Lucifer
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Lucifer


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Lucifer Empty
TémanyitásRe: Lucifer ↠ Csüt. Dec. 14, 2017 3:04 pm

Gratulálunk, elfogadva
Ave Lucifer! lucifer
*aJensenrajongókmostirigykednekrám*

Őszintén szólva tetszett ez a fajta megközelítés. Így nem kérdéses, hogy a többiekkel együtt én is kíváncsian és örömmel olvasom végig az előtörténeted. dilis  Bocsáss meg, hogy eddig kellett várni, de most itt vagyok és utadra engedlek.
Igazából én örülök, hogy az az arcod aki. Még ha sokan más pártiak is. Very Happy Nem kell ugye kimondanom, hogy kire gondolok?
Van fantáziád, az egyszer biztos mert azokat a Lucifereket akiket eddig olvastam mindig valami jól ismert Bibliai dologgal, vagy az Ember tragédiája ihletett, esetleg valami más. De ehhez hasonlóval tényleg sehol máshol nem találkoztam. Ezért is olyan egyedi az egész karakter az én meg szerintem a többiek szemében. Az írásstílusod is tetszett, szépen fogalmazol. Very Happy Én már várom, hogy a játéktéren is elkezdj játszani szóval tényleg elengedlek. Foglalózz és vesd bele magad a játékba. Szerintem rengetegen játszanának egy Luciferrel.  nyal

Érezd jól magad nálunk!  aww









Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Lucifer Empty
TémanyitásLucifer ↠ Vas. Dec. 10, 2017 8:22 pm


Lucifer
Álmodd meg a jövőt


faj: Bukott Angyal

kor: Kezdetektől

születési idő/hely: Idők kezdete/Mennyország
becenév: Sátán, Ördög, Luci, Lulu,
Lucfenyő

play by: Jensen Ackles

foglalkozás: Sátánkodás




Életem lapjai

Sokak rosszul értelmezik az én feladatomat és személyemet. Engem állítanak be a legfőbb gonosznak, a kígyók kígyójának, a hét főbűnnek egy alakú megtestesítője, a hívő gyerekek mumusa aki az ágy alatt bújik el, hogy esténként a rossz gyerekeket elrabolja a Pokolba. Egyszer és utoljára felfedem a teljes igazságot. Elregélem neked azt, hogyan lett a Fényhozóból, Sammael arkangyalból, Lucifer a Sátán. Jól figyelj kis barátom, mert semmit nem fogok megismételni ha valamiről lemaradsz akkor az a te bajod, szóval gyorsan jegyzetelj!
Isten mondá, hogy az angyalok gyűljenek köré. Mindegyiknek egytől-egyig feltett egy kérdést, egy kérést, hogy megtenné-e ezt érte.
- Atyám, nem tudom megtenni. Szeretlek, de ez az otthonom! Hangoztak az ilyen fajta válaszok egyfolytában, míg utoljára hozzám ért oda.
- Fényhozóm, kedves Sammaellem. Te megtennéd-e értem? Az emberiségnek egyensúly kell, egy rossz akitől félhetnek. Lennél te az? Örök kárhozatra ítélnéd-e magad csak azért, mert én erre kértelek? Úgy beszélt, mint akinek a kérdés semmiféle szívfájdalommal nem járt, de mindenki tudta azt, hogy félt a választól hisz a legkedvesebb gyermeke én voltam. A szemeimből könnyek kezdtek el potyogni, de kihúztam magam és szárnyaimat összetártam magam körül.
- Megteszem, Atyám. A hangom bár halk volt, de magabiztos. Ő érte megteszem, elbukok csak azért, hogy meglegyen a halandóknak a gonosz, amitől félni kell és tartani. Isten csettintett egyet és a jelenlétünkben lévő összes angyalnak az előbbi képsorok kitörlődtek az emlékezetükből. Erről senki nem tudhatott, csak én meg Ő. A Tervhez ez elengedhetetlen volt. Így hát megtettem azt, amit kért tőlem. Lázadást szítottam a Mennyekbe és elbuktam a többi társaimmal együtt és elfoglaltam a helyemet a Pokol trónján. Azt hittem, hogy a szeretetem Isten iránt soha nem fog elmúlni, viszont az évezredekkel egyre inkább változott meg ez inkább gyűlöletté. Mindent megtettem érte, ott hagytam a fivéreimet csak miatta, de Ő azóta nem válaszol nekem és teljesen lelépett a világ elől. Ezért kellett nekem hoznom ezt az áldozatot, hogy Ő szabadságra menjen? A harag csak gyűlt bennem, és mára olyan szintre emelkedett, hogy már nem bírom magamba tartani. Így hát elértem azt, hogy a Földre léphessek a seregemmel és háborút szítsunk. De még nem feltűnően, még várniuk kell a jelemre. Most csak belülről mérgezik az embereket a gyermekeim, előhozzák belőlük az elnyomott bűnöket. Így hát, mondd csak kedves újságíró, még mindig nem hiszel nekem? *Felkuncogok, és kinyújtom a mutatóujjamat felé*
- Hát tartsak bemutatót? Egy körkörös mozdulatot teszek vele, az egyik szememet becsukom és a nyelvemet kinyújtom. Ordítás, kínkeserves ordítás.
- Ne vérezd már össze a felsőmet! Tudod te milyen drága a tisztíttatás?


Shadowhunters FRPG:



Vissza az elejére Go down
 
Lucifer
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucifer
» Lucifer
» Lucifer
» Lucifer
» Lucifer trónja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: