Silvius Septimus Hildenborough
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Silvius Septimus Hildenborough


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Silvius Septimus Hildenborough Empty
TémanyitásRe: Silvius Septimus Hildenborough ↠ Vas. Dec. 17, 2017 2:11 pm

Gratulálunk, elfogadva
Szervusz Silva!  Silvius Septimus Hildenborough 1702983789
*igenigennekemezakedvencemmindközül*

Tetszett. Tényleg! Én teljesen megtudom érteni, hogy milyen érzésed lehet ha esetleg démonok vesznek körül. Bár igazából tudod mire vagyok kíváncsi? Ki lehet az a nő akit megakarsz ölni. Hogy fontos szereplő lesz-e az életedben vagy sem, azt igazából még nem tudom. De nagyon érdekel miként alakul majd a sorsod. Very Happy
De ha már itt tartunk: varázslattal ölni!  Silvius Septimus Hildenborough 1702983789  aww Tetszik az ötlet. Meg az is, hogy boszorkánymester létére bérgyilkos lett belőle. Nem mintha nem lehetne simán elképzelni és ezért emeltem ki a boszorkánymester szót. Csak elgondolkodtató. Na de igazából nem akarlak feltartani. Inkább utadra engedlek. Foglalj avatart és vesd bele magad az itteni életbe!
Ergo érezd jól magad a bőrödben!  rrr Neked legalább még ha pikkelyes is, de megvan a sajátod.  nyal

 







Vissza az elejére Go down
Silvius S. Hildenborough
Boszorkánymester

Silvius S. Hildenborough
Silvius S. Hildenborough


331
Kor :

New York
Tartózkodási hely :

2017. Dec. 16.
Csatlakozás ideje :


Silvius Septimus Hildenborough Empty
TémanyitásSilvius Septimus Hildenborough ↠ Szomb. Dec. 16, 2017 8:35 am

Silvius Septimus
Hildenborough
Álmodd meg a jövőt


faj: Boszorkánymester

kor: 330

születési idő/hely: London, 1693. 02. 15.
becenév: Árny, Silva, Hilde

play by: Matthew Healy

foglalkozás: Méregkeverő bérgyilkos



Mondj egy mesét

Leveszem a köpenyem, a csupasz mellkasomat megcsapja a jóleső hideg. A tetoválásaim, amely a pikkelyeket hivatottak elrejteni, feketéllenek a hajnali homályban. Tökéletes. A teraszom egy tűzfalra néz, nem valami luxus kilátás, de szeretek a radaron kívül maradni, ezt nem tehetem meg egy fényűző apartmanban, nemde? A démonok meg amúgy is mocskos élőlények, koszt hagynak. Nem fogok valami vagyonokat érő, tönkrement perzsaszőnyeg miatt idegeskedni. Meg akkor már inkább költök drogokra meg alkoholra. Elég drága cuccok azok.
Belekortyolok a kávémba, de szinte azonnal ki is köpöm. Gondolhattam volna, hogy savas íze lesz, tegnap reggel főztem. Nem volt időm meginni. Vámpírokkal kerültem összetűzésbe.
Leraktam a bögrét magam mellé, és előhúztam egy cigarettát a mellettem álló kisasztalon pihenő dobozból, a gyújtóért nyúltam. Mielőtt a szálat meggyújtottam volna, egy kicsit játszottam a tűzzel. Megigéznek a lángok. A fénye, az ereje, a kiszámíthatatlansága.
Ilyen megbűvölve néztem végig, mikor először borítottam lángokba valakinek a házát.
Nem véletlenül vagyok New York egyik ismert bérgyilkosa. Ismert, úgy, mint Batman, vagy a többi ilyen fantáziamacsó, akik az éj leple alatt álnévvel bontják meg a rendet. Úgy emlegetnek, mint az Árnyat, én pedig büszkén viselem ezt a nevet. Jól illik hozzám. Ironikus, mivel a tűz éppen elűzi az árnyakat, engem pedig vonzanak a lángok, de lépjünk is túl ezen az apróságon. Nem kell mindennek logikusnak lennie ebben az elcseszett világban.
Ahogy azt gondolhattad, nem késsel meg fegyverrel ölök, hanem varázslattal, és néha csak rásegítek a dolgokra, a piszkos részét biztosan nem én végzem majd el. Sokan mondják, hogy megbízhatatlan vagyok, gyakran eltűnők hónapokra, vagy drogmámorosan fekszem egy sikátorban, mikor éppen találkozónk lenne. Egyszer volt ilyen. Egyszer!
Mégis sok alvilági járul elém, hogy öljek nekik. Nem kérek érte hatalmas összegeket, sosem törődtem a vagyonnal. Semmit sem jelent. Sőt, potom összegekért szívesen gyújtottam fel bárkit bármikor.
Mondénoktól azonban büdös a pénz. Ritkán ölök nekik, kevesen is hallottak az alvilágról, és akik igen, azok vagy be vannak tőle szarva vagy pszichopaták. Annyira undorító teremtmények. Gyengék, hamar halnak. A levegővételen kívül nem is képesek semmire. Annyira jelentéktelenek az Alvilág számára, mint a bolhák.
Anyám is mondén volt. Sok mindent örököltem tőle, az akcentusomtól kezdve a gyilkolásra való hajlamot. Hupsz.
Miután megszült engem, leköltöztünk vidékre, mert mindenki a pikkelyes bőrömről beszélt. „Az ördög gyereke óÓóÓ! Mind meg fog minket átkozni!” Milyen igazuk volt. Anyám bújtatott, abban a kis kocsmában, ahol munkát kapott. Imádott férfiakkal hálni, főleg a sötét, bűnös férfiakkal, így születtem én is, és így kapta meg az első bérgyilkosi felkérését. Mivel szüksége volt a pénzre, és unatkozott, gondolkodás nélkül elvállalta a megszálló lovagok, nemesek meggyilkolását. Nem volt a közelben más szálló, mindkét irányba a legközelebbi épület egy nap lovaglásra volt. Megmérgezésük után a lovukkal együtt egy folyóhoz rángatta a testeket, aztán egy vékony, meredek szakaszon lelökte őket és a lovakat is utánuk küldte. Könnyű volt balesetnek nézni, hiszen gyakran zuhantak be azon az ösvényen emberek a folyóba. Nem is nyomoztak utánuk, bár akkoriban ez nem is volt szokás. Meghaltál, meghaltál. Senki sem akadt fent ezen.
Senki nem gyanakodott anyára. Ma már persze könnyen kiderítenék, hogy anyám volt a gyilkos. Labortesztekkel, DNS mintákkal. Ha anyámnak üzenhetnék, azt mondanám, viseljen kesztyűt, használjon különböző mérgeket minden alkalommal, mert egy elektromos készülékkel kinyerhetik a DNS mintáját és azonosíthatják vele. Tudom, az 1600-as években élő anyámat már az elektromosnál elvesztettem volna, nem hogy a DNS mozaikszónál.
De szerettem. Van is egy tetoválásom, egy rózsa, amely róla emlékszik meg. Finom, kecses, mint ő, mint a neve, Rose. Egy gyönyörű virág, gyönyörű és tiszta... Akárcsak kocsmában dolgozó összes örömlány, akiket virág néven illettek. Kértem is őt, hogy változtassa meg a nevét, hívassa magát máshogy, de ő elutasított, azt mondta, 25 éve Rose, még ennyi ideig az lesz! 23 évig volt még Rose.
Ironikus lenne, ha tűz áldozata lett volna, és azért lettem volna megszállottja a lángoknak. Vagy egy bérgyilkos végzett volna vele, és a küldetésem az lett volna, hogy megbosszuljam őt. Ő azonban unalmasan halt meg. Megbetegedett, és két hét alatt el is vitte a kór.
Elszívom a cigit, a csikket elpöccintem a levegőbe, és bevonulok a lepukkant lyukamba. A kanapén fekvő pucér nő selymes testén végigsimítok, ahogy elhaladok mellette, és érezem, ahogyan érintésemre megborzong. Annyira szívesen megölném! Képtelen vagyok kiverni őt a fejemből. Már nem tudom hányadjára kéredzkedik be hozzám,  hogy töltsük együtt az éjszakát, hányszor alázott már meg, hányszor öntött valamit a képembe, hányszor húzott be már nekem, de képtelen vagyok nemet mondani neki. A főnökösödése, az arroganciája... Megbabonáz. Eltűnődöm, vajon felébresszem-e, és szórakozzunk-e egy kicsit mielőtt elkezdjük a napot, de aztán békén hagyom. Ideje kávét főzni.


Shadowhunters FRPG:





A hozzászólást Silvius S. Hildenborough összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 04, 2023 7:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Silvius Septimus Hildenborough
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: