Családi perpatvar
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Családi perpatvar


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Családi perpatvar Empty
TémanyitásRe: Családi perpatvar ↠ Hétf. Okt. 31, 2016 3:16 pm


Sine & Magnus & Asmo







A tegnapi összejövetel után a ma reggeli macskajaj várható következménynek bizonyult. Úgy keltem fel, mint aki egy démonnal küzdött meg pár másodperccel ezelőtt. A hajam összekuszálódva, a sminkemre úgy néz ki nem jutott időm tegnap este részegen lemosni magamról és a pizsamám is fordítva vettem fel. „Fenébe” szitkozódom magamban, miközben kikelek az ágyból és a szobámból nyíló fürdőszoba felé veszem az irányt. 10 perces fésülködés után úgy éreztem eléggé kócmentes a hajam és szokásos szigorú kontyba fogom és megigazítom magamon a méregdrága pizsamát is ami többe kerül mint a mondénok autója. Kilépek az ajtón miközben megkordul a gyomrom és már meg is érzem a reggeli hívogató illatát. Úgy néz ki valaki már neki is látott a reggelinek. Úgy érzem, legszívesebben arcon csókolnám azt, aki főzőcskézik éppen, de valószínűleg Magnus az így kihagyom a terveimből. Aztán meghallok egy hangot mély és vészjóslóan ismerős. Ledermedek a konyhaajtó közepén, ahogy megpillantom az ismerős arcot, amit most már tökéletesen összepárosítok a hanggal. Én magam sem ismerek rá a hangomra mintha nem is e világi harag törne rám, miközben érzem az erőm egyre csak nő a kezemben öszpontosulva.

Asmodeus!!

Annyira remekül elnevetgélt öcsémmel, hogy csak fenyegető hangszínem kelti fel figyelmét, de az erőm akár csak egy tűzlabda halad felé és már csak arra várok hogy eltalálja.




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Családi perpatvar Empty
TémanyitásRe: Családi perpatvar ↠ Szomb. Okt. 01, 2016 1:58 am

to my beloved family
i miss you, lovelies

Igazság szerint az utóbbi időben túl sokat agyaltam az én kis fiacskámon, legalábbis, a találkozásunk eléggé felkavarta az állóvizet, és mit ne mondhatnék.. úgy érzem, hogy a nevelésemre szorul, kis tiszteletet kell vernem belé, hiszen vissza emlékezve igen csak nem adta meg azt élete adójának. Illetve hallottam róla eléggé mocskosságokat, miszerint, nem a megfelelő csapatban játszik, azaz, meleg. Most komolyan.. ezek tudta után, igazából tényleg gondolkodóba estem, hogy vajon mégis, hogy sikerülhetett szegényem ennyire félre?! Vagy hogy egyáltalán, biztos hogy az én vérem pezseg félig ereiben? Mert hát.. egyszerűen képtelen vagyok felfogni.. hogy hogy merészel ekkora szégyent hozni a fejemre. De mindegy is, hiszen azért vagyok itt, hogy minderről megváltoztassam a kis véleményét! Természetesen, nem érkeztem üres kézzel..  mindkét kezemen egy - egy általam elcsábított nő pihen, s amint Magnus kis lakásához érünk, ahogy azt tette anno ő is, ugyanúgy rontok be hozzá mindenféle kérdés, szó nélkül, egyáltalán nem zavartatva magam annak ellenére sem, hogy kissé korai órákat élünk át. - Kopp- Kopp! -Kiabálok fel játékosan, s rúgom be játszi könnyedséggel a külvilágot és a lakást elválasztó ajtót. Örömömre, sokáig nem kell keresgélnem a célszemélyt, hiszen a konyhába tevékenykedik, mint egy kis háziasszony.. - Magnuus! Hőn szeretett fiacskám! - Úgy örülök neki, mintha ténylegesen azt tenném, már, feltéve persze ha hanglejtésemből nem lehetne kivenni a szarkazmus játékos ízét. - Megölelnélek, ha nem lenne lefoglalva mindkettő kezem! - Húzom kárörvendően mosolyra ajkaimat, majd játékosan a fiúra kacsintok, s egyenesen irányába lököm mindkettő szemrevaló női egyedet. - Természetesen nem üres kézzel jöttem. Ajándék. Neked. Tőlem! -Természetesen továbbra sem hagyom szóhoz jutni. - Ilyen az igazi apai szeretet! -Dicsőítem magam, s a pulton hagyott gyümölcsből, egy szőlő szemet lopva kapom be azt, mint aki tényleg teljesen otthon érzi magát. Mert hát.. végül is, félig az én otthonom is, ha úgy vesszük.





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Családi perpatvar Empty
TémanyitásRe: Családi perpatvar ↠ Pént. Szept. 30, 2016 8:00 pm



Reggel az átlagnál is normálisabban ébredtem. Semmi rémálom, semmi boszorkánymesteres kelés. Csak én és a mondénok kelése. Egy hihetetlenül zavaró tényező a reggelembe, de mit lehet tenni, egyre kevésbé foglalkozok a varázslattal és már csupán a lényem tesz olyanná, amilyen vagyok. Kifele a konyhába meglátom Crystolyenna-t. Még alszik, úgyhogy csendes vagyok. A másik szobába pedig Sine alszik. Meg vagyok áldva a nőkkel, mind a nyakamon ragad. De a legjobb, hogy a bajt is hozzák magukkal. De nem panaszkodom míg egyikük sem tesz keresztbe. Hiszen addig jobbak Asmodeus-nál. De nem is kívánom Asmodeus-al indítani a reggelemet. Inkább fogom a sátorfámat és betámadom a fürdőt. A szokásos zuhany és fog mosás, csupa mondén dolog. Majd felveszek egy nadrágot és magamra terítem az ingemet. Kilopakodok a konyhába míg gombolom az ingemet és kinyitom a hűtőt. A nagy üresség tárul szemeim elé. Még tej sincs.. Crys... Kinyírlak. Gondolom persze csak magamban és felveszek egy zakót is és bebaszom magam az ajtót idegesen. Nagyszerű, már kora reggel szét megy a fejem a dühtől. És még álmos is vagyok mert kávét sem ittam. Mit is mondtam az imént? Hogy míg nem tesznek be.. Hmm, azt hiszem számomra ez most megtörtént. A Pokol legmélyebb bugyraiba kívánom Crys-t. Sine legalább csak leégetett. De nem falta fel a hűtőm tartalmát. Leugrok a közeli boltba. Nem foglalkozok vele, hogy a mondénok még csak nem is látnak. Fizetéskor elnézem a szerencsétlenje arcát ahogy a „távolba” mered és pislog. Rám néz tulajdonképpen, csak nem lát. Ezt maga sem tudja. Elé teszem a pénzt és lelépek a dolgaimmal. Külső szemmel ez felér annyival, hogy a pénz a tenyerébe repül majd mintha gonosz varázslat mozgatná, repülnek a kaják el. Igen, talán ezt szeretem annyira a lényembe, hogy nem látnak a mondik. És ilyenkor jót mulatok, mert nem is hallanak. Felfoghatnám az egészet úgy, hogy nem lát senki és megyek a sarokba eret vágni, de minek? Olyan ember vagyok aki imád bulit szervezni, majd azon részt is venni. Így számomra ez az egész egy hatalmas buli, azt kell, hogy mondjam. Szeretem ezt csinálni és sikeresen el is feledkezek a reggeliről, így hát lenyugszom. Hazaérve levágom a zacskónyi cuccot a kis asztalra, majd leveszem a zakómat, vállfára teszem és bepakolok a hűtőbe. Végre a reggeli kávémat is lefőzöm, majd elfogyasztom. Közben már mocorgást vélek felfedezni Sine szobája felől, mikor az ajtón mély dübörgés hallatszik, akárcsak, mint mikor bekészülik törni azt.

To: Asmo & Sine

"From: Magnus Bane"


× Csókoltatlak titeket..nehogy elhigyjétek Razz  × Heatlens × 394 Szó




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Családi perpatvar Empty
TémanyitásCsaládi perpatvar ↠ Pént. Szept. 30, 2016 7:59 pm

×××



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Családi perpatvar Empty
TémanyitásRe: Családi perpatvar ↠




Vissza az elejére Go down
 
Családi perpatvar
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: