Alexander Lightwood
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Alexander Lightwood


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Alexander Lightwood Empty
TémanyitásRe: Alexander Lightwood ↠ Vas. Dec. 18, 2016 8:06 pm

Elfogadva!


Örömmel jelentem be, hogy az admin gárda egyöntetűen eldöntötte, hogy te vagy az, aki gyarapíthatja a Lightwood családot. A karakterlapod olvasmányos volt és elvitt Alec gondolataiba ahol Magnuson kívül eddig azt hittem semmi sincs. Very Happy Úgy látszik tévedtem. Tetszett a gondolatmeneted a családról és végül is az egész összefoglalás remek volt, ami az eddigi cselekményeket vázolta fel. Remélem, remekül fogod érezni magad és meggondolod ezt a butus ötletet mi szerint az egyetlen megoldás a házasság és amilyen hevesen eltoltad magadtól a boszorkánymestert olyan hevesen húzod majd magadhoz. Viccet félretéve ez mind-mind most már csakis a te kezedben van így nem maradt más hátra, mint betámadni az oldalt és lefoglalni a pofid.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Alexander Lightwood Empty
TémanyitásAlexander Lightwood ↠ Hétf. Dec. 12, 2016 11:04 am



Alexander G. Lightwood

18 ~ Árnyvadász ~ Matthew Daddario

Mióta az eszemet tudom, meg kell dolgoznom mindenért, még azért is aki vagyok vagy aki lenni szeretnék. Az életem nem áll másból mint a szabályok betartásából és a céljaim eléréséből.
Első gyermek vagyok az oly' régóta fennálló Lightwood családban és ezzel a 'címmel' hatalmas felelősség is jár. Világ életemben azt nevelték belém, hogy legyek felelősségteljes, ne hozzak szégyent a Lightwood névre és mossam tisztára a nevet amelyet sok évvel ezelőtt bemocskoltak. De akkor még semmit nem sejtettem, küzdöttem azért, hogy szeressenek, de nehezebb volt mint gondoltam. Mikor Jace hozzánk került, csak rosszabb lett a helyzet; mindenben ő volt a jó fiú, az okos fiú és a bátor fiú is. Én loholhattam még azok után is a nyomába sem érve, miután parabatai-ok lettünk. Jace-t imádták a szüleim, aztán jött a vagány Izzy, akit persze mint legkisebb és első leány gyermeket, megint csak imádtak. Ő és Jace imádták megszegni a szabályokat és persze büntetlenül meg is úszták azt, de én sosem lettem dicsérve, pedig sosem szegtem szabályokat. A családunk nevének éltem.
Akkor kezdődtek igazán a bajok, mikor Max is megérkezett, a fejem felett kezdtek összecsapni a hullámok, mikor úgy látszott, hogy a szüleim már nem hogy nem dicsérnek, de idejük sincsen rám. Ekkor pedig a kamasz éveim elején jártam, így ez akkor nagy gondot jelentett, de továbbra sem adtam fel, miszerint megvédem a húgocskámat és a családunk hírnevét.
Ahogy nőtt Max, észre vettem, hogy olyan mint Jace, a bajt keresi állhatatosan és ugyan jobban mint Jace, de nem foglalkozik a következményekkel. Már nem éreztem jól magam a magunknak, árnyvadászoknak kialakított intézetben, amelyet az édes szüleim vezettek. Azok után pedig förtelmesnek találtam bent a levegőt mikor a kicsi Clary Fray megérkezett közénk. A lány aki elvette tőlem Jace-t és vele együtt a szívét, majd az életünkbe is belopta magát, mintha egész életében árnyvadász lett volna. De rengetegszer került bajba, ami csak jobban és jobban ösztönözte Jace-t arra, hogy szabályokat szegjen.
Egy kihallgatás során megtudtam, hogy a szüleim árulók, Valentine csatlósai közé tartoztak és gyakorlatilag a többi árnyvadász hitét és bizalmát én magam tartottam fent azzal, hogy világra jöttem azokban a nehéz időkben. De semmi nem tart örökké, nem igaz? Ahogy ez sem tartott, hiszen leváltották őket egy sokkal odaillőbb személyre, Lydia Branwell-re.
Clary-nek hála vagy nem hála, de megismerkedtem Brooklyn főboszorkánymesterével, aki már-már rémisztően tapogatott abba az irányba amibe sosem szerettem volna. Ugyanis magamnak sem mertem bevallani, miszerint szerelmes voltam Jace-be és az iránta érzett szerelmem elvakított, ahogy azt sem véltem felfedezni, hogy nem vonzódom úgy a nőkhöz, sokkal inkább a férfiakhoz. Magnus úgy éreztem játszik velem és nem akartam azt se, hogy kiterítse valaki a sötét kis titkomat és egy döntésem alkalmával, megkértem Lydia kezét. Jónak találtam egy olyas valakivel összekötni az életemet, aki a jelenlegi árnyvadász intézet vezetője, éppen elég kiemelkedő ahhoz, hogy tisztára mossam a Lightwood nevet, melyet Robert és Maryse bemocskolt még születésemkor.
De vajon helyesen cselekedtem, hogy Lydia-t választottam és oly' hevesen eltoltam magamtól Magnus-t? Vagy pont ellenkezőleg; egész életemben bánni fogom, míg meg nem öregszem és meg nem halok? Ugyanakkor benne van az is a pakliban, hogy ha Magnus-t választottam volna, végig kellett volna vele nézetnem, ahogy szép lassan megöregszem és meghalok, míg ő üde és friss marad egész életében. De tulajdonképpen ez neki lett volna rossz, nem nekem, vagy nekem is?







Vissza az elejére Go down
 
Alexander Lightwood
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexander Lightwood
» alexander lightwood
» Alexander Lightwood
» Alexander Gideon Lightwood
» Isabelle Lightwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: