Aaron Reeves
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Aaron Reeves


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Aaron Reeves Empty
TémanyitásRe: Aaron Reeves ↠ Pént. Nov. 25, 2016 2:27 pm

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Először is sajnálom, hogy eddig kellett várnod erre zacsi
De rátérve a lapodra: tetszett. Nos igen, klisé, hogy mindig mindenkinek ezt mondom, de ha egyszer ez az igazság? Very Happy Tényleg tetszett. Nem volt se túl rövid, se túl hosszú. A lényeget mesélted el, de mégsem tényként állítottad elő az életedet. Na meg persze bőven maradt olyan homályos rész, amire kíváncsi leszek, ha a játéktérre kerülsz. Külön kiemelném, hogy az elején nagyon megkedveltem ezt a "kutya=vérfarkas" összehasonlítást.
Kifogásolni valót nem találtam és szerintem aki keresett téged is meg lehet elégedve a lapoddal, így továbbengedlek. Foglald le a pofidat, majd irány a játéktér! Wink






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Aaron Reeves Empty
TémanyitásAaron Reeves ↠ Kedd Nov. 22, 2016 6:44 pm



Aaron Reeves

₰  Becenevek:
Aaron
₰  Csoport:
Vérfarkas
₰  Play by:
Cody Christian
₰  Foglalkozás:
Léhűtő életmód
₰  Kor:
25




a múlt árnyai


A kutya az ember legjobb barátja; a farkasok pedig a kutyák elődjei. Ergo én az ember legjobb barátja vagyok. De mégis mit jelent az ember legjobb barátjának lenni? Hiszen a kutyák nem beszélnek, viszont jó hallgatóságok, ugyanakkor nem tudják igazán kimutatni együttérzésüket sem és felvidítani sem igazán tudnak. Az hogy valaki boldog lesz egy kutya közelében, az adott emberen múlik, nem a jószágon. Akkor mégis mit jelent az ember legjobb barátjának lenni? Hűségesnek lenni? Szófogadónak? Na de mi van ha szófogadatlan egy kutya, akkor már nem az ember legjobb barátja? -A válasz igen egyszerű. Senki sem gondolná, de a kutya az aki sosem hagyja magára gazdáját, Ő akkor is ott van, mikor a barátok nincsenek, akkor is mikor gazdája veszélyben van, vagy haldoklik és még a halál után is.
Na de nézzünk csak engemet; egy igen csak átlagosnak mondható kamaszkort éltem, szórakoztam, piáltam mint a társaim és volt, hogy karókkal tértem haza. Ennél már nem is lehettem volna normálisabb addig a napig, míg egy jó módú farkas koma azt nem gondolta, hogy neki falka kell és én gyarapítsam azt. Nem is értem magam, minek sétáltam teliholdkor az erdőben? Ja igen, összevesztem az állítólagos testvéremmel -sosem fogok testvérként tekinteni, nem is a vérszerinti testvérem és csak egy szép éjszaka fogant aminek meg sem kellett volna történnie, és összevertem. Akkoriban már nem tudtam kontrollálni a dühömet. Miután mindezt megtettem az erdőbe "menekültem" a családom és a problémáim előtt. De előtte még szó sem volt arról, miszerint vérfarkasok léteznek. Minderről mit sem tudtam addig, míg egy rám nem támadt és meg nem harapott. Számomra akkor kezdődött el a kamaszkor végén a pokol. Egy év választott el a felnőtté válástól, de a harapás nem csak megváltoztatta az életmódomat, de a személyiségjegyeimet is felfokozta. Nem is tudtam irányítani, hiszen eddig sem bírtam még a dühömmel, de ezek után végképp nem ment. Csak örülni tudok, hogy fogalmam sincs hány embert mészároltam le mire megtanultam irányítani a farkasomat.
A családomtól teljesen eltávolodtam és nem sokkal utána Nate-hez költöztem. Mikor már úgy tűnt kezdenek rendbe jönni a dolgaim, megint minden elromlott.
Munkát kerestem volna - ez volt a nagy álmom, eltartani magamat és nem Nate nyakán élősködni felnőtt fejjel. Volt egy barátom, nem is igazán barát volt, mert a részemről kitehetett volna egy nagy szerelmet is, de sosem mertem bevallani, ő pedig látszólag nem viszonozta ezt. Egyszer veszekedtünk, konfliktusba kerültünk és azt éreztem mint régen a testvéremmel szemben. Próbáltam leállítani magamat és lenyugodni, de nem ment és a vége az lett, hogy megharaptam.
Átváltoztattam, olyanná tettem mint én is vagyok, ugyan úgy elcsesztem az életét, mint Nate az enyémet. Azóta pedig nem is láttam Tati-t. Talán kerül, bar megértem - szégyenlem amit tettem és ha visszacsinálhatnám nos, megtenném.




Vissza az elejére Go down
 
Aaron Reeves
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aaron ---
» Aaron Dewayne
» Aaron Blake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: