Temető
Ne viselkedj úgy, mintha soha semmi nem bántana. Olyan, mintha egyáltalán nem éreznél semmit.

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Vezetőségünk
Fordulj hozzánk

Clary Fray
Alapító adminisztrátor
pmprofil
cissy, katherine, cornelia, raven
Simon Lewis
Admin
pmprofil
curtis, daimon, victor
Sebastian Verlac
Admin
pmprofil
Dylan, Caleb
Csicseregj valamit
Mondj el bármit

Az előforduló hiba vagy észrevétel bejelentése e-mailben vagy privát üzenetben esedékes!!!
Ha írtál, jelezd a chatben, ha nem kapsz választ két napon belül, jelezd ismét a chatben :)

Utolsó bejegyzéseink
Gyorspostával firkálva
Sikátorok
firkálta:  Lucifer
Yesterday at 10:11 pm-kor

Lucifer
firkálta:  Sebastian Verlac
Yesterday at 3:04 pm-kor

Partner-kereső
firkálta:  Kara Moon
Szer. Dec. 13, 2017 9:30 pm-kor

Kara Moon
firkálta:  Victor Aldertree
Szer. Dec. 13, 2017 8:47 pm-kor

Elkészültem!
firkálta:  Kara Moon
Szer. Dec. 13, 2017 7:06 pm-kor

Lauren Cohan
firkálta:  Sebastian Verlac
Kedd Dec. 12, 2017 9:12 pm-kor

Seymour Foley
firkálta:  Caleb Bloodworth
Hétf. Dec. 11, 2017 10:43 am-kor

Hecate
firkálta:  Hecate
Vas. Dec. 10, 2017 11:55 pm-kor

Jelenlévő fórumozók
Itt rontják a levegőt

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.

Legtöbbet firkáltak
Legszorgosabb tagjaink

Simon Lewis

Lucifer

Bonnie Malone

Victor Aldertree

Katherine Wright

Cerviel

Gabriel Sinclair

Kara Moon

Caleb Bloodworth

Lorelei Montmartre

Share| .

Az én nevem

Figyelj a részletekre

Vámpír

Csatlakozás ideje :
2017. Nov. 21.

Shadowhunters Frpg
Felhasználó profiljának megtekintése
Témanyitás➹ Re: Temető ➹ Kedd Dec. 05, 2017 11:34 pm Lorelei Montmartre

Cissy & Lola

Bár a legtöbb ember nem szívesen veszi, ha egy vámpír időnként belekóstol, vannak akik önként járulnak hozzám még az után is, hogy a csel lelepleződött, az igazság feltárult. Viszont ők sosem teljesen épek. Vannak köztük adrenalinhajhászok, drogfüggők, mazochisták és még perverzebb alakok, akiket nemcsak, hogy nem zavar, ha beléjük harapok, de élvezik is. Nekem meg pont ettől megy el az étvágyam.

Érdekes, az nem zavar, ha remegnek a félelemtől, vagy összeszorítja szájukat az undor. Válogatós vagyok, ez van. Néha azonban be kell érni az ilyen alakokkal. Sajnos nem lóghatok folyton a Dylanhez hasonló normális áldozataimmal. Ez a férfi például biztosan a frászt hozza az embertársaira: magas, izmos, tetőtől talpig tetovált, kopasz. Érzem, hogy vár tőlem valamit, talán azt, hogy én is megijedjek, de ugyan már! Vámpír vagyok, nem pedig az a szöszke, törékeny virágszál, aminek kinézek.

Elveszem tőle, ami kell nekem, és cserébe nem kapja meg, amit várt. Nem tisztességes, de hát mikor ígértem neki ilyesmit? Bert végül elmegy, vastag kabátjának felállított gallérja takarja a magával hozott ragtapasz csíkját, és alatta az apró sebet. Savanyú képe elégedettséggel tölt el. Akármennyi rosszat is tehetett már - és biztos vagyok benne, hogy nem keveset - még mindig én vagyok a rosszabb kettőnk közül. Na, ezért van szükségem például Dylanre is. Normális srác, hétköznapi gondolatokkal, vágyakkal, viselkedéssel. Nem dilis, nem mazo, nem idegölő.

Ő például sosem kérné, hogy egy temetőben találkozzunk, csak mert az "autentikusabb". Fogalmam sincs, hogy Bert mit értett ez alatt, de az igazat megvallva, úgy érzem addig jó, amíg nem tudom. Lassan visszaindulok a rejtekhelyre. Ujjaimmal megérintek egy régi kőkeresztet, bőrömet finoman horzsolgatja az anyaga. Hiába próbálom elolvasni, ki is fekszik alatta, az írás már régen eltűnt róla. Eszembe jut, hogy a nevemet is egy temető utána adtam magamnak, és elfintorodok a gondolatra, hogy ha így nézzük, akkor máris megalapozottá válik Bert "autentikus" megjegyzése.

Már-már elhagynám a temetőt, amikor zajt hallok magam mögül. Nem hangos, inkább csak megérzés, mint tényleges hang. Szemöldököm ráncolva tekintek körbe. Csak nem követett valaki?

Vissza az elejére Go down
Az én nevem

Figyelj a részletekre

Vendég

Shadowhunters Frpg
Témanyitás➹ Temető ➹ Pént. Júl. 22, 2016 1:06 am ➹ Vendég

Vissza az elejére Go down

Temető
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal