Ambrosine Bane
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Ambrosine Bane


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Ambrosine Bane Empty
TémanyitásRe: Ambrosine Bane ↠ Szer. Júl. 20, 2016 11:25 pm

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Oh, Drága Sine! Embarassed
Gyönyörű neved van, és egy varázslatos ember testvére vagy -, vagyis, khm, akarom mondani -, Magnusé. Örülök, hogy azt a becenevet használod, amivel illettelek, és annak is örülök, hogy én fogadhatlak el téged! Very Happy
Na tehát, lássuk csak;
Egy remek írást olvashattam tőled, amelyben nagyszerűen levezetted az előtörténetedet, és egy igencsak kiváló fogalmazásmódot láthattam. Bár meg kell valljam, hogy kissé nem értelek. Ha már feljebbvaló vagy, mintsem Magnus, akkor mire ez a testvéri viszály, avagy mire ez az úgymond veszekedés? Oké, sokáig élhettek, és nem úgy, mint én, meg Izzy, de akkor is! Tessék kibékülni szépen, vagy én boronállak titeket össze "szeretet" néven! Very Happy
Egy élmény volt téged olvasni ám, és kár, hogy ily' hamar véget is ért! Mindenesetre az utad, nos vezessen a foglaló részlegbe, és aztán pedig irány a játéktér! ..De ne feledj el velem se játszani majd a közeljövőben valamikor Cool






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Ambrosine Bane Empty
TémanyitásAmbrosine Bane ↠ Szer. Júl. 20, 2016 10:35 pm



Ambrosine Bane

₰  Becenevek:
Sine, Ro
₰  Csoport:
Boszorkánymester
₰  Play by:
Maggie Q
₰  Foglalkozás:
Főboszorkánymester, Idrisi tanácsadó
₰  Kor:
413 (22)




a múlt árnyai




Nem ismerheted nevem, hiszen nem szerepel sem kőtáblán, sem sírkövön bár jóval meghaladtam az emberi életet.  Jakartában születtem a 16. században Asmodeus lányaként. Esős nap volt, anyám története szerint az eső 5 napig esett az után, hogy megszülettem. Oly annyira eláztatta a földeket, hogy az utána következő 5 nap aszály szinte képes sem volt felszárítani. Kész természeti csapást hoztam a világra, de nem én választottam ezt az életet és őszintén megvallva a szüleim sem épp ezt a gyermeket várták. Akkor még apámnak hitt földműves fiút várt, hogy nagykorában művelhesse a földet és segítsen a betakarításban, de egy lányt kapott, amit aztán ott vetett meg ahol csak lehetett. 3 éves voltam, mikor világra jött ő, Magnus. Már gyerekkorunkban sem voltunk egymás legjobb barátai, ahogy lehetett kerültem tökéletes arcocskáját és édes mosolyát, amiért apám annyira odavolt egészen addig még 14 éves koromban mutatkozni kezdtek rajtam a jelek. Szemem olyan lett akárcsak a macskáé ha dühös, vagy zaklatott voltam és végre nem Magnus volt a legjobb, legokosabb hanem végre valamiben én emelkedtem ki még akkor is ha ezt más nem tudhatta, még apám sem. Persze nem kellett neki sok idő mire észrevette, talán hetek múltán észrevette az árulkodó jeleket, dühös volt rám már magam sem tudom miért, de én emlékszem a hangjára. Annyit veszekedett velem az évek során, hogy jelentése már megfakult, de mély mennydörgő hangja még mindig a fülemben dörömböl, ha vissza próbálok emlékezni. Azt hittem, majd engem is gyermekeként tekint, de tévedtem. Nem érdekelt mennyire elidegenedtem családomtól és mennyire összetört és bosszúéhes is voltam azokban az években olyan messzire próbáltam menni tőlük amennyire csak lehetett, egy családnál dolgoztam, mint cseléd, de testvérem életét nyomon követtem akkor is mikor a világ másik felére telepedett. Leveleimben hosszasan ecseteltem jólétemet biztosítva magam és persze őt is. Visszatekintve még így is az árnyékaimban élt hisz felnőtté érve nem lehetett olyan jó boszorkánymester, mint én. Bár ő Brooklyn boszorkánymestere lett én viszont Idrisben a Klávé egyik tanácsadója. Nagyobb volt rangom, erőm és befolyásom is, mint neki érthető hát, hogy ezekben a napokban sem jövünk ki egymással annyira sőt mihint meglátogatom, rendre kitör a testvérháború.
Kíváncsi leszek, ezúttal milyen meglepetéseket tartogat nekem Brooklyn hiszen odalátogatm „kedves” testvérem nagy örömére.





Vissza az elejére Go down
 
Ambrosine Bane
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ... Bane
» Magnus Bane
» Magnus Bane
» Magnus Bane
» Magnus Bane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: