Madelynn Joyce Morrison
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (60 fő) Hétf. Május 20, 2024 3:37 am-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Madelynn Joyce Morrison


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Madelynn Joyce Morrison Empty
TémanyitásRe: Madelynn Joyce Morrison ↠ Vas. Aug. 28, 2016 1:56 am

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Örömmel fogadlak el téged, vagyis titeket! *.*
Olyan jó érzés hasonló személyiségekkel találkozni. Tudnék én is mit mesélni Nickről, bár ő nem csak egy hang a fejemben. Bár ki tudja, lehet tényleg angyalok utasítgatnának, vezetnének téged utadon?
Akárhogy is, nagyon tetszett a lapod. Ritka az őrültek száma a világunkban, így szeretettel fogadok mindenkit, aki nem a szokásos jellemekkel érkezik. Ránk fér egy kis őrültség.
Nem szokásos előtörténetnek lehettem tanuja és örülök is a változatosságnak. Nem egyszerűsítetted le a dolgokat és nem is gyarapítottad a szót, így teljesen élvezhető volt a kis jelenet.
Helyenként találkoztam helyesírási hibával, illetve szó ismétlésekkel, de olyan szépen tálaltad fel az orvosi látogatást, hogy annyira nem szúr szemet az embernek a kis hiba.
Szóval már csak annyi van hátra, hogy lefoglalózd a pofidat és irány a játéktér! Még talán én is elrabollak egy játékra, szívesen találkoznék egy ilyen kis fiatal lánnyal a szanatóriumban. Wink






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Madelynn Joyce Morrison Empty
TémanyitásMadelynn Joyce Morrison ↠ Vas. Aug. 28, 2016 12:46 am



Madelynn Joyce Morrison

₰  Becenevek:
Made/Mady, Lynn
₰  Csoport:
mondén
₰  Play by:
magdalena zalejska
₰  Foglalkozás:
túlélés
₰  Kor:
19




a múlt árnyai


- Meséljen egy kicsit Madelynn! Hogy érzi magát ma? - kérdezte olyan cukormázasan, mint akit érdekelt is a dolog. Persze tudtam, hogy a válaszomra nem fog figyelni, a hangok megmondták már. Ők mindig az igazat mondják, csak bennük bízhatok. Végtére is angyalok, bennük csak lehet bízni.
- Jól. - vágtam rá halkan, és röviden, miközben felhúztam a lábaimat is a székre, és azokat átkarolva, az államat a térdemre támasztva néztem tovább az orvosra. Még csak az volt a szerencse, hogy nem tudtak bent tartani. Nem tudták bebizonyítani, hogy őrült vagyok. Pedig én nem vagyok az, az angyalok is mindig megmondják, nem igaz? De, igaz Made, mi mindig eláruljuk mikor próbálnak neked bemesélni valamit. szólat meg a fejemben Greg a szokásos halk baritonjával. Igen, ez így van. jött utána cincogva Jane, ahogy mindig. Mark, az utolsó őrangyalom most nem érezte úgy, hogy beleszól a dolgokba. Így is ritkán szokott beszélni, nem is csodáltam a dolgot.
- Figyeljen Madelynn... Tudom, hogy nincs kedvére itt lenni, de muszáj megtudnunk, hogy kell-e magának segítség, vagy sem. És, ha nem válaszol rendesen, sosem fogjuk megtudni. - nézett rám komolyan, miközben előrébb dőlt, és az asztalára támaszkodott. Az lenne a lényeg, te idióta disznó! szólalt meg végre Mark, amire én akaratlanul is elvigyorodtam. Mindig is ő volt a kedvencem. Nem finomkodott a dolgokkal. Csak olyan kevésszer volt hajlandó beszélni velem, vagy a többiekkel. Elszomorított, hogy nem hallgathatom mindig a mély, morgós basszusát. Ne legyél ilyen durva... vinnyogott a kisasszony, amire kuncognom kellett. Olyan viccesek, egész nap elszórakozok rajtuk.
- Madelynn? - nézett rám értetlenül a doki, mire a nevetgélést abbahagytam, és a széles mosolyt is eltüntettem az arcomról. Nem szabad megtudnia a trió vigyázóimról, mert a hülyéje azt fogja hinni, hogy zakkant vagyok. pedig én nem vagyok az! Nem vagyok az, és KÉSZ! TÖRŐDJÖN MÁR BELE!!! Nyugi kislány, nyugi... Csak mondj neki valami okosat. tanácsolta Greg, amire magamban hevesen bólogatni kezdtem. Igaz, igaz, nem veszhetem el a fejem...
- Bocsánat, csak eszembe jutott egy macskás videó amit még otthon néztem, meg, állati vicces volt. Az kis lüke átakart ugrani az asztalra, de nem ért el odáig. - hadartam el neki, majd a végére benyomtam egy tökéletes mosolyt is. Úgyse tud belém kötni, nem tudhatja mi megy a fejemben. Már csak az kéne. Ügyes... dicsért meg kedvenc angyalkám, amire felcsillant a szemem. Ilyenre se volt példa, a többiekre utána már nem is tudtam figyelni, nem is érdekelt igazából mit mondanak.
- Semmi gond... Örülök ha nevet végre. - sóhajtott. - Akkor legalább a depressziója javul, gondolom... - nézett rám összeszűkített szemekkel, amit gyűlöltem. Mindig kételkedett bennem, amit gyűlöltem. Igaz, mindig hazudok neki, na jó, csak általában, de ez szükséges dolog. Nem akarok az elmegyógyintézetben élni. Így is a fél napomat mindig itt töltöm, elég az nekem... Az kellene már csak nekünk, hogy őrültekkel legyünk összezárva... szólalt meg Greg, és teljesen igaza is volt. Elég volt nekem az, hogy aput és anyut egy fél évvel ezelőtt megölték vámpírok, és most az egyik zaklat is. Nem kellett nekem még több gond, bár, lehet ide nem tudna bejutni az a vér szívócska. Ne is gondolj ilyenekre Made! mordultam rá a drága. Tényleg ne, a végén még megjelenik az a dög, és akkor végünk... kezdett bele a hisztibe valami irtó magas frekvencián Jane, amire fintorognom kellett. Hagy már abba, nem igaz! Fényes nappal van, különben is....
- Akkor nem tervez mesélni semmit? - nézett rám várakozóan az orvos, amire én csak visszabámultam rá, még csak nem is pislogtam. Lemondóan sóhajtott egyet, a szemüvegét lerakva az asztalra, és a szemét kezdte el dörzsölni. Feladta, tudtam.
- Mehet, de a gyógyszert továbbra is szedje rendszeresen, és ne kószáljon el az épületben most az egyszer, és ne zaklassa a betegeket! - egy szó nélkül pattantam fel a székemből, majd kirohantam az ajtón és vidáman szökdécselve mentem a folyosón, valami régi dalt dúdolva. Talán nem is volt rendes dal, csak valami dallam, amit lehet igazából csak én ötöltem ki. Már nem tudom. Hova, hova? sipítozott Jane, mikor meglátta, hogy nem a kijárat fele indultam, hanem a szokásos helyre, a betegekhez. Imádtam velük beszélgetni, szórakoztatóak voltak.




Vissza az elejére Go down
 
Madelynn Joyce Morrison
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: