Azazel
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Azazel


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Azazel Empty
TémanyitásRe: Azazel ↠ Szomb. Dec. 17, 2016 6:28 pm

Elfogadva!


Imádtam! Slussz és passz. Egyszerűen ittam minden haraggal teli szavadat és valami hihetetlen jól alakítottad a harag bukott démonát. Szinte már-már úgy éreztem, hogy engem is épp úgy elragad majd a sötétség, ahogyan azt te lefestetted előttem. Tetszett a gúnyos hozzáállásod és még a hűséged Lucifer felé is. Szerintem tökéletes volt főképp Azazel személyiségéhez mérve. Menj hát és tombold át magad az oldalon, de persze csak miután lefoglaltad a pofid te kis morci.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Azazel Empty
TémanyitásAzazel ↠ Szomb. Dec. 17, 2016 12:20 pm



Azazel

nagyon sok ~Bukott angyal ~ Nikki Sixx

Azt hiszed tudod mi az a gyűlölet? Hogy gyűlölöd a szomszédodat mert a kutyája a küszöbödre végzi a dolgát? Gyűlölöd a barátnődet, mert az exeddel jár? Azt hiszed ezek igazi érzések? Nem, ez mind csak neked. Neked fogalmas sincs róla hogy milyen mélyen lehet gyűlölni valamit, vagy valakit. A lényed mélyén keringő, mélysötét fájdalomból születő  érzés, a sötétség igazi ereje, ami megtestesül… Az, az igazi gyűlölet. Olyan erős hogy aki gyenge hozzá, azt felemészti az utolsó morzsáig.
Azt hiszed ismered, milyen érzések lakoznak benned és a haragod, egyenlő azzal hogy valakinek a pokol minden rémségét kívánod? Nem, ez nem elég. Csak az akarat, a vágy nem elég, kell hozzá lélek is, hogy meg merd tenni.
Hogy ki vagyok? Én ki vagyok? Hát nem hallottál még a hét főbűnről? Úgy, úgy. Kezd el sorolni szépen. Kevélység, fösvénység, bujaság, irigység, torkosság, harag, ott van bizony a harag! Na az volnék én, Azazel személyesen. Azazel a bukott, aki elsőként követte a bukásban Lucifert a Fényhozót, és az az Azazel vagyok aki a mai napig hűségesen Lucifer mellett áll. Aki egyszer majd a seregeit fogja vezetni ha háborúra kerül a sor. Az az Azazel vagyok, akit nem érdekel hogy mi vagy, hogy ki vagy, ha pocsék kedvemben kapsz el, aprócska cafatokban fogod végezni. Hm? Igen, nos lehet hogy kiszámíthatatlan és szeszélyes vagyok, könnyen haragvó és pokolian haragtartó, de ismered a mondást igaz? Nomen est omen. Miféle lennék ha a békét keresném mindenütt? Ne röhögtess! A szánalmas halandók is csak az utamban vannak!  Nem sok minden érdekel, és a szemeim tükrében a nihil látszik, és elhiszed hogy a mosolyom lesz az utolsó, amit nyomorult kis életed végén látni fogsz? Mert nem lesz lekiismeret furdalásom ha kinyírtalak. Miért ? Miért lenne? Démonnak is elmennék, és vén vagyok akár az idő maga. Kevés dolog az ami érdekel! Lucifer, na ő érdekel!
Szomjazom! Oh, az a szomjúság, amit nem csillapíthat semmiféle emberi ital, kávé, tea, alkohol és mindenféle égetett szesz. Nem, ez sokkal mélyebbről jövő szomj. A vérre vágyom, arra hogy megöljelek, és arra hogy előtte kegyetlenül felfessem neked, hogy semmiféle kilátásod nincs a megváltására, vagy a halál utáni életre. Azt hitted van? Ejnye már. Nézd meg magad! Felnőtt létedre, te még hiszel a mesékben? Hát mire fel? Hahahahaha. Ez jó volt, tetszett.  
Imádok szórakozni! Annyira szórakoztató amikor a halandók egymást ölik, vagy akár legyen más faj, nem érdekel csak láthassam. Hm? Igen, én is szoktam provokálni verekedést, mivel elég hatalmam van, nem félek attól hogy valaki megölne, nem képesek rá. Csak nézem kacagva a viadalt, és még többet akarok, mindig többet akarok. Gúny? Mintha gúnyos lenne a hangom? Na nem mondod hogy az. Komolyan, magamtól talán sosem jövök rá! Hát mik vannak.  







Vissza az elejére Go down
 
Azazel
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Azazel
» Azazel
» Azazel, a harag mestere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: