Crystolyenna & Magnus
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Crystolyenna & Magnus


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Crystolyenna & Magnus Empty
TémanyitásRe: Crystolyenna & Magnus ↠ Csüt. Szept. 01, 2016 9:15 pm



to Magnus
Ez a Magnus hát elég érdekes egy gyerek lett az évek alatt és nem tudom, hogy jó értelemben vagy rosszban.. Sosem hittem volna, hogy ilyen falakat emel majd maga köré, régebben mindig imádott velem beszélni és sorolhatnám még. Na jó, ő tényleg olyan volt, mintha a sajátom lett volna. de már ennek vége, én elvágtam az a köteléket, kitöröltem a fejéből a közös.. nem töröltem, hanem gátat helyeztem be, de az enyém sokkal jobban működött, mint az övé Clarynél vagy kinél. Az ő emlékei nem törtek fel szerencsére. Nem is tudom mi lett volna, ha csak beállított ott volna és közölte volna velem, hogy emlékszik rám és tudja, hogy elhagytam. Már elég idős, hogy felfogja mit miért tettem, szóval nem félek ettől, de szerintem nem érti meg.. az előző megjegyzése rácáfol az előbbi álláspontomra. - Mit mondtam ígéretet tettem valakinek és Valentine veszélyt jelent rád és rám is, meg a húgodra. Párizsban voltam én voltam több mint ezer évig a főboszorkánymester ott, miattad ott hagytam. - na hát akkor én mindenre őszintén válaszoltam.. legalábbis majdnem mindent elmondtam, mert mélyen belül talán tudom, hogy nem csak a z ígéret miatt vagyok itt, hanem törődök is azzal a csökönyös csillámos buksijával. De meglepő, hogy olyan könnyen ott hagytam az előző életemet, vagyis az eddigi életemet és hiányzik is kicsit, minden annyira más itt, mint ott.. Annyira hozzászoktam a francia nyelvhez is, sokkal szebb, mint az angol. De most itt vagyok, egy új fejezet az életemben és minden csak jobb lesz itt -miért ne legyünk optimisták, csak Valentine a kis porbafingó jelent némi veszélyt-.
Majd mikor közli velem a kis gondolatait, akkor mosolyra húzom az ajkaimat. - Ezt még te sem hiszed el Magnus. - mondom pokerface-el, bár nem tudom, hogy ilyenkor miért mindig Lady Gaga zenéje jut ezsembe: Po-po-po-poker face, Po-po--poker face, nem is lényeg... De nem tetszik, hogy ő ennyire nem olyan, mint amilyenre számítottam, végül is nem csalódtam benne, hisz gondoltam, hogy nem fog anyunak hívni és magához ölelni. - Hát miért ne mondanám el az igazat neked? Nem beszélek ki a hátad mögött. Egyszer soka... sokat láttam, hogy milyen vagy.- majdnem olyat mondtam, amit magam is megbántam volna. Nem fogom elmondani, sőt be sem látom, mert akkor talán még éreznék valamit.. pedig én egy érzelmek nélkül élő test vagyok, nincs szívem és nem is lesz, nincs nekem erre szükségem. Fel sem veszem a stílusát, nem is érdekel, már ezek a kis dolgok hidegen hagynak, rengeteg emberrel beszéltem, rengeteg stílust ismerek.- Egyértelmű.. mindent, mesélj el nekem mindent. - mondom lágyan és kedvesen, ahogyan mindig is beszéltem vele kiskorában, majd törökülésben helyezkedem el és megpaskolom a mellettem lévő helyet, hogy foglaljon helyet, régen beszéltünk már.. ideje megtudnom pár dolgot.
Music || lesz jobb zacsi || Clothes || ©️redit



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Crystolyenna & Magnus Empty
TémanyitásRe: Crystolyenna & Magnus ↠ Szer. Aug. 24, 2016 1:43 pm



Bosszant.. felettébb bosszant. Rendben, odáig rendben van, hogy egy koron anyám helyett is anyám volt. De az már nem most volt, hanem több mint 300 éve. Tulajdonképpen úgy rémlik sosem bírta a mondéneket de ha így van, akkor anyánknak minek tett ígéretet. Egyáltalán ha bírta is akkor is miért? Hiszen anyánk miattunk akasztotta fel magát. Gyűlölt minket.. nem tudta elviselni, hogy a gyermekei félvérek... félig démonok és nem cuki kis mondik. Akkor minek az ígéret? Szerintem jobban örülne ha halottak lennénk. Vagy jobb.. ha meg sem születünk. Csakhogy akkoriban még nem volt abortusz. Ha lett volna én most nem itt állnék. Nem rágódnék a múlton, Camille sem tört volna össze és most Alec-el sem lenne semmi gond. Bárcsak lett volna abortusz.. persze nyilván nem bántam meg az életemet. De mondhatni meghalni könnyebb mint túlélni egy olyan világot ahol boszorkány üldözéstől kezdve Valentine-ig minden megtalálható. Az árnyvilágban élünk ahol a mondik nem láthatnak. De szerintem nem is akarnak. - Akkor erre válaszolj, mielőtt én mesélnék: Miért most? Miért pont most jöttél? Eddig hol voltál? Röpke 391 évig azt se tudtam, hogy létezel. - Rettentően kíváncsivá tett. Nem szeretem ha nem tudok mindent. És szerintem ezzel nem vagyok egyedül, ha egyszer ide jött magyarázza meg hol volt idáig. Nem bújhat ez alól ki, mert ha tényleg ígéretből tette, akkor jogom van tudni és méltat annyira, hogy elmondja amit tudni szeretnék. Nem hallgatja el, mintha mi sem történt volna, mintha fel sem tettem volna a kérdésemet. - Nem terveztelek, Te mondtad, nagyobb ház kéne. Én csak teljesítettem a kérésedet. - Mondom szemrebbenés nélkül. Ez bizony a kőkemény igazság ami még az én számból is meglepő, mert ritkán mondok igazat, pláne olyannak, akiről jócskán semmit sem tudok. Inkább titkolózok egy sort. - Nem vitatom, Te viszont túl őszinte vagy... ezen a téren legalábbis. - Hangomban immáron megérezhető a szokásos játékosság. Oly' annyira megszokottá vált ez, hogy aligha vehető le mikor vagyok igazán komoly. Persze ilyen alkalmak is adódnak. Mint például Ragnor halálakor, vagy az imént is. - Mit kívánsz tudni róla? - Kérdésére egy kérdéssel felelek. Ugyanis olyat nem mondok el neki róla amire nem kíváncsi. Hiszen ez Alec-re is tartozik ugyanannyira mint rám. Pláne ha azt nézzük.. sok titka van neki is akárcsak nekem. Amit még a Klávé elől is titkol. Ilyen volt az is, hogy szerelmes volt és talán még most is szerelmes Jace-be.. a parabatai testvérébe. Ezt ugyanis elítéli a Klávé és elválasztanák Őket ha kiderülne.

Magnus & Crys

"Elfelejtett emlékek"


× Folyt. Köv. *.* × Arrows × 405 szó




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Crystolyenna & Magnus Empty
TémanyitásRe: Crystolyenna & Magnus ↠ Szer. Aug. 24, 2016 12:02 am



to Magnus
Nem tudom, hogy Bane mit gondol rólam, hogy miért ilyen és miért nem olyan, mint amilyenre számítottam, de az igazat megvallva nem is érdekel. Én megtettem mindent, én megtettem, amit az anyjának ígértem, most itt vagyok és próbálom megvédeni a flitteres kis picsáját. Valahol mélyen nagyon is haragszom rá, ennél többet érdemeltem volna, de hisz mindig azokban csalódunk, akikre nem is számítunk, Bane is csak egy ilyen, nem fogok sokáig ezen agyalni, nem is lényeges dolog, nem várható tőle más, az apja is ilyen. - Azt hiszel, amit csak akarsz. - nem fogom győzködni, nem fogok neki példákat hozni, hogy ne higgye azt, hogy rossz szándékaim vannak, ráhagyom és nem foglalkozom vele. Ritkán vágok teljesen érzelemmente arcot, de ez most azon ritka pillanatok egyike és innentől kezdve mást ne is várjon, én lemondtam róla és ha én lemondok valakiről.. nem, Angie miatt nem tehetem ezt, azt ígértem neki, hogy megvédem a fiát, ezt is kell tennem.   
Majd mikor megremeg egy picit a ház tudom, hogy mit csinált, tudom hogy hova teleportálta a cuccait, ám közben az én kezemben is megjelent egy eszköz, Sine telefonja. Negédes mosollyal az arcomon felemelem a telefont és elolvasom a címet, majd Magnus felé mutatom. Következő pillanatban csettintek és a kezén megjelenik egy türkizkék pötty, ami lehetővé teszi, hogy mindig tudja, hogy hol van. - Azért ilyen könnyen nem rázol le Magnus. - nem tudom, hogy mit hisz, de nem is akarom tudni, tudhatná, hogy sokkal erősebb és tapasztaltabb vagyok nála, arról nem is beszélve, hogy a hatalmam is sokkal nagyobb. Kétezer év alatt rengeteg erőt halmoztam fel és rengeteg varázslat is tőlem ered, nem fog ki rajtam egy pár száz éves suhanc, erre megesküszöm, de a legjobb lenne, ha sakkban tartanám. Talán ha felhasználnám ezt a kis Alec-t, akiről beszéltünk nem rég, akkor képes lenne engedelmeskedni?
Majd az ajándékomra pont olyan hevesen reagál, mint azt elképzeltem, én meg csak megrántottam a vállamat és nem is foglalkoztam tovább a dologgal, sokkal inkább érdekelt a tv. Majd mikor odajön és bocsánatot kér, akkor próbálom visszafogni a feltörni kívánó röhögést.. Ha azt hiszi, hogy ezzel minden rendezve van, akkor nagyon is téved, még mindig haragszom rá és még mindig megérdemli, hogy felpofozzam. - Mindig is egy nagypofájú szarrágó voltál.. - mondom, de egyáltalán nem vagyok mérges, sőt elmosolyodom és kiroppantom a nyakam, amikor leveszi a vállamról a kezeit. És most mi lesz? Nagyon nincs is miről beszélnünk, ő egyáltalán nem akar nekem mesélni semmiről, gondolom utál és miegymás, de aki mer az nyer is, nem igaz? - Mesélsz erről az Alec-ről? - teszek fel egy kérdést, amiből szerintem lassan csevegés is válhat, ha nem tör ki belőle egy hisztérikus picsa, de remélem nem így lesz.
Music || lesz jobb zacsi || Clothes || ©️redit



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Crystolyenna & Magnus Empty
TémanyitásRe: Crystolyenna & Magnus ↠ Szer. Aug. 10, 2016 2:55 pm



Nem mondanám, hogy meglepődtem Crys bemutatásán. Sőt, még talán már vártam is mikor mutat be, de a tárgyra térve.. Mégis mi a franc baja van? Mit vár? Egyszer csak besétál az amúgy is elcseszett életembe és tárt karokkal fogom várni és anyucinak hívom? Hát akkor rettentően tévedett és félre ismert. De én sosem voltam ilyen. Sosem voltam éppen egy érző lény és Camille még a maradék jóérzést is kiölte belőlem. Ragnor jól mondta, halhatatlan vagyok, Ő mégis megölt engem. Mert hagytam neki.. szerelmes voltam. Az első szerelem egy csodás dolog. De a vége sosem az. Bár nem mondanám, hogy bármelyik kapcsolatom vége olyan csodálatos lenne. Crystolyenna... Könnyen a nyelvemre áll ez a név, mégis a név mögött úgy érzem, nincs senki. Ismerem, de mégsem. Mikor is volt már az? Több mint 300 éve. Ez idő alatt már az sem érdekelt, hogy valaha volt anyám. Hiszen felakasztotta magát.. miattam, vagy miattunk. Majd a gondos kis férje úgy gondolta befejezi a munkát és végez velünk. Én meg hát... felgyújtottam. Bár a mágia használatom akkor még nem létező fogalom volt, így maradtam a régi megoldásnál. Ő neki kellett volna engemet máglyán elégetnie, de én tettem meg vele. Boszorkányságot követtem volna el? Kitudja, egy démon ivadéka vagyok. És ahogy egyre többen kívánnak a tökéletes kis életükkel beleszólni az enyémbe, egyre kevésbé zavar a tudat, hogy: Asmodeus az apám. Talán neki kéne engemet megváltoztatni, hogy méltó legyek a fia címére, nem pedig nekem kéne próbálnom Őt megváltoztatni. Az érzelmek..nos, csak bajt szülnek. Akárcsak most is. - Mert hiszem, hogy nem csak megvédés céljából tértél vissza hozzám, ahhoz nem kellett volna visszaadnod az emlékeimet. Hacsak... hátsó szándékkal jöttél. Bár nem lepődnék meg. - Mondom immáron érzéstelen arckifejezéssel. Nem, nem kívánok kedves lenni. Mert nem is ismerem ezt a nőt. Nem.. nem ismerem. Régen.. na akkor ismertem, de most, most nem ismerem. Kitudja mit forral a fejében. Hiszen több mint 2000 éves. Egy csettintéssel véget vetne az életemnek ha akarna... pontosabban bárki életének. Úgyhogy most már felettébb érdekel mit akar tőlem. Mert kötve hiszem, hogy csak megvédeni. Vagy egyáltalán megvédeni.. Mikor kimondja, hogy megy velem mindenhová, egyszeriben megremeg a föld és egy kisebb varázslattal helyezem át a cuccaimat egy nagyobb lakásba, a belváros szélére. Itt legalább nem zavar senki mondén egyed. Végül kézhez kapom a telefonomat és küldök Sine-nak egy sms-t az új címről. Ekkor kerül elő a tanga, ami olyan dühöt vált ki belőlem, hogy Crys-re rá is mordulok, míg szemeim vágottak lesznek és sárgás zöldek. - Már ne is haragudj, de ha észre vetted volna még nem operáltattam át magam női egyeddé és nem is tervezem! - Morgolódok, míg el is fordulok még mindig ugyancsak idegesen mérem az új otthonunk ajtókeretét ami jelenleg ugyan olyan színű, mint szemeim. Majd lenyugodva fordulok vissza, mikor már a tv előtt gubbaszt. - Bocsánat.. de ezt tényleg nem gondolhattad komolyan... - Szólalok már meg immáron nyugodtan, sajnálkozva, míg mögé sétálok s kezeimet a vállára helyezem. - Tudnod kéne, hogy sosem voltam az a tisztelettudó ember az idősebbekkel szemben... - Mondom még mindig sajnálkozó hangnemben, majd végül felegyenesedve engedem el a vállát és sóhajtok egyet.

Magnus & Crys

"Elfelejtett emlékek"


× Jaj már.. ez a Crystolyenna  Rolling Eyes  × Arrows × 515 szó




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Crystolyenna & Magnus Empty
TémanyitásRe: Crystolyenna & Magnus ↠ Szer. Aug. 10, 2016 1:51 pm



to Magnus
Nem gondoltam volna, hogy egyszer eljutok idáig. Nem hittem volna, hogy fel fogom keresni valaha is Bane-t, hisz mondjuk úgy, hogy nem vagyok a tartós "kapcsolatok" híve. Az emberek jönnek és mennek az életemben, nem volt senki állandó sem, amit én nem is nagyon bánok. Mindig is segítettem a fajtámat, Sine életét is én mentettem meg, szóval ő neki van miért hálásnak lennie, de én nem ezért tettem. Ők is megérdemlik az életet, éppúgy mint én. Bár én már sokat éltem és lassan teljesen értelmetlenné válik a létem... De most talán nyújt egy kis izgalmat Bane védelmezése és nem fogok unatkozni. Én tényleg próbálkoztam neki segíteni, de nem kér a segítségemből, még a kezét is elkapta, hát akkor minek törjem magam és miért ne legyek ideges? Most legszívesebben felpofoznám, de nem kicsit! - Magam sem tudom. - felelem miközben lazán és nőiesen felemelem a kezemet és megvillantom a középső ujjamat, röviden: bemutatok neki egy nagyon is szúrós pillantással. De tényleg nem kéne rajta felhúznom magam, egy hálátlan pöcs, sosem volt több, Sine se sokkal jobb. Angie-nek is minek kellett ilyet ígérnem, sokkal könnyebb lenne minden, ha nem is találkoztunk volna.   
Majd mikor kijelenti, hogy nem szeretné, ha elmennék, csak felvonom a szemöldököm és pislogok rá. Szóval nem akarja, hogy elmenjek innen? Hát nem sikerült kimutatnia eddig. De nem is izgat, akkor is maradok, még ha nem is akarja. - Na és miért maradnék, ha ilyen vagy? Bár.. többet nem kell nekik megvédeniük, majd megvédelek én. - és igen, sajnos ezt komolyan is gondolom. Megfogom védeni azt a hálátlan fejét és kész. De amikor megint szóba jön Alec és ahogyan reagál, hát már bocsánat, de lassan hányingerem lesz tőle. Minek kell ennyire nyálasnak és hülyének lenni? Szeressen ki belőle aztán nem lesznek ilyen gondjai. És a megjegyzésre, hogy új ház kell neki, csak felnevetek. - Én megyek veled akárhova. - megvonom a vállamat, mert hát nekem tök mindegy, hogy hol fogunk lakni. Bár azért egy kicsit nagyobb lakás nem is lenne rossz,szeretnék egy sokkal nagyobbat, ahova befér a ruhatáram. Gondolom ide nem fog nagyon, főleg hogy az összes cuccom úton van errefelé. Max kipakolok Magnus szekrényéből és bepakolok oda. De talán ha elégetném az össze ruhám és helyette vennék ujjakat.. akkor nem kéne ilyen radikális lépéseket tennem Magnus ellen.
Aztán mikor Sinera így reagál, akkor elnevetem magam, nem hiszem el, hogy most megjátssza a jó testvért, mintha ő valaha is jóba lettek volna. Azért nem hittem volna, hogy ilyen képmutató lesz Magnus, vagy talán más miatt reagált így? Talán nézzek bele a gondolataiba? Nem, az sok energiát követel és most nincs kedvem az ilyenekhez, így egy sima vállrántással és egy szemforgatással reagálom le a nagy testvéri szeretetét.
Majd sikerül megint meglepnie, mikor kijelenti, hogy nem akar senkire sem számítani. Én nem fogok semmit sem erőltetni, megtettem mindent annak érdekében, hogy jó viszony legyen újra köztünk, ő kettőből kétszer ellökött magától, nem foglalkozom vele többet. Majd ha akar valamit, akkor majd szól. - Te döntésed. - jelentem ki jegesen és érzelemmentes hangon, különösebb hatással nincs rám a kijelentése, hát akkor nem fogunk barátkozni, csak egymás mellett fogunk élni. És természetesen nem is tetszik neki, hogy megfogtam a whiskeyt és megittam már majdnem a felét. Felé fordulok és csak nézem. Ami az övé az az enyém is, ez ilyen egyszerű és mától így fog működni, még ha nem is tetszik neki. - Hoztam neked valamit. - odaléptem a táskámhoz és kivettem a kis ajándékot, amit majdnem elfelejtettem. Természetesen nem egy egyszerű valamit hoztam neki, kivételesen figyeltem az ízlésére és a szokásaira. Összegyűrtem a markomban és odavágtam hozzá. - Flitteres elefántbőr tanga. - mondom neki gúnyos mosolyra húzva az ajkaimat, majd leültem a tv-vel szemközti kanapéra, keresztbe rádobtam a dohányzóasztalra a lábaimat és bekapcsoltam a tv-t, remélem megy benne valami értelmes, hisz Bane nem akar velem beszélni. Ám ránéztem és mutatóujjamat az ajkam elé raktam, ezzel jelezve, hogy maradjon csendben.
Music || lesz jobb zacsi || Clothes || ©️redit



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Crystolyenna & Magnus Empty
TémanyitásRe: Crystolyenna & Magnus ↠ Szer. Aug. 10, 2016 11:37 am



Elméletben.. akarom mondani a fejemben egyenest tátva marad a szám. De kívülről csak a pislogásom látszik mikor megfogja a kezemet. Hogy is mondjam... fura ez nekem így. Rendben, anyám helyett is anyám volt. De  hogy is mondjam, a szívem bajait sosem mondtam neki.. de senki másnak sem, így hát hasonló dolgokban sem lehetett részem. Az életem.. hm.. hazugságokkal, bujkálással és meneküléssel és természetesen átverésekkel és fájdalommal teli. Nem engedhetek magamnak akkora luxust, hogy hagyjam anyáskodni magam felett. Felnőtt vagyok, ráadásul nem egyszer 'nőttem’ már fel. Idáig a szeretet csöppnyi érzetét is éppen csak képes voltam megtapasztalni és nos... azt is kezdem elveszíteni. Egyszeriben kicsúsznak a dolgok a kezemből. - Mégis minek húzod így fel magad rajtam? - Kérdezem csak egy fél vigyort erőltetve magamra míg nem túl durván, de elrántom a kezemet. Ha egyszer engedek a kísértésnek, legközelebb is fogok és a végén arra eszmélek fel milyen puhány lettem. Bár ebbe jobban belegondolva, talán pont Crys az oka annak, hogy én jellemileg ilyen gyenge és sebezhető lettem. Talán a túlzott törődése sodort ide. De most mit mondjak, még sem mondhatom neki, hogy menjen el. Meg hát valami barátság féle is elkezdett kialakulni köztünk mielőtt egyedül hagyott engem és Sine-t. - Nem szeretném ha elmennél, de meg tudom védeni magam.. és.. - Akadok el pár pillanatra és nyelek egyet. - a múltkor is segítettek Alec-ék, mikor megtámadtak minket a Kör tagjai. - Aprót sóhajtva fejezem be a mondatomat végül. Szeretném ha majd egyszer nem így kell kimondanom Alec nevét. Ez így nem is mehetne tovább. - Sok társamat elfelejtettem, de én még itt vagyok. - Folytatom magyarázva, közben a leteszem a poharamat. - A kérdés lényege, hogy ha sokáig maradsz, új lakás után kell néznem. Mert hármunknak már kicsinek mutatkozik a jelenlegi.. bár szeretem ezt a helyet. - Sok minden történt itt és nem biztos, hogy képes lennék mindent magam mögött hagyni. Emellett ha Ragnor visszatér... akkor ide fog. Ha elmegyek nem talál meg. Elveszik és nem talál vissza a fénybe. Ennyivel tartozom neki, hogy ezt nem hagyom. Egyetlen barátom volt a több száz év során, csupán rá számíthattam akkor is, mikor kiderült Asmodeus az apám. Erre nem is szívesen emlékszem vissza. De Asmodeus-ra sem igen szeretek gondolni. - De kérlek.. Ő mégis csak a testvérem.. - Mondom zaklatottan, bár ez a zaklatottság azért van, mert kitalálta mire gondolok. De mégis hogyan? Titokban van gondolatolvasó mágia és azt használta? Megtaníthatna.. Alec miatt jól jönne. - Nem biztos, hogy szeretnék bárkire is számítani - Igen.. az évek során olyan szinten bezárkóztam magamba, hogy az már számomra is meglepő. Sok csalódás ért és a barátaimat is mind elvesztettem, nem igazán szeretnék senkire sem számítani, mert körülöttem a legtöbben meghalnak... Még Dot is meghalt. Pedig a közelemben sem volt. - Hé! A Whiskym... - Szólalok meg csüggedve. Mégis csak a legjobb társam az a whisky évszázadok óta. Tudom? Hah? Ugyan az a kedvence mint nekem? Ez ijesztő. Nem, nem tudom mi a kedvence, én csak szeretem a whiskyt, ennyi az egész. Nem tudok róla semmit... De mit is ártatom magamat? Szinte mindent tudok róla a rég múltból. Azóta nyilván változott, de mi van ha a tudatalattim mindig is tudott Crys-ről és ezért szerettem mindig a whiskyt? Ilyen van egyáltalán?

Magnus & Crys

"Elfelejtett emlékek"


× Jujj de izgi aww × Burn × 535 szó




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Crystolyenna & Magnus Empty
TémanyitásRe: Crystolyenna & Magnus ↠ Szer. Aug. 10, 2016 2:05 am



to Magnus
Érdekes ez a Magnus, nagyon is érdekes.. Olyan más, olyan fura egy egyéniség, nem is beszélve a furcsa szokásairól, amik nem is tudom honnan ragadtak rá. Az anyja egy normális és szeretni való nő volt, de az apja, hát nem sokat tudok róla, de nekem ennyi pont elég is. Jó magam szerencsére nem tudom ki az apám, de amíg ez így is marad, boldogan élek a tudatlanságban. De most térjünk vissza rá, csak tükröződik róla, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki ezt mondja neki -legalább vannak még épeszű emberek a közelében-.. De nem akarok neki fájdalmat okozni és olyat készülök tenni, amit még eddig sosem tettem.. Ez nekem még új terep, még nem anyáskodtam senki felett sem és nem is akarok, de látom, hogy szüksége van egy kis.. biztatásra? Szóval sóhajtok egyet és megfogom a kezét, majd a szemébe nézek. - Aki nem mer, az nem nyer Magnus. Ragadd meg a lehetőségeket és ne add fel, nem olyan vagy. - ez a legtöbb, ami tőlem telik. Nem vagyok tapasztalt, nincs szerelmi életem és nem is vagyok szerelmes -nem is leszek sosem, bár ez most mellékes-. De talán ettől kicsit jobban fogja érezni magát és én nekem is tiszta lesz a lelkiismere.. nincs is lelkem, akkor minek csináltam is ezt?!  
Jobb lesz, ha megadja a tiszteletet és elkezd megbecsülni engem, mert ha nem, akkor nagyon rossz dolgok történhetnek itt.. De biztos, hogy nem szándékosan enged meg ilyen stílust magának, miközben velem beszél, el kell neki néznem. - Tudom, de bocsánat, hogy aggódtam érted... Akár el is húzhatok innen! - oh igen, természetesen az anyajegyem azonnal felvillant. Megint ideges lettem, megint sikerült felhúznia, pedig én nem rosszból mondtam ezeket. Törődöm vele, hogyne törődnék, mikor én tettem tisztába és én hallottam az első szavait, ami természetesen az 'anya' szó volt.. Sokáig azt hitte, hogy én vagyok az anyja, ami mélyen belül jól is esett, de nem engedhettem meg a luxust, hogy kötődjek hozzá, én csak egy ember voltam, aki segítette őt, semmi több. És nem is foglalkoztam azzal, hogy most megint előjött a pokerarca, mert nem érdekelt, majd megenyhül és megérti egyszer, hogy mit miért tettem. De a kérdésére felnevettem. Meddig maradok? - Egy darabig biztos, lemondtam főboszorkánymester létről, csakhogy idejöhessek hozzád, akkor kicsit maradok. - nem tervezek még visszamenni, még nem múlt el a veszély és van egy olyan érzésem, hogy Magnus csak vonzani fogja magához idővel. Aztán mikor szóba kerül Sine, akkor nem is tudom, hogy mit mondjak.. Sose volt a kedvencem az a lány, mindig is Magnust szerettem jobban, ha ezt így szabad mondani. Sina sosem volt a világom, ő nekem.. túlságosan.. nem akarok gonosz lenni! Igaz sosem részesítettem ugyanabban a figyelemben, amiben ezt a vakarcsot itt. De ő neki még nem adom vissza az emlékeit, talán így képes leszek megszeretni egy picit.. - Ki mondom helyetted: én is leszarom, hogy hol van. - tudom, hogy nincsenek jóban, bár az meglepett, hogy ő is itt tanyázik. Akkor elég élettel teli lesz ez a ház, ha már hárman is itt vagyunk.Remélem Sine hamar tovább áll.
MAjd mikor elkezd nekem Camille-ről magyarázni, akkor ismét sikerül meglepnem magam.. Talán kezdenek feltörni nálam is az emlékek, hogy én altattam el őket, mikor vihar volt és nekem kellett megvigasztalnom, mikor sírt. Olyan fura és mégis természetes volt az, hogy megöleltem és magamhoz húztam. Majd kicsit simiztem a hátát, majd elengedtem és tettem egy lépést hátra. - Tudom, hogy fura.. de most már itt vagyok és számíthatsz rám Magni. - mondom, majd bátorítóan megveregettem a vállát és elindultam a whiskeyhez, csak vele ellentétben én nem töltöttem pohárba, megfogtam az üveget a nyakánál és nagyokat kortyolva ittam. Imádtam azt a kellemes égő érzést, mikor az ital legördült a torkomon, csak egy baj volt vele.. egyáltalán nem volt rám hatással. De attól még imádom. - Tudod jó az ízlésed whiskey téren. - mondom neki, majd rákacsintok.
Music || lesz jobb zacsi || Clothes || ©️redit



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Crystolyenna & Magnus Empty
TémanyitásRe: Crystolyenna & Magnus ↠ Szer. Aug. 10, 2016 1:13 am



Mit ne mondjak, nem lep meg a reakciója.. nem vártam jobbat, mert mára már mindenki ezzel a felejtsd el maszlaggal jön. Mintha bármelyikük is tisztában volna mit is mond, pedig, nos nincsen. Mind-mind butaságokat beszél. Ha valakit szeretsz.. tényleg, szívből szeretsz, nem olyan könnyű elfelejteni. Sőt, lehetetlen szinte. Nekem pedig Alec nem csak egy futó kaland mint Camille volt. Szerelmes vagyok Alec-be és nem fogom elfelejteni, és nem fogom feladni se a harcot érte, mert tudom, hogy mind ez nem hiába van. Egyszer neki is megjön az esze és csak remélni tudom, hogy még az esküvő előtt. Utána már késő bánat lenne. - Nem tudom miről beszélsz - Lököm oda nem törődöm mód míg kicsit lekonyul az orrom. Mielőtt nagyon fájdalmat okozna? Komolyan? Megcsókolt, majd elbúcsúzott. Ennél nagyobb fájdalmat nem tud... De tényleg nem tud. - De jó, én úgy tudtam megtudom magamat védeni így röpke 409 évesen... - Mondom ezúttal eléggé undok mód. De mit lehet tenni, ez rosszul esett, unom, hogy mindenki lekicsinyít, mintha egy mondén lennék aki nem képes megvédeni magát. Először Asmodeus, aztán Sine... most meg Crys is. Mondhatom.. kellemes. Azt hiszem újra kéne értékelnem a 'szeretteim' fogalmat. Mindenesetre ha Crys tényleg a nevelőanyám volt, akkor azért valami köszönöm félét kierőltethetnék magamból, de most valahogy... nem megy. - Ami azt illeti lenne pár, de hanyagoljuk - Felállok és visszaveszem a poharamat és tele töltöm nos ismét whiskyvel és egy nagy korty keretében fordulok vissza. - Meddig tervezel maradni? - Kérdezek még egy utolsót míg erőteljesen az agyam tompításán vagyok ami hát nem annyira könnyű. Rengeteg évem volt hozzászokni az alkoholhoz és sok kell már, hogy hatása is legyen. De nem adom fel, egyenest már vedelem a whiskyt míg már az asztalnak támaszkodok és a poharam fenekét nézem ahogy ürül. - Tudod, most Sine is itt lakik egy ideig, de nem tudom merre járhat. - Azt pedig már hozzá sem teszem, hogy nem is érdekel. Belegondolva az elmúlt eseményekbe, a legdühítőbbek közé tartozott az erőm lekicsinylése, a ruházatom és az ízlésem kritizálása és a becsületem porba döngölése. Igen, azt hiszem nem hagytam ki semmit. Vagy mégis? Ha mégis így lenne, Crys majd úgy is emlékeztet rá.. legalábbis gondolom. Fura ezzel a sok emlékkel, míg eddig tudtam ki vagyok, most szinte nem tudom. Ennek nem fordítva kéne lennie? Clary miért nem érez ilyesmit? Ja igen... mert Ő nem egyszerre kapta vissza az emlékeit. - Ja egyébként, csak hogy tudd... én és Camille... az mindig is egy halott ügy volt, akárcsak Camille. És még a feltételezés is undorító, hogy én ágyba vittem volna. Pfhuj. - Teszem még ezt hozzá, ha már az elején nem is válaszoltam neki. Ami azt illeti undorodom magamtól, mert tényleg majdnem ágyba vittem. Meg is tettem volna, ha nem tudom meg, hogy megcsalt az a szuka... De mindegy is, mert a csókjaira gondolva is elfog a hányinger.

Magnus & Crys

"Elfelejtett emlékek"


× Jujj de izgi aww × Uptown Funk × 472 szó




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Crystolyenna & Magnus Empty
TémanyitásRe: Crystolyenna & Magnus ↠ Szer. Aug. 10, 2016 12:32 am



to Magnus
Valójában nem várhatok mást tőle, minthogy rendesen összezavarodik és nem fog érteni semmit sem. Most kap vissza 18 évnyi emléket, amely nem kevés és talán még kételkedni is fog, hogy ezek egyáltalán igaz emlékek e. Természetesen nem hamisak, minden megtörtént, minden igaz, ami most lejátszódik a fejében. Én voltam az anyja, az anyja helyett, én neveltem fel és miattam lett olyan, amilyen. Nem lett rossz ember, csak az ízlése lett defektes, hogy összejött azzal a ronda rittyóval! Miért? Miért kellett neki bedőlnie annak a csajnak?! Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy képes volt vele csókolózni és a többire inkább ki sem térek. Camille ronda, csúnya, anorexiás, undorító és förtelmes.. nem, még nem a legszebb dolgokat mondtam el róla, amik az eszembe jutnak.
Majd mikor meglátom a reakcióját, akkor teljes mértékben sokkolódok és meglepődöm, ami az arcomra is kiül. Ő.. Ő most komolyan szerelmes ebbe az Alecbe? Te jó Isten, hogy tud magának mindig ilyen bonyolult kapcsolatokat szerezni? Csak magának árt. Sokkal jobban tenné, ha nem kötődne senkihez és felfogná, hogy a lelke csak szórakozik vele. - Magnus felejtsd el, míg nem okoz nagyon fájdalmat! - nem tudom, hogy miért érdekel ez ennyire, hogy miért aggódom a kis lelkivilága miatt, de valamiért fontos nekem és kész. De tényleg nagyon jól járna, ha elfelejtené ezt a fiút és továbblépne, mert semmi jó sem fog ebből származni.. Tudom milyen egy halandót szeretni, bár az én történetem teljesen más, hisz Agusthin megörült és megölte magát, Alec pedig tudja, hogy micsoda Magnus.. Nem baj, még mindig jobb ha elfelejti őt, de tudom, hogy nem fogja, ahhoz már túlságosan is szereti. Majd be kell vallanom, hogy megleptek a kérdései, nem is kicsit.. - Csak elvettem az emlékeidet, nem töröltem.. és a miért nem számít, tudom hogy bajban vagy és ígéretet tettem valakinek, hogy megvédelek. A kérdést tovább nem firtatjuk! - egyértelmű, hogy nem mondom meg neki, hogy az édesanyjának tettem ezt az ígértet. Mindenben igazat mondtam és azt is teljesen komolyan mondtam, hogy nem firtatjuk ezt a kérdést, a hangom parancsoló és ellenkezést nem tűrő volt, nyomatékosítás érdekében a kezemet is felemeltem.
Nem akartam mesedélutánt tartani, nem akartam mindent elmesélni, mert megvoltak az emlékei, azonban mégsem lehettem mérges, mert nem ért szinte semmit. Istenem Magnus, miért kell fosnod a kérdéseket? Nem akarok mindenre válaszolni, nem akarok semmit sem mondani neki, fel is pattanok a fotelból és idegesen fel-alá kezdek járkálni. Keresem a megfelelő válaszokat, de nem tudom hogyan mondjam el neki. - Azt tudom, hogy veszélyben van mindenki Valentine miatt.. és.. mi van? Neked muszáj ennyit kérdezned? - fújtatok egyet mérgesen, majd mikor kicsit hátat fordítok neki tudom, hogy anyajegyem egyből felvillan és kéken világít. Szeretem azt a kék pillangóalakú anyajegyet.. - Drágám 2362 éves vagyok, legtöbb mágiát én találtam ki, nem kell kioktatni. - sóhajtok egyet és visszaülök a fotelba, majd kiroppantom a nyakam és teljesen ráérősen viselkedem, már teljesen eltűnt az előbbi idegességem. - Én neveltelek fel.. jóba voltunk örök életben. - vonok vállat, majd rápillantok és elmosolyodom. - Rengeteg kérdésed van még, mi?
Music || lesz jobb zacsi || Clothes || ©️redit



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Crystolyenna & Magnus Empty
TémanyitásRe: Crystolyenna & Magnus ↠ Kedd Aug. 09, 2016 11:39 pm



Megfogom a homlokomat, amint megcsapja s már a karját ragadnám meg és dobnám ki mikor elkezdek szédülni és lehunyom szemeimet. Mikor kinyitom azokat beugrik minden. Egyszeriben ismerem az idáig ismeretlen hölgyet és nem támad kedvem megtépni. De csak azon kattog az agyam, hogy ez mi volt, Camille-al kapcsolatos mondatára nem is igazán figyelek, mert még mindig a homlokomat fogdosom és pislogok értetlenül a hölgy felé... aki nem is 'a hölgy', hanem Crystolyenne. Egykoron édesanyám legjobb barátnője és talán az egyetlen is. Mit is mondhatnék, sokáig nevelt minket, de aztán minden kiesett. De azt hiszem már mindent értek. Valószínűleg elvette az emlékeinket, mint én Clary-nek. De miért is? Aztán a gondolat menetemből következő mondata zökkent ki. Felemelem ujjamat és szúrósan mégis értetlenül pillantok felé. - Alec... a neve Alec. - Mondom immáron fájdalmas arckifejezéssel. Alec... Alec Lightwood, aki hozzá megy Lydia Branwell-hez. Persze ezt már csak magamban jegyzem meg, míg odasétálok Crys-hez és leülök a fotel karfájára mélyen a szemeibe nézve. - Voltaképpen miért törölted az emlékeinket? Egyáltalán miért vagy most itt? - Kérdezek rá eléggé túlzásokba esve, de azért kivehető, hogy inkább kíváncsi vagyok, mintsem dühös. Hiszen ha csak az emlékeimet adta vissza és újakat nem ültetett a fejembe, akkor eléggé jóban voltunk, vagy mi. De nem is értem, ha Ő volt a barátnője miért akasztotta fel magát miattunk? Nem is azért mert nem embernek születtünk, hanem Asmodeus miatt? Hirtelen úgy érzem, hogy szétrobban a fejem. Rengeteg emlék.. 18 évnyi. És rengeteg kérdés is. Sok mindent kell most azt hiszem tisztáznom Crys-el, ugyanis nem értek semmit. Olyannyira nem ,hogy egy pillanatra a mostanában történt bajaimról is megfeledkeztem. Ami azt illeti igen, pont ez történt. El is felejtettem Alec-el hogy váltunk el egymástól nemrégiben. Ahogy azt is, hogy Sine idejött, hogy a hírnevemet rontsa. Ez mind-mind tova szállt mikor fejbe vágott. Tulajdonképpen miért vágott fejbe? Camille miatt? De hát Őt én is utálom. - Mit tudsz amit én nem? És miért vertél fejbe? Ugye tudod, hogy emléket visszaadni anélkül is lehet? Egyáltalán milyen volt nekünk a kapcsolatunk? - Teszem fel a legnyugtalanítóbb kérdéseimet, persze közel sem az összeset. Sok.. sőt, rengeteg kérdésem lenne még, de neki is időt kell hagynom. Nem tud egyszerre 100 kérdésre választ adni, de én.. én akkor is érzem, hogy menten felrobban a fejem. El is kezdett hasogatni ami azt illeti.

Magnus & Crys

"Elfelejtett emlékek"


× aww × Wake me up × 384 szó




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Crystolyenna & Magnus Empty
TémanyitásRe: Crystolyenna & Magnus ↠ Kedd Aug. 09, 2016 11:14 pm



to Magnus
Valentine.. Miért kellett neki mostanában felbukkannia? Minden annyira jó és zavarmentes volt, míg meg nem jelent és fel nem kavart mindent, mert ezt tette. Nekem pedig most az első dolgom felkeresni Magnust és Sinet, mert tudom kell, hogy jól vannak e. Magnus nyomára akadni nem volt nehéz, szinte mindenki tudja, hogy merre lakik és nekem sem volt nehéz megtalálni a házát, azonban most jön a problémásabb része mindennek. Mert nem lesz egyszerű, talán az emlékek visszahelyezése az még egyszerű, de megértetni vele, hogy mit, miért tettem.. Magnus makacs és fafejű, legalábbis én annak ismerem, azóta ki tudja mennyit változott.
Amikor landolt a repülőgépem, akkor az első nem Magnus volt, be kell vallanom én is nőből vagyok és szükségem volt egy új ruhára is, régen vásároltam.. Meg Magnus egy sima és egyszerű ruhában rám is csapná az ajtót, lehet hogy most is épp egy partyt fog tartani, mikor betoppanok hozzá. Így hosszas válogatás -két órás rohangálás- után sikerült kiválasztani a tökéletes ruhát, mely nem csak a tökéletes alakomat, hanem a szépségemet és nem utolsó sorban a szememet is kiemelte. Már minden megvolt, már csak el kellett mennem a házához, hogy újra üdvözölhessem a rég nem látott.. fia... ismerősömet, semmi több számomra, mint Angie fia és én senkihez sem kötődöm...
Fél óra megérkezem az ajtóhoz, bekopogok az ajtón és várom, hogy végre kinyissa az ajtót. Mikor megteszi és felteszi a kérdést, szép lila köd jelenik meg a kezemben és jó erősen tenyérrel megcsapom a homlokát. Tudom, hogy lett volna más módja is ennek de minek finomkodjak, az nem az én módszerem. Majd a pár perces kábulatában, míg visszatérnek az emlékei, én kivettem a kezéből a poharat és belekortyoltam az italába, majd szépen elhelyezkedtem a kanapén keresztbe tett lábakkal. - Camille? Komolyan képes voltál összeállni azzal a rohadt ribanccal? - sose volt titok a véleményem a vámpírokról, mindegyiket gyűlölöm és legjobban azt a retardált, ronda, kiéhezett mocskos ribancot utáltam. Hogy volt képes összeállni azzal a nővel?! Azt hittem sokkal jobb és kifinomultabb az ízlése, de látom hogy benne is csalódnom kell, el sem hiszem, hogy valaha képes volt azzal a kígyóval fetrengeni egy ágyban. - Bár ez új srác nem is rossz választás. Elég cuki a pofija, hogy is hívják?.. Antony? -természetesen tudom, hogy Alec a neve, tudok mindent, ami vele kapcsolatos.. Csak akarom látni az ideges és mérges arcát. Látni akarom az arcát, mikor kimondja a nevet, mert akkor megtudom, hogy szereti e.
Music || lesz jobb zacsi || Clothes || ©️redit



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Crystolyenna & Magnus Empty
TémanyitásCrystolyenna & Magnus ↠ Kedd Aug. 09, 2016 8:43 pm



Ma egészen úgy keltem ki az ágyamból, hogy tudtam, ma egy unalmas napnak nézek elébe. Elmehetnék, meglátogathatnám Alec-et, de a múltkori beszélgetésünk nem sikerült túl jól, így ezt most hanyagolnám. Más meg nincs aki miatt elmennék, Clary ha szeretne valamit, úgyis jön maga hozzám, vagy hív. Nem tudom melyik hangzik kínosabban ha jelen van Alec is. Mert ha Alec hív.. az halálosan kínos, de ha idejön Clary-vel... az sem éppen kellemes. Inkább bízok benne, hogy egyik sem fog előfordulni. Szokásomhoz mérten a túl sok gondolatok baljós érzéseket keltenek bennem és már a poharamhoz is nyúlok. Nem tudom eldönteni, hogy megszokásból, vagy csak alkoholista vagyok. Bár kezeltetni így se úgy se kezeltetném magam. Ha alkoholista vagyok, hát ez van. Előttem az élet és bőven van időm inni is és leszokni is. Vagy nem leszokni. Ki tudja. Aggasztó érzés fog el mikor kopogást hallok. Rendben van. Már nem menekülök és már nem álcázom az otthonomat. Minek is tenném, hiszen eddig se magam miatt tettem és voltaképpen a barátaim meghaltak, mert számomra fontosabb volt egy ékszer, amit még egykoron Camille-nak vettem. Néha jó lenne ha ráeszmélnék az emberi.. esetemben boszorkánymesteri értékek nagyobbak mint holmi drágaköves ékszerek. De sosem voltam az a fajta aki igazán foglalkozott másokkal. Túl sokan gázoltak át rajtam ahhoz. De visszatérve a kopogásra.. A poharamat tele töltöm whiskyvel, mert érzem elfog kelleni, majd lassan iszogatni kezdem míg az ajtóhoz sétálok és kinyitom azt. Egy igencsak szép hölgy néz velem szemben. Bár az alakot nem tudom hova tenni, mert életemben nem láttam.. vagyis.. komolyabban megnézve ismerős az arca. De meg nem mondanám honnan. Talán csak összekeverem valakivel vagy rémeket látok. Mindenesetre egy nagyon kortyolva a whiskymből szólalok meg. - Segíthetek valamiben? - Teszem fel a nagy kérdést, arcom pont olyan mint mindig. Bohókás de mégis komoly, talán még egy kis homlok ráncolás is megfigyelhető rajtam. Tényleg nem tudom hova tenni a helyzetet és ez önmagában zavar. De remélve, hogy beljebb fárad és szónak ered a nyelve, elállok az útjából és visszaindulok még mindig a poharamat szorongatva, de ezúttal nem iszok belőle, csak leteszem a whiskys üveg mellé, majd lehuppanva a fotelembe figyelem a hölgyet.

Magnus & Crys

"Elfelejtett emlékek"


× Íme a kis kezdőnk aww × 7 Years × 353 szó




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Crystolyenna & Magnus Empty
TémanyitásRe: Crystolyenna & Magnus ↠




Vissza az elejére Go down
 
Crystolyenna & Magnus
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Crystolyenna
» Magnus Bane
» Questions - Ev & Magnus
» Asmodeus & Magnus
» Magnus Bane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: