Asmodeus
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Asmodeus


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Asmodeus Empty
TémanyitásRe: Asmodeus ↠ Szomb. Júl. 23, 2016 11:20 pm

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Ahw, Asmodeus! *.*
Örömömre szolgál, hogy köszönthetlek téged a köreinkben. Természetes módon, nos nem kell megijedned, hiszen már el vagy fogadva, ám még mielőtt elrohannál innen, nos hallgasd meg a kis véleményemet rólad, és persze a lapról! (Láttam, hogy rettegtél itt tőlem... holott nem harapok, max., ha rossz lett volna az ET rész, de nem az..) Very Happy
Na tehát, vágjunk bele;
Remekül megírtad, nos azt kell mondjam, és a karakter is rád van szabva teljes mértékűen! Tetszett, ahogy leírtad azt, miszerint minden nő téged akar, és az is igazán remek felhozattal volt, hogy beletetted Magnust a lapodba -, na igen üdv. leendő após :'DD Hülyeséget félre rakva, nos ügyes voltál, hiszen levettél a lábamról, és bár nem voltál kint, mint canon részemről, de így képzeltem el a karaktert aww
Luciferem is büszke ám magára, hogy egy ilyen bukott angyallal bűvölt a Hercegi kör -, mint karim, nos integet is neked hozzá Cool
Na sipirc ám, irány a foglaló, majd mehetsz is játszani! Very Happy
Aztán majd akarj velem is egyszer, sőt... kétszeresen is választhatsz a részemről! Very Happy






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Asmodeus Empty
TémanyitásAsmodeus ↠ Pént. Júl. 22, 2016 11:11 pm



Asmodeus

₰  Becenevek:
IDE ÍRD A VÁLASZOD
₰  Csoport:
Fallen Angel
₰  Play by:
Ian Somerhalder
₰  Foglalkozás:
being good.. in bed.
₰  Kor:
The Devil know




a múlt árnyai



Asmodeus.. ez a név mond valamit, ugye? Mítoszok, legendák, pletykák.. mind - mind egy kategóriába sorolható részemről. Ezeknek, az internetnek köszönhetően mondhatni már nagyjából mindent tudhatsz rólam. De nézzünk csak a színfalak mögé.. hogy milyen finomságokat is rejt felettébb megnyerő kinézetem..

Életemben a nők, mármint több részt a nők eléggé fontos szerepet játszanak. Mint a bujaság Istene, Démona.. de inkább Bukott angyala lévén elég sokkal összehozott sors, és persze fog is. Éltetőm, boldogságom kulcsa az egy éjszakás kalandok, a szex. És persze a partyk, bálok, ahol kedvemre elégíthetem ki ezen szenvedélyes vágyaimat. Így hozott össze a sors egy izgalmakkal teli nővel, ki meglepően hajaz tudomásom szerinti egyetlen fiam anyjára, ki már a holtak világát erősíti, legnagyobb sajnálatomra. Katherine..  a hasonlóság közte, és talán az egyetlen nő között, aki mellett huzamosabb ideig megtudtam maradni már - már vészjóslóan kísérteties. Nem mondanám hogy szerettem, mert fogalmam sincs mi is e szó jelentése, hogy egyáltalán létezik ilyen. Mégis volt benne valami.. valami, amiért megfelelőnek találtam fiam anyjának. Talán, ezt keresem Katherine-ben is, hogy nem csak külsőleg egyezik meg életem talán egyik legmeghatározóbb nőjével.
Nem szeretem a kötöttséget. Ezért sem tudom megérteni a kapcsolatok értelmét.. mondjuk, amennyit sikerült szétszednem már.. de nem hibáztatok senkit. Nehéz, sőt, talán lehetetlen is ellenállni vonzerőmnek, ha mégis sikerül.. nos, az meglepő lenne. Eddig egyszer történt ilyen.

Aingeal.. így hívták Magnus kívánatos anyját, s ő volt az egyetlen ki ellen tudott állni nekem. Talán ezen indok miatt akartam annyira magamévá tenni. Viszont bármit is tettem, ha egy lépéssel is közelítettem, ő úgy hátrált. Aranyzöld macska szemeimet nem hogy csábítónak, undorítóan ijesztőnek találta. Őszintén, nem kicsit zavart, sőt, a büszkeségemet sértette. Ezért is voltam hajlandó a cél elérése érdekében mindent bevetni. Kihasználtam a tényt, hogy férjhez ment. Míg a férj egy ügy érdekében távol tartózkodott, én felvéve alakját közeledtem immár megállíthatatlanul a nő felé, de inkább az ágyába, vele. Hihetetlenül heves éjszakánk gyümölcse lett Ambrosine, s későbbiekben Magnus, amint még egyszer véghez vittem e csodálatos tervem. Tudtam, hogy megéri küzdeni érte, egy éjszaka alatt teljesen kifizetődött minden beleölt percem, órám.
Az este után, úgy tettem, mintha mi sem történt volna, mint aki semmiről sem tud. Tudtam, hogy így nagyobb meglepetés lesz a gyerek, amint megszületik. Viszont legnagyobb meglepetésemre csodás valómból külsőleg pusztán a szemeimet örökölte, ami miatt Aingeal öngyilkos lett. Egy nem várt, de mégis, várható lépés volt tőle. Nem bírta elviselni a tényt, hogy nem szerelmétől, ráadásul, még tőlem is van a gyerek.
Hogy sajnálom - e a történteket? Nincs időm rá. Eléggé keresett személyem,s hiába próbáltam Magnust magam mellett tartani nem volt időm rá. Apaságból talán megbuktam, s hiába van mögöttem több száz , ezer év..  talán nem voltam teljesen kész a feladatra.






Vissza az elejére Go down
 
Asmodeus
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Asmodeus
» The great Asmodeus
» Asmodeus & Magnus
» Asmodeus ↬ "King of Lust"

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: