Selina Clara Murdock
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Selina Clara Murdock


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Selina Clara Murdock Empty
TémanyitásRe: Selina Clara Murdock ↠ Szomb. Aug. 13, 2016 12:03 am

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Nagyon örülünk annak, hogy itt vagy, biztosra veszem, hogy Oliver is iszonyatosan örül neked, hiszen már viszonylag régóta várt a keresettjére, és szerencsédre a te esetedben nem kellett 3 napot várni a másik beregisztrált Selinára, hiszen ő inaktív státuszban van.
A történeted nagyon tetszett, bele tudtam élni magamat, hiszen, ha úgy vesszük én is ugyan ezen megyek keresztül... Bár rajtam nagy teher is van, hiszen anyát meg kell találnom, a Kelyhet ki kell vennem a kártyából... De mindezek mellett meg kell tanulnom jó árnyvadásznak lenni. Oliverben és Jaceben is sok ám a közös, egyszer össze hozzuk őket, hogy megismerjék egymást, mit szólsz? rrr
Pár elírást találtam ugyan a lapodban, de nem szeretnélek emiatt fel tartani, hiszen Oli nagyon régóta vár rád, menj gyorsan foglalózni és csábítsad el egy játékra Mr. Tökély 2.0-t. aww (Jace az első Mr. Tökély Razz )





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Selina Clara Murdock Empty
TémanyitásSelina Clara Murdock ↠ Pént. Aug. 12, 2016 4:25 pm



Selina Murdock

₰  Becenevek:
Silly
₰  Csoport:
Árnyvadászok
₰  Play by:
Katie Cassidy
₰  Foglalkozás:
árnyvadász-tanuló
₰  Kor:
23




a múlt árnyai


A pohár hangos csörömpöléssel csapódott a padlóra a sziklánkok pedig beterítettek mindent. Ijedten ugrottam vissza, annyira elmerültem a gondolataimban, hogy nem vettem észre a föld felé zuhanó bögrét. Nekitámazkodok az asztalnak és beletúrok hajamba. Sosem lesz belőlem rendes árnyvadász ha hagyom, hogy a gondolataim ennyire elragadjanak a földtől. Jobban kell koncentrálnom, semmi nem szabadna elvonja a figyelmem, de néha képtelen vagyok irányítani saját gondolataimat. A családom járt a fejemben. Anyám, aki bátrabban harcolt, mint az árnyvadászok többsége, a sikolya, amit a démon karjaiban hallatott. Aztán eszembe jutott apám...az alkoholtól bűzlő pofája, a folytonos ütlegelései, a szenvedésem mellette. Nem sírtam amikor meghalt. Sőt, megkönnyebülést éreztem, és bár most már csak magamra számíthatok, de legalább nem kell félnem többé. Árnyvadásznak születtem, de mégsem kaptam meg a megfelelő neveltetést. Semmire nem tanított, a fegyverek nevét sem ismerem. Már harcosok az én koromban, már több démonnal is végeztek, én pedig még harcolni sem voltam soha. Szeretnék olyan jó harcos lenni mint anyám, semmire sem vágyom jobban csak arra, hogy bosszút állhassak az ő haláláért. Rengeteget kell fejlődnöm, de nem adom fel, és Olivernek hála úgy érzem, hogy napról napra erősebb vagyok. Csak ne esne ki mindig a kezemből a fegyver, vagy ne mennék neki mindig falnak vagy ajtónak. Arról nem is beszélve, hogy a mentoromnak nevezett férfi sokszor jobban megrémiszt mint egy démon. Szemmel láthatóan nincs hozzám sok kedve,  valószínűleg kényszerből vállalta az oktatásom, és azt kívánja bárcsak süllyednék el a föld alá, vagy repülnék át egy másik dimenzióba. Pedig én tényleg nagyon igyekszem. A rúnák jelentését már megtanultam, segítség nelkül is rajzolni tudok az ironnal, a történelmünket meg ismerem. A harc művészete az amit nem igazán sikerült még elsajátítanom, de Oli mellett kétlem, hogy valaha is sikerülni fog. Na nem azért...ő valóban nagyszerű harcos...de hozzám nincs türelme. Kegyetlen és elszánt. Ahogy rámnéz még levegőt is elfelejtek venni, egyetlen pillantásával képes belém fojtani a szót. Pedig igazán jóképű férfi, kemény arcvonásai mögött, néha-néha felcsillan valamilyen érzelem. Bár tekintete mindig keménységet tükröz, valahol mélyen tudom, hogy neki is vannak érzései, talán csak arra vár, hogy a felszínre engedje őket. Próbáltam közeledni már hozzá...de egyszerűen semmivel nem tudok hatni megkeményedett szívére. Szeretnék egy kicsit közelebb kerülni hozzá, jobban megismerni, tudni, hogy mit miért tesz...talán akkor az együtt töltött idő sem lenne kínszenvedés. Ha megismerném a felszín alatt rejtőzü Olivert, és nem rideg vadászt, ha Ő is adna esélyt Sillynek és nem folyton az ügyetlen lányt látna bennem, ki tudja- talán akkor még élvezni is tudnánk egymás társaságát.
Időközben sikerül összeszedegetenem a halott pohár maradványait a földről, és sikeresen megvátam az egyik  szilánkkal az ujjamat. A vér végigfolyt mutatóujjamon és pedig sziszegve tartom a hidegvíz alá. A mondénok világában láttam egyszer egy édesanyát, ahogy így csillapította a kislánya vérző kezét. Azóta én is gyakran alkalmazom amikor kisebb sérüléseket szenvedek ilyen-olyan törött tárgyak által – ami elég gyakran előfordul - , nem kell minden apró karcolásra jeleket rajzolnom magamra. Nem szeretem az iron égető érzését a bőrömön. A sebtepaszt ügyesen végigtekerem sebesült testrészemen és megkönnyebülten sóhajtok fel. Máris jobban érzem magam, és jó érzés, hogy sikerült valamit megcsinálnom magamnak anélkül, hogy az árnyvadászok nem kísértek végig  vizslató tekintetükkel. Nagy szám vagyok mostanában, mindenki sajnál és szanakozik...mindenki kivéve egy embert. Oliver. Olyan fura, hogy a gondolataimban van...szinte mindig. Bármit csinálok azon jár az eszem, hogy vajon a férfi mit szólna hozzá...kezdek bekattanni.

Rápillantok a falon kattogó órára....te jó Isten...már egy órája az edtésen kellene lennem....hogy én ezért mit kapok a fejemre....




Vissza az elejére Go down
 
Selina Clara Murdock
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Selina "Silly" Murdock

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: