Zephy
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Zephy


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Zephy Empty
TémanyitásZephy ↠ Vas. Dec. 04, 2016 8:50 pm

Általános információk

User neve: Méhecske  Razz

User kora: 22

Mit tanulsz, vagy hol dolgozol?

Egyetemista vagyok titokban meg szuperhős, a leendő végzettségemhez köthetően dolgoztam korábban, de most csak a vizsgák és a magánéletem eszik az idegeim.

Milyen hobbijaid vannak?

Szerepjátékozom - töökre meglepő fordulat! -, szeretek futni, bár ez ellen a szervezetem sokszor lázad; imádom a koncerteket és a fesztiválokat, ha elindul a szezon nem tudok nem erre gondolni és tervezni. Ha meg nyugisabb idő van olvasok vagy zenét hallgatok.

Mi az ami a legjobban kikapcsolja az agyadat?

Futás, séták. Totál kikapcsolok a szabadban és pihen az agyam olyankor, egyébként még álmomban is forognak a fogaskerekek.

Mi az a film amit többször is megtudnál nézni? Melyik az a filmes műfaj ami a leginkább közel áll a szívedhez?

Fhu, az összes Step up rész például tutira ilyen, ha nem láttam mindegyiket ezerszer, akkor egyszer sem. :'D De a Marveleket is imádom, meg Harry Potter. Igazából műfajfüggetlen bármit megnézek, ha a cím, vagy az előzetes megfog, nincs kifejezetten olyan, amit előtérbe helyeznék.

Ki a kedvenc színészed/színésznőd?

Fhu színészem az Jason Statham, alfa meg omega, meg minden egyéb görög betű is. De sokakat szeretek akár a tehetségük, akár éppen a kinézetük okán. *-* Színésznő már nehezebb kérdés, velük kritikus vagyok túlságosan ehhez.

Ki a kedvenc íród?

Leslie L. Lawrence, Stephen King és J.K. Rowling.

Milyen könyveket szeretsz? Melyik az a műfaj amit a leginkább közel érzel magadhoz?

Krimi, fantasy.

Melyik a kedvenc könyved, és miért?

Ez klisés lesz asszem, de a Harry Potter sorozat. Az első volt amit nagyon fiatalon végigkövettem és olvastam az elsőtől az utolsó részig és rengeteget fejlődtem ennek hála. A szereplőkkel nőttem fel.

Milyen sorozatokat nézel most, és melyik a kedvenced?

Nagyon sok sorozatot néztem, kezdtem el vagy vettem listára az évek alatt.  Razz  Ha meg jön a vizsgaidőszak, kétszer annyi kerül elő. xD De pár példa Shadowhunters, Modern Family, How to Get Away with Murder, Teen Wolf, Blindspot...

Melyik az a páros, akit a sorozataidból, filmeidből a legjobban szeretsz? (akár több is lehet)

#STEROLINE #HANDY #STALIA #KOLVINA

Ki a kedvenc énekesed/zenekarod?

Adam Levine/Maroon 5 *____________* Egyébként nehéz behatárolni nálam bármit, imádom a Lordit, FOBot, a rockot, a metált, de a mulatóst is meghallgatom. #YOLO

Szeretsz sportolni? Ha igen, mit?

Igen, kézilabdáztam régen, meg aerobikot és a kosárlabdát is próbáltam, de ez utóbbi kettő nem volt az igazi. :'D Jelenleg lusta vagyok és csak nézni szoktam, a focival együtt.


A szerepjáték világa

Mikor fedezted fel a szerepjátékos világot, és mióta játszol ilyen oldalakon?

2005-ben fedeztem fel, előbb asztali, majd fórumos körökben; fórumon a legelső szavaim 2006-ban íródtak le. Aztán voltak kisebb kihagyások, de hát megértem, itt vagyok.

Hogyan bukkantál rá a szerepjátékokra?

Ismerősök, barátok és az akkori társaságom hatására kerültem bele és a mai napig hálás vagyok nekik ezért.

Melyik az a szerepjátékos téma ami igazán megfog téged? (real life, vagy a fantasy világ)

Fantasy, sokkal több lehetőséget látok benne és érdekesebbnek is tartom, bár fantasy és fantasy között is van nagyon nagy különbség.

Mi az a tényező amit a szerepjátékos világban, az oldalakban a legjobban szeretsz?

A useri kooperációt és a játék adta élményeket. *-*

Milyen karaktereket szoktál/szeretsz alkotni? (jó, rossz, kitalált/canon, keresett,  esetleg sorozatbeli karakterek)

Minden korban, nemben, személyiségben alkottam már, viszont a legtöbbször másnak hozok valakit, szeretem a többi embert boldoggá tenni. *-*

Az oldalon lévő karaktereid közül melyik áll leginkább közel hozzád, és miért?

Erre nagyon nehéz válaszolni, főleg, hogy érzéseim szerint skizofrénebb is leszek még. Mindegyik felemet imádom valamiért, és közel áll hozzám.  Razz


Küldöm a szercsit.  csillám bárány



Vissza az elejére Go down
 
Zephy
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: