Lali Bácsi
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Lali Bácsi


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Lali Bácsi Empty
TémanyitásLali Bácsi ↠ Hétf. Dec. 05, 2016 4:03 pm

Általános információk

User neve: Rebeka (de már mindenfélének neveznek)

User kora: 16

Mit tanulsz, vagy hol dolgozol?

Gimnáziumnak lassan vége, utána minden vágyam a Művészeti Egyetem

Milyen hobbijaid vannak?

hangszereken játszani (zongora, gitár, szájharmónika) , rajzolás, videójáték mindenek felett, (parkour de nincs sok időm rá mostanság)

Mi az ami a legjobban kikapcsolja az agyadat?

Ha felveszem a fülesemet és megnyitom a Skyrim-et/Assassin's Creed-et vagy más játékot és azt nyomathatom amíg el nem felejtem a gondjaimat egy darabig.

Mi az a film amit többször is megtudnál nézni? Melyik az a filmes műfaj ami a leginkább közel áll a szívedhez?

Inkább sorozat néző típus vagyok, de a LOTR, Star Wars, Harry Potter -és még sok más ami most nem jut eszembe- olyan filmek, amiket eddigi rövid életemben legalább harmincszor, ha nem többször láttam. A kedvenc film műfaj(aim): fantasy, horror, sci-fi

Ki a kedvenc színészed/színésznőd?

jelenleg Ewan McGregor és Aidan Gillen a kedvencem  nyal

Ki a kedvenc íród?

Lemony Snicket  aww

Milyen könyveket szeretsz? Melyik az a műfaj amit a leginkább közel érzel magadhoz?

Fantasy és horror a legnagyobb kedvencek. Bár könyveknél én mindenevőnek számítok. Hiszen lehet egy fantasy is rossz és mondjuk egy történelmi könyv is jó. ( na persze nem a tankönyvek, mert azok borzalmasak )

Melyik a kedvenc könyved, és miért?

A kedvencem A Tűz és Jég Dala sorozat George R. R. Martintól

Milyen sorozatokat nézel most, és melyik a kedvenced?

Jelenleg annyit nézek, hogy már magam sem tudom megszámolni. A kedvenceim listája pedig szinte egyenlő azzal a számmal. De amiket ki tudnék emelni: Doctor Who , Sherlock , Game of Thrones , Supernatural , Salem , The Walking Dead , Gotham

Melyik az a páros, akit a sorozataidból, filmjeidből a legjobban szeretsz? (akár több is lehet)
Nem sorrendben:
Olivia&&&Negan ~ The Walking Dead #bestshipever
Destiel - Castiel&&Dean ~ Supernatural
Sherlolly - Sherlock&&Molly ~ Sherlock BBC
Johnlock - Sherlock&&John ~ Sherlock BBC
"Satyr"/Sansafinger - Sansa&&Petyr ~ Game of Thrones
meg még egy rakat olyan, ami most nem jut eszembe

Ki a kedvenc énekesed/zenekarod?

Michael Bublé aww aww nyal ,Halsey, The Rolling Stones

Szeretsz sportolni? Ha igen, mit?

Távol álljon tőlem minden egyes olyan sportág, amit egyszer már biztosan űztünk a testnevelés órákon. A többi sport jöhet, legalábbis egyszer biztosan szívesen kipróbálnám. Illetve az extrém sportoknak vagyok a híve, bár még egyszer sem volt szerencsém részt venni is egyben. *.*


A szerepjáték világa

Mikor fedezted fel a szerepjátékos világot, és mióta játszol ilyen oldalakon?

Körülbelül öt éve és akkor regisztráltam is egy oldalra, bár a közösség miatt nem maradtam ott sokáig.

Hogyan bukkantál rá a szerepjátékokra?

Barátnőm mutatott be a műfajnak. Azóta is hálás köszönetem. love

Melyik az a szerepjátékos téma ami igazán megfog téged? (real life, vagy a fantasy világ)

Fantasy világ

Mi az a tényező amit a szerepjátékos világban, az oldalakban a legjobban szeretsz?

A közösséget imádom az oldalon. Mert lehet, hogy az ember csinál egy jó kis karaktert, de aztán semmit sem kezd vele. Örömmel tölt el, hogy azért vannak még olyan emberek, akik szeretnek írni és olvasni, nem pedig csak a -bocsánat a kifejezésért- mobiljuk előtt buzulni.

Milyen karaktereket szoktál/szeretsz alkotni? (jó, rossz, kitalált/canon, keresett,  esetleg sorozatbeli karakterek)

Saját karaktert, illetve azok közül is vegyesen, hiszen ahogyan a való életben is nincsenek csak jó és csak rossz emberek. A sajátjaim is úgy vélem, hogy ilyenek.

Az oldalon lévő karaktereid közül melyik áll leginkább közel hozzád, és miért?

Lael Stormare, természetesen. A különc gyereket már akkor megkedveltem, amikor még csak a fejemben ötlöttem ki, hogy meg kéne alkotni. Egy tökéletlen, antiszociális, pszichotikus fazon, akinek minden gondja onnan ered, hogy képtelen rendes emberi kapcsolatokat kialakítani. *.*


Megjegyzés (bármi, amit el szeretnél mondani)
Tudni kell rólam, hogy imádni valóan idegesítő humorom van, főként fárasztó napokon Lali Bácsi 2509384823



Vissza az elejére Go down
 
Lali Bácsi
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: