Rhea Poole
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (60 fő) Hétf. Május 20, 2024 3:37 am-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Rhea Poole


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Rhea Poole Empty
TémanyitásRe: Rhea Poole ↠ Hétf. Aug. 29, 2016 4:28 pm

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Nocsak, még egy mondénnel gazdagodott az oldal, ennek pedig személy szerint nagyon örülök, hiszen így nem leszünk ellepve a természetfelettik által. Rolling Eyes
Nagyon szeretem az írásodat ahogyan az általad hozott és megálmodott karaktereket is. Mindegyik különleges a maga módján, sosincs lapos történetük, nem sablonosak, a szavak szinte olvastatják magukat, és az összes karakterednek olyan szép pofija van. *.* Úgy volt jó ez is ahogyan van, de nem foglak tovább dicsérni, mert még a fejedbe szállna. Very Happy
Menj foglalózni és érezd jól magadat.^-^






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Rhea Poole Empty
TémanyitásRhea Poole ↠ Szomb. Aug. 27, 2016 10:44 pm



Rhea Poole

₰  Becenevek:
Szinte bármi, amit kitalálsz
₰  Csoport:
mondén
₰  Play by:
Emmy Rossum
₰  Foglalkozás:
Orvostanhallgató
₰  Kor:
18 éves




a múlt árnyai


Apukám mindig azt mondogatta: "Rhea! Egyszer te is fel fogsz nőni és tudom, hogy jót fogsz tenni az életben." A legtöbb tulajdonságomat tőle örököltem, illetve tőle tanultam el. A nyitottságot, a kedvességet, azt hogyan kell a világot gyönyörűnek és jónak látni. A vidámságot, hogy mindenkit mosolyra csalhassunk még a legrosszabb napokban is. Az optimizmust, még akkor is, ha semmi esélye sincs annak, hogy a dolgok jóra fordulnak.
Édesapám minden cselekedetében a szépet láttam, még akkor is, amikor a fáradt szemei alatt azok a redők feltűntek. Amikor az egykor magabiztos és erős kezek a hosszú és nehéz munka után keménnyé és ráncossá váltak. A háta a fizikai megterhelestől és a stressz súlyától is görbe lett, mégis előttem mindig olyan egyenesen és magabiztosan állt. A haja egykori gyönyörű barnájába lassan az ősz színei is beszöktek. A sima arcán mindennapos tüskék keletkeztek, amiktől a puszik amiket az arcomra kaptam nem voltak olyan édesek, mégis ugyanolyan jó érzéssel töltötték el. Az egykor gyönyörű mosolyai egyre halványodtak az évek során, de minden tőle telhetőt megtett, hogy ezt előttem ne mutassa. De esténként, amikor elmentem a szüleim résnyire nyitott ajtaja előtt, szemtanúja lehettem annak a fáradt ember arcvonásainak.
Édesanyám otthon végezte a munkáját. Írásait nem sokan olvasták, így munkát akart vállalni és felhagyni a könyvek világával. Édesapám viszont ragaszkodott hozzá, hogy azt csinálja, amit a legjobban élvez. Azonban a világ a materiális javak központja, a pénzt pedig nem szívesen osztogatják a munkáltatók. Két állásával nem sokat láttam otthon apukámat a korai tinédzserkoromban.
Az iskolai eredményeim lenyűgözték anyukámat és a tanárokat, de soha sem az ő kedvükért tanultam annyit. Apukám felvidult arcára vágytam minden egyes jó jegyemnél, mert a büszkesége és öröme mindig megmelengette a szívemet.
Gyakran láttam a szeme sarkában a rejtőző könnyeket, amiket ahogyan bírta nem akarta előttem megmutatni. A sors nehéz kézzel bánt vele, amióta bátyjámnak nyoma veszett. Alig voltam tíz esztendős, amikor valaki elragadta őt tőlünk. A rendőrök három évig nyomoztak a dolog után, de végül azt tanácsolták, hogy gyászoljuk meg és próbáljunk meg tovább lépni.
A családom jelent nekem mindent. A rokonaim és a legjobb barátom, Roly. Már általános iskola óta ismerjük egymást. A vörös hajú fiú nagyon fontos lett a számomra az évek során. Mindig ott állt mellettem, hogy meghallgassa minden bajomat. Velem örült, amikor valami ünnepelni való történt. Megnevettetett a borús napokon, minden napunkat együtt töltöttük.
Akkor is mellettem volt, amikor apám a kórházba került. A hosszadalmas balszerencse és kimerültség utolérte az egészségét is. Tüdőrákja lett. Az utolsó stádiumaiban ott ültem a kórház folyosóján Rolyval az oldalamon. Nagyon sokat jelentett, hogy ott volt velem. Próbált megnyugtatni, hogy semmi baj nem lesz. Bár mindketten tudtuk, hogy ez nem igaz. A rák nem gyógyítható. Ez a fajta nem. A legrosszabra már anyukám is felkészült, aki éppen apám betegszobájában volt az orvossal együtt. A várakozás volt a legrosszabb, ugyanis tudtam, hogy ezek után már nem fogom többet látni. Éreztem a levegőben, hogy közeleg a rossz. Az időjárás is a hangulatunkat tükrözte sötét, borús felhőivel és hűvös szeleivel. Bár Londonban általában ilyen az időjárás és az emer egy idő után hozzászokik aznap mégis más volt. A kimondhatatlan szomorúságot sugározta, hogy eljött az ideje az utolsó búcsúnkat elmondani.
A szobából kisvártatva édesanyám jött ki az orvossal az oldalán. Anyám szemei táskásak és vörösek voltak a sírástól és a szomorúságtól. Az idő felette is eljárt, először akkor tűnt fel nekem ez igazán.
Rolyt kinnt hagyva beléptem a komor hangulató betegszobába. Apám épp köhögött egy fehér zsebkendőbe, melyet miután elvett a szája elől vörös vércseppek pettyezték.
Amikor meglátott halvány mosoly jelent meg az arcán. Leültem az ágya szélére, hogy végül még egyszer és utoljára elmondhassa nekem:  "Rhea! Egyszer te is fel fogsz nőni és tudom, hogy jót fogsz tenni az életben."
Nem bírtam megvárni míg távozik. Nem bírtam elköszönni tőle véglegesen, azt látni, hogy elhagyja a lélek az apukámat. Az én szeretetre méltó apámat, akit annyira szeretek. Még egyszer utoljára megöleltem, hosszasan, mert attól féltem, ha elengedem igazzá válik a dolog. Tényleg elhagy és többet nem hallhatom a lágy nevetését.
***
A folyosón újra ülve nem bírtam tovább. Nem akartam apám előtt sírni, mert tudtam, hogy azt szereti ha mosolygok. De ott már nem láthatott és nem is hallhatott. Így könnyeimet lassan kieresztve öleltem át a legközelebbi személyt, Rolyt. Féltem, hogy ha anyám újra kilép a szobából akkor az azt jelenti, hogy apám végleg eltávozott. Öleltem őt, mert nem akartam elveszíteni, ahogyan éppen apámat is elvesztettem abban a pillanatban. A retteget jelent pedig megérkezett és anyám kilépett a szobából még egyszer és utoljára.
***
Öt évvel később. Boldogan mentem el Roly házához, hogy elújságoljam neki a hírt. Az érettségi után végre megkaptam a várva várt levelet. Édesanyám hallhatta először, amikor felolvastam neki a papíroson álltakat. De Rolynak is el kellett mondanom, hiszen már mióta vártam erre a pillanatra. Minden hírt és titkot megosztottam vele, így ezt sem hagyhattam ki. A nagy kúria elé érve elgondolkodtam. Talán itt lenne az ideje, hogy elmondjam neki az igazat. Minden egyes kis titkot, rosszaságot megosztottam vele eddigi életemben, kivétel ezt. Hogyan is mondhattam volna el, hiszen nem olyan egyszerű szerelmet vallani valakinek. A legjobb barátom, így a félelem, hogy elutasít és nem lesz olyan szoros a kapcsolatunk mint előtte nem bírt rávenni, hogy elmondjam neki. De talán most megteszem így, az egyetem közeledtével. Amint meglátom vörös fürtjeit és mosolygó arcát az éppen nyitódó ajtó mögött széles mosollyal az arcomon emelem fel a levelet, amiben az áll, hogy felvettek az orvosi egyetemre.




Vissza az elejére Go down
 
Rhea Poole
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: