Zoey Briggs
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Zoey Briggs


Venus Cooper
Félvér

Venus Cooper
Venus Cooper


hell, and fair land «
Tartózkodási hely :

2017. Dec. 16.
Csatlakozás ideje :


Zoey Briggs Empty
TémanyitásRe: Zoey Briggs ↠ Szomb. Aug. 12, 2023 2:39 pm

Elfogadva!
Kedves Zoey!

Neharagudj, hogy ennyi ideig kellett várakoznod. Sajnos sok minden összejött számomra.
Külön dicséret, hogy mondén karaktert hoztál, úgyis kevesen vannak belőle az oldalon. zacsi Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mire fogod tudni vinni az életben, hogyan fogsz kibontakozni a játéktéren szóval hagylak is szaladni. hello

Shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Zoey Briggs
Mondén

Zoey Briggs
Zoey Briggs


17
Kor :

New York
Tartózkodási hely :

2023. Aug. 04.
Csatlakozás ideje :


Zoey Briggs Empty
TémanyitásZoey Briggs ↠ Pént. Aug. 04, 2023 12:22 pm

Zoey Briggs
Álmodd meg a jövőt


faj: mondén

kor: 16

születési idő/hely: New York, 2007.03.17.
becenév: Z, Zo, Zozey, Zizi

play by: Milly Alcock

foglalkozás: diák



Mondj egy mesét

Ez az idióta f@sz már megint részeg. Komolyan nem értem anyám mit eszik rajta. Gyerekkoromban még egész normális volt, aztán kirúgták a gyárból leépítés miatt, azóta meg átment kocsmatöltelékbe, ráadásul itthon is piál. Én is csípem az alkoholt, a hétvégén is a koncertünk után úgy berúgtam, hogy az énekesünk hozott haza. Ami a legszomorúbb, hogy a másnap két hányás között jöttem rá, hogy elhagytam a dobverőimet valahol, pedig nincs két hete, hogy megvettem, és k*rva drága volt. Mindegy, majd nyúlok a fater tárcájából megint egy kis pénzt mikor kidől a sok sörtől. 

***

-Ne csessz ki velem! Azt a k*rva…-orrom alatt cifra káromkodások hadát mormolom el, ahogy egyre lapozgatom a naplókat és papírokat, amiket a padláson találtam, amikor az egyik régi cintányéromat kerestem. 
-Orson C. Brixton…szóval te vagy az igazi apám. - áttúrom a fényképeket, hátha van róla fotó, de semmi, csak a muterról. Hmm egész jó bőr volt, úgy tűnik a fater…vagyis…Derek mellett csúszott csak szét kicsit, szerintem sosem láttam még ezt a csillogást a szemében, mint ezen a képen. Oké persze el is telt több, mint 16 év, az azért szintén meglátszik, de azért még nem olyan öreg ő se.
 
***

-Igenis jogom van megismerni! Ő az apám! - zeng a ház, ahogy anyával veszekszünk. Egy hete derítettem ki az igazságot a biológiai apámmal kapcsolatban, sőt meg is kerestem őt a közösségi médiában. Anyámnak nem akadtam elmondani, de pont a profilját nézegettem, ámulva a mociján, amikor anyu bejött és meglátta a laptopom monitorját. Fejhallgatómon keresztül üvöltött a rock a fülembe, emiatt nem hallottam meg, hogy mögöttem áll. 
-Derek az apád, Zoey! Ozzy még azt se tudja, hogy a világon vagy. Semmirekellő alak, nem akarom, hogy közöd legyen hozzá! - vág vissza dühösen anya, szemei szinte szikrát szórnak, hangja sipítozóan magas lett. Mintha vörös posztó lenne neki a férfinek még csak az emlegetése is. 
-Mindig is éreztem, hogy Derekkel valami nem kerek. A rohadt életbe is, hát vörös a haja, pocakos, és még a személyisége is olyan távol áll az enyémtől, mint Makó Jeruzsálemtől. El sem hiszem, hogy hagytam magam átverni 16 évig! - igenis bánt a dolog, felidegesít, és én nem az a fajta vagyok, aki visszafogná magát, ami a szívemen az a számon. A szobámba trappolok, bevágom az ajtót, csak úgy rezeg a keretben. Fehérneműs fiókom aljáról előtúrom a dugi füves cigimet, rágyújtok, és jólesően ellazulva dőlök hanyatt az ágyon. 
A felénél járok a spanglinak, mikor elködösült fejjel ledobom magam a laptop elé, és pötyögni kezdek…apámnak. 

***

El se hiszem, hogy válaszolt. Mikor a marihuánától félkábultan összedobtam egy szedett-vedett levelet és rányomnam a küldés gombra, nem számítottam arra, hogy reagál rá. Max annyit, hogy elküld a p*csába, hogy szórakozzak mással. De nem. Hajlandó velem találkozni. 
Anyánnak meg Dereknek (akit attól a naptól kezdve hogy kiderült számomra az igazság nem vagyok hajlandó apámnak nevezni) beadom, hogy Milly barátnőmmel meg a családjával elmegyek kempingezni. Persze nem ez a cél. Hátizsákomba beledobok pár göncöt, piperét, az elmaradhatatlan dobverő párt (hiszen ki tudja mikor akad lehetőség egy jót püfölni), zsebre dugom a cigimet meg a gyújtómat, aztán egy “csá majd érkezem” kiáltással elindulok a buszmegálló felé. 
Nem mondom, hogy nem vagyok ideges a dolog miatt. Félteértés ne essék, nem várok én nagy dolgokat tőle. Csak kíváncsi vagyok, milyen a pasas. Talán még nagyobb f@sz, mint Derek. De talán jófej. Majd kiderül. 


Shadowhunters FRPG:



Vissza az elejére Go down
 
Zoey Briggs
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zoey Deutch
» Zoey Pryce
» Spring Street - zsákutca - Evelyn&Zoey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: