Michael
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Michael


Admin
Vezetõség

Admin
Admin


mindenhol
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Michael Empty
TémanyitásRe: Michael ↠ Vas. Okt. 30, 2016 4:56 pm

Elutasítva!


SAJNÁLJUK, DE...


Kedves Michael, lapodat sajnos nem tudjuk elfogadni, mert a másik jelentkező kapta meg több okból kifolyólag is. Reméljük ez nem szegi majd a kedvedet és esetleg egy másik bőrben színesíted tovább az oldalt. Smile





Vissza az elejére Go down
https://shadowhunters.hungarianforum.net
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Michael Empty
TémanyitásMichael ↠ Szomb. Szept. 24, 2016 7:46 pm



Michael

₰  Becenevek:
-
₰  Csoport:
Arkangyal
₰  Play by:
-
₰  Foglalkozás:
Emberek védelme
₰  Kor:
az idő lényegtelen




a múlt árnyai


Kezdetektől itt vagyok és élek. Annyi életet láttam kárhozatra jutni és annyi embert mentettem meg, hogy rajtam és az Úron kívül senki nem tartja számon ezeket.
Ajándék az, ha a földre leléphet egy angyal. Ezt az ajándékot nem sokszor kapom meg, mivel állandó küzdelemben állok Fivérem hada ellene. A gonoszságból született lényekkel szembe ég a tüzem. Pusztító láng, körülütöttem mindenkit képes felperzselni még a fivéreimet is. Bárkit megbántok, aki törékeny, hogy is mondják az emberek? Olyan vagyok, mint egy elefánt a porcelán boltban.
Tökéletesre megfaragott faragatlan tuskó leírást kaptam egyszer egy híres művésztől, aki próbált kifaragni egy márványtömbből.

Minket az emberek, nem tudnak elképzelni angyali mivoltunkba, ezért sokszor jelenünk meg emberi alakban köztük.
Az én emberi alakom változó. Évezredek alatt több képben jelentem, meg a halandók szemei előtt. Egy-egy testet magam után hagyva felperzselődik, kétszer senki nem látott még engem egy bőrben.
Mégis a kérdés az hogy ismerhetsz fel engem? Tudod milyen egy angyal közelében lenni? Egyszerre nyugalmat árasztó és félelmet keltő, működik a belső hangod és az súgja neked, hogy ki vagyok. Bár sokan elnyomják ezt magukban és nem ismernek fel, így lehet hogy a felismerés, hogy én voltam előtted, csak azután jön el, hogy elmentem és rá jössz akkor akivel az imént találkoztál az angyali seregek vezére. Nehéz felismerni, ha nem vagy angyal vagy egy hatalmas démon.

A történtem ismert, ha nem ismered, csapd fel a megfelelő egyházi könyvet vagy keress rám a neten.
Óh, hát másra vágysz egy titokra, amit senki nem fedett fel rólam, tudod tiszta vagyok mint a menny, az Atya parancsát teljesítem.
De egy régi-új (nézőpont kérdése) történtet szívesen elmondok neked.


 




Vissza az elejére Go down
 
Michael
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: