Lucille Eliza Littlebury
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Lucille Eliza Littlebury


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Lucille Eliza Littlebury Empty
TémanyitásRe: Lucille Eliza Littlebury ↠ Szer. Szept. 06, 2017 10:22 am

Gratulálunk, elfogadva
Oy Luci.
Üdv köztünk, újdonsült árnyvadász testvérem. Olvasottak alapján nem a NewYork-i intézethez tartozol, de valami mégis oda köt. Ki tudja talán még ez is változik az idő haladtával. Smile Nem lehetett túl könnyű gyermekkorod. Elvégre az alakít, amit gyermekként élünk meg. Ezzé tett. De talán meg van a maga jó oldala ennek is. Hiszen erős vagy,  kitartó és tántoríthatatlan.
Mindenesetre, nem találtam helyesírási hibát, szóismétlést se. Szép olvasmány volt, választékos szóhasználattal. Öröm volt! Smile

Nem maradt más, mint foglalózni. Ezt követően utadra engedlek! Kellemes játékot kívánok, én és a Shadowhunters csapata.  puszi/csók








Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Lucille Eliza Littlebury Empty
TémanyitásLucille Eliza Littlebury ↠ Hétf. Szept. 04, 2017 11:10 pm


Lucille Eliza Littlebury
JUST REMEMBER - SOME COME, SOME GO.


faj: félvér

kor: 20

születési idő/hely: 1996.10.24. London, UK
becenév: Luce, Lucy

play by: hailee steinfeld

foglalkozás: árnyvadász




Család és személyiség

Ha egy család ötödik gyermekeként látod meg a napvilágot, nem sok lehetőséged van, erre ideje korán én is ráeszméltem. Alig múltam öt, mikor ráébredtem, hogy hiába beszélek és mondok bármit, egyetértő hümmögésen vagy csettegésen kívül nem sok mindent kapok válaszul. Választhattam, hogy folytatom tovább, ügyet sem vetve arra, mi zavar, vagy változtatok. Én változtattam. Először az engedetlenségemmel akartam felhívni magamra a figyelmet, de játszottam saját magamnak fodrászt, és szöktem is el - a szomszéd szobáig - otthonról, hogy egyáltalán azt lássák, hogy a világon vagyok. A testvéreimet mind az őrületbe kergettem ezzel a viselkedéssel, talán egyedül August volt az, aki nem morfondírozott el azon, hogy az akkor tíz éves húgát éjszaka megfojtja egy párnával. Végül taktikát váltottam; megelégeltem, hogy még csak egy kiadós fejmosást sem kapok. A kihágásaimra is csak anya kapta fel a fejét, hisz ő tudta jól, hogy igazából nem vagyok neveletlen, apám figyelmét magamra vonzani, már nehezebb dió volt. Tíz éves voltam, mikor eldöntöttem, hogy a legjobb teljesítményt fogom nyújtani mind az iskolában, mind a kiképzésen. Azóta nem láttak engem sírni, és azóta minden egyes este anyu zavart a gyakorlóteremből lefeküdni. Másképp edzettem, többet és jobban. Makacsabb lettem és vakmerőbb. A végére már tényleg elhittem, hogy engem is észrevesznek.

Kinézet

Azt mondják, én hasonlítok leginkább anyára a lányai közül. Nem elég, hogy egymagasak vagyunk, atléta testalkattal, olyannyira egyformák vagyunk, hogy arcunk jobb oldalán, a mosolyvonalban ül mindkettőnk anyajegye. Minden vonásomban visszaköszön a kecsessége, és a nőiessége. Talán egyedül abban különböztünk, hogy ő szerette kontyba csavarni a haját, és emlékszem számtalanszor rám szólt, hogy kövessem a példáját, ha terepre megyek. Ennek viszont csak most lett igazán nagy jelentősége, hogy elment.
Utálom a fehéret, és a temetés óta nem csak magamon, hanem a környezetemben sem viselem el. Sötétbe öltözött a szobám, ahogy a ruhatáram is. Apám már fel sem veszi, szóra sem méltatja, ha extrém szerelésben lát. Sosem szerettem a szoknyákat, a kiöltözést. Nem szeretek bájologva magassarkút húzni és nem hiszem, hogy bárki látott volna rajtam  valaha miniruhát. Nem az én világom. Inkább praktikusan öltözködöm, általában farmert, pólót, bőrkabátot és edzőcipőt húzok, de kivételes alkalmakra van néhány finom esésű ruhám is a szekrényem legmélyén. Nem tervezem egyhamar elővenni őket.

Életem lapjai

Térdem a földet éri, bőröm alatt érzem az apró kavicsokat, míg másik lábamon igyekszem megkötni a cipőfűzőmet. Kénytelen vagyok mindezt vakon tenni, mert kiengedett hajam előrebukik, egyenesen a szemembe és szinte semmit nem látok a sűrű fátyoltól. A samponom illata viszont az orromba kúszik és megmosolyogtat a kellemes gyümölcsös aroma. Csak néhány pillanatig tart, mert azután érzem, ahogy valami nekem csapódik, én meg arccal előre felnyalom a salakpályát. Nem kétlem, hogy azonnal egy merő kosz lettem, de a pillanatnyi fájdalomtól felszisszenek és a földön is maradok, míg nem érzem magam elég összeszedettnek ahhoz, hogy talpra ugorjak.
- Scott, te mocsok… - állok talpra egészen gyorsan. Nem kételkedem, az ő szokása akkor támadni, mikor épp nem figyelek. Nem is hibáztatom, mert másképp esélye sem lenne. Ilyenkor azonban sikeresen kizökkent, és szinte könnyű leterítenie. Nem tart sokáig, de éles helyzetben akár végzetes is lehetne.
- Elpuhultál, Littlebury! – röhög a képembe nagyon elégedett arcot vágva, és valószínűleg tisztában van azzal, hogy legszívesebben visszakézből pofon vágnám. Nem azért, amit tett, hanem mert rühellem a szájából hallani a vezetéknevemet. Nem is azt, inkább azt rühellem, ahogyan kiejti. Ő is, mint sokan mások, többet vár tőlem, én pedig aligha adom meg nekik azt az örömöt, hogy fennhangon kántálják: „Én megmondtam!”.
- Ne reménykedj, bármikor ellátom a bajod… Sőt, meglehetősen könnyű ellenfél vagy... – porolom le magam, mintha mi sem történt volna. Teljesen mindennapos ebben a közegben, hogy felnyalatják az emberrel a földet, bár ritkán fordul elő velem, hogy nem egy kiképző teszi, hanem az a kölyök, akivel együtt nőttem fel, a parabataiom.
- Most nem kérek leckét, kivételesen nem azért jöttem.. – tartja maga elé a kezét védekezően, mintha ez bármitől megvédhetné, de a vigyor még ott lapul a képén. Nem tudok rá igazából haragudni, hiába aljaskodik előszeretettel.
- Akkor gyorsan, mert késésben vagyok - vetem oda Scottnak, miközben elkezdem összeszedni a cuccomat. Nem igazán tudom, hányadán állok vele. A mi kapcsolatunk különleges, a Klávé külön engedélye szentesítette a köztünk kialakult köteléket. De azzal aligha számoltak, hogy mi van akkor, ha ez a kötelék valami mássá alakul.
- Nem vagy. Archibald látni akar.. – bök az Intézet keleti része felé, ahol valóban ott ácsorog a férfi, akit apámnak mondhatok, túl szoros kapcsolat viszont még sincs kettőnk között. Arról tett még gyerekkoromban. Valószínűleg az lehet az oka, hogy nem értjük meg egymást.
- Pompás.. – forgatom meg szemeimet. – Már postagalamb is lettél. Van még ennél lejjebb? – kérdezem óhatatlanul több gúnnyal a hangomban, mint kellene. Ez nem az ő hibája. Ez a kettőnk ügye. Apám nem kezelte túl higgadtan a helyzetet, mikor napvilágot látott a tervem és kiderült, hogy felkerestem a bátyámat, aki a New York-i Intézet vendégszeretetét élvezi már egy ideje. Anya halála óta nem találom itt a helyem, és ebben hatalmas szerepet játszik az is, hogy Scott-tal való kapcsolatomat, mint valami csíra, mérgezni kezdik az iránta táplált érzéseim.


Shadowhunters FRPG:



Vissza az elejére Go down
 
Lucille Eliza Littlebury
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» August Archibald Littlebury
» August Archibald Littlebury

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: