Laura Miltown
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Laura Miltown


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Laura Miltown Empty
TémanyitásRe: Laura Miltown ↠ Vas. Dec. 04, 2016 2:23 pm

User kérdőív



Gondoltam ha már lett ilyen írva, akkor ne álljon ott magában és porosodjon, inkább kitöltöm :3

Általános információk


User neve: Viktória, Viki

User kora: 17 hivatalosan is *-*

Mit tanulsz, vagy hol dolgozol? Rajz tagozaton tanulok egy evangélikus Gimnáziumban.

Milyen hobbijaid vannak? Kedvenc hobbim a rajzolás, aztán még ugye itt van a szerepjáték, illetve a varrás és a kreatív hobbi boltból beszerzett faanyagok pingálása Very Happy

Mi az ami a legjobban kikapcsolja az agyadat? Alvás,.. na jó, mondjuk a rajzolás.

Mi az a film amit többször is megtudnál nézni? Melyik az a filmes műfaj ami a leginkább közel áll a szívedhez? 1. A Suicide Squad, már láttam körülbelül négyszer Very Happy 2. Leginkább a természetfeletti, és plusz pont ha ehhez társul egy kis romantikus műfaj is *-*

Ki a kedvenc színészed/színésznőd? Színészem: Daniel Gillies; Színésznőm: Victoria Justice

Ki a kedvenc íród? J. Lynn az aktuális kedvenc :3

Milyen könyveket szeretsz? Melyik az a műfaj amit a leginkább közel érzel magadhoz? Hát leginkább az erotikus könyvek azok amikben eltudok merülni, vagy a romantikus könyvek, de simán elolvasok egy betegségről szóló könyvet is, erre pedig példa: Mittelhotcz Dóra - Tündérmese kis szépséghibával

Melyik a kedvenc könyved, és miért? Ami most aktuálisan kedvenc, az J. Lynn legújabb regény sorozata, mely egy egyetemista lány köré épül.

Milyen sorozatokat nézel most, és melyik a kedvenced? Hát most semmilyet, mert kevés az időm, de nem régiben néztem Lucifert, Shadowhunterst, Vámpírnaplókat és Teen Wolfot. És ebből régebben a Teen Wolf volt a kedvencem, most inkább a Shadowhunters és a Lucifer *-*

Melyik az a páros, akit a sorozataidból, filmeidből a legjobban szeretsz? (akár több is lehet) Malec - Alec & Magnus -> Shadowhunters
Delena - Damon & Elena és Konnie (egy nem létező ship páros) - Kai & Bonnie -> The Vampire Diaries
Thalia - Theo & Malia; Scallison - Scott & Allison és Sterek (megint csak egy kitalált ship páros) - Derek & Stiles -> Teen Wolf
Clucifer - Chloe Decker & Lucifer -> Lucifer

Ki a kedvenc énekesed/zenekarod? Énekes: Shawn Mendes; Zenekar: Thirty Seconds To Mars

Szeretsz sportolni? Ha igen, mit? Viszonylag szeretek, bár idő hiány miatt és lustaságból kifolyólag nem sok fajtájára van időm. De imádok korizni/görkorizni, szeretek biciklizni is. Amit pedig itthon is tudok űzni, az a hasprés, a fekvőtámasz és a súlyzózás. Egy amit gyűlölök, az a futás!



A szerepjáték világa


Mikor fedezted fel a szerepjátékos világot, és mióta játszol ilyen oldalakon? Még 2013 júniusában fedeztem fel a szerepjátékot, méghozzá Farkasbőrben Ébredve oldalán kezdtem a szerepjátékos pályafutásomat, mint Laura Miltown.

Hogyan bukkantál rá a szerepjátékokra? 13 éves fejjel egy hatalmas Teen Wolf fanatikus voltam és jártam oldalakról oldalakra, keresve egyre több infőt a sorozatról, ekkor találtam rá, a már nem működő teenwolfnet.com néven futó oldalra és ezt követően nem sokkal később http://farkasborben.hungarianforum.net -re is rábukkantam és arra eszméltem fel, hogy már azt tanulom hogy is kell több mint 300 szavas reagot összehozni.

Melyik az a szerepjátékos téma ami igazán megfog téged? (real life, vagy a fantasy világ) Leginkább a fantázia világa az ami megfog és magával ragad, hiszen én azzal a céllal játszom, hogy kiszakadjak a szürke hétköznapok mókuskerekéből és ezt úgy érzem, igazán csak a fantasy játékokban tudom beteljesíteni.

Mi az a tényező amit a szerepjátékos világban, az oldalakban a legjobban szeretsz? Leginkább az, hogy kikapcsol, nem gondolok az itthoni problémákra. Illetve mi sem természetesebb, hogy a közösség love

Milyen karaktereket szoktál/szeretsz alkotni? (jó, rossz, kitalált/canon, keresett,  esetleg sorozatbeli karakterek) A legjobb karakter számomra akinek mindkét oldala meg van, de még sem skizofrén. Egyszerre tud jó lenni és a rossz oldalát kibontakoztatni. A saját karakterek a mindeneim, de szeretek ettől függetlenül történethez kötve más fajta karaktereket is megalkotni Smile

Az oldalon lévő karaktereid közül melyik áll leginkább közel hozzád, és miért? Leginkább Laura-t tudom itt felhozni. Az ok igen egyszerű: Ezzel a névvel és arcal kezdtem az egész szerepjátékos pályafutásomat és egyszerűen imádom ezt a karaktert, mind történetileg (hiszen valamikor rég írtam meg, még akkoriban sokkal rövidebben és kidolgozatlanul), mind személyiségileg.


Megjegyzésem lenne még pluszban az is, amit korábban már lepötyögtem, hogy veseátültetett volnék, vagy mi Laura Miltown 1361364731
Köszönöm, hogy elolvastál, várlak legközelebb is Smile
XoXo: Laura, Sebastian, Alec, Ravynn



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Laura Miltown Empty
TémanyitásRe: Laura Miltown ↠ Kedd Szept. 20, 2016 6:06 pm

Nos nagyon lefáradtam a sulitól s gondoltam kikapcsolás képen tag-ekre válaszolgatok xd Megosztom veletek is, bár van ami évszakot nézve még korai, de legalább később nem kell megválaszolni Razz





× Karácsonyi tag ×
× Kedvenc karácsonyi filmed; színed; ételed; illatod; dalod; parfü­möd?Télbratyó; Piros; Lazac; Mézeskalács; Train - Shake up christmas vagy Wham: Last Christmas; Nincs kedvenc parfümöm.
× Karácsony napján: pizsi vagy csini? Mióta az eszemet tudom nálunk minimális elvárás az ünneplő, nos én ezt tovább fejlesztettem az utóbbi időben egy combharisnyás verzióra. Ha már ünneplőben kell lennem, jól érezzem magam benne s ne fagyjak meg. Very Happy
× A cukorpálcát vagy a mézeskalácsot szereted jobban? Mézeskalácsot, bár a cukorpálcát nem is ismerem Razz
× Elektronikus vagy postai képeslapot szereted jobban? Postait, de a legjobb a személyes képeslap *.*
× Igazi vagy műfenyő? Imádom az igazi fenyő illatát, egyszerűen az adja meg a karácsony hangulatának a tetófokát, de sajnos nekünk már lassan 10 éve műfenyőnk van Sad
× A karácsonyi ajándékokat Szenteste vagy 25-én reggel nyitod ki? Nálunk Szenteste van karácsony, így akkor boncolgatok, bár ez nálam az utóbbi években nem izgalom. Igazából nem is szeretem ezt az egészet, mert szerintem nem az ajándékokon kéne a hangsúlynak lennie.
× Építettél már mézeskalács házat? Még 3 éve anyuval *-*
× Mit szeretsz csinálni a szünetben? Pihenni, rajzolni, szerepezni és meleg pizsiben nézni a hóesést *ja hogy Magyarországon nincs is hó xd*
× Mit fogsz idén az ünnepekkor csinálni? Hát még nem tudom, de az biztos, hogy még hivatalos vagyok karácsony előtt egy karácsonyi vásáros napra :3
× Legkínosabb karácsonyi ajándékod? Mamámtól egy nagy mama bugyi... Rolling Eyes Célzás volt akkoriban, hogy nagy a hátsóm.. pedig annyira azért nem volt nagy Embarassed
× Csináltál-e már valaha hóembert? Igen, még mikor Budapesten laktam és a Bokay közelében nem volt spar, hanem az egész egy hatalmas tér volt, tele fákkal. Akkor bátyámmal és apummal ott csináltunk életemben először hóembert. De szép is volt. Crying or Very sad
× Mikor díszítitek fel a karácsonyfát? December 24-dikén délelőtt - reggel.
× Mi a legfontosabb számodra a karácsonyban? És mi a legjobb benne? Számomra a család lenne a legfontosabb, a szeretet, de sajnos ez egyik évben sem valósul meg, így gyakorlatilag elmondhatom, hogy 7 éve nem kapom meg karira amit szeretnék. Hiszen az egyetlen ajándék az számomra ez lenne.És nincs nagyon jó a karácsonyban számomra.

× TMI tag ×
× Mi van rajtad? Egy melegítő nadrág és egy piros póló.
× Voltál már szerelmes? Voltam, kétszer.
× Volt már borzalmas szakításban részed? Volt, és két hátig csak sírtam és sírtam.
× Milyen magas vagy? 162 centiméter. Aki egyszer megjegyzi annak jó dolga van, hiszen már 4 éve ekkora vagyok.
× Hány kg vagy? 52 kg körül.
× Vannak tetoválásaid? Nincsenek és nem is szeretnék.
× Vannak piercingjeid? Nincsenek,de szeretnék egy ajakpiercinget már mióta *-*
× OTP? (kedvenc párod) Malec Malec és Malec! love
× Kedvenc sorozatod? Shadowhunters, bár vetekedik a Saving Hope-al Very Happy
× Kedvenc márkád? Esmera (LIDL forever)
× Van valami ami hiányzik? Tárgyi dolog nincs, inkább a barátaim hiányoznak.
× Kedvenc dalod? Shawn Mendes - Stitches
× Mennyi idős vagy? 17, kis hazugsággal, de nem sokára 17 Razz
× Mi a horoszkópod? Mérleg.
× Mi az amit keresel a párodban? Nincs párom laugh1
× Ki a kedvenc színészed? Daniel Gillies *-*
× Mi a kedvenc színed? Most tényleg válasszak egyet? Sad Talán a kék... (meg a piros, a fekete -még ha nem is szín- és a zöld is)
× Hangos vagy halk zene? Hangulattól függ, de leginkább a hangos.
× Hova mész ha szomorú vagy? A szobácskámba Rolling Eyes
× Mennyi ideig zuhanyzol? Ha sima tusolásról van szó, 5 perc, ha áztatom magam már 10 perc, ha borotválkozok is akkor 15 perc és ha mindet egybe és még hajat is mosok felugrik 40 percre Very Happy
× Mennyi ideig tart elkészülni reggelente? 25-30 perc. Attól függ mennyire vagyok kóma kettő, meg mit nem csináltam meg múlt este. xd
× Verekedtél már valaha? Igen, höhö Twisted Evil
× Mi vonzó számodra egy emberben? A szeme, és a hajkoronája. Imádom a szőke, kék szeműeket, de a szőke zöld szem páros sem semmi *-*
× Mi visszataszító számodra egy emberben? Hazugság, az ha kihasznál másokat.
× Mitől félsz? A haláltól nagyon félek. Attól, hogy egyszer csak leáll és beadja a kulcsot az egyetlen vesém és nem sikerül idejében dializálni és meghalok. Félek, hogy nem élek igazán és már vége is mindennek.
× Min sírtál utoljára? Azon, hogy keriapum leüvöltötte a fejemet (igen, igen, jöhetnek az utálkozó gondolatok, de női dolog miatt érzékeny vagyok)
× Mikor mondtad utoljára valakinek hogy szereted? Jó kérdés, Clary-nek szoktam mikor eszembe jutni xd De túlnyomó többségben inkább írom, mint mondom :3
× Honnan jött a youtube neved? Onnan, hogy születésemkor elneveztek Razz
× Mi az utolsó könyv amit olvastál? Moliére - Tartuffe.
× Most mit olvasol? Jelenleg szerepjáték válaszokat csak XD
× Mi volt az utolsó film amit megnéztél? Zöld lámpás.
× Kivel beszéltél utoljára? Anyukámmal.
× Mi a kapcsolat közted és aközött akivel utoljára sms-eztél? A legjobb barátnőmként tekintek rá love (és szerintem pontosan tudja az illető, hogy róla van szó)
× Kedvenc kajád? Spagetti.
× Hova szeretnél elutazni? Soroljam? Laughing Anglia, azon belül is London; Franciaország, itt több helyre is, de leginkább Párizs, Japán, itt Tokyo; és Norvégia, azon belül is Ozd. Én vagyok az a tipikus aki bejárná a fél világot ha tehetné xd
× Hova utaztál utoljára? Ha a suli nem számít, akkor Örs Vezér Terére xddd
× Van valaki aki tetszik? Nincs. Finnyás vagyok.
× Kit csókoltál/pusziltál meg utoljára? Megpuszilni apukámat, tegnap.
× Mikor szóltak be utoljára? Tavaly.. szerencsére.
× Kedvenc édességed? Csoki, csokis műzliszelet, csokis muffin.. minden ami csokis xd
× Milyen hangszeren játszol? A csend gitárján. Elmondom hogy működik: Fogom s mikor rock-ot vagy metált hallgatok akkor gitározok a hasamon a kezemmel de egy hangot sem ejt xd
× Kedvenc ékszered? Nyaklánc avagy gyűrű.
× Sportolsz? Rendszeresen nem.
× Mit énekeltél utoljára? Shawn Mendes - Stitches
× Kedvenc csajozós szöveg amit neked mondtak? Egy csajózós szöveg van.. az is övön aluli volt.. "Szia cica, van gazdád" Még egyszer valaki ilyet mond nekem azt megfojtom egy kötéllel Evil or Very Mad devil
× Használtál már pasizós szöveget? Ha igen mi volt az? Nem.
× Mikor lógtál valakivel utoljára? Mit értünk lógás alatt? XD Mert ha talit akkor Clary-vel vasárnap *-*
Mára ennyit *.* Ha érdekelt valakit vagy tetszett akkor nyugodtan dobjatok meg priváttal, ha estleg szívesen látnátok még tag-ekre adott válaszokat tőlem *-*

XoXo: Magnus, Dimitri, Liam, Nicholas, Sebastian, Adam & Nathaniel



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Laura Miltown Empty
TémanyitásLaura Miltown ↠ Hétf. Júl. 18, 2016 10:29 pm


Gondoltam felavatom ezt a forum részt is csillám bárány




× Kezdem a legelején. Becses nevem Viktória, -nem tudom miért így mutatkozok be mikor nem szeretem az egész nevemet hallani, talán, hogy kevésbé tűnjek gyerekesnek- életkorom 16. A komolyságomat természetesen nem befolyásolja a korom, hiszen tudok komoly lenni mint egy 18-20 éves és tudok gyerekes is lenni mint egy 10-12 éves.

× Jelentős időszakom az életemben 2009-ben zajlott le, ugyanis nem vagyok egy átlagos tini/gyerek. Veseátültetett (erre privátba kitérek annak aki kíváncsi rá), gonoszkodó boszorkány vagyok xd Az utóbbira ki is térnék. Anyukám és barátnője is mind boszik, mert ha valakinek rosszat kívánnak, vagy han nem is de gondolnak rá, azzal az meg is történik. Na nekem éppen 2 hete derült ki kb, hogy én is örököltem eme nemes adottságot xd (kicsiknek szemeket becsukni vagy felvilágosítás órát tartok) Azon elmélkedtem egy nap, hogy legkisebb unokatesómnak milyen jó, bármikor elmehet strandra s bárhova mert még nem nagylány. Erre, másnap szegény nagylány lett. Kicsit azért sajnáltam, mert én nem akartam neki rosszat, csak irigyeltem xd

× Ezen felül jellemem: Kissé zárkózott vagyok, bár kellemes társaságban eléggé meg tudok nyílni, ugyanakkor félek nyitni mások felé. (jól álcázom, mi? xd) Kissé hisztis vagyok, bár inkább csak havonta 3 napig, azokon a bizonyos napokon. Mostanság kicsit rossz barátnak vallom magam, de ez senkit ne tántorítson el, ugyanis ha elkezdek valakihez kötődni, el nem eresztem. Segítőkésznek vallom magam, ugyanakkor ebben gátol a mérhetetlen lustaságom. Szeretek hülyülni, de ha olyan van természetesen komoly vagyok.

× Küllem: Barna hajam van (ajj de utálom, lenne inkább bármi más.. csak ne ilyen snassz barna, no mindegy, majd csak megbékélek vele), amit nem fog be semmilyen festék (brühü), szemeim kékek, bár csak a napfényben, mert igazából szürkés kéknek hatnak (nem, nem vagyok csalfa a kék szemeim miatt, sőt, hűséges típus vagyok). A hajamra visszatérve, olyannyira krumpli fejem van, hogy nem áll jól a hosszú haj, úgyhogy most rövid s tervezem, hogy ilyen marad. Kedvenc színem a fekete, piros, kék és a zöldes sárga. (igen, a fekete hivatalosan nem szín, de nah) Nem igazán szeretem mostanság a lábaimat mert túl nőiesek (eléggé fiús lány vagyok) így mostanság jobban szeretem a lenge nadrágokat mint a csőfarmert mert nem annyira látszik milyen alakja is van a lábaimnak. Testalkatom átlagos, bár hasról mehetne le mondjuk 1-2 kg xd 162-3 cm vagyok (immáron 4 éve) és 57.2 kg (legyünk pontosak). Hát ennyit rólam.

× Ui.: Imádok rajzolni és dizájnokat, kódokat gyártani, és a rajz imádatomat kifejezem egy rajz tagozatos iskolában.
XoXo: Magnus, Dimitri, Liam, Nicholas, Sebastian, Adam & Nathaniel





A hozzászólást Laura Miltown összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 01, 2016 6:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Laura Miltown Empty
TémanyitásRe: Laura Miltown ↠




Vissza az elejére Go down
 
Laura Miltown
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Laura Miltown
» Laura games
» Laura and her minions

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: