Hálószoba
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Hálószoba


Admin
Vezetõség

Admin
Admin


mindenhol
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Hálószoba Empty
TémanyitásRe: Hálószoba ↠ Szomb. Szept. 30, 2017 10:51 pm

*** Lezárt kör***



Vissza az elejére Go down
https://shadowhunters.hungarianforum.net
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Hálószoba Empty
TémanyitásHálószoba ↠ Csüt. Szept. 21, 2017 10:59 pm


Azért harcolok, aki a legjobban fizet;
vagy akit a legkönnyebb kirabolni.

Carlaya & Avitus Sanguis


Halk, nesztelen léptek. A hajópadló elnyúló keserves nyekergése. Nincs itthon senki, de nyomot bőven hagyva magam után szinte kiabál a bejárati ajtó, hogy nem kívánt személy lépett be a szerény falak közé. A zsanérok kifordulva kapaszkodtak az ajtóba, mely szinte már vízszintesben lógott. A szél, amely behatolt a falakon belülre, enyhén lengette a bejárati ajtót, ami néha-néha a falnak koccantva kilincsét éles hangot hallatott. Csendben hátra tekintettem, reagálva így a zajra, majd győződtem meg róla, hogy nem a gazda ért haza. S tudatosítva magamban a időleges biztonságot, vettem egy mély sóhajt, megnyugtatva így hevesen dobogó szívemet. Nem éreztem szagát senkinek, így amellett döntöttem, nem fogok fölöslegesen játszadozni, egyszerűen felforgatok mindent és lelépek. Gyorsnak kellett lennem. A lakos fura egy alak volt, de sosem jöttem rá, hogy az éjszaka gyermekei közé tartozik, vagy csak valami megrögzött sátánista balfék. Az meg végképp nem volt beazonosítható, hogy van-e valami rendszere... Nekem munkanélkülinek tűnt, s volt, hogy egész éjszakára kimaradt. Hát nem tehettem mást, mint szerencsét próbáltam...
A nappalit áttúrtam, felborogattam. Semmi. A konyhát is átnéztem hatalmas rendetlenséget hagyva magam után. Fölöslegesen. A fürdőbe csak nem rejti el a könyvet. Így a gondolatát is kivertem a fejemből, hogy a fürdőszobát is felforgassam. Az utolsó esélyesek a háló és a dolgozó szoba volt. Azonban volt egy olyan megérzésem, hogy a hálóban kereshetem. Hát téve egy próbát, mindent vagy semmi alapon benyitottam a hálóba. Egyedüli férfiként egész nagy rend volt eleinte a lakásban, ami arra engedett következtetni, hogy alapvetően pedáns a fickó.
A ruhásszekrény mellett megállva húztam végig ujjamat a tiszta felületen. Vagy allergiás a porra. Biggyesztettem ki ajkamat, majd hümmögve egyet hagytam is inkább annyiban a szerencsétlenem vizsgálgatását. Lerántva a takarót az ágyról, szétvagdaltam a szivacsot, a párnákat. Az összes fiókot a földre borogattam. A szekrényeket áttúrtam. Laza padlófelületet kerestem. Nem...Semmi. Egészen addig, amíg fel nem tűnt egy sötét dobozka a tetején egy rúnával, ami ezidáig az ágy keretének az aljába lett rejtve. Mágiák, idézések, fajok... Erre volt szükségem. Azonban mind ez, csak feltételezés volt. Nem tudtam, hogy mit rejt a doboz, hiszen nem tudtam kinyitni. Bárhogy erőlködtem vele, nem nyílt ki.
- Hogy az a kibaszott... - morrantam fel idegesen, majd már kétségbeesésemben a pisztolyomat rántottam elő, hogy darabokra lőhessem a dobozkát, mérgemben.
Azonban ekkor nem várt szagra lettem figyelmes. Összepréselve ajkaimat, azonnal magamhoz öleltem a dobozkát, miközben kellően a falhoz simultam. Az ablak felejtős volt. A redőny le volt húzva, és ha azt kezdem el huzigálni, akkor se perc alatt megtalál és meg kell ölnöm. Nem fogok mondént ölni, ha egy mód van rá... Nem maradt más, mint kicselezni és egyszerűen csendben lelépni. Ha pedig nincs más lehetőség, leosztok neki egyet és probléma megoldva.

Hálószoba Tumblr_oqzgjdbIzl1vy9uvyo5_250

words: no one care | tag: nope | outfit: Here




Vissza az elejére Go down
 
Hálószoba
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: