot. Nem a származás a lényeg. Viszont tisztában vagyok benne, hogy a felszínen nincsen elég angyali befolyás, hogy ellensúlyozza azt, amit Lucifer és a társasága szabadított a világra. New York utcáit csak a sötétség borítja, és most, hogy a nephilimek védelmére sem számíthatunk, nekem kell megvédenem a gyermekeimet.
A dühömet és az aggodalmaimat mélyre temetettem magamban. Éreztem, hogy a tüskés csápjaikkal igyekeznek felmászni a torkomon, de királynőként nem veszíthetem el a temperamentumomat. Nem lehetek meggondolatlan – a szavaimnak súlya van, hiszen minden, amit kimondok, igaz, vagy igazzá kell váljon. Az ígéreteimet nem módosíthatom, nem vonhatom vissza, ezért is gondoltam magam igen nagylelkűnek az ajánlatommal. Ugyan választ nem kaptam, csak egy mosolyt, pontosan tudtam, hogy nincs befolyása az én földemen. Sok minden ingatag jelenleg, de tudom, hogy egyelőre más fajok véleménye és akarata nem gyűrűzött be hozzánk. A népem is ellene van annak, hogy a Birodalomba más is bejusson, mint a mi lelkünk és varázslatunk. A nephilimek látogatása is csak szerencsétlenséget hozott ránk.
- Természetesen nem akarok jelenetet rendezni a klubodban. – kezdtem, kezeim az ölemben feküdtek összekulcsolva, még mindig. Az ujjaim maguktól indultak neki a malmozás örök párharcába, és először a mai napon kissé megtört hangom és kétségbeesett, gyászos kifejezés vette át a diplomatikus mosolyom helyét. – Te is tudod, hogy a tündérek mindig óriási értéket képviseltek. Mindenki a gyermekeimet akarja. – Már fegyvereket sem hordhatunk a Birodalmon kívül, így igazán védtelenek vagyunk. Kirázott a hideg, ahogyan folytattam. – Úgy sejtem a klubod hírnevének se tenne jót, ha bárki bántaná a táncosaidat. A legjobbakat. Vajon megéri-e anyagilag a botrány okozta kiesés? Nem lenne jobb felszabadítani a gyermekeimet? – reméltem megérti, hogy milyen kényes helyzet ez. Kétlem, hogy az épületben bántaná őket bárki is, de elég csak a következő utcáig sétálniuk, és bárki elkaphatja őket. A gondolattól is felfordult a gyomrom, pedig nem szokott heves viszcerális reakció érni engem soha.




Vissza az elejére Go down
Cassandra Whitlock
Vámpír

Cassandra Whitlock
Cassandra Whitlock


450
Kor :

New York, Passion Club
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 05.
Csatlakozás ideje :


Lakótér Empty
TémanyitásRe: Lakótér ↠ Kedd Aug. 15, 2023 10:47 am

Cassandra & Hazel
Továbbra sem értem, hogy miért kell, hogy az én problémám legyen az, hogy a Tündérkirálynő nem képes az alattvalóira olyan hatással lenni, hogy azok ne akarjanak a saját kis birodalmukból az emberek közé költözni. Értem én, hogy sokak szemében ők különbek, felsőbbrendűek, és zártabb közösségben élnek, mint például a vámpírok, de...könyörgöm, had ne az én hibám legyen már, hogy néhány tündér úgy döntött, hogy nem pillangókat akar kergetni a virágos réteken, hanem táncolni és vetkőzni akar a klubomban!
-Ezt úgy mondod, mintha ez valami bűn lenne. Ugyan, hiszen ez csak megfűszerezi az életet, csepegtet bele némi izgalmat. - reflektálok szavaira, még kezemmel is imitálom, mintha fűszert morzsolgatnék ujjaim között. A legtöbben, legalábbis akikkel beszéltem életem során lehetőségként élik meg a démoni vér csörgedezését az ereikben. Persze vannak akik utálják, megvetik, szabadulnának tőle, vagy mint ahogy szemmel láthatóan Hazel az agya és teste legbelső, legmélyebb, legsötétebb bugyrába száműzné ezt az egészet. Némileg begyöpösödött hozzáállásnak tűnik a szememben, de azért ennyire kategorikusan ezt nem fogom kijelenteni, hiszen továbbra is célom, hogy megőrizzem a professzionális és kimért hozzáállást, ahhoz pedig ilyen megnyilvánulások nem illenek.
Kijelentésére bólintok, én sem érzem, hogy lenne értelme erkölcsi vagy bármilyen vitát nyitni, amikor egyértelmű, hogy nem egyezik a véleményünk. De nincs is ezzel baj, más fajok képviselői vagyunk, és bár a démoni vér közös, és mindketten halhatatlanok és gyönyörűek vagyunk, a hasonlóságok listája itt kábé a végéhez is ér.
Tündérföldére valóban nem ér el a karom, ezt jól látja, ám ezt nem fogom sem megerősíteni, sem cáfolni neki inkább csak sejtelmes mosoly jelenik meg az arcomon, és hagyom, had értelmezze ezt úgy, ahogyan akarja. -Természetesen nagyra értékelem ezt a nemes gesztust, Hazel. - biccentek egy aprót, majd rövid hatásszünet után folytatom. -Azonban továbbra sem érzem, hogy az én feladatom lenne a tündérek megrendszabályozása. Amennyiben szeretnél most rögtön beszélni azokkal, akik ma itt vannak, elküldetek értük, bár őszintén örülnék, ha a műszakjukat befejezhetnék, már csak -az karomon lévő elegáns órára nézek.  -Mindössze 2 és fél óráról van szó. - kíváncsian fürkészem tekintetét és testbeszédét, mert sejtem, nem ilyen válaszra számított. Nem gondolnám, hogy hevesen reagálna, de még akár meg is lephet.
2023.07.




Vissza az elejére Go down
Hazel Sage Stargrace
Tündérkirálynõ

Hazel Sage Stargrace
Hazel Sage Stargrace


570
Kor :

Tündérek Birodalma
Tartózkodási hely :

2017. Jul. 15.
Csatlakozás ideje :


Lakótér Empty
TémanyitásRe: Lakótér ↠ Kedd Aug. 08, 2023 9:18 pm




Cassandra & Hazel
With your lust and your greed weighing down
And you weaken your love
And you hold it above your head

Words: 610 |Music: Willow Tree March

Mindannyian, akiket a nephilimek Alvilági néven emlegetnek, démoni vérrel vagyunk megfertőzve. A tündérek kivételesek – ők az angyaloktól is kaptak ajándékot, így az én szívemben mindig is előkelőbb helyen álltak a többi fajhoz képest. Nem lehet rám fogni, hogy gyűlölném a halhatatlanokat – a lelkem egy darabját elrabló boszorkánymester a példája rá, hogy képes vagyok őket szeretni. A férfiért érzett szenvedély az egyik oka, hogy ilyen magasra tudtam felküzdeni magamat. Katalizátora volt a sikereimnek. Hasonlóképp vélekedem a többi fajról is – nem a vérük határozza meg őket teljesen. Mégis, a tündérekben van valami apró kis csoda, amit angyali mivoltunknak lehet betudni. Ezért se tudnám elárulni a gyermekeimet. Ezért is igyekszem megmenteni őket.
A tündérek nehezen esnek teherbe. Népünket számos ellenség, a Morgensternek fenyegetései, az előző királynő bántóan negatív hozadékkal járó döntései, a kivándorló gyermekeim, és a Sötét Tündérek is megtépázták már. Nem tudjuk a kieső népességet pótolni az ellopott embergyermekekkel, muszáj megtartanom a már felnőtt, ereje teljében lévő tündéreket. Ahogy a felszínre lépnek, gyorsabban öregednek, elszalad velük az idő, és varázserejük elhalványul. Habár óvatos politikai döntéseket kell hoznom, nem szabad hagynom, hogy a Birodalmam szétessen. Márpedig tündérek nélkül nincsen Tündérfölde.
Cassandra nevetésére elfog az idegesség, de persze ez nem látszódik rajtam. Ötszáz év, és rengeteg kemény kémkiküldetés után az arcomat teljes mértékben uralni tudom.
- Cassandra, nem véletlen, hogy a Földön járó tündérek többsége Alvilágiak körében találja magát. A démoni vér az örökké démoni vér marad. – Mi, tündérek, bár számos formában járjuk a világot, a dupla ajándékunk összeköt minket. A démoni oldalunk örökké vonzódik ahhoz, ami veszélyeztet minket.
A tárgyalópartnerem egy határozott nő, aki nem ijed meg tőlem és a tisztségemtől. Értékelendő tulajdonság, rettentő hasznos, mindenképpen. Természetesen örültem volna, ha beadja a derekát, de tisztelendő, hogy kiáll a klubja mellett.
Nem csupán az értékrend, ami az én lelkemet nyomja, de ezt nem kötöm Cassandra orrára. Udvarias, töretlen mosollyal nyugtázom az értékrendre tett megjegyzését, néhány hosszú másodpercig gondolkodtam, csak utána fogtam bele a válaszadásba.
- Nem várom el, hogy egyetértésre leljünk eme kérdésben. Egyikünknek sincs szüksége a másik megerősítésére. – zártam le a témát. Ahogy őt se érdekli az én véleményem, úgy engem sem tud meghatni az övé. Nem filozófiai vitára jöttünk össze – habár azokat a találkozókat sem vetem meg – hanem egyezséget kötni. Már pedig csak arra van szükségem, hogy beleegyezzen a feltételeimbe, nem szükséges, hogy egyezzen a megítélésünk a kérdésről.
Tündérként óvatosan kell fogalmaznom. Hazudni nem tudok, így ígéreteket sem teszek soha – királynőként egyenesen vétek volna. A fél tündérek nyelve szabadon ostorozhat bármit is bárkit, gyakran elfog az irigység miatta. Cserébe a varázserejük – amely se nem angyali, se nem démoni eredetű – elenyésző.
- Úgy sejtem Tündérföldére nem ér el a karod. – Az Udvarban tisztséget betöltő tündérek, ideértve a lovagjaim és az udvarhölgyeim is, hűségesek hozzám. Nem köthetnek egyezséget más Alvilágiakkal, hacsak nem adom rá áldásomat. Aggasztó, mennyi ideig lesznek hozzám lojálisak, de azt tudom, hogy jelenleg még nem hagytak el. A felszínen új életet kezdő, szabadon rohangáló tündérek hatalma addig terjed, ameddig a varázserejük. Ők nem járnak le a Birodalomba töltekezni, hamar kimerülnek. Az erőtlen tündérbabák, akiket a mondén gyermekek helyére teszünk, pedig sosem fedezik fel, kik is ők valójában. Cserébe gyengeségeiket is valamennyire levedlik magukról. Nos, még magunk sem tudjuk pontosan, hogy a varázserőnk miként működik, mi miatt lesznek a mondénokból tündérek, amennyiben nálunk nevelkednek. Úgy sejtem, a Birodalom az, ami táplál minket – bárki, aki itt nő fel, elég erőt szív magába, hogy tündérré válhasson.
- Bízom benne, hogy tisztában vagy azzal, milyen zárt a közösségünk, és mennyire különleges ajánlat az, hogy felajánlom a népem erejének egy szeletét számodra. – Kiegyenesedtem, Cassandra szemébe néztem, és a mosolyom rendületlenül díszítette az arcomat. Kezeimet összekulcsoltam, az ölembe eresztettem, és türelmesen vártam, hogy megfontolja, amit mondtam neki.




Vissza az elejére Go down
Cassandra Whitlock
Vámpír

Cassandra Whitlock
Cassandra Whitlock


450
Kor :

New York, Passion Club
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 05.
Csatlakozás ideje :


Lakótér Empty
TémanyitásRe: Lakótér ↠ Csüt. Aug. 03, 2023 3:05 pm

Cassandra & Hazel
A mai, 21. századi világban már mindenkinek meg van a lehetősége, hogy azzal keresse a kenyérre valót, amivel akarja. Vannak, akik mondjuk oktatnak, vannak kétkezi gyári munkások, vannak olyanok, mint én, akik vállalkozást vezetnek, legyen az vegyesbolt vagy épp sztriptízklub, és természetesen vannak olyanok, akik táncosok egy ilyen helyen. Véleményem szerint ebben semmi elítélendő nincs, sem erkölcsileg, sem sehogy, ám érzékelem a tündérkirálynő kimért hangjából, az apró hangsúlybeli változásokból, hogy ő megveti őket. Talán engem is, mondjuk ez engem nem túlzottan hat meg. Ambíciózus vagyok, sikeres, és csak ez számít. 
Nem félek szembe állni akaratával. Nagyon nagyon ritkán teszek olyat, ami az érdekeimmel nem egyezik, sőt, akár kifejezetten ütközik, mint például ebben az esetben is, amikor nem kevesebb, mint 5 táncosomat kellene elküldenem, csak mert a vezetőjüknek böki a csőrét az, amit itt csinálnak. Miért baj az, ha valaki ilyen módon ér el sikereket, ha ezáltal ki tudnak teljesíteni, és élvezik? Mert nekem azt ne próbálja senki bemesélni, hogy a táncosaim, legyenek azok tündérek vagy bármelyik másik fajhoz tartozók, nem élvezik amit csinálnak, mert tudom, hogy ez nem igaz. Látom a két szememmel, hogy örömmel fürdenek abban a kitüntetett figyelemben, amit a betérő vendégektől kapnak. Márpedig én ezt nem fogom elvenni senkitől csak úgy, csak mert szépen kéri valaki.
-Démoni sötétség meghívása? - nem tehetek róla, ezen a megfogalmazáson röviden muszáj felnevetnem. -Kedves Hazel, szerintem rosszul ítéled meg az itteni helyzetet, és mondom ezt a legnagyobb tisztelettel. - továbbra sem félek ellentmondani neki, és ez magabiztos hangomból is érzékelhető. -Minden bizonnyal megvannak az okok, amiatt a szóban forgó tündérek nem szeretnének az általad említett paradicsomban lakni, ám nem szükséges egyből démont kiáltani. - teljes mértékben elképzelhetőnek tartom, hogy szimplán csak unatkoznak. Mert hát...ahol csak a jóság van, semmi izgalom és feszültség, abba egy idő után belegebed az ember, nem? Én legalábbis imádom ezt a nyüzsgést, pezsgést és izgalmat, ami az élettel jár.
Egy bólintással és egy apró hümmögéssel nyugtázom, hogy nincs szüksége segítségre a neveket illetően, de ez valahol nem lep meg. A tündérek vezetőjétől elvárható, hogy tisztában legyen azzal, hogy az alattvalói mit csinálnak, és kik azok, akikről most tárgyalni jött szerény hajlékomba. Következő szavaira egy kissé felvonom a szemöldökömet. 
 - Úgy vélem, hogy az okos gazdasági döntések és az etika megfér egymás mellett. De természetesen nem vagyunk egyformák. Az én értékrendemmel nem ütközik, hogy tündérek vetkőznek az érdeklődőknek, mindezért pedig pénzt is adnak. - cseppnyi hatásszünetet tartok, amíg megcserélem keresztbe tett lábaimat, majd folytatom. -Mindazonáltal azt megígérhetem, hogy nem állok az utadba. Ha beszélsz az érintett tündérekkel, és ők úgy döntenek, hogy kilépnek, elfogadom a döntésüket.- jelentem ki határozottan. Ez így fair, a választás szabadsága mindenkit megillet. Ha bármelyikük is meggondolja magát, bár sajnálni fogom, de hajlandó vagyok őket elengedni. Nem célom mindenáron összetűzésbe keveredni a tündérkirálynővel.
- Már megbocsáss, Hazel, de ez a megfogalmazás így elég ködös. Az alkalmazásomban és kapcsolati hálómban igen széleskörben járatos személyek állnak. Miben tudnának a birodalmad emberei a hasznomra lenni? - dobom vissza a labdát, mert ez, amit így mondott, eléggé a "nesze semmi fogd meg jól" kategóriába tartozik. Beszéljünk nyíltan és egyenesen, úgy a tiszta. 
2023.07.




Vissza az elejére Go down
Hazel Sage Stargrace
Tündérkirálynõ

Hazel Sage Stargrace
Hazel Sage Stargrace


570
Kor :

Tündérek Birodalma
Tartózkodási hely :

2017. Jul. 15.
Csatlakozás ideje :


Lakótér Empty
TémanyitásRe: Lakótér ↠ Szer. Aug. 02, 2023 2:20 pm




Cassandra & Hazel
With your lust and your greed weighing down
And you weaken your love
And you hold it above your head

Words: 604 |Music: Willow Tree March

Cassandrának, és a többi ősöreg vámpírnak is meg van az a képessége, miként uralkodjon önmagán. Nem csak a vérszomján, de a testbeszédén, az apró árulkodó jeleken egyaránt. Az egész lakosztályból árad a hűvös elegancia, ami egészen jól kiegészíti a sápadt porcelán bőrét. Meg kell hagyjam, talán a legideálisabb korszakában vált vámpírrá. Mi, tündérek természetesen születünk gyönyörűnek. Nem az adott korszak szépségideáljának megfelelő arccal és testtel, hanem egy örök mennyei szépséget hordozunk a vérünkben, kortalan múzsaként járjuk a Földet. Nem csoda hát, hogy egy ilyen jellegű bárban a lányaim igen népszerűek. Szinte sugározzák ezt a boldogságot ígérő gyönyörűséget, és ki nem mondott szavakként vonzzák a mocskos dolgokra vágyó férfiakat. Persze, hazudnék, ha azt mondanám, a tündérek nem képesek ilyen kimondhatatlan tettekre - és mivel hazudni fizikailag képtelen vagyok, nem is teszem ezt. Természetesen köztük is akadnak olyanok, akik másokat kihasználva, átverve, fizikailag és mentálisan bántalmazva, kapzsi módjára törtetnek előre. Ezeket a tündéreket száműzzük, és értük a Birodalom nem fog küzdeni többé. Az itt dolgozó gyermekeim azonban áldozatául estek a bűnök csábításának, maguk nem bántottak senkit. Egyelőre.
Arcomon diplomatikus mosoly ült, még az elutasítás pillanatában is. Sejtettem, hogy nem akarja majd elengedni a tündéreket, hiszen nem kételkedem benne, hogy ők a legkívánatosabb táncosok ebben a... kócerájban. A vámpír hangja határozottan csengett, nem riadt vissza tőle, és bár csalódtam ebben a tényben, kívülről ezt nem lehetett arcomon felfedezni ezt. Egyszerűbb lett volna, ha megszeppen a királynő látogatásától, de felkészültem erre az eshetőségre is.
Mielőtt megszólaltam volna, megigazítottam a lábaimat takaró fehér ruha szoknyarészét. Makulátlan, foltmentes, éppúgy, mint a Tündérek Birodalmának a híre, és ezt akartam megtartani. Vettem egy levegőt, Cassandra szemébe néztem.
- Teljesen megértem, hogy úgy látod, a gyermekeim lelkesen végzik ezt a munkát. A Birodalom azonban végtelen szépséggel és szeretettel várja őket vissza. Paradicsomban éltek odalent, és nem kételkedem abban, hogy valami démoni sötétség meghívására léptek a felszínre. - Bár félig a démonok leszármazottai vagyunk, nem szeretünk egyetlen másik fajjal azonosulni. A Jó és a Rossz örök küzdelmének hadterére ritkán térünk, inkább a saját világunkat igyekezzük óvni az aktuális veszélyektől. Volt már rá példa ugyan, hogy állást foglaltunk, de mindig a fajunk érdekeit figyelembe véve döntöttünk arról, ki mellett és milyen minőségben állunk ki.
- Köszönöm a felajánlást - kezdtem bele - azonban tisztában vagyok vele, kik dolgoznak ebben a klubban. - Magam is kémként kezdtem a pályafutásom, az akkori királynő megbízásából jártam a mondénok világát, hogy a lehető legtöbb eseménnyel kapcsolatban tisztábban láthasson. Az én alkalmazásomban is egy tucat kém áll, akik rejtve járják a felszínt, hogy segíthessék a munkámat, a Birodalmunk vezetését. Biztos vagyok benne, hogy őket is kínozza a honvágy, ahogyan engem is kínzott mindig. Nehéz megértenem, a gyermekeim miért választanák a mondénok egyszerű, kiábrándító, bűnbe tocsogó világát a mi országunk helyett. Hacsak nem csábítja őket fel valami sötét lény, amely be akar gyűrűzni közénk.
Cassandra arcát figyeltem, hátha az apró rezdüléseiből megérezhetem a gyenge pontját. Nem akartam a varázserőmet alkalmazni, nincsen szükségem további ellenségekre. A vörös hajam a vállam omlott, óvatosan hátrasimítottam, és alig észrevehetően előrébb hajoltam.
- Biztos vagyok benne, hogy a gazdasági megfontolások magasabban helyezkednek el a te döntéshozatali ranglistádban, mint az etikai kérdések. Nem elítélni szeretnélek téged, pusztán a gyermekeimet szeretném hazavinni. - hangom határozott volt, a beszédtempóm kellemes volt. Cassandra halhatta rajtam, hogy nem viccelek, és nem fogok egy könnyen meghátrálni.
- A Birodalom köszönettel tartozna neked. Sokrétű képességtárukkal tudják a kiképzett gyermekeim ellátni a szolgálatomat, amely talán egyszer téged is kisegíthetnek. - ajánlatomat direkt ilyen csavarosan fogalmaztam meg. Tudom, hogy nyíltan beszélni, a nyelvünket szorító átok miatt hiba volna. A fondorlatos, kesze-kusza mondatok erdejéből egyszerűbb kikászálódni, mint a tiszta, lényegretörő állítások csapdájából, akármennyire is hihetetlennek hangzik.




Vissza az elejére Go down
Cassandra Whitlock
Vámpír

Cassandra Whitlock
Cassandra Whitlock


450
Kor :

New York, Passion Club
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 05.
Csatlakozás ideje :


Lakótér Empty
TémanyitásRe: Lakótér ↠ Hétf. Júl. 24, 2023 3:27 pm

Cassandra & Hazel
A tündérkirálynő hűvös kimértséggel reagál a bemutatkozásomra és a beinvitálásra, amivel tökéletesen megfelel előzetes elképzelésemnek. A filmekkel és hasonló alkotásokkal ellentétben a tündérek nem azok a felszabadultan, virágkoszorúban szaladgáló és repkedő kis lények, ahogyan a vezetőjük sem az, így Hazel megtestesíti mindazt, amire számítottam. Még ha nem is szimpatizál a vámpírokkal, mindezt nemigen lehet érzékelni rajta, és belőlem sem árad semmi ellenszenv, bár én egyébként is teljesen semleges viszont ápolok a tündérek fajával.
Egy apró biccentéssel nyugtázom, hogy nem kér semmit a konyhából, így udvariasan beterelem a nappaliba, majd miután helyet foglalt, leülök úgy, hogy vele szemben legyek. Testtartásából és kisugrázásából azt vélem érzékelni, hogy van benne némi tartás, mire számíthat itt nálam. Nem tudhatja biztosra, nincs félnivalója, ám a lakosztályom kettőnkön kívül teljesen üres, bár tény, hogy egy szavamba kerül, és néhány másodpercen belül megérkeznek a biztonságiak, nem mintha megfordult volna a fejemben, hogy szükség lesz ilyenre.
-Attól tartok, rossz emberhez jöttél. - felelem neki, mikor kibújik a szög a zsákból. Helyesnek bizonyult a megérzésem, hogy a tündér táncosok bökik a tündérkirálynő csőrét. -Senkinek nem tartok pisztolyt a fejéhez, hogy itt dolgozzon nálam. Önszántukból, örömmel és lelkesen végzik a feladatukat. - hangom udvarias, határozott, és bármennyire is nemtetszését fejezte ki a táncosok munkáját illetően, mindezt nem veszem magamra, nincs bennem sértettség. Tisztában vagyok vele, hogy vannak olyanok, akik számára kevésbé elfogadható ez a fajta kenyérkereset, vagy épp intézmény, nincs ezzel semmi probléma, nem vagyunk egyformák.
-Ezer örömmel átadom neked a listát a néhány tündérről, akik jelenleg az alkalmazásomban állnak, és akkor személyesen el tudsz velük beszélgetni, ám értsd meg, nekem, mint üzletembernek, nem igazán áll érdekemben megválni a legjobb táncosaimtól. - nem megsérteni állt szándékomban, de nekem a hely tulajdonosaként a profitot és eredményességet kell néznem. Az én értékrendemmel nem ütközik tündérek foglalkoztatása, jelenleg nem szándékozom elbocsátani őket. Jelenleg 5 tündérem van, és nagyon nehéz megfelelő táncosokat találni, így ez hirtelen nagy terhet jelentene számomra, amit ha lehet, szeretnék elkerülni, még ha ez nem is fog tetszeni Hazel-nek.
2023.07.






A hozzászólást Cassandra Whitlock összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 02, 2023 3:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hazel Sage Stargrace
Tündérkirálynõ

Hazel Sage Stargrace
Hazel Sage Stargrace


570
Kor :

Tündérek Birodalma
Tartózkodási hely :

2017. Jul. 15.
Csatlakozás ideje :


Lakótér Empty
TémanyitásRe: Lakótér ↠ Vas. Júl. 23, 2023 9:21 pm




Cassandra & Hazel
With your lust and your greed weighing down
And you weaken your love
And you hold it above your head

Words: 349 |Music: Willow Tree March

Tudtam, hogy nem lesz könnyű megszereznem a trónt. Számba vettem azt is, hogy megtartani sem lesz könnyű. Azonban nem hittem volna, hogy ekkora ellenállásba ütközöm majd. Megértem, hogy nem veszik jó néven, hogy boszorkánymestert fogadtam magamhoz, de értékelhetné a népem, amit értük teszek. Életveszélybe sodrom magam azzal, hogy vámpírok fészkébe ereszkedem le egymagam.
Sosem szerettem az éjszaka gyermekeit. Habár nagyon ügyesen megigézik a halandókat, igazi varázserejük nincsen. A tündérek ereje is messze elmarad a démonok gyermekeikétől, azonban én még mindig hasznosabbnak találom ezt, mint az örök éjre kárhoztatást. Sosem fogja gyengéden csókolni a bőrüket a Nap sugara. Nem fognak teljes szépségükben kinyíló virágokat látni sohasem. A sötétségbe taszítva élik le véget nem érő életük minden egyes napját.
Mindenre felkészültem hát Cassandrával kapcsolatban. Határozott kéréssel érkeztem, és nem fog tudni engem semmivel sem megkenni.
- Cassandra. - ismételtem meg a nő nevét, elfogadva a felém nyújtott kezét. Királynőként nem tehetem meg, hogy elutasító vagyok a tárgyalópartnereimmel. Rég megtanultam félretenni a személyes érzelmeimet, amikor a munkáról volt szó. Hiszen minden tündér a gyermekem, és minden egyes döntésemben ezt az egyenlőséget kell figyelembe vennem. Ráadásul Cassandra nem tűnt megilletődöttnek. Jobban szeretem azokat a beszélgetéseket, ahol haladni tudunk, és nem áll közénk a rangommal járó tisztelet hatalmas ragyogása. A Birodalomban és a felszínen is a királynő az egyik legfontosabb személynek számít a tündérek között, és érthető, ha valaki megszeppen a jelenlétemtől. Legyen az tündér, vagy bármilyen más faj, aki tud a létezésünkről.
- Nem, köszönöm kedvességed. - válaszoltam, majd elindultam arrafelé, amerre gesztikulált. Nem fogadhatok el semmit ilyen szituációkban. Pontosan tudom, milyen baljós dolgok leselkedhetnek rám ennek a lakosztálynak minden egyes szegletéből.
- Néhány gyermekemről lenne szó. - kezdtem. Mivel nem hazudhatok, vigyázva kell megválogatnom a szavaimat. Nem hagyhatom, hogy sok kérdésre kelljen válaszolnom.
- Az itt végzett... munkájuk - A hangomból áradt a megvetés, akármennyire is szerettem volna elrejteni és kiegyensúlyozottnak hatni - méltatlan a Birodalomra és az egész fajomra nézve. Szeretném, ha megszüntetné az állásukat, és több tündért nem alkalmazna. - jelentettem ki kereken. Udvarias mosolyom nem halványult, és a tárgyalópartnerem szemébe néztem, nem szakítottam meg a szemkontaktusunkat, amennyiben felém fordult.




Vissza az elejére Go down
Cassandra Whitlock
Vámpír

Cassandra Whitlock
Cassandra Whitlock


450
Kor :

New York, Passion Club
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 05.
Csatlakozás ideje :


Lakótér Empty
TémanyitásRe: Lakótér ↠ Szer. Júl. 19, 2023 3:53 pm

Cassandra & Hazel
Amikor hírt kaptam arról, hogy ma éjjel meglátogat a Tündérkirálynő, nem mondom, hogy nem lepődtem meg, de természetesen a biztonsági főnököm mindebből nem érzékelhetett semmit, mivel mikor felkeresett, megőríztem a pókerarcomat. Kiadtam utasításban, hogy tőle kivételesen ne kérjenek belépődíjat se a bejáratnál, se a VIP bejáratnál, mert természetesen egy ilyen személyt a lakosztályomban fogadok. 
Legjobb tudomásom szerint nem követtem el semmi olyat, amivel esetlegesen magamra haragítottam volna tündérek első emberét, így teljesen tiszta lelkiismerettel várom őt, miközben az egy légtérből álló 70 négyzetméteres, mindennel felszerelt lakosztályomban elhelyezett monitorokon szemlélem, mi folyik a két tánchelyiségben. Mindenki jól szórakozik ahogy látom, a Ladies on the stage különösen zsúfoltnak tűnik egy helyen, közelebb hajolok. hogy lássam, mi lehet az oka, aztán mosoly kúszik az arcomra. Hát persze. Ma estére éppen a három táncoslányből kettő tündér, és ez csak úgy vonzza a férfiakat (és igen, nőket is, itt ilyen téren nincs kivételezés). Mindenféle fajú táncos előfordul nálam, nem diszkriminálok. Ha tehetséges és hozza a pénzt a házhoz, alkalmazni fogom.
Talán a tündér táncosok miatt jön a királynő? Bizony nem elképzelhetetlen, de továbbra sem érzem rosszul magam emiatt, senkit sem kellett elbűvölnöm vagy megfenyegetnem, hogy itt dolgozzon. 
Gondolatmenetemből a kopogtatás szakít ki, így lesimítom nemlétező ráncaimat mélyvörös nadrágkosztümömön, és szélesre tárom az ajtót. Az első ami szembe ötlik, hogy milyen fiatal. Tudom, hogy olyan alakot választhat, amilyet akar, mégis valahol meglep, hogy őt választotta. Mondjuk én is a 25 éves tesemben "ragadtam", így korom ellenére én is fiatalos külsővel büszkélkedhetek. -Kellemes estét, Hazel. Ugyan, hagyjuk a formaságokat, a mi korunkban már megtanultuk, nem ezen múlik a tisztelet. Cassandra vagyok. - ahogyan azt az illem kívánja, felél nyújtom jobbomat, és egy rövid, ám határozott kézfogásban részesítem, amennyiben elfogadja azt, ha nem, akkor szimplán csak visszahúzom a kezem. Akárhogy is, a mozdulat a combjaim előtt összekulcsolt kezekben végződik.
-Megkínálhatom esetleg valami frissítővel? - bár én magam nem fogyasztok ilyeneket, rendszeresen vannak egyéb igényekkel rendelkező vendégeim, így az amerikai konyhával ellátott lakásom hűtőjében megtalálható sok minden. Ha kér, akkor kiszolgálom, ha nem, akkor pedig a nappalinak kialakított lakrész felé intek, ahol kényelmes fotelekbe ülve tudunk beszélgetni. 
-Minek köszönhetem a látogatását?- kérdezem nyugodt, kimért hangon. Nem vágom magam hanyatt attól, hogy maga a tündérkirálynő látogatott el hozzám, stílusom emiatt cseppet sem mézesmázos vagy ilyesmi, de a tiszteletet megadom neki.
2023.07.




Vissza az elejére Go down
Hazel Sage Stargrace
Tündérkirálynõ

Hazel Sage Stargrace
Hazel Sage Stargrace


570
Kor :

Tündérek Birodalma
Tartózkodási hely :

2017. Jul. 15.
Csatlakozás ideje :


Lakótér Empty
TémanyitásLakótér ↠ Hétf. Júl. 17, 2023 9:24 pm




Cassandra & Hazel
With your lust and your greed weighing down
And you weaken your love
And you hold it above your head

Words: 438 |Music: Willow Tree March

Nem hittem volna, hogy egy nap majd egy ilyen helyen kell állnom. Amióta átvettem az Udvar vezetését, sok olyan népszerűtlen oldalával kellett találkoznom a népemnek, amit jobban szerettem volna, ha rejtve marad. Tudtam, hogy nem leszek a legszívleltebb királynő, nem fogják rímekbe foglalni a nevem, nem zengenek ódákat majd rólam, de nem hittem volna, hogy kivándorolnak majd a csodákkal teli Birodalomból. Éltem én is a halandók közt, pusztán kötelességből - a munkám során megesett, hogy el kellett keverednem a felszínen. Azonban a Birodalom meseszép kertjeiről álmodtam, és amint hazatértem, minden egyes szegletét végigjártam, csak hogy feltöltődhessek a népem erejével.
Mindig is voltak olyan tündérek, akik szíve a mondénok közé húzott. A csábításnak nehéz ellenállni, a világban mindig is voltak mézzel bevont mocskos helyek, ahol csapdába eshettek a fiatal lelkek. Ez a kalicka azonban az eddigi legsötétebb, amit valaha láttam.
Egy Passion Club nevű bűntanyába kellett mennem, hogy saját magam szabadítsam meg a tündéreimet a kéj béklyóitól. Ritkán kell királynőként személyesen megjelennem ilyen tárgyalásokon, de a klub tulajdonosa egy igen vénséges vámpír, s a tekintélyem megszilárdítása érdekében akár elnyerhetem a tündéreim bizalmát is.
Már a gondolattól is átjárja minden porcikámat a mélységes szégyen, hogy néhány gyermekem itt táncol éjszakánként, szinte semmit sem rejtő ruhaneműkben. Nem akarom rövid pórázon tartani azokat a tündéreket, akik úgy döntenek, itt élnek, de ez mind a Birodalomra, mind rám nézve elviselhetetlen káromlás. Szépségük és varázserejük pedig igen kívánatos prédává teszi őket. Nem nézhetem tétlenül, hogy baja essen egy gyermekemnek.
Úgy döntöttem, a szokásos alakomat veszem fel, egy fiatal, vörös hajú, elegáns fehér ruhába öltözött nőként léptem be a klubba. Az egyik közeli bizalmasommal megüzentem a jöttem, bár rajta, és boszorkánymesteremen kívül más nem tudja, hogy itt vagyok. Elképesztően vakmerő, sőt, talán meggondolatlan és óvatlan egymagam érkeznem, de a teljes igazsághoz meg kell vallanom, hogy nem kérhetek meg senkit a lovagjaim közül, hogy kísérjen el. Ekkora szégyent nem akarok szájról-szájra szálló igeként útjára bocsájtani gyermekeim között.
Az épületben alkohol és izzadtság szaga terjengett, ami túlontúl édes, mesterséges aromákkal keveredve egy elviselhetetlen felhőt alkottak. Elegáns ruhákba öltözött, vágytól csöpögő, visszataszító alakokkal voltak tele a termek, nem tudtam odanézni a színpadra. Ilyen méltatlan helyen látni a gyermekeim...
Meg kell állítanom a népem kivándorlását. Meg kell erősítsem a helyemet a trónon. Ha sikerülne hazahoznom eltévedt tündéreimet, sokak szíve telne meg csordultig hálával és elismeréssel.
Kihúztam magam, felszegtem az állam, így kopogtam az előttem álló tömör ajtón. Bármi történjék is ma, nem távozok a tündéreim, és azon ígéret nélkül, hogy soha egyetlen tündérem sem teheti be ide lábát.
- Ms. Whitlock, Hazel vagyok. - mondtam, miután kezeim összekulcsoltam a derekam előtt, s arcomon egy diplomatikus mosollyal vártam a bejutásomra.




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Lakótér Empty
TémanyitásRe: Lakótér ↠




Vissza az elejére Go down
 
Lakótér
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: