Cassandra Whitlock
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Cassandra Whitlock


Magnus Bane
Boszorkánymester

Magnus Bane
Magnus Bane


417
Kor :

2018. Jan. 14.
Csatlakozás ideje :


Cassandra Whitlock Empty
TémanyitásRe: Cassandra Whitlock ↠ Szer. Júl. 05, 2023 1:24 pm

Elfogadva!
Oh hello darling love  
Jajj, el sem hiszed, milyen boldog vagyok, hogy én fogadhatlak el. Ez a pompás kis arcoska, sokkal jobban áll neked, kis vámpír lánykának ,mint a Csontváros filmben megismert árnyvadásznak! Egyszerűen csodálatos és szívbe markoló ez a történet, amit elhoztál nekünk, azért én bízok benne Jasper mégis csak előkerül és visszahódítja választottja szívét. De addig is valakinek rendet kell tartani a frissen ropogósan elkészült Passion klubba, szóval szaladj foglalózni, aztán remélem én is elrabolhatlak egy játékra, hiszen tudod, Magnus él-hal a bulikért és az elit helyekért.
Még itt vagy? Futáááás! hello

Shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Cassandra Whitlock
Vámpír

Cassandra Whitlock
Cassandra Whitlock


450
Kor :

New York, Passion Club
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 05.
Csatlakozás ideje :


Cassandra Whitlock Empty
TémanyitásCassandra Whitlock ↠ Szer. Júl. 05, 2023 9:47 am

Cassandra Whitlock
Shine bright like a diamond!


faj: Vámpír

kor: 450 év

születési idő/hely: New Orleans, 1573.05.11
becenév: csak fővesztés terhe mellett becézhető

play by: Lily Collins

foglalkozás: Passion Club (New York) tulajdonosa



Mondj egy mesét


1598.05.11. New Orleans
- Olyan akarok lenni, mint te! Változtass át Jasper! - két csók között könyörgök a könyvtárszobában engem falnak nyomó szívdöglesztő vámpírnak. Odakintről a bálteremből behallatszik a meghívottak boldog zsivalya, akik azért gyűltek ma a Brighton-kúriába, hogy megünnepeljék a 25. születésnapomat. Odakint kellene táncolnom a férjjelöltekkel - hiszen 25 évesen már régen férjhez kellett volna mennem -, engem azonban nem érdekel a házasság.
-Cassie...nem tehetem! Nem szakíthatlak el a családodtól. - szenvedő tekintettel néz rám a férfi, és szinte súgja a szavakat. Kezeimmel megfogom az arca két oldalát, és mélyen a szemébe nézek, sugallva neki, hogy minden szavamat komolyan gondolom.
-Nem érdekel a családom. Nem érdekelnek a puccos bálok, arra ott vannak a tökéletes húgaim. Vámpír akarok lenni. Halhatatlan. Hát nem akarsz örök életre velem lenni, szerelmem? - ezzel ajkaim ismét rátapadnak az övére. Nem először próbálom rávenni, hogy változtasson át, de úgy érzem, lassan kifutok az időből. Most vagyok fiatalságom teljében, most vagyok a legszebb. Ezt a külsőt kell megőriznem az örökkévalóságig. Nem várhatok. Az pedig, hogy Jasperrel lehetek, nyíltan, nem csak lopott pillanatokban ilyen-olyan társasági eseményeken, csak hab a tortán. Ha féjrhez adnának - erővel - akkor is balhé lenne, hiszen szűz sem vagyok már. Az a legjobb, ha eltűnök.
-Rendben. A bál után találkozzunk az istállóknál.- bólint végül, némi mérlegelés után, az arcomon pedig boldog mosoly terül szét. Szívem szerint mondanám neki, hogy most azonnal tűnjünk el, de visszafogom magam. Beleegyezett, hogy átváltoztat, és már csak néhány órát kell kibírnom ebben a puccparádéban.
-Cassandra, odabent vagy? Lord Willowstone szeretne felkérni a következő tánra! - hallom meg hirtelen anyám hangját, aki megpróbál bejönni a könyvtárszobába, ám azt bezártuk.
-Egy pillanat, anyám! Egy perc és kint vagyok! - kiáltom ki neki, majd miután hallom magassarkú cipőjének kopogását, finoman ellököm magamtól Jasper-t, és a vitrines szekrény üvegében rendbehozom a kontyomat, amiből kiszapadult egy-két tincs. Megigazítom a ruhámat, majd egy csókot dobok vámpír szerelmem felé, mielőtt felemelt fejjel kilépnék a bálterembe, hogy még egyszer utoljára eleget tegyek a családi és társadalmi elvárásoknak.

1898.05.11. New Orleans
Ma van 300 éve, hogy vámpír vagyok. És ma van 200 éve, hogy Jasper Whitlock eltűnt az életemből Nem tudta elviselni, hogy - az ő szavaival élve - elszakított a családomtól. Miután eltűntem, anyám belerokkant a tudatba, és apám is magába zuhant. Kerestettek, tűvé tették értem az országot, de mi Jasperrel - akivel rövid időn belül összeházasodtunk, és felvettem a nevét - elhagytuk Amerikát, és Európába utaztunk.
Nem mondom hogy az első vámpírélmények túlzottan kellemesek lettek volna. Az állandó vérszomj és pusztításvágy időnként elviselhetetlen volt, de Jasper segített ezen túllépni, és egy idő után már tudtam kontrollálni új énemet. Azonban nem csak én változtam meg. Jasper sem volt már a régi, emésztette a bűntudat, hiába bizonygattam neki, hogy jól vagyok így, sosem voltam ennél boldogabb, ő egyik nap fogta magát, és eltűnt az életemből, engem magamra hagyva Brazíliában, ahol az utóbbi pár évet töltöttük.
Évtizedeken keresztül kerestem, ám nem leltem a nyomát. Talán meghalt, talán bújkál, talán új életet kezdett. Hogy szomorú vagyok-e miatta? Ma már nem. Szeretem őt? A szívem mélyén...talán, de inkább haragszom rá. Haragszom, mert egyedül hagyott, de miután beletörődtem, hogy nem találom meg, eltökéltem, hogy ha addig élek is, boldog leszek. Halhatatlan vagyok, és nem fogom az életemet az utána való kesergéssel tölteni.
Azt megfogadtam, hogy a szerelmet kerülöm. Nincs szükségem rá. Azt, hogy becézzenek, már senkinek nem engedem. Egyedül Neki voltam Cassie, más szájából nem tudom elviselni sem ezt, sem más becenevet.
Lám, most itt vagyok szülővárosomban. A 25. születésnapi bálom óta először. A város sokat változott, szinte rá sem ismerni. Az elmúlt másfél évtizedben Los Angeles-ben voltam, ám onnan mennem kellett, már feltűnő volt, hogy nem öregszik a külsőm. Akkor döntöttem úgy, hogy visszatérek New Orleans-ba. Elég idő eltelt már, és ha maradt is leszármazott a családomból, az emlékem már rég kikopott. Itt fogom létrehozni a következő vállalkozásomat. Los Angeles-ben bordélyházat üzemeltettem, ám most egy szinttel feljebb akarok lépni. Most már táncosokat is akarok foglalkoztatni. Persze szükség van némi befolyásolásra, hogy megvegyem a helyiséget, ám erre is jó a vámpír lét, erre egy pillantásommal képes vagyok.
Van üzleti érzékem, és nagyon sok pénzem is. A siker garantált. Elleszek itt a következő 10-15 évben. Jó öreg New Orleans - hiányoztál.

2022.08.15. New York
Igen, ez tökéletes lesz! Divatmárka üzletek amerre a szem ellát, elegáns kávézók és bárok... Igen, itt lesz a Passion Klub, ami a környék első, elit sztriptízbárja lesz. Már látom is lelki szemeim előtt az elegáns, letisztult berendezést, a neonfényeket, a külön női és férfi táncosok által uralt helyiségeket, a VIP részleget, és igen...A lakosztályom is itt tökéletes helyen lesz!
Természetesen a hely előző tulajdonosa nem akar komolyan venni fiatal külsőm miatt, amin látványosan megsértődhetnék, de nem érdemel ennyit a figyelmemből, inkább szépen a befolyás erejével elcsitítom, és még az árat is lealkudom. Továbbra is imádok vámpír lenni, hiába telt már el 450 év.
Amit anno New Orleans-ban '98-ban elkezdtem, azt az előző állomásomon, Las Vegas-ban továbbfejlesztettem, mígnem kialakult a nagybetűs ELIT szórakozóhely ötlete, ahol kiemelt szolgáltatást fogunk nyújtani a vendégeinknek, akik hajlandóak ezt megfizetni. Sok munka lesz vele, de október elsején nyitni akarok.
Hogy eszembe szokott-e jutni még Jasper? Időnként. Főleg amikor az átváltoztatásom, vagy az eltűnésének évfordulója van, de ilyenkor nem engedem, hogy letörjön. Erős és független nő vagyok, nincs szükségem rá. Se senkire. Nem mondom, hogy nem szoktam szórakozni, nem élek szűzies életet, sőt. Gyakorta látni a külön bejáratú kanapémon a férfi táncosoktól hemzsegő helyiségben, vagy éppen valamelyikkel a lakosztályomban.
New York, New York...a lehetőségek hazája, és ne legyen a nevem Cassandra Whitlock, ha én nem használom ki ezt a lehetőséget. Hogy minél tovább a városban tudjak maradni, csak ritka alkalmakkor hagyom el a klubot. Hűséges talpnyalóim ellátnak engem vérrel, így nincs szükségem, hogy külön vadásszak, ha vérre szomjazom. Hatalmam van, elegáns vagyok és gyönyörű...enyém az egész világ!



Shadowhunters FRPG:





A hozzászólást Cassandra Whitlock összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 05, 2023 2:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Cassandra Whitlock
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: