Emma Redmayne
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (60 fő) Hétf. Május 20, 2024 3:37 am-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Emma Redmayne


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Emma Redmayne Empty
TémanyitásRe: Emma Redmayne ↠ Kedd Nov. 22, 2016 6:49 pm

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Jahj, úgy örülök neked. Emma Redmayne 1361364731 Már nagyon régóta vártam arra, hogy megjöjjön a keresettem, és miután elkezdtünk beszélgetni, rájöttem, hogy nagyszerű kezekbe fog kerülni a karakter és nem fogok csalódni benned!^.^ Ez az érzés pedig nem csökkent azután sem, hogy elolvastam a lapodat. Jól fogalmazol, a mondatok olvastatják magukat, és öröm látni, hogy Cissy-n kívül egyből elkezdtél más kapcsolatokat is kiépíteni az oldalon, még hozzá egy ilyen jó ship PB-vel, mint ami a tiéd és Connoré, szóval tessék majd össze jönni a közeljövőben. Cool
Most pedig menj foglalózni, mert biztos vagyok benne, hogy páran már várnak rád. <3





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Emma Redmayne Empty
TémanyitásEmma Redmayne ↠ Pént. Nov. 18, 2016 10:23 pm



Emma Redmayne

₰  Becenevek:
Em, Emms
₰  Csoport:
tündérek
₰  Play by:
Holland Roden
₰  Foglalkozás:
egyetemi hallgató
₰  Kor:
19




a múlt árnyai


Rezzenéstelen arccal bámulom a képernyőn villogó kurzort. Az asztalon pihenő kezem hüvelykujja, mintha külön életet élne: idegesen dobol, egészen addig, míg a gondolataimat is eltereli a témáról, amiről házi dolgozatot kellene írnom. De egy percig sem kesereghetek, hiszen én akartam ezt. Én akartam egyetemre járni, s olyan messze kerülni a természetfeletti világtól, amennyire csak lehetséges. Bár utóbbi próbálkozásomból szinte semmi sem sikerült...
Tekintetemet a növekvő újhold képétől visszaemelem a monitoromra és a villódzó kurzorra. A megnyitott dokumentum fehérsége szinte vakítja a retinámat, mégis, arra kényszerítem magam, hogy korábbi gondolataimat a feledés mély tengerébe süllyesszem és a dolgozatra koncentráljak. Én igyekszem, esküszöm, hogy igyekszem, ám mégsem sikerül, de most leginkább a bejárati ajtón kopogtató váratlan vendégnek köszönhetően. Nem tehetek róla, ilyenkor mindig összerezzenek. Mindig újra s újra lejátszódik elmémben a három évvel ezelőtti este, mikor Cissy beállított hozzám. Holott a világért se akarnám újraélni azt a beszélgetést, s természetesen azt se szeretném, ha legjobb barátnőm újra olyan helyzetbe kerülne, mint akkor. Félve teszek pár lépést az ajtó felé, de mikor anya ajtót nyit, s meglátom, hogy csak az idős szomszéd, kicsit szenilis néni keresi megint a - négy hónapja meghalt - macskáját, némiképp megnyugszom. Majd egy laza mozdulattal visszaülök az asztalomhoz.
Ám tekintetem visszatéved a Holdra, s újra feszültség lesz úrrá rajtam. Eszembe jut a pár nappal ezelőtti incidens mikor nem éppen kellemes találkozásban volt részem a közeli sikátorban. Bár egy farkassal mikor lehet kellemes a találkozás? Tudom, akkor és ott, azt hittem, hogy meg fogok halni. Annyira biztos voltam benne, hogy fejben már a végrendeletemet írtam. Bár mindez teljesen felesleges volt. Hiszen én nem halhatok meg, vagyis nem tudok meghalni.
Ettől is rögtön görcsbe rándul a gyomrom. Mi a jó édes életet fogok én kezdeni magammal, hogyha örökké kell élnem? Mi jó az öröklétben? Szerintem semmi. Hiszen mindenki, akit szeretek, akit ismerek, egyszerűen majd meghal, s senki se marad itt velem. Lehet még a világvégét is látni fogom, bár biztos nem lesz túl nagy szám. Lehet addigra örülni is fogok annak, ha bekövetkezik, hiszen egyszerűen nem látom értelmét ennek a létezésnek. S semmilyen jó végkifejletet sem látok a lelki szemeim előtt.

***

Sietős, gyors léptekkel haladok a terem felé, kezemben a mappámmal, vállamon a táskámmal. Még mindig elcsodálkozom azon, hogy képes voltam egész éjjel fent maradni csak azért, hogy megírjam ezt a nyamvadt dolgozatot. Vagyis a dolgozat rám eső részét.
Vajon tündér mágiát alkalmazva meg tudtam volna írni, minden erőfeszítés nélkül? Erre a gondolatra hirtelen megtorpanok. Nem, az nem lett volna fair. Különben is megfogadtam, hogy semmi tündéreskedés, bármennyire hülyén hangzik már maga ez a szó is. Én csak egy normális ember vagyok, normális adottságokkal és ennyi.
Talán ha túl sokat mondogatom ezt magamnak, akkor valósággá válik.
A terembe érve megállok az ajtóban. Nem hiszem el, hogy már megint én vagyok az utolsó, ráadásul már csupán egyetlen egy szabad hely van. Naná, hogy Connor mellett.
Kifújom a levegőt és tettetett közömbösséggel helyet foglalok a szabad széken. Kitépem a mappámból a dolgozatom lapját és Connor elé helyezem az asztalra. - Tessék, itt az én részem. Ha valami hibát találsz benne, szólj. - Amikor megtudtam, hogy egy csapatban kell dolgoznunk ezen az órán, azt képzeltem, az univerzum valami csúnya tréfát űz belőlem. Vagy éppen büntet, mert el akarom sumákolni a természetfeletti adottságaimat. De lenyeltem a békát és teljesen együttműködően álltam hozzá a feladathoz. Egészen a telihold estéjéig. Persze nem kell félreérteni, én nem félek tőle, bizonyosan kárt sem tudna tenni bennem, mégis olyan kétes érzelmeket váltott ki belőlem az a találkozás. De ez most nem is számít.
A gyakorlati óra túlságosan lassan telik, bár nem segít benne az sem, hogy a tanár olyan monoton hangon olvassa fel a diáit, hogy csodálom, miért nem alszik meg a tej a szájában. Utolsó mondatára viszont felkapom a fejem. - Milyen hegyi kirándulás? - Suttogom magam elé, s értetlenkedve körbenézek a tantermen. Ez eddig mindenki számára egyértelmű volt, csak nekem nem?
Előkapom a telefonomat és azonnal üzenetet kezdek írni.
"Remélem a te napod sokkal jobban telik, mint az enyém. Most tudtam meg, hogy hétvégén elmegy a csoportom a hegyekbe, kirándulni. Szerinted mi a legrosszabb, ami történhet?"
Üzenet elküldve. De ahogy visszaolvasom, elhúzom a számat. Cissy keresztbe lenyel, ha nem írok valami optimistább kijelentést is.
"Na mindegy, lehet még jó is lesz, ki tudja... Délután ráérsz?"




Vissza az elejére Go down
 
Emma Redmayne
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: