See you again, mom
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

See you again, mom


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


See you again, mom Empty
TémanyitásRe: See you again, mom ↠ Pént. Okt. 21, 2016 10:14 am


Jocelyn & Clary

- Anya! - mondom megkönnyebbült és közben aggódó hangon, miközben szorosan magamhoz ölelem. Olyan régen ölelhettem már meg őt, olyan régen láthattam őt mozogni, régen hallottam őt beszélni. Egyszerűen annyira aggódtam amiatt, hogy Valentine bántani fogja őt, annyira csak arra fókuszáltam, hogy minél hamarabb találjuk meg és mentsük meg anyát, hogy nagyon sok mindenről sikerült jelen pillanatban elfeledkeznem, mintha meg sem történtek volna, mintha semmi rossz dolog nem történt volna velünk, velem, az elmúlt pár hétben. Elfeledkeztem arról, hogy a legjobb barátom akarata ellenére vámpír lett, hogy nem bírja elviselni ezt az új életet, hogy a vámpírok alacsonyabb rangúak, mint az árnyvadászok, pedig én személy szerint ezzel nem is foglalkozok, hiszen nekem továbbra is a legjobb barátom, nem érdekel, hogy vámpír, avagy ember, hiszen nekem ugyan az a srác maradt. Elfeledkeztem arról is, hogy a Klávé eléggé a nyomunkba jár, és már csak az kell, hogy tönkre tegyék azt amiért harcolunk. Amiért harcolok. Elfeledkeztem arról is, hogy Jace eltűnt, elment Valentine-al és kitudja hol lehetnek. Elfeledkeztem arról is, hogy Valentine-nál van a Kehely és azzal hoz létre egy árnyvadászokból álló hadsereget, nem törődve azzal, hogy mennyi ártatlan emberi életet fog ezzel kioltani, hiszen nem mindenki fogja túl élni az átváltozást. Valaki beleőrül és elhagyatottá fog válni, ha nem bírja elviselni a rúnát, a rúnákat. Valaki hamarabb meg fog halni. Belegondolni is szörnyű, hogy amiért eddig harcoltunk az fuccsba ment ilyen hamar, hiszen az emberek védelme a fő célja az árnyvadászoknak, most pedig a Kehely fogja a vesztüket okozni. Megannyi rossz dolog vesz minket most is körbe, én még sem tudok teljes mértékben ezekre figyelni, hanem csak anyára akinek végre érezhetem az ölelését, magamba szívhatom finom illatát, és végre tudom, hogy biztonságban van. Nekem ennél több most nem is kell.
Kérdésére csak bólintok, még most sem tudok megszólalni, csak a könnyeimmel küszködök. Annyira hihetetlen az egész, hogy tényleg itt van, hogy tényleg sikerült megtalálnunk őt és biztonságban kiszabadítani őt Valentine fogságából.
- Megértem, hogy miért nem mondtad el, de hidd el, megértettem volna. - mondom miközben még mindig nem engedem őt el. Nem vagyok képes rá, annyira biztonságban érzem magamat az ölelésében, annyira jó tényleg vele lenni.

wicked ● a legjobb anyának hugme©️



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



See you again, mom Empty
Témanyitássee you again mom ↠ Csüt. Okt. 20, 2016 11:01 pm

Jocelny & Clary
idézet idézet idézet idézet

Mindig is próbáltam a lányomat megvédeni, az ilyenektől és nagyon bánom, hogy nem szóltam neki hamarabb a dolgokról, de már a varázslat is kezdet halványulni az emlékezetében mi mást tehettem volna? Kiskora óta azon voltam, hogy megvédjem a lányomat mondénként neveljem. Talán még én nem voltam rá felkészülve a dolgokra, mert a lányomon egyre csak erősödtek a jelek. Az állandó rajzolás na meg a kérdezősködés. Aztán a 18-dik Születésnapján, pedig mindent megtudott. Simont biztosra veszem, hogy nehezen viselte a vámpírrá válás Claryt meg ezek a dolgok. Bár csak annyi időt tudtam volna vele tölteni, de még fogok is remélhetőleg. Látom, hogy semmit sem ért és én voltam az első aki látta, hogy egy angyallal beszél és muszáj  volt, megint elvinnem hogy a saját lányomra varázslatot tegyenek hiszen csak így voltam őt képes megvédeni minden erőmmel. Én harcoltam Valentinnal és ezáltal ő miatta feküdtem és ezért is kellett a lányomnak engem megkeresnie és szembenézni az akadályokkal. Tudtam, hogy Valentine előbb vagy utóbb úgy is felveszi vele a kapcsolatot a kehely miatt, mert kell az az átkozott kehely. Eltettem olyan helyre ahol senki nem találja meg, ám de a lányom hamar rájött. De sajnos elvesztette és még Jacet is amit megértek, hogy most neki nagyon nehéz lehet feldolgoznia ezeket, de amint tudok segítek neki. Rá, egy hétre rá ébredtem fel. Igaz még nem voltam eszméletemnél de, ahogy láttam a lányom rögtön odaszaladtam hozzá és apró cseppek hulltak a szememből.
-Clary! - Ahogy kimondtam megremegtem, egy kissé az arcom még sápadt volt. Csak öleltem el sem akartam engedni  azt hittem, hogy ez csak valami álom.
-Minden rendben van kislányom? Ugye nem esett bajod?-- Fogtam a haját végig simítottam az arcán és láttam rajta, hogy ő is elérzékenyült. Annyira jó volt látni őt, hogy szinte megfogtam volna és haza mentünk volna, csak most tudtam nem itt van vége, hanem még csak az most kezdődik el igazán.

©



Vissza az elejére Go down
Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


See you again, mom Empty
TémanyitásSee you again, mom ↠ Csüt. Okt. 20, 2016 9:25 pm


Jocelyn & Clary

Rengeteg mindenen kellett keresztül mennem, rengeteg dologgal kellett megbirkóznom amióta 18 lettem. Voltaképpen minden a szülinapomon kezdődött, hiszen azon az estén ismerkedtem össze Jacel, amikor a klub bejáratánál nekem jött, amikor azt hitte, hogy nem látom őt, aztán követve őt láttam meg Alecet és Izzyt is, és hirtelen egy pillanat alatt csöppentem bele a világukba. Hirtelen kerültem bele az árnyvadászok, az árnyvilág életébe. Hirtelen kellett mindig cselekednem, hirtelen kellett döntenem.
Minden olyan gyorsan történt, fel sem tudtam először fogni azt, hogy anya belökött egy úgy nevezett portálba, hogy őt elrabolták Dot-ot pedig megölte Valentine, hogy Luke vérfarkas és ezzel együtt léteznek vámpírok, angyalok és tündérek, boszorkányok, boszorkánymesterek, sőt, még démonok is, de ha már angyalt emlegettem akkor el ne feledkezzek a bukott angyalokról se. Annyi természetfeletti faj létezik a világon, amikről eddig tudomásom sem volt, amikről maximum csak a könyvekből és a filmekről hallottam, most pedig... Most pedig egy pillanat alatt az életem részévé váltak így vagy úgy, hiszen ellenük harcolok, azért vagyok, hogy a többi árnyvadásszal együtt, karöltve, megvédjem a mondéneket - az embereket - tőlük; a démonoktól, vámpíroktól és más természetfelettitől akik ártatlan embereknek akarnak ártani.
Nem mondanám azt, hogy az életem egyszerű, vagy nincsenek benne nehézségek, hiszen anyámat elrabolták, a legjobb barátomat pedig gyakorlatilag vámpírrá változtattam. Nekem kellett döntenem és én nem voltam képes elengedni őt, így hát belementem abba, hogy temessük el Simont ezáltal pedig vámpírrá változott, de még a mai napig sem sikerült teljes mértékben feldolgoznia ezt, és szerintem még mindig neheztel kicsit rám, bármennyire is mondogatja nekem az ellenkezőjét. Kiskorunk óta ismerem őt és tudom mikor nem őszinte velem, így hát most is tudom, hogy még mindig zavarja. Nem annyira, mint eddig, de zavarja.
Aztán megtaláltuk anyát, szinte el sem tudtam hinni, hogy megtaláltuk. Nagy erőfeszítések gyanánt, sok szenvedések közepette, de sikerült megmentenünk őt, habár eközben elvesztettünk valakit. Jacet... Valentine a fülébe ültette a bogarat, hogy testvérek vagyunk, hogy vele kell mennie, hogy mellette a helye, így hát elveszítettem a Kelyhet és Jacet is szinte egyszerre, de jelen pillanatban nem köt le más, csak is anya, aki kb fél perccel ezelőtt ébredt fel.

wicked ● a legjobb anyának hugme©️



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




See you again, mom Empty
TémanyitásRe: See you again, mom ↠




Vissza az elejére Go down
 
See you again, mom
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: